Σκανταλιές που κάναμε και τι "πιστεύαμε" όταν ήμασταν μικροί

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Όταν μουν μικρή, μου άρεσε να καταβρέχω με το λάστιχο όποιον/α περνούσε κάτω από τη βεράντα μου. Μια φορά, όμως, μια γειτόνισσα με έπιασε στο δρόμο και έφαγα της χρονιάς μου!:sick::mastigio Έκτοτε δεν το ξαναέκανα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όταν ήμασταν μικροί πηγαίναμε στο μπακάλικο του χωριού εγώ με έναν φίλο μου. Αυτός απασχολούσε το μπακάλη και εγώ έκλεβα μικρά λακτάκια και αυτοκόλλητα ποδοσφαίρου. Μια μέρα μας πιάσανε φάγαμε της χρονιάς μας και από τότε δεν ξανακλέψαμε
από αυτό το μπακάλικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ace of Spades

Νεοφερμένος

Η Ace of Spades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Φτυναμε τους περαστικούς με σπορια απο καρπούζι, στο μπαλκόνι της γιαγιάς, κ άμα βγαιναμε βόλτα στο δρόμο σφυριζαμε στα όμορφα αγόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α εσύ ήσουν που μου σφύριζες συνέχεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Οκ οκ θυμηηθηκα λοιπον.Στο νηπιο(ιδιωτικο η κυρια:))το μεσημερι ειχαμε δυο φαγητα και επιλεγαμε.Ε καθε παρασκευη ειχαμε σπανακορυζο και φακες.εγω σιχαινομουν και σιχαινομαι το σπανακορυζο και παντα επαιρνα φακες.Μια παρασκευη ενω περιμενα το γευμα μου ηρθε η σερβιτορα με μια δασκαλα(οχι τη δικη μου η δικη μου ηταν τελεια:clapup:)Και μου ειπαν οτι θα φαω σπανακορυζο.Βαλθηκα να τους εξηγω οτι το σιχαινομαι της ρωταγα αφου εχει η κατσαρολα φακες γιατι να μη φαω και αλλα πολλα.Οι στριγγλες με αναγκασαν να τις φαω.Γυριζοντας σπιτι(με το λεωφορειο του νηπιου (την λιμο την πηγαμε για σερβισ8):pfff:)Εξω απτο σπιτι μου σταματησε το λεωφορειο να κατεβω.Τοτε εκανα ενα εμετο -που λογω του αποτομου φρεναρισματος εξαπλωθηκε-ακομα θα τον πλενουν.Μενουν όλοι αλαλοι κι εγω με μαγκια αλλα και με αγανακτηση:
αφου σας ειπα δεν το τρωω το σπανακορυζο.αμαν
Εξηγω στη μαμα τι συμβαινει και φευγουμε κυριες.Δεν θυμαμαι αλλα νομιζω απο τοτε δεν με ξαναανγκασαν να φαω σπανακορυζο;):redface::):clapup::D:whistle::sick::yahoo::angelnot::shifty::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κυκλοφορούσα με το βρακί στο κεφάλι :P
Τραγούδαγα με τη σφουγγαρίστρα με αποτέλεσμα να χύνονται νερά σε όλο το πάτωμα.
πέταγα κάτω πατάτες.
πάταγα τη μύτη του παππού μου.
έσπαγα τα κραγιόν της μάνας μου.
Μεγαλώνοντας..

έφερνα σπίτι την τότε κολλητή/τώρα φίλη μου και το γκρεμάγαμε
είχαμε σπάσει τη κεραία της τηλεόρασης
και παίρναμε φάρσες σε νοσοκομεία!
Δε μου έρχονται άλλα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
εγώ θυμάμαι πως όταν ήμουν μικρός γύρω στα 5-6 χρονών εγώ και ενας φίλος μου απο τη γειτονιά είχαμε πάρει ένα φτυαράκι(κοινώς φαράσι) και μαζεβαμε χόμματα απο τη διπλανη οικοδομή που χτιζόταν. Εκείνος είχε ένα λάστιχο και δήθεν πότιζε τα λουλούδια και εγώ είχα το φτυαράκι γεμάτο με χόμμα....και όποτε περνούσε ένα αυτοκίνητο ο φίλος μου έριχνε νερό στο παμπρίζ και αμέσως μετά εγώ τα χόμματα...με αποτέλεσμα το χόμμα να κολλάει στα παράθυρα και να γίνεται λάσπη:P...ώσπου βρέθηκε ένας κύριος που σταμάτησε και φώναξε τους γονείς μας:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Δεν μπορώ να θυμηθω πολλά πράγματα αλλά οι τηλεφωνικές φάρσες έδιναν κι επέρναν ειδικά στο γυμνασιο που είχαμε καρτοτηλέφωνο στο σχολείο.
Πέρναμε σε αστυνομίες, πυροσβεστικές, εκάβ και λέγαμε βλακείες του τύπου: "-ναι; 199 εκεί; να 'ρθω να γίνουμε 200;" ή "καίγομαι, καίγομαι αχ στείλτε κάποιον να σβήσει''
Στο τσακίρ κέφι όταν είχαμε και τηλεκάρτα πέρναμε σε σταθερά και λέγαμε οτι είμαστε απ τον ΑΝΤ1 ή το MEGA και καλά οτι είναι ο τυχερός τηλεθεατής , με μια μονο σωστή απάντηση κερδίζει τα πάντα όλα :Pκλπ κλπ.. οι περισσότεροι μας διαλόστελναν ("κωλόπαιδα, δεν ντρέπεστε ενοχλείται τον κόσμο μεσημεριάτικα", "μανάδες δεν έχετε να σας μαζέψουν" κι άλλα τέτοια κοσμιτικά).
Μια φορά είχα πει σε μια γιαγιά οτι έχει να διαλέξει ανάμεσα στο ποσο των 500 ευρώ ή σε ενα ψυγείο αν μου πει τι μαγείρεψε ο Μαμαλάκης στην τελευταία εκπομπη. Της είπα οτι κέρδισε κι εκείνη το πίστεψε κι μετά αισθανόμουν άσχημα που τις έδωσα ελπίδες για κάτι που δεν θα πάρει ποτέ. :redface:
Στην 3η γυμνασίου η πόρτα της τάξης μας είχε χαλασμένο πόμολο, λίγο πριν ξεκινήσει το μάθημα το τράβηξα και μου έμεινε στο χέρι, μετά κάποιος έξυπνος το εκτόξευσε στο υπερπέραν απ το παράθυρο,όταν μπήκε η καθηγήτρια ΤΥΧΑΙΑ φύσηξε και έκλεισε η πόρτα, κλειδωθήκαμε μέσα, και μετά βγαίναμε ένας ένας απο το παράθυρο.
Την ίδια μέρα ενα απο τα αγόρια της τάξης με κυνηγούσε, δε θυμάμαι γιατί, και όπως έτρεχα άρπαξα την τσάντα του και τον απειλούσα οτι θα την πέταξω απ'το μπαλκόνι της τάξης που βρισκόταν στο 2ο όροφο, αν δεν σταματούσε, με σκοπό να καταλήξει στο προάλιο που βρισκόταν ακριβώς απο κάτω... μόνο που... σκάλωσε πάνω στα κλαδιά ενός δέντρου λίγο πιο πέρα με αποτέλεσμα να στήσουμε ολόκληρη επιχείρηση για να την κατεβάσουμε.
Τέλος, στην ή 2α ή 3η γυμνασίου, δεν θυμάμαι, είχαμε έναν καθηγητή λίγο χαζούλη, με καράφλα και του πετάγαμε μικρά μικρά μπαλάκια πλαστελίνης (με αυτοσχέδια όπλα φτιαγμένα απο στυλό που είχαν φτιάξει τα προκομένα αγόρια μας) και εκείνος έλεγε κάθε 3 και λίγο ''μα απο που στάζει ρε παιδιά, μου έρχονται σταγόνες στο κεφάλι'' (μάλλον επειδή η πλαστελίνη ήταν κρύα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Μου λενε οτι εσπαγα τα ποτηρια με τα δοντια...:worry: και οτι ετρωγα τις χαρτοπετσετες!:worry:
Δεν ημουν και το πιο φυσιολογικο παιδι,αυτο ειναι το μονο σιγουρο!! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Έπαιζα με οτιδήποτε γυαλιστερό με τα ασημικά, με τα κοσμήματα της μαμάς μου... Μου το χτυπάει ακόμα ότι χάλασα το χρυσό της κολιέ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Ηταν τοσες πολλες οι σκανταλιες που έκανα που δεν ξερω ποια να πρωτοθυμηθω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
λοιπον καποια που θυμαμαι ...
πετουσα απο το μπαλκονι της γιαγιας μου το σαπουνι και περιμενα να περασουν μηχανακια ...
επερνα τηλεφωνα στη τυχη και τους ελεγα οτι κερδισανε τηλεοραση αλλα για να την παραλαβουνε επρεπε να απαντησουν σε ερωτησεις
(δε θυμαμαι τι ερωτησεις εβαζα)και οταν καποιοι ψαρωνανε το εκλεινα...
και ελεγα πεταγα νερομπαλονα σε ενα γειτονα που μας εβριζε οταν παιζαμε στη γειτονια με τα αλλα παιδακια...
(βεβαια ειχα το ποδηλατο και εφευγα γρηγορα )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Δεν μπορώ να θυμηθω πολλά πράγματα αλλά οι τηλεφωνικές φάρσες έδιναν κι επέρναν ειδικά στο γυμνασιο που είχαμε καρτοτηλέφωνο στο σχολείο.
Πέρναμε σε αστυνομίες, πυροσβεστικές, εκάβ και λέγαμε βλακείες του τύπου: "-ναι; 199 εκεί; να 'ρθω να γίνουμε 200;" ή "καίγομαι, καίγομαι αχ στείλτε κάποιον να σβήσει''
Στο τσακίρ κέφι όταν είχαμε και τηλεκάρτα πέρναμε σε σταθερά και λέγαμε οτι είμαστε απ τον ΑΝΤ1 ή το MEGA και καλά οτι είναι ο τυχερός τηλεθεατής , με μια μονο σωστή απάντηση κερδίζει τα πάντα όλα :Pκλπ κλπ.. οι περισσότεροι μας διαλόστελναν ("κωλόπαιδα, δεν ντρέπεστε ενοχλείται τον κόσμο μεσημεριάτικα", "μανάδες δεν έχετε να σας μαζέψουν" κι άλλα τέτοια κοσμιτικά).
Μια φορά είχα πει σε μια γιαγιά οτι έχει να διαλέξει ανάμεσα στο ποσο των 500 ευρώ ή σε ενα ψυγείο αν μου πει τι μαγείρεψε ο Μαμαλάκης στην τελευταία εκπομπη. Της είπα οτι κέρδισε κι εκείνη το πίστεψε κι μετά αισθανόμουν άσχημα που τις έδωσα ελπίδες για κάτι που δεν θα πάρει ποτέ. :redface:
Στην 3η γυμνασίου η πόρτα της τάξης μας είχε χαλασμένο πόμολο, λίγο πριν ξεκινήσει το μάθημα το τράβηξα και μου έμεινε στο χέρι, μετά κάποιος έξυπνος το εκτόξευσε στο υπερπέραν απ το παράθυρο,όταν μπήκε η καθηγήτρια ΤΥΧΑΙΑ φύσηξε και έκλεισε η πόρτα, κλειδωθήκαμε μέσα, και μετά βγαίναμε ένας ένας απο το παράθυρο.
Την ίδια μέρα ενα απο τα αγόρια της τάξης με κυνηγούσε, δε θυμάμαι γιατί, και όπως έτρεχα άρπαξα την τσάντα του και τον απειλούσα οτι θα την πέταξω απ'το μπαλκόνι της τάξης που βρισκόταν στο 2ο όροφο, αν δεν σταματούσε, με σκοπό να καταλήξει στο προάλιο που βρισκόταν ακριβώς απο κάτω... μόνο που... σκάλωσε πάνω στα κλαδιά ενός δέντρου λίγο πιο πέρα με αποτέλεσμα να στήσουμε ολόκληρη επιχείρηση για να την κατεβάσουμε.
Τέλος, στην ή 2α ή 3η γυμνασίου, δεν θυμάμαι, είχαμε έναν καθηγητή λίγο χαζούλη, με καράφλα και του πετάγαμε μικρά μικρά μπαλάκια πλαστελίνης (με αυτοσχέδια όπλα φτιαγμένα απο στυλό που είχαν φτιάξει τα προκομένα αγόρια μας) και εκείνος έλεγε κάθε 3 και λίγο ''μα απο που στάζει ρε παιδιά, μου έρχονται σταγόνες στο κεφάλι'' (μάλλον επειδή η πλαστελίνη ήταν κρύα)

ενταξει ελιωσα!! :lol::lol::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Θυμάμαι ότι έκανα κάτι πάρα πολύ κακό:P
Πήγαινα στο αυτοκίνητο του γείτονα που μου έσπαγε τα νεύρα, έπαιρνα μικρά κομματάκια ξύλο και του χάλαγα τις κλειδαριές του αυτοκινήτου :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
λοιπον καποια που θυμαμαι ...
πετουσα απο το μπαλκονι της γιαγιας μου το σαπουνι και περιμενα να περασουν μηχανακια ...
επερνα τηλεφωνα στη τυχη και τους ελεγα οτι κερδισανε τηλεοραση αλλα για να την παραλαβουνε επρεπε να απαντησουν σε ερωτησεις
(δε θυμαμαι τι ερωτησεις εβαζα)και οταν καποιοι ψαρωνανε το εκλεινα...
και ελεγα πεταγα νερομπαλονα σε ενα γειτονα που μας εβριζε οταν παιζαμε στη γειτονια με τα αλλα παιδακια...
(βεβαια ειχα το ποδηλατο και εφευγα γρηγορα )

καλα αυτο με την τηλεοραση που δηθεν κερδισαν ηταν συνηθισμενο κολπο!!και εγω το εκανα αλλα εβαζα και αλλα δωρα πχ.ταξιδια,βιντεο,καφετιερες και τετοια!! ελεγα οτι σας παιρνω τηλεφωνο απο το super game :P αλλα κανεις δεν με πιστευε και μου το εκλειναν :(
επισης με τον ξαδερφο μου,καθομασταν πεσμενοι στα πλακακια του μπαλκονιου της πολυκατοικιας του και με ενα πλαστικοβολο ριχναμε στους περαστικους!! ευτυχως που δεν μας εβλεπαν,ειχαμε ακουσει τρελο βρισιδι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Όταν θύμωνα με τον μπαμπά μου (είτε δεν με άφηνε να κάνω κάτι είτε με μάλωνε)
πήγαινα το βράδυ και του έβαφα τα νύχια των ποδιών με βερνίκι χαχαχα
αγαπημένο ήταν το πορτοκαλί.
Ξύπναγε το πρωί και φρίκαρε χαχαχα και γελούσαν με τη μάνα μου
:hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
τι να πρωτοθυμηθω!!! οταν ημουν μικρη δεν ειχα κοριτσια στη γειτονια για να παιζω και αναγκαστικα εκανα παρεα με τον αδερφο μου και αλλα αγορια της γειτονιας! ειχαμε λοιπον κοντα στο σπιτι μας ενα μαγαζι που εφτιαχνε ντονατς! τρωγαμε καθε καθε βραδυ ωσπου η μαμα μου δεν μας εδωσε λεφτα ενα βραδυ για να παμε.. τους μαζευω και τους λεω παιδια ακουστε τι θα κανουμε εχω τρομερη ιδεα :P πηγαμε λοιπον στο μαγαζι ονομασαμε αυτο που καναμε ''επιχειρηση ντονατς'' ειχαμε και κατι αεροβολα στα χερια(!) και παει ο ενας ανοιγει τις βρυσες παει ο αλλος ανοιγει την πορτα απο το σκυλακι τους για να βγει εξω και μπαινουμε εγω με ενα φιλο στο μαγαζι και περνουμε 3 ντονατς!! αυτο εγινε γτ το ζευγαρι ειχε βγει εξω να δει τι ειχε συμβει :P τελειο βραδυ!! μια αλλη φορα ημασταν εγω ο αδερφος μου ενα αγορι και η αδερφη του! ο αδερφος μου εδωσε την ιδεα να κανουμε σπιτακι με παλετες(ξυλα) ομως δεν μας ηθελαν εμας τις 2 μαζι τους και ετσι καναμε ξεχωριστα! διπλα απο το σπιτι μου ειχε ενα σπιτι στο οποιο δεν εμεναν ανθρωποι! αποασισαμε λοιπον να τα φτιαξουμε εκει εγω με τη φιλη μου ασχετες εντελως φτιαξαμε κατι σαν παραγκα ηταν :P ο αδερφος μου με το αλλο αγορι καρφωναν τα ξυλα εκαναν τεραστιο το σπιτι εβαλαν μεσα πραγματα κουβερτες οτι αλλο θες και μας κοροιδευαν που το δικο μας ηταν χαλια ενω το δικο τους τελειο! ερχεται λοιπον αυτος που ειχε το σπιτι και αρχισε και φωναζε που καρφωσαμε τα καρφια εξω απο το σπιτι του, που καναμε τα σπιτακια και πετουσαμε τα σκουπιδια μας στον κηπο του(!) και για να μη σας τα ποληλογω μας ειπε να τα χαλασουμε και να φυγουμε.. ε εγω με τη φιλη μου οπως ειπα δεν ειχαμε κανει σπουδαια δουλεια περνουμε απο μια παλετα η καθε μια και φευγουμε περνουμε και τα χαλακια που ειχαμε βαλει για να μη καθομαστε στο χωμα και φυγαμε! ο αδερφος μου και ο φιλος του ομως καθονταν ξεκαρφωναν ποση ωρα και εκαναν ποσες ωρες να τελειωσουν και μετα τους κοροιδευαμε εμεις! το τι γελιο καθε φορα που το θυμομαστε δεν περιγραφεται :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Παραλίγο να βάλω φωτιά στο σπίτι... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Olie

Νεοφερμένος

Η Olie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Γενικα δεν θυμαμαι πολλες σκανταλιες που εκανα, αν και ημουν εκ φυσεως πολυ ζωηρη. Παρολα αυτα θυμαμαι μια που ηταν λιγο τραβηγμενη.
Ειχαμε παει διακοπες με τουσ γονεις μου κι αλλες δυο οικογενειες (με παιδια) σε ενα χωριο διπλα στη θαλασσα. Στο συγκεκριμενο χωριο και ξενοδοχειο πηγαιναμε για πανω απο 5 ρονια, οποτε ολοι μας ηξεραν.
Οι ιδιοκτητες του ξενοδοχειου ειχαν και 2 παιδια, εκ των οποιων το ενα δεν το συμπαθουσαμε καθολου!!! Ετσι λοιπον προσπαθουσαμε να του σπασουμε τα νευρα και σε αυτον αλλα και στουσ γονεις του!
Τα μεσημερια ηταν η χειροτερη ωρα για μας γιατι οι δικοι μας κοιμοντουσαν και δεν πηγαιναμε θαλασσα, οποτε καθομασταν κατω στο ξενοδοχειο.
Θυμαμαι χαρακτιριστικα 1 μεσημερι που η μια απο τουσ ιδιοκτητες ειχε ανοιξει ενα δωματιο για να το καθαρισει. Οι ενοικοι μολις ειχαν φθγει και το δωματιο ηταν αδειο! Το δωματιο αυτο ηταν το καλυτερο του ξενοδοχειου και ολοι θελεμε να μεινουμε εκει!
Αφου η ιδιοκτητης εφυγε και και το δωματιο ηταν ξεκλειδωτο, ειχα τη φαεινη ιδεα να μπουμε μεσα!
Οχι μονο μπηκαμε, αλλα το καναμε λαμπογυαλο! Σκορπισα αβα σ ολο το νεροχυτη, ηεσρτωσα τα σεντονια, γεμισα νερα το μπανιο, πεταξα κατω τα μαξιλαρια! :clapup::clapup:
Δεν ξερω γιατι τα κανα ολα αυτα, προφανωςμου ειχε μεινει απωθημενο που δεν ειχαμε μεινει ποτε σ αυτο το δωματιο, καθως ηταν παντα νοικιασμενο!
Δυστυχως η φαρσα μου μαθευτηκε γρηγορα, και καθως ημουν η πιο ζςηρη, ολοι αμεσως καταλαβαν οτι ευθυνομουν εγω!
Μετα απ αυτο θυμαμαι ακομα τις φωνες των γονιων μου, αφου προηγουμενως οι ιδιοκτητες τους φωναξαν για να τους κανουν τα αναλογα παραπονα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
καποιοι απο δω μεσα δεν ηταν παιδια ..εξολοθρευτες ηταν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top