Σκότωσαν το Νίκο Σεργιανόπουλο!!!

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,063 μηνύματα.
Ο δολοφόνος πάντως πρέπει να έχει σοβαρά ψυχολογικά προβλήματα για να καταφέρει να μαχαιρώσει έναν άνθρωπο και μάλιστα... 21 φορές.




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Έχει σχέση με την εγκληματολογική έρευνα, παντως, γιατί το μεγαλύτερο λάθος του, ίσως και το μοιραίο, κατά την ΕΛΑΣ, ήταν η ευκολία του να αλλάζει ερωτικούς συντροφους εν μια νυκτί, τους οποίους μάλιστα πήγαινε και στο σπίτι. Ένας απο αυτούς και ο 25χρονος Αιγύπτιος που μάλλον τον δολοφόνησε για αδιευκρίνιστα κίνητρα. Έγκλημα πάθους ή της στιγμής δεν ήταν, γιατί ώρες πριν το φονικό υπήρξε προειδοποιητικό τηλεφώνημα στον Αντεννα 97,2. Αυτο που εγώ πιθανολογώ σαν σενάριο είναι το ξεκαθάρισμα λογαριασμών που σχετίζεται με τα ναρκωτικά και απλά ο τυπος με τον οποίο είχε το μπλέξιμο χρησιμοποίησε σαν δόλωμα το ζιγκολό.

εγω το πρωι παντως ειδα σε μια σοβαρη ενημερωτικη εκπομπη (οχι μπλα μπλα και αλλες ανοησιες) πως το περιβοητο αυτο τηλεφωνηνα δν ηταν του στυλ ¨σημερα καποιος θα κανει κακο στον νικο" αλλα καποιος ειπε πως η ζωη του βρισκεται σε κινδυνο..ισως αυτη να ηταν απλη διαπιστωση λογω των ναρκωτικων.ολα αυτα ειναι υποθεσεις βεβαια.



και ποσες θα το πουμε ...αμφιφυλοφιλος φαινεται να ηταν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Κάνει εδώ και χρόνια χρήση ναρκωτικών. Ειναι εντελώς άστοχο να πήρε κάποιος να ειπε κάτι τέτοιο εννοώντας τα ναρκωτικά. Ειδικά στη δεδομένη χρονική στιγμή. Ειναι λογικα διαπιστωμένο οτι συνδέεται με το φόνο. Αυτο που ψάχνουν τώρα ειναι το ποιος κάλεσε και το τι κινητρα είχε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
δεν παίζει ρόλο παιδιά, το τι έκανε στο κρεββάτι του!! Ας έκανε ότι ήθελε...αλλά είναι άνθρωπος και αυτό πρέπει να σεβαστούμε!! Είναι κρίμα για οποιονδήποτε λόγο, είτε να ήταν έγκλημα πάθους όπως λέτε ή οτιδήποτε άλλο, να συμβαίνει αυτό το πράγμα... Πραγματικά κρίμα και άσχημο...
Αυτός που το έκανε πρέπει να είχε μεγάλο πρόβλημα για να φτάσει και στο σημείο να τον σκοτώσει με 21 μαχαιριές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Κάνει εδώ και χρόνια χρήση ναρκωτικών. Ειναι εντελώς άστοχο να πήρε κάποιος να ειπε κάτι τέτοιο εννοώντας τα ναρκωτικά. Ειδικά στη δεδομένη χρονική στιγμή. Ειναι λογικα διαπιστωμένο οτι συνδέεται με το φόνο. Αυτο που ψάχνουν τώρα ειναι το ποιος κάλεσε και το τι κινητρα είχε.

To περιεργο παντως σε αυτην την εκδοχη ειναι πως αναμφισβητητα το εγκλημα δν ηταν προσχεδιασμενο..
αα και καποιος στο φορουμ ειπε οτι για να τν σκοτωσε σημαινει πως ο ηθοποιος δν ηταν κ το καλυτερο παιδι κ κατι θα τ ειπε και και και...ελεος ας μου καποιος καποια πραξη ή λογος απο πλευρας θυματος δικαιολογει ενα τετοιο ΑΠΟΤΡΟΠΑΙΟ εγκλημα..ο,τι και να εκανε στη ζωη του (π μονο αυτον εβλαψε ουσιαστικα) δν του αξιζε τετοιο τελος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
To περιεργο παντως σε αυτην την εκδοχη ειναι πως αναμφισβητητα το εγκλημα δν ηταν προσχεδιασμενο..
αα και καποιος στο φορουμ ειπε οτι για να τν σκοτωσε σημαινει πως ο ηθοποιος δν ηταν κ το καλυτερο παιδι κ κατι θα τ ειπε και και και...ελεος ας μου καποιος καποια πραξη ή λογος απο πλευρας θυματος δικαιολογει ενα τετοιο ΑΠΟΤΡΟΠΑΙΟ εγκλημα..ο,τι και να εκανε στη ζωη του (π μονο αυτον εβλαψε ουσιαστικα) δν του αξιζε τετοιο τελος..


Συμφωνώ απόλυτα, και στο κάτω κάτω ρε παιδιά ότι και να ήταν, και χρήση ναρκωτικών ήταν πολύ άσχημο αυτό που του συνέβη, ακριβώς όπως το είπε και η Scully ΑΠΟΤΡΟΠΑΙΟ...!! Άνθρωπος σαν όλους εμάς ήταν, είχε άσχημο τέλος και σε κανέναν δεν αξίζει αυτό, όχι μόνο στον Σεργιανόπουλο αλλά σε ΚΑΝΕΝΑΝ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Πάντως εγώ στην τελευταία του συνέντευξη που τον άκουσα με το λιγοστό μυαλό που διαθέτω δν τον άκουγα και πολύ καλα...μου φαίνεται ότι λίγα εως πολλά κύταρρα κάηκαν...κάτι πολύ λογικό αν κάνεις χρόνια χρήση κοκαίνης.Πάντως ρε παιδιά δε θεωρώ ότι οι "αξιόλογοι" άνθρωποι πέφτουν στα ναρκωτικά και καταλήγουν σφαγμένοι.Δείτε τα πράγματα λίγο πιο ρεαλιστικά και μην κοιτάτε να κατηγορήσετε εμένα επειδή λέω μια αντίθετη γνώμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Έχει σχέση με την εγκληματολογική έρευνα, παντως, γιατί το μεγαλύτερο λάθος του, ίσως και το μοιραίο, κατά την ΕΛΑΣ, ήταν η ευκολία του να αλλάζει ερωτικούς συντροφους εν μια νυκτί, τους οποίους μάλιστα πήγαινε και στο σπίτι. Ένας απο αυτούς και ο 25χρονος Αιγύπτιος που μάλλον τον δολοφόνησε για αδιευκρίνιστα κίνητρα. Έγκλημα πάθους ή της στιγμής δεν ήταν, γιατί ώρες πριν το φονικό υπήρξε προειδοποιητικό τηλεφώνημα στον Αντεννα 97,2. Αυτο που εγώ πιθανολογώ σαν σενάριο είναι το ξεκαθάρισμα λογαριασμών που σχετίζεται με τα ναρκωτικά και απλά ο τυπος με τον οποίο είχε το μπλέξιμο χρησιμοποίησε σαν δόλωμα το ζιγκολό.
1)Τι ακριβώς εννοείς ;
2)Αν με το ξεκαθάρισμα λογαριασμών εννοείς ότι δεν είχε πληρώσει .. δεν νομίζω να ισχύει κάνα τέτοιο.

(Θερμή παράκληση να γίνει lock το θέμα μιας και πολλά γράφονται.....)

Καλή ανάπαυση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Πάντως εγώ στην τελευταία του συνέντευξη που τον άκουσα με το λιγοστό μυαλό που διαθέτω δν τον άκουγα και πολύ καλα...μου φαίνεται ότι λίγα εως πολλά κύταρρα κάηκαν...κάτι πολύ λογικό αν κάνεις χρόνια χρήση κοκαίνης.Πάντως ρε παιδιά δε θεωρώ ότι οι "αξιόλογοι" άνθρωποι πέφτουν στα ναρκωτικά και καταλήγουν σφαγμένοι.Δείτε τα πράγματα λίγο πιο ρεαλιστικά και μην κοιτάτε να κατηγορήσετε εμένα επειδή λέω μια αντίθετη γνώμη.

πολλοι αξιολογοι,μορφωμενοι και καλοι ανθρωποι πεφτουν στα ναρκωτικα για λογους π οι εμπειριες σου ως εφηβη δν σου δινουν τη δυνατοτητα να αντιληφθεις (δες κ το σχετικο τοπικ ναρκωτικα).σκεψου λιγο οτι η καταθλιψη ειναι η αρρωστια του αιωνα μας και θα καταλαβεις.το αν παιρνεις ή οχι ναρκωτικα δν ειναι θεμα αξιοτητας και τιμης αλλα ψυχοσυνθεσης,επιρροων,συγκυριων και χαρακτηρα(αδυναμος,ευαισθητος κλπ).μη αξιολογους να χαρακτηριζεις τους εμπορους ,αυτους που σπειρουν το θανατο και οχι τα θυματα τους.αυτοι θελουν τη βοηθεια και οχι την κριτικη μας.
επισης,ρεαλισμος θα ητανε απο μερους μας αν πεθαινε απο ναρκωτικα να λεγαμε "συμβαινουν αυτα στους τοξικομανεις ειναι αληθεια" αλλα 21 μαχαιριες δν πρεπει να της περναμε στο ντουκου..επειδη υπαρχει διαφθορα στη νυχτα δν σημαινει οτι σονει και καλα πρεπει να την αποδεχτουμε και να τη θεωρησουμε επακολουθο οποιασδηποτε πραξης..το αντιθετο μαλιστα

φιλικα ετσι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ως εφηβος σορυ π σου αλλαξα φυλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Και ποιος σ είπε εσένα να περάσεις 21 μαχαιριές στο ντούκου,είπα εγώ ότι καλά έκανε ο δράστης?Όταν μίλησα για ρεαλισμό ήταν για να προσπαθήσετε να καταλάβετε ότι για να τον σκοτώσουν έτσι έκανε κ αυτός κάτι πολύ κακό.Παρόλα αυτα συνεχίζεις να λες κρίμα και να προσπαθείς να με πείσεις ότι δν σκέφτομαι σωστά,αντί να δεις το συμβάν λίγο πιο σφαιρικά.Αυτός είναι κ ο λόγος που έγραψα ότι θα παν χαμένα όσα θα πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShiningStar

Νεοφερμένος

Η Ζέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Και ποιος σ είπε εσένα να περάσεις 21 μαχαιριές στο ντούκου,είπα εγώ ότι καλά έκανε ο δράστης?Όταν μίλησα για ρεαλισμό ήταν για να προσπαθήσετε να καταλάβετε ότι για να τον σκοτώσουν έτσι έκανε κ αυτός κάτι πολύ κακό.Παρόλα αυτα συνεχίζεις να λες κρίμα και να προσπαθείς να με πείσεις ότι δν σκέφτομαι σωστά,αντί να δεις το συμβάν λίγο πιο σφαιρικά.Αυτός είναι κ ο λόγος που έγραψα ότι θα παν χαμένα όσα θα πω...
Δεν έκανε κανένα κακό! Νομίζω θα ήταν χρήσιμο να σε παρπέμψω στο μύνημά μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
επαιξε την τελευταια του παρασταση και η αυλαια επεσε για παντα!! τι σημασια εχει η ζωη του..ειναι καθαρα προσωπικη με επιλογες δικες του παντα...αυτη η μανα που εμεινε πισω...εμεις χασαμε εναν πολυ καλο ηθοποιο αλλα εκεινη εχασε ενα παιδι...Σιγουρα εκει που θα παει δε θα ειναι μονος...καλο ταξιδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petros17

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Και ποιος σ είπε εσένα να περάσεις 21 μαχαιριές στο ντούκου,είπα εγώ ότι καλά έκανε ο δράστης?Όταν μίλησα για ρεαλισμό ήταν για να προσπαθήσετε να καταλάβετε ότι για να τον σκοτώσουν έτσι έκανε κ αυτός κάτι πολύ κακό.Παρόλα αυτα συνεχίζεις να λες κρίμα και να προσπαθείς να με πείσεις ότι δν σκέφτομαι σωστά,αντί να δεις το συμβάν λίγο πιο σφαιρικά.Αυτός είναι κ ο λόγος που έγραψα ότι θα παν χαμένα όσα θα πω...
το αν εκανε κατι κακο δεν το ξερεις,απλα εικασιες κανεις.αμα ηταν εγκλημα παθους ακυρωνει αυτα που λες..κανενας δεν σου ειπε οτι δεν σκεφτεσαι σωστα απλα εχεις την δικια σου οπτικη γωνια που ενταξει ειναι καπως πιο αυστηρη οπως και να το κανουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
1)Τι ακριβώς εννοείς ;
2)Αν με το ξεκαθάρισμα λογαριασμών εννοείς ότι δεν είχε πληρώσει .. δεν νομίζω να ισχύει κάνα τέτοιο.

(Θερμή παράκληση να γίνει lock το θέμα μιας και πολλά γράφονται.....)

Καλή ανάπαυση....

Εννοώ οτι μερικές ώρες πριν το φόνο, κάποιος άγνωστος πηρε τηλεφωνο στο ραδιοφωνικό σταθμό και είπε οτι η ζωή του Νίκου απειλείται. Αυτο και μόνο καταρρίπτει την εκδοχή εγκλήματος πάθους ή υπο επήρρεια ουσιών και φανερώνει ξεκάθαρα φόνο εκ προ μελέτης. Ενα προμελετημένο έγκλημα τι άλλο θα μπορούσε να ειναι εκτός απο ξεκαθάρισμα λογαριασμών, ιδίως αν λάβουμε υπ'οψιν του το μπλέξιμο με τα ναρκωτικα; Ποιος ξέρει, ίσως σκόπευε να δώσει σχετικά ονόματα στον ανακριτή και χρησιμοποιώντας ως δόλωμα το ζιγκολό, ορισμένοι να έστησαν τη δολοφονία του για να του κλείσουν μια για πάντα το στόμα. Εικασίες πάντα κάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zouzounaaa^^

Νεοφερμένος

Η Zouzounaaa^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
σήμερα το συζητούσαμε με την καθηγήτρια των θρησκευτικών δεν το ήξερε..ήταν φίλοι από παλιά..γνωρίζονταν..ήταν πολύ φτωχός και απλός άνθρωπος κάποτε..τα είχε με μια φίλη της καθηγήτριας μου για αυτό και τον ήξερε...μετά κατέβηκε αθήνα και χάθηκαν..
τέλος πάντων κρίμα ο άνθρωπος..ήταν καλός και πολύ καλός ηθοποιός για εμένα...μονο 56 χρονών κρίμα είναι..
και λένε πως είναι ομοφιλόφυλος.. αλλά τι μας νοιάζει ρε παιδιά τι κάνει αυτός στο κρεβάτι του?/
να μάθουμε ποιος το έκανε δεν μας νοιάζει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zouzounaaa^^

Νεοφερμένος

Η Zouzounaaa^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
αααα και κάτι ακόμη...βρήκαν σημάδια που έδειχναν άμυνα...ήταν γυμνός.. οπότε κάτι έγινε...στο σπίτι..και η πόρτα ήταν παραβιασμένη από μέσα όχι από έξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Δύσκολα τα πράγματα... Άκουσα μία ανακοίνωση που έκανε η αστυνομία. "Τοπίο στην ομίχλη". Δηλαδή τίποτα. Δεν έχουν σχετικά αρκετά στοιχεία ώστε να βρουν τον δράστη... Ελπίζουμε όλοι μας να τον βρουν και να τιμωρηθεί όπως του αξίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANGELIKI

Νεοφερμένος

Η ANGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ελιζα συμφωνω μαζι σου...δν αξιζει να κοροιδευουμε καποιον απο τη στιγμη που εχει πεθανει και με φρικιαστικο τροπο πρεπει να πουμε ενα μεγαλο μπραβο στον νικο σεργιανοπουλο για ολα αυτα που ειχε κανει μεχρι στιγμης και αφηστε τα ναρκωτικα στην ακρη γιατι που ξερετε εσεις αυριο τι θα κανετε??σκεφτητε πως αν ο σεργιανοπουλος ηταν δικος σας ανθρωπος ειμαι σιγουρη πως δν θα θελετε να λενε τετοια πραγματα
ας του ευχηθουμε...<καλο ταξιδι νικο...>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShiningStar

Νεοφερμένος

Η Ζέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εννοώ οτι μερικές ώρες πριν το φόνο, κάποιος άγνωστος πηρε τηλεφωνο στο ραδιοφωνικό σταθμό και είπε οτι η ζωή του Νίκου απειλείται. Αυτο και μόνο καταρρίπτει την εκδοχή εγκλήματος πάθους ή υπο επήρρεια ουσιών και φανερώνει ξεκάθαρα φόνο εκ προ μελέτης. Ενα προμελετημένο έγκλημα τι άλλο θα μπορούσε να ειναι εκτός απο ξεκαθάρισμα λογαριασμών, ιδίως αν λάβουμε υπ'οψιν του το μπλέξιμο με τα ναρκωτικα; Ποιος ξέρει, ίσως σκόπευε να δώσει σχετικά ονόματα στον ανακριτή και χρησιμοποιώντας ως δόλωμα το ζιγκολό, ορισμένοι να έστησαν τη δολοφονία του για να του κλείσουν μια για πάντα το στόμα. Εικασίες πάντα κάνω...
Αν είχε γίνει κάτι τέτοιο, λογικά...θα το είχαν προλάβει...
Από την άλλη...εσύ που το άκουσες αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top