Σκανταλιές που κάναμε και τι "πιστεύαμε" όταν ήμασταν μικροί

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ στις διακοπές πέταγα τις κούκλες απ'το μπαλκόνι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγω μιλουσα με ολες τις πωλητριες στα σουπερ. Ανακριση :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αυτό το κάνω εγώ τώρα. Μικρή καθόμουν στο καρότσι και τους έβγαζα γλωθθίτθα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Να πω τώρα περιστατικό αλλά μιας φίλης μου.
Ήταν λοιπόν ένα μικρό ξανθό κοριτσάκι και είχαν πάει να της πάρουν μια κούκλα. Την κρατούσε λοιπόν με χαρά ώσπου έφτασαν στο ταμείο. Της παίρνει την κούκλα η πωλήτρια για να την χτυπήσει στο μηχάνημα και της λέει η φίλη μου: Πουτάνα! :hehe: (ήταν 2 χρονών περίπου βτω:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Αρκετά παλιά ήταν, είχα δει στην τηλεόραση κάτι σεφ που ενώ τηγάνιζαν κάτι το πετούσαν στον αέρα και αυτό ξανάπεφτε όμορφα και ωραία στο τηγάνι. Ε ζήλεψα κι εγώ και είπα να το κάνω. Πήρα ένα μεγάλο τηγάνι, το γέμισα λάδι και έβαλα μέσα 2 φέτες τυρί φέτα. Αφού το έβαλα στην φωτιά και αυτό έκαψε (έβραζε το λάδι) αποφάσισα να κάνω την μεγάλη κίνηση, παίρνω το τηγάνι και όπως έβραζε το λάδι το πετάω όλο με δύναμη προς το ταβάνι! Αμέσως κατάλαβα την βλακεία που έκανα και έτρεξα αμέσως μακριά πετώντας το τηγάνι κάτω (στο τσαφ γλύτωσα). Αποτέλεσμα: όλο το λάδι και το λιωμένο τυρί πήγαν στην κουρτίνα που ήταν δίπλα και το τηγάνι όταν το πέταξα έτσι καυτερό όπως ήταν προσγειώθηκε πάνω στο χαλί. Από τότε δεν ξανάγκιξα τηγάνι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Αρκετά παλιά ήταν, είχα δει στην τηλεόραση κάτι σεφ που ενώ τηγάνιζαν κάτι το πετούσαν στον αέρα και αυτό ξανάπεφτε όμορφα και ωραία στο τηγάνι. Ε ζήλεψα κι εγώ και είπα να το κάνω. Πήρα ένα μεγάλο τηγάνι, το γέμισα λάδι και έβαλα μέσα 2 φέτες τυρί φέτα. Αφού το έβαλα στην φωτιά και αυτό έκαψε (έβραζε το λάδι) αποφάσισα να κάνω την μεγάλη κίνηση, παίρνω το τηγάνι και όπως έβραζε το λάδι το πετάω όλο με δύναμη προς το ταβάνι! Αμέσως κατάλαβα την βλακεία που έκανα και έτρεξα αμέσως μακριά πετώντας το τηγάνι κάτω (στο τσαφ γλύτωσα). Αποτέλεσμα: όλο το λάδι και το λιωμένο τυρί πήγαν στην κουρτίνα που ήταν δίπλα και το τηγάνι όταν το πέταξα έτσι καυτερό όπως ήταν προσγειώθηκε πάνω στο χαλί. Από τότε δεν ξανάγκιξα τηγάνι.

νταξ,πιο τυχερός πεθαίνεις

εγώ μικρή ήμουν πάρα πολύ ήσυχη,ευγενική και δεν έκανα και κακά πράγματα(τις αθώες σκανταλίτσες(.
κάπου στα 5 μου είπα να το αλλάξω αυτό,πήγα στον κόσμο του εγκλήματος και αποπειράθηκα να κλέψω μία καραμέλα :redface:
........
..............
...............
δεν την έκλεψα,το είδε η μάνα μου(που ούτε καν υποψιάστηκε ότι ήθελα να την κλέψω) νόμιζε πως την ηθελα(καραμέλα βουτύρου ήταν,τις σιχαινόμουν) και πήγε να την χτυπήσει στο ταμείο :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Μας επηρέαζε η πανσέληνος και το φεγγάρι γενικότερα μάλλον:hehe:
Πάντως το κοκτέιλ πιπεροαλατιού με λεμόνι :angel: και πολλά άλλα μέσα ήταν το αποκορύφωμα....:redface::angel:

χαχαααααααα τι θυμήθηκα τώρα με την ταβερνοοικογενειοκατάσταση...............
είχαμε πάει εγώ ,οι γονείς μου,οι γονείς της κολλητής μου,η κολλητή μου και η μικρή της αδερφή σε μια παλιά ταβέρνα,που είχε πολλά δέντρα.....
καθίσαμε ,παραγγείλαμε,μιλήσαμε λίγο,στο τέλος πετάγεται η μικρή και λέει:πωπω δεντραααααα,που ηρθαμε ρε παιδια,στη φυση ηρθαμε;:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orignokos

Νεοφερμένος

Ο Orignokos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Xaris SSSS :
Αρκετά παλιά ήταν, είχα δει στην τηλεόραση κάτι σεφ που ενώ τηγάνιζαν κάτι το πετούσαν στον αέρα και αυτό ξανάπεφτε όμορφα και ωραία στο τηγάνι. Ε ζήλεψα κι εγώ και είπα να το κάνω. Πήρα ένα μεγάλο τηγάνι, το γέμισα λάδι και έβαλα μέσα 2 φέτες τυρί φέτα. Αφού το έβαλα στην φωτιά και αυτό έκαψε (έβραζε το λάδι) αποφάσισα να κάνω την μεγάλη κίνηση, παίρνω το τηγάνι και όπως έβραζε το λάδι το πετάω όλο με δύναμη προς το ταβάνι! Αμέσως κατάλαβα την βλακεία που έκανα και έτρεξα αμέσως μακριά πετώντας το τηγάνι κάτω (στο τσαφ γλύτωσα). Αποτέλεσμα: όλο το λάδι και το λιωμένο τυρί πήγαν στην κουρτίνα που ήταν δίπλα και το τηγάνι όταν το πέταξα έτσι καυτερό όπως ήταν προσγειώθηκε πάνω στο χαλί. Από τότε δεν ξανάγκιξα τηγάνι.

Πάλι καλά που δέν είδες κανέναν να πετάει για να δοκιμάσεις να πηδήξεις και εσύ απο κανένα μπαλκόνι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μόνο βάζα καλέ;;;εγώ έχω σπάσει ντουζίνες και ντουζίνες ποτήρια:whistle::whistle:
Αλλά έτσι όπως μας περιέγραψες την έκφραση σου τότε απλά
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Ναι,νομίζεις μόνο βάζα.
Ο μπαμπάς μου φοράει γυαλιά όταν διαβάζει.
Ε,μια φορά είχα εκνευριστεί διότι δε μου καθάριζε φρούτο.
Πάω λοιπόν εκεί που διάβαζε του βουτάω τα γυαλιά και χοροπηδούσα επάνω τους.
Μέχρι να βεβαιωθεί ότι δε θα ξαναπείραζα γυαλί (μέχρι βασικά που έβαλα εγώ η ίδια γυαλιά) είχε 4-5 ζευγάρια.

Να πω τώρα περιστατικό αλλά μιας φίλης μου.
Ήταν λοιπόν ένα μικρό ξανθό κοριτσάκι και είχαν πάει να της πάρουν μια κούκλα. Την κρατούσε λοιπόν με χαρά ώσπου έφτασαν στο ταμείο. Της παίρνει την κούκλα η πωλήτρια για να την χτυπήσει στο μηχάνημα και της λέει η φίλη μου: Πουτάνα! :hehe: (ήταν 2 χρονών περίπου βτω:P)
Εγώ μια φορά είχα δει κάτι αγόρια να k;anoyn κωλοδάχτυλο και να λένε έχει γκόμενα. :lol:
Το έκανα και΄γω.:hehe:

Αρκετά παλιά ήταν, είχα δει στην τηλεόραση κάτι σεφ που ενώ τηγάνιζαν κάτι το πετούσαν στον αέρα και αυτό ξανάπεφτε όμορφα και ωραία στο τηγάνι. Ε ζήλεψα κι εγώ και είπα να το κάνω. Πήρα ένα μεγάλο τηγάνι, το γέμισα λάδι και έβαλα μέσα 2 φέτες τυρί φέτα. Αφού το έβαλα στην φωτιά και αυτό έκαψε (έβραζε το λάδι) αποφάσισα να κάνω την μεγάλη κίνηση, παίρνω το τηγάνι και όπως έβραζε το λάδι το πετάω όλο με δύναμη προς το ταβάνι! Αμέσως κατάλαβα την βλακεία που έκανα και έτρεξα αμέσως μακριά πετώντας το τηγάνι κάτω (στο τσαφ γλύτωσα). Αποτέλεσμα: όλο το λάδι και το λιωμένο τυρί πήγαν στην κουρτίνα που ήταν δίπλα και το τηγάνι όταν το πέταξα έτσι καυτερό όπως ήταν προσγειώθηκε πάνω στο χαλί. Από τότε δεν ξανάγκιξα τηγάνι.
Εσένα καμιά μάνα να σε σκοτώσει δεν έπαιζε ρε Χάρη;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ναι,νομίζεις μόνο βάζα.
Ο μπαμπάς μου φοράει γυαλιά όταν διαβάζει.
Ε,μια φορά είχα εκνευριστεί διότι δε μου καθάριζε φρούτο.
Πάω λοιπόν εκεί που διάβαζε του βουτάω τα γυαλιά και χοροπηδούσα επάνω τους.
Μέχρι να βεβαιωθεί ότι δε θα ξαναπείραζα γυαλί (μέχρι βασικά που έβαλα εγώ η ίδια γυαλιά) είχε 4-5 ζευγάρια.

Ρε τι είσαι εσύ;;!!:rofl:
Καλά ο άνθρωπος πρέπει να τα έπαιξε έτσι;Του δημιούργησες τραύμα χάλαγε χρήματα για να έχει επιπλέον γυαλιά:rofl: εξαιτίας ενός μικρού σκαθαριού:whistle::whistle::whistle:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
χαχαχαχα κι εγω το ιδιο εκανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
ποοο εγω θημηθικα μια πατατα που ειχα κανει μαζι με την κολλητη μου ! ειμασταν στο σπιτι μου και θελαμε να βαλουμε χυμο ! ελα ομοσ που τα πλαστικα ηταν βρομικα και δεν ειχαμε και χυμο ! ειχαμε μια φρουτιερα με πορτοκαλια μυλα ,αχλαδια,φραουλεσ,κερασια,σταφυλια, και μουρα!!! αφου τα καθαρισαμε καλα σαν''καλα'' παιδια, πηρα το μπλεντερ και αρχισαμε και βαζαμε τα κομματια.ελα ομοσ που το βαλαμε σε φουλ ταχυτητα και το καπακι ειχε ενα αλλο μικροτερο καπακη το οποιο κσεχασαμε να βαλουμε! εγιναν ολα μια φρουτοσαλατα! μετα απο το ξυλο που εφαγα δεν ξαναεφαγα φρουτα !!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
επίσης με αυτή τη φίλη μου,συναντιόμασταν,κόβαμε χαρτάκια απ'το TV Zapping (αυτά με τις τσίτσιδες)
και τα βάζαμε σε φακελάκια και τα δίναμε μαζί με το λογαριασμό της ΔΕΗ στις γιαγιάδες:hehe:
Μας κυνήγαγαν με τα σκουπόξυλα μετά,​
Τζόι,τα σκέφτεσαι γαμώ το ξεσταύρι μου πολύ αυτά που κάνεις;:P
Και΄γω το΄χα κάνει.
Μέχρι που με 'πιάσαν επ'αυτοφόρω.
Και ουψ.:redface:
Δεν το ξανάκανα ποτέ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τζόι,τα σκέφτεσαι γαμώ το ξεσταύρι μου πολύ αυτά που κάνεις;:P
Και΄γω το΄χα κάνει.
Μέχρι που με 'πιάσαν επ'αυτοφόρω.
Και ουψ.:redface:
Δεν το ξανάκανα ποτέ.:P


Καλά μαλάκα οκ, εγώ μικρή ήμουν αγγελούδι. Δε ξέρω αν το ανέφερα, αλλά μια γνωστή μας είχε κόλλημα με έναν 15χρονο και της στέλναμε σημειωματάκια οτι την περιμένει σπίτι γυμνός :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Καλά μαλάκα οκ, εγώ μικρή ήμουν αγγελούδι. Δε ξέρω αν το ανέφερα, αλλά μια γνωστή μας είχε κόλλημα με έναν 15χρονο και της στέλναμε σημειωματάκια οτι την περιμένει σπίτι γυμνός :hehe:
"Βάλε λάδι και έλα βράδυ."
Διαχρονική ατάκα. Μην την πεις σε κατασκήνωση σε αγοροπαρέα.:P
Συγγνώμη για τα off.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Και εγώ είχα κάνει μία σκανταλιά μικρή, στην οποία δεν μπορούσα να βρω το κακό ωσότου μεγάλωσα. Οι γονείς μου ήταν στο σαλόνι και εγώ είχα πάει στο μπάνιο. Ξαφνικά ακούνε ένα πλατς πλατς. Έρχονται στην τουαλέτα και τι βλέπουν; εμένα να παίζω με το νερό της τουαλέτας! (μπλιαχ!) Χρειάστηκαν αρκετές κουβέντες για να καταλάβω το λάθος μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εμείς,επειδή μένουμε σε πολυκατοικία, ο ταχυδρόμος αφήνει τους φακέλους σε κάτι που είναι σαν στραβό τραπεζάκι κολλημένο στον τοίχο:P.Που λέτε, όταν ήμουν 7-8 χρονών , έπερνα τα φακελάκια και τα έβαζα σε κάτι κουτιά που υπήρχαν πάνω από το τραπεζάκι που δεν τα άνοιγαν ποτέ και οι λογαριασμοί άλλων ενοίκων "έκαναν φτερά"!Χεχεχεχεχεχεχε :devil: Επίσης, με το παιδί της νονάς μου που ήμαστε ίσα, όταν πηγαίναμε οικογενειακώς για φαγητό σε κάποια ταβέρνα, πηγαίναμε στις τουαλέτες και αδειάζαμε τα ρολά χαρτί υγείας στο πάτωμα και τα σαπούνια (υγρό σαπούνι πάντα, βεβαίως βεβαίως :hehe:) :rofl: Μετά βγαίναμε έξω σαν να μην είχε συμβεί τίποτα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Όταν ήμουν 4-5 χρονών νόμιζα ότι αν κάθομαι πολλή ώρα στη θάλασσα θα γίνω γοργόνα:P

Νταξ φέιλ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Όταν ήμουν 4-5 χρονών νόμιζα ότι αν κάθομαι πολλή ώρα στη θάλασσα θα γίνω γοργόνα:P

Νταξ φέιλ :P

Εγώ πάλι απλωνόμουν λες και ήμουν γοργόνα στα βράχια.:P
Και μια φορά έφαγα μια πετυχημένη τούμπα απ'τα βράχια και έπαψα να κάνω την γοργόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Όταν ήμουν μικρή,γύρω στα 4, είχαμε γιορτή στο σπίτι(νομίζω ήταν η ονομαστική εορτή του μπαμπά μου).Είχανε λοιπόν μαζευτεί στο σπίτι παππούδες,θείοι και μερικοί καλοί οικογενειακοί φίλοι.Έτσι όπως κάθονταν όλοι στο σαλόνι,μέσα σε ένα υπέροχο κλίμα ευθυμίας :look: ανοίγω την τσάντα της μαμάς μου και πιάνω μία σερβιέτα και άρχισα να φωνάζω:<<Μπεμπιλίνο μαμάς!!>> γύρισαν λοιπόν όλοι να δούνε τι εννοούσα..εντάξει,δεν θα ήθελα να ήμουν στην θέση της μαμάς μου εκείνη την στιγμή. :hehe:

Επίσης,γύρω στα 4 πάλι,μπορεί και πιο μεγάλη,έκανα μπάνιο τα μυρμήγκια :P πήγαινα στην αυλή,τα μάζευα σε ένα πλαστικό μπολ,τους έβαζα νερό και σαπούνι και τα έπλενα τα <<βρωμίαρικα>> :hehe: Τα είχα ξεκληρίσει μιλάμε.

Γενικά από σκανταλιές μπορώ να θυμηθώ άπειρες,σε όλο το φάσμα των ηλικιών..ακόμα και τώρα.. :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top