Σκανταλιές που κάναμε και τι "πιστεύαμε" όταν ήμασταν μικροί

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εγώ πήγαινα στο σούπερ μάρκετ με τους γονείς μου, και χόρευα συνεχώς στους διαδρόμους, κάποιες φορές τραγουδούσα κιόλας, τα τραγούδια που έπαιζαν.:P

Επίσης, η μαμά μου μου έχει διηγηθεί, ότι όταν ήμουν μωρό, με είχε πάει στην εκκλησία να μεταλάβω. Επειδή εγώ όμως τσίριζα και έκλαιγα, ένας παππούλης είχε έρθει και μου χάιδευε το κεφάλι να ηρεμήσω, και εγώ τον χαστούκισα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
εγω ηθελα να εχω μαγικες δυναμεις οποτε στην παραλια εψαχνα ενα μαγικο βοτσαλο που θα με εδινε και καλα αυτες τις δυναμεις(δεν ξερω πως με ειχε ερθει αυτο παλι)
και ειχα γεμισει το σπιτι με σακουλες απο βοτσαλα
βτω ενα ειχε ενα πολυ ωραιο χρωμα προς το γαλαζιο:redface:
μετα οταν εβλεπα οτι δεν γινοταν τιποτα τα ζωγραφιζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ πήγαινα στο σούπερ μάρκετ με τους γονείς μου, και χόρευα συνεχώς στους διαδρόμους, κάποιες φορές τραγουδούσα κιόλας, τα τραγούδια που έπαιζαν.:P
Επίσης, η μαμά μου μου έχει διηγηθεί, ότι όταν ήμουν μωρό, με είχε πάει στην εκκλησία να μεταλάβω. Επειδή εγώ όμως τσίριζα και έκλαιγα, ένας παππούλης είχε έρθει και μου χάιδευε το κεφάλι να ηρεμήσω, και εγώ τον χαστούκισα. :hehe:
Κορυφαίο το 2ο.
Αχ,εγώ θυμάμαι που πήγαινα στα καταστήματα με ρούχα μαζί με την αδερφή μου τη μικρή και παίζαμε πωλήτρια και πελάτης.
Φυσικά,ο καλύτερος ρόλος ήταν αυτός της πωλήτριας και τον έκανα εγώ.:redface:
Της έδειχνα λοιπόν τι να πάρει και μια μέρα είχα πάει εγώ με τη μικρή στις σερβιέτες (τότε θεωρούσα και τις σερβιέτες πάνες) και είχα πάρει μια συσκευασία παραμάσχαλα έρχεται μία που ψώνιζε και μου παίρνει το κουτί λέγοντάς μου "από μικρή στα βάσανα ε;".
Εγώ άρχισα να κλαίω λέγοντας "Μαμάαααα,κλέφτης".:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Στον γάμο του θείου μου, ήμουν παρανυφάκι και όταν βγάζανε τις φωτογραφίες δεν ήθελα να βγω και είχα κρυφτεί πίσω απο την ουρά της νύφης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Όταν πήγαινα α' ή β' δημοτικού και καθόμουν ολοήμερο, έπαιρνα απ'το σπίτι τους κύβους κνορ και τους έβαζα μέσα στον νιπτήρα στις τουαλέτες και έκανα πως μαγείρευα..:hehe: Είχα κάνει και χοντράδες όπως να βάλω χλωρίνη μέσα στο νερό που έβαζε τα πινέλα της ένα κορίτσι γιατί ζωγράφιζε πολύ ωραία και ζήλευα.Μετά από αυτό δεν ξαναπάτησε στην ζωγραφική που είχαμε τότε στο δημοτικό..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Let.It.Go:\

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
εγώ θυμάμαι μια φορά όταν ήμουν μικρή έπαιζα στο μπαλκόνι της γιαγιάς μου με μια μπάλα και σε κάποια φάση εντελώς τυχαία μου πέφτει η μπάλα κάτω από το μπαλκόνι και έιχα και στόχο η άτιμη και προσγειώθηκε στο κεφάλι ενός κύριου που περνούσε από κάτω με μηχανάκι :hehe:

επίσης όταν έμενα αθήνα το σπίτι μας ήταν στον 6ο όροφο της πολυκατοικίας και μου άρεσε με την αδερφή μου να φτύνουμε από κάτω στην είσοδο. μια φορά μάλιστα νομίζω πως μια ροχάλα προσγειώθηκε στην καράφλα του κύριου που έμενε στον 1ο και είχε την ατυχία να περνάει απο κάτω:P

α, και το κορυφαίο έιναι ότι μικρή μου άρεσε να κολλάω τις μύξες μου πάνω στους τοίχους
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Σε ηλικία πέντε ή εξι (δε θυμάμαι ακριβώς) έβλεπα συνέχεια στη τηλεόραση που έβαζαν το θερμόμετρο στο στόμα.Δεν ήξερα βέβαια ότι διαφέρει απο τα άλλα..
Ε ένα βράδυ ήμουν άρρωστη και είχα πυρετό.Έτσι,κοιμόμουν με την μαμά.Δίπλα στο κομοδίνο ήταν το θερμόμετρο υδραργύρου.Ξύπνησα λοιπόν μέσα στη νύχτα και βλέπω δίπλα το θερμόμετρο.Ε λεω ας δοκιμάσω να το βάλω και γω στο στόμα για να μετρήσω πόσο έχω(μου φαινόταν ότι είχε πιο πλάκα έτσι παρά στην μασχάλη :redface::P).
Η κατάληξη ήταν να σπάσει το θερμόμετρο και να τρέχουμε μέσα στη νύχτα στο κέντρο υγείας.Και μάλιστα,όπως μου είπε η μάνα μου, όταν μου έλεγε ο γιατρός να ανοίξω το στόμα μου να δει αν κατάπια τα κομματάκια δεν το άνοιγα με τίποτα.Με τα χίλια ζόρια είδαν ότι ευτυχως δεν υπήρχε τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Ήμασταν έκτη δημοτικού και είχαμε γερμανικά,εκείνη την μέρα αποφασίσαμε να εκδικηθούμε την καθηγήτρια,βάλαμε στην καρέκλα του καθηγητή σαπούνι,καρφίτσες,κόλα και κάτι άλλο το οποίο δεν μου έρχεται,αλλά ένας συμμαθητής πήγε και μας κάρφωσε στην καθηγήτρια ,μας έβρισε και δεν είχε και άδικο (όσο μπορούσε να βρίσει),αλλά ήθελα να δω πως θα αντιδρούσε όταν θα καθόταν στην καρέκλα,he destroyed my dream
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Όταν ήμουν 4-5 χρονών νόμιζα ότι αν κάθομαι πολλή ώρα στη θάλασσα θα γίνω γοργόνα:P

Νταξ φέιλ :P

Κι εγώ το νόμιζα αυτό :redface:. Μάλιστα παίζαμε και με την αδερφή μου τις γοργόνες, και είχαμε και μαγικές δυνάμεις :redface:.

εγω ηθελα να εχω μαγικες δυναμεις οποτε στην παραλια εψαχνα ενα μαγικο βοτσαλο που θα με εδινε και καλα αυτες τις δυναμεις(δεν ξερω πως με ειχε ερθει αυτο παλι)
και ειχα γεμισει το σπιτι με σακουλες απο βοτσαλα
βτω ενα ειχε ενα πολυ ωραιο χρωμα προς το γαλαζιο:redface:
μετα οταν εβλεπα οτι δεν γινοταν τιποτα τα ζωγραφιζα

Μου θύμισες μια σκανταλιά μου στην Λάρισα. Είχαμε πάει διακοπές σε κάτι οικογενειακούς φίλους, και σαν δεινή κολυμβήτρια που ήμουν, είχα πάρει την σανιδούλα μου, την μάσκα μου και εξερευνούσα τον βυθό. :P Ξαφνικά, βρήκα ένα αστερία! Περήφανη, έβγαλα το απόκτημα μου έξω να το θαυμάσουν όλοι. Το κοριτσάκι όμως της άλλης οικογένειας... ζήλεψε :|. Και ζήτησε να κρατήσουμε τον αστερία. Επειδή κι εγώ είχα στο μυαλό μου να ζητήσω το ίδιο από την μαμά μου,άφησα να δω τις αντιδράσεις τους χωρίς να μιλήσω :redface: :angel:. Στην αρχή οι μαμάδες είπαν όχι, αλλά με τα πολλά πολλά πείστηκαν... και η μικρή φίλη μου άρπαξε τον κουβά με τον αστερία θριαμβευτικά!

Εγώ να είμαι σε μια φάση :eek:. Την πάτησα xD. <<Μα εγώ θα κρατήσω τον αστερία!>> της είπα. << Όχι, είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ!!!!>> να τσιρίζει αυτή.Και δώστου κλάματα. Έγινε επική μάχη :hehe:, αλλά σαν καλό κορίτσι που ήμουν την άφησα να τον πάρει. Μόλις γυρίσαμε στα σπίτια μας και η μικρή ξέχασε εντελώς τον αστερία, πάω κουνιστή λυγιστή και τον παίρνω :D. Κυρία όμως ε; Kανένας δεν με κατάλαβε! Μόνο η μαμά μου, που γέλασε και το είπε στην μαμά του άλλου κοριτσιού, που πάλι καλά με άφησε να τον κρατήσω :happy:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelicaa

Νεοφερμένος

Η Angelicaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Όταν ήμουν μωρό ήμουν σκέτο διαολάκι!

1. Έπαιρνα το μπιμπερό και πετούσα το γάλα στους τοίχους! (και άκουγα τη γκρίνια της μάνας μου που πάσχιζε να τους καθαρίσει!)

2. (αυτό είναι λίγο αηδιαστικό, εγώ προειδοποίησα!) έπαιρνα τη λερωμένη πάνα μου και βρώμιζα τους τοίχους!

3. Έπαιρνα τις σερβιέτες της μάνας μου και τις κολλούσα στους τοίχους γιατί νόμιζα ότι ήταν αυτοκόλλητα!

4. Έβαζα στα χέρια και στα πόδια μου χλωρίνη με αποτέλεσμα να γίνονται κόκκινα και να τρέχουν μετά να μου βάζουν κρέμες.

5. Καλά, τα κλισέ με τα σπασμένα αυγά, τα χέρια στις πρίζες, τα καλλυντικά της μάνας μου, τα παιχνίδια με μαχαίρια και ψαλίδια και τα τσιτσιδώματα τα έχω κάνει επανειλημμένως!

6. Όταν μεγάλωσα λίγο (4-5 ετών) ήθελα να κάνω τη Ζήνα, έπαιρνα ξύλα και κοπάναγα τα δέντρα (υποτίθεται ήταν οι κακοί!) , και είχα βρει το στρογγυλό καπάκι από ένα τενεκεδάκι μπογιάς και το πετούσα δεξιά και αριστερά όπως αυτό το στρογγυλό πράγμα που πετάει η Ζήνα, και έσπασα δυο τζάμια με αυτόν τον τρόπο!

Αυτά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Ξεκοίλιαζα μυρμηγκάκια!!!!! χα χα χα χα.... :ropalo::crazy::crazy::whistle:

Επιπλέον το ''έπαιζα'' και τραγουδίστρια!!! Ψώνιο!...:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μουτζούρωνα τα βιβλία της ξαδέρφης μου. Δεν φταίω, αυτή με άφηνε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
ειχα ενα θεμα με τα πολυφωτα κ τα πορτατιφ :P
τα πρωτα τα εσπαγα συνεχεια
κ τα δευτερα τα εβαζα φωτια
(δε λεω πως το εκανα για ευνοητους λογους :P)

επισης παντα με αρεσε να βαζω τα χερια μου
μεσα στο τσουβάλι με το αλευρι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
χαχαχα τι μου θύμισες!Εγώ όταν ήμουν μικρός ήμουν πολύ σκανταλιάρης.Από πού να ξεκινήσω?Λοιπόν θα πω όσα μου έρχονται στο μυαλό τώρα.Μουτζούρωνα τα βιβλία του θείου μου και μετά τα' σκιζα ή έβαζα τη μαμά μου να τα κάνει αεροπλανάκια ή καραβάκια ή σαίτες (εγώ δεν ήξερα πώς να τα κάνω μόνος μου).Μία φορά η νονά μου με είχε πάει αγκαλιά (πρέπει να' μουνα προνήπια τότε) κ εγώ έκανα εμετό πάνω στην μπλούζα της κ μετά με πήρε ο ύπνος πάνω στον εμετό μου κ πάνω στην μπλούζα της και για να μην με ξυπνήσει με ανέχτηκε έτσι στην αγκαλιά της για 2 ώρες!!! κ γενικά είχα μία ιδιαίτερη άνεση με τον εμετό(όταν μου ερχόταν να τα βγάλω ξερνούσα ακόμα κ πάνω στα πλακάκια ή στο χαλί ή στο μπουφάν μου ή ακόμα και στο θρανίο μέσα στην τάξη... Επίσης μία φορά πάει να πνίξω τις γάτες του παππού μου μέσα σ' έναν κουβά με νερό αλλά τελικά σώθηκαν.Αυτά προς το παρόν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Σειρά μου. Πιο μικρή, (βασικά λιγο ακόμη και τωρα) λατρευα τους ανάπτυρες. Τους επαιρνα κρυφά απο το ντουλάπι που τους έκρυβε η μαμα και μετα (είτε κάτω απο το κρεβάτι είτε πίσω απο το καναπέ) τους άναβα. Έχω καψαλισει 2 κουρτίνες και ενα αρκουδάκι.
Α, έπαιρνα και τα τσιγάρα του μπαμπα, μια φορα είχα βάλει το καπνό στο στόμα. Μετα που κατάλαβα πως το καπνίζουν μάζευα γοπες απο κάτω και έκανα πως τις καπνιζω. Μετα το πράμα προχωρησε. Αναψα το τσιγάρο, το βάλα στο στόμα και αντί να ρουξηξω προς τα μέσα φυσουσα προς τα έξω, και η αλήθεια ειναι πως απορουσα που τη βρίσκουν την απόλαυση. :P
Α και μια αλλη φορα, πήρα τη κολονια της μαμάς και με ψεκασα στα ματια. ΘΑΝΑΤΟΣ.
Α, λογικά θα ξέρετε τη τσουγκρανα. Πόσες φορες την έχω πατήσει απο μπροστα και μου ρχεται κατακουτελα. Ακόμη το πάθαινω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Θα σας πω κι εγω τι μου αρεσε να κανω μικρος..συνεχεια πειραζα τον αδερφο μου οταν κοιμαται,συνηθως με 2 τροπους.Ειτε επαιρνα μικρα φυλλα απο ενα δεντρακι που ειχαμε εξω απ το σπιτι και του το εβαζα στα αυτια ειτε ετριβα πιπερι αναμεσα στα 2 δαχτυλα και του πειραζα τη μυτη και μετα φτερνιζοταν συνεχεια..Μια φορα δοκιμασα να του βαλω και παγακι μεσα στη μπλουζα.Γενικα απο μικρος ειχα κολλημα στο να πειραζω τον αδερφο μου,τωρα τα θυμαται και γελαει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
αα τι πλακα που εχει αυτο το θεμα!!
σαν μικρο παιδι και εγω λοιπον..
μια φορα ειχα δει στην τηλεοραση μοδα το σκουλαρικι στη μυτη, οποτε πηρα ενα σκουλαρικι της μαμα και το εβαλα μεσα στη μυτη.. μπουφος!
μια αλλη φορα πλαθαμε κεφτεδακια με τον ξαδερφο μου και επειδη μου ειχαν αγορασει κουζινικα οι γονεις, ειχα φτιαξει πολυ παραστατικα γευματα που τα τρωγαμε.. τι αντεξαν αυτα τα στομαχια..
μια φορα ειχα δει στην τν χαρακτηριστικα θυμαμαι στο σιριαλ "βοτκα πορτοκαλι" το βαγγελη να ψεκαζει στο στομα του, κατι για να μυριζει ωραια η ανασα.. ηθελα παλι να μιμηθω και εκανα το ιδιο με κωλονια.. γιακ..
και κατι τελευταιο, πηγαιναμε στο σπιτι της γιαγιας και παιρναμε τηλεφωνο στο 888 που ειχε γραμμενο στο καπακι απο την λακ που χρησιμοποιουσε (μια μοβ θυμαμαι).. φτιαχναμε ιστοριες για την γυναικα που σηκωνε το τηλεφωνο καθως δεν ακουσαμε ποτε ολο το ηχογραφημενο μηνυμα "αυτος ο αριθμος δεν υπαρχει".. τι χαζα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Μύριαμ4

Νεοφερμένος

Η Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Θυμάμαι μικρή κρυβόμουνα στα κάτω ντουλάπια της κουζίνας.Τα έκανα άνω κάτω τα ντουλάπια.
Επίσης πήγαινα και στην ντουλάπα της μητέρας μου και έβαζα τακούνια και φορέματα.Μετά η ντουλάπα ήθελα φτιάξιμο αφού ήταν λες και είχε περάσει σίφουνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Είχα βρει ανοιχτό τον φούρνο και μέσα υπήρχε ένα ταψί με μακαρόνια, ε και έτρωγα τα μακαρόνια με τα χέρια, έγινα χάλια και εγώ αλλά και ο φούρνος. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
χαχα ακούστε κάτι τελείως τρελό,κάτι που με έχει σημαδέψει,κάτι που γίνεται συχνά θέμα συζήτησης(για πλάκα μη φανταστείτε) απο συγγενείς οι οποίοι έμαθαν την ιστορία.

Λοιπόν μια φορά και έναν καιρό,μια τυπική Δευτέρα,πριν πολλά πολλά χρόνια,είχα ξυπνήσει όπως πάντα στις 7.30.Αμέσως έστρωσα το κρεβάτι,έλεγξα τη σχολική τσάντα την οποία ετοίμασα από την προηγούμενη μέρα και πήγα στο μπάνιο να κάνω αυτά που κάνει ο άνθρωπος στην τουαλέτα(να πλύνω το πρόσωπό μου ντε).Έπειτα έφαγα πρωινό μαζί με την οικογένεια και αφότου τελείωσα τους αποχαιρέτησα με μία ζεστή αγκαλιά.Έπειτα πήρα τα κλειδιά,πήρα χρήματα από το μπαμπά για να πάρω πίτσα και βγήκα από το σπίτι.Και ακούστε τι έγινε!!!Μόλις βγήκα από την πολυκατοικία συνειδητοποίησα ότι...χαχαχα είναι τρομερό...δεν πουλάνε πίτσες στο κυλικείο.Δηλαδή έκλεψα κανονικά τα λεφτά της οικογένειάς μου.Περιττό να πω πως εκείνη ήταν η μέρα που ξύπνησε το τέρας μέσα μου.Ξέρω παραείναι χοντρό για να χαρακτηριστεί σκανταλιά,αλλά ήθελα να το βγάλω από μέσα μου...:((
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top