Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,798 μηνύματα.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά δεν πιστεύω σε αυτά. Τι πάει να πει "ο άνθρωπος μου" ? Δεν τα μπορώ, είναι κλισέ για τα γούστα μου... Γι αυτό και δεν μου αρέσουν γάμοι και οικογένειες και όλα τα συναφή
Εσυ είπαμε δε θες οικογένεια!
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ποτε δεν είναι σταθερή τη σήμερον ημέρα...
Τον άντρα βρες πρώτα κ όλα τα αλλά θα τα βρουμε :)
Ε μην τα ισοπεδωσουμε και όλα ....
Οι περισσότεροι σε αυτήν την ηλικία εργάζονται σέρβις πωλητές κλπ .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ε αμα δεν ξερεις αν τον μεγαλωσεις ...τι θα κανει ?
Η μαμά μου καμία γνώση πάνω στην ψυχολογία δεν έχει κ μια χαρά με μεγάλωσε .
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Ε αμα δεν ξερεις αν τον μεγαλωσεις ...τι θα κανει ?
Ναι. Οκ.
Πάντως δεν ειν κι απαραίτητο οποίος δεν κανει μαθήματα, να γίνει και κακός γονιός. Ε;
Ε μην τα ισοπεδωσουμε και όλα ....
Οι περισσότεροι σε αυτήν την ηλικία εργάζονται σέρβις πωλητές κλπ .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Η μαμά μου καμία γνώση πάνω στην ψυχολογία δεν έχει κ μια χαρά με μεγάλωσε .
Δηλαδή αμα πας 25 θα'χεις βρει σταθερή δουλειά; πως είσαι τόσο σίγουρη; τίποτα δεν είναι σίγουρο, αυτό λέω. Αλλά γενικά είστε όλα αντιδραστικά εδώ μέσα. 😂😂

Μην τρελαίνεστε, όλα στην ώρα τους. :)
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ναι.

Δηλαδή αμα πας 25 θα'χεις βρει σταθερή δουλειά; πως είσαι τόσο σίγουρη; τίποτα δεν είναι σίγουρο, αυτό λέω. Αλλά γενικά είστε όλα αντιδραστικά εδώ μέσα. 😂😂

Μην τρελαίνεστε, όλα στην ώρα τους. :)
Μην συγκρίνεις την δουλειά που έχει κάποιος στα 18:με τα 25 .
Κι εσύ πως εισαι τόσο σίγουρη ότι δεν θα βρω ? :)
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Μην συγκρίνεις την δουλειά που έχει κάποιος στα 18:με τα 25 .
Κι εσύ πως εισαι τόσο σίγουρη ότι δεν θα βρω ? :)
Δεν υπάρχει βεβαιότητα για τίποτα.
Οικογένεια σκέφτεσαι όταν βρίσκεις τον άνθρωπο σου. Όλα τα αλλά πανε κι έρχονται!
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε αμα δεν ξερεις αν τον μεγαλωσεις ...τι θα κανει ?
Από ποτε το να μεγαλώσεις ένα παιδί χρειάζονται γνώσεις στην ψυχολογία..

Εγώ νόμιζα ότι αγάπη και εξασφαλιση μιας ποιοτικής ζωής ειναι τα πρώτα που πρεπει να υπάρχουν ..

Μην αγχώνεσαι όταν αγαπάς ένα παιδί από μόνος σου προσπαθείς να γίνεις καλύτερος για εκείνο ακόμα και όταν δεν έχεις πρόσβαση στην ψυχολογία ;)
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,861 μηνύματα.
Βρίσκομαι σε μία φάση όπου κάθε μα κάθε μέρα σκέφτομαι τον θάνατο. Και είμαι ακόμα 19! Δεν το κάνω επίτηδες, δεν έχω ακόμα κατάθλιψη, αλλά υπάρχουν φορές που πνίγομαι σε μία άβυσσο. Ο δικός μου θάνατος δεν με νοιάζει, ούτως ή άλλως δεν θα καταλάβω και τίποτα, αλλά δεν μπορώ ούτε να το σκέφτομαι ότι οι δικοί μου άνθρωποι γερνάνε και κάποια στιγμή θα φύγουν πριν από εμένα (γιαγιά, παππούς).
Ξέρω θα πείτε ότι όλα στην ζωή έχουν την φθορά τους, αλλά δεν μπορώ, ειλικρινά. Πρέπει κάποια στιγμή να ξεπεράσω την θανατοφοβία μου. Και είναι αστείο, διότι παλιά τον επιδίωκα (για εμένα) και τώρα τον φοβάμαι

το πέρασα αυτό το στάδιο (με παππούδες-γιαγιάδες) πριν χρόνια και τώρα σκέφτομαι τα ίδια για τους γονείς μου. :(
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,861 μηνύματα.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,192 μηνύματα.
Είμαι στην φάση που θέλω αρχικά να βρεθώ στην Καραϊβική να λιώνω σε μια ξαπλώστρα κάτω από τον ήλιο, με τα πόδια μέσα στην άμμο με τις ώρες χωρίς να σκέφτομαι τίποτα, και απλά να κοιμάμαι ενώ με χτυπάει το δροσερό αεράκι μπροστά στα καταγάλανα νερά :hehe:.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Είμαι στην φάση που θέλω αρχικά να βρεθώ στην Καραϊβική να λιώνω σε μια ξαπλώστρα κάτω από τον ήλιο, με τα πόδια μέσα στην άμμο με τις ώρες χωρίς να σκέφτομαι τίποτα, και απλά να κοιμάμαι ενώ με χτυπάει το δροσερό αεράκι μπροστά στα καταγάλανα νερά :hehe:.
Και εκεί που χεις κλειστά μάτια ένας μπαμπουρας να σου τσιμπάει τη μυτη η στην καλυτερη των περιπτωσεων μια σφήκα να μπει στο αυτί σου.

Το μόνιμο άγχος μου όταν ξαπλώνω στη παραλια , δεν μπορώ να το φχαριστηθω
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,192 μηνύματα.
Και εκεί που χεις κλειστά μάτια ένας μπαμπουρας να σου τσιμπάει τη μυτη η στην καλυτερη των περιπτωσεων μια σφήκα να μπει στο αυτί σου.

Το μόνιμο άγχος μου όταν ξαπλώνω στη παραλια , δεν μπορώ να το φχαριστηθω

Εάν και συμπάσχω με την εντομοφοβια, σε αυτή την περίσταση απλά θα χαλαρώνα και ότι ήταν να γίνει θα γινόταν. Εάν μέχρι και εκεί έχω στο νου μου άγχη, καλύτερα να εμένα εδώ. Δεν έχουμε και λίγα έντομα. Τουλάχιστον εκεί δεν θα είχε ιπτάμενες κατσαρίδες. Θα είχε αλλά χειρότερα, αλλά τουλάχιστον λιγότερο αηδιαστικά :hehe: .
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είμαι στην φάση που θέλω αρχικά να βρεθώ στην Καραϊβική να λιώνω σε μια ξαπλώστρα κάτω από τον ήλιο, με τα πόδια μέσα στην άμμο με τις ώρες χωρίς να σκέφτομαι τίποτα, και απλά να κοιμάμαι ενώ με χτυπάει το δροσερό αεράκι μπροστά στα καταγάλανα νερά :hehe:.
Όνειρο ζω μην με ξυπνάτε ,αχ τι καλά που θα ήταν από το να λιώνουμε σε.μια οθόνη :popeanim: :popeanim:
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,192 μηνύματα.

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όλα θα γίνουν, μπορεί να μας γίνει κάτι να από την δουλειά, αλλά πάντα αξίζει να δουλεύεις για έναν σκοπό:smoke:.
Να κάτι τεοια λέμε και παρηγοριομαστε κατάλαβες :P

Αντε υπομονή λοιπόν και ίσως μαζέψουμε με αυτή την δουλειά που κάνουμε τα λεφτά της Καραϊβικής για να είμαστε επιτέλους σε αυτή την φάση...

 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Να κάτι τεοια λέμε και παρηγοριομαστε κατάλαβες :P

Αντε υπομονή λοιπόν και ίσως μαζέψουμε με αυτή την δουλειά που κάνουμε τα λεφτά της Καραϊβικής για να είμαστε επιτέλους σε αυτή την φάση...

Για εμένα ζωάρα είναι να κλειστώ σε ένα ωραίο θεοσκότεινο δωμάτιο, εντελώς μόνη μου για κάνα τρίμηνο και να γράφω. Το επιδιώκω, αλλά δεν με αφήνουν ποτέ μόνη, τι Καραϊβική και βλακείες
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για εμένα ζωάρα είναι να κλειστώ σε ένα ωραίο θεοσκότεινο δωμάτιο, εντελώς μόνη μου για κάνα τρίμηνο και να γράφω. Το επιδιώκω, αλλά δεν με αφήνουν ποτέ μόνη, τι Καραϊβική και βλακείες
Κοίτα όσες πιθανότητες έχω να πάω εγώ Καραϊβική άλλες τόσες έχεις και εσύ να μείνεις σε θεοσκοτεινο δωμάτιο χωρίς ενόχληση..

Βλέπεις κοινό παρονομαστή έχουμε όλοι, οι επιθυμίες μας αλλάζουν :bleh:

Άρα όλοι με ένα απωθημένο θα πεθάνουμε, στο ποιο θα τα χαλάσουμε :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top