• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

[Στίγματα και λάμψεις] Μυοψία, μυοδεσοψία και φωτοψία στο οπτικό πεδίο

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,866 μηνύματα.
το πρώτο το έχουμε όλοι, δεν το θεωρώ πρόβλημα.
Το 2ο πρέπει να το λύσουμε. Είσαι 23, λίγο πιο μεγάλος απ τον μικρό μου , ολόκληρος άντρας, γιατί δε θέλει ο πατερας σου να εργαστείς; Σφάλμα του! Κατ αρχήν μετά τα 18, δε χρειάζεσαι συγκατάθεση γονέα. Ρίξε αιτήσεις όπου σ΄αρεσει και όταν σε πάρουν κάπου, απλά θα το ανακοινώσεις και μόνο και μόνο για να μην τσακωθείτε. Αδικαιολόγητος είναι, Γιάννη! Εμένα ο μικρός μου, βρήκε μια θέση σε μια πολη 600 χλμ μακρυά. Φεύγει σε 10μέρες και δεν έχει ούτε άνθρωπο γνωστό, ούτε σπίτι. Έχω αγχωθεί λίγο, αλλά τι να γίνει; Χαίρομαι που θα πάει! Ανοίγει τα φτερά του! Τι έχεις σπουδάσει;
α, και για να μείνουμε στα ...μυγάκια...χμμμμ ναι έχει πολλά μυγάκια εκεί (θα μας τα αλλάξει και θα τα ψάχνουμε)
Κοιτα δεν ειναι οτι δεν θελει... αλλα υποστηριζει οτι πρεπει πρωτα να τελειωσω τα μαθηματα ..να παρω αλλα δεκα και μετα πηγαινε οπου θες.
Για ηλεκτρολογος παω.
Ενταξει εχει και ενα δικιο γιατι σχολη και δουλεια δεν δενει..αλλα οκ .
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Κοιτα δεν ειναι οτι δεν θελει... αλλα υποστηριζει οτι πρεπει πρωτα να τελειωσω τα μαθηματα ..να παρω αλλα δεκα και μετα πηγαινε οπου θες.
Για ηλεκτρολογος παω.
Ενταξει εχει και ενα δικιο γιατι σχολη και δουλεια δεν δενει..αλλα οκ .
Ηλεκτρολόγος μηχανικός ; Θα μου πεις τί άλλο...

Θα έπαιρνα όρκο ότι σπουδάζεις οφθαλμίατρος...
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,089 μηνύματα.
Ηλεκτρολόγος μηχανικός ; Θα μου πεις τί άλλο...

Θα έπαιρνα όρκο ότι σπουδάζεις οφθαλμίατρος...
είδες τι καλά τα ξέρει; Και σε άλλα θέματα ιατρικά, μέχρι συνταγογραφεί! :ok: Εγώ έβαζα στοίχημα πως σπούδαζε γιατρός. Αν και με τα ηλεκτρολογικά είναι τόσο καλός, να τον καλέσουμε να μας φτιάξει τις ηλεκτρικές εγκαταστάσεις.
Χμμμμ, μια δουλειά πχ κατάλληλη, θα ήταν οι ηλεκτρικές εγκαταστάσεις στις οφθαλμολογικές κλινικές:thanku:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,866 μηνύματα.
Κοριτσια ευχαριστω για τα καλα λογια.
Τouvlo δεν ειμαι ο καλυτερος για ηλεκτρικες εγκαταστασεις θα τσακιστω απο την σκαλα..αλλο πραμα τα σχεδια στο cad και αλλο τα ντουβαρια και οι λαμπες.
Στον τομεα μου πρεπει να μιλαμε με ακριβεια και να προτεινουμε λυσεις ή να περιγραφουμε το πλαισιο..διαφορετικα σωπαινουμε. Επισεις πρεπει να εχουμε και ματια στην πλατη γιατι το ρευμα ειναι πολυ υπουλο.
Η ιατρικη εχει πολυ ενδιαφερον γιατι κανει τους ανθρωπους χαρουμενους και την καταλαβαινω....αλλα δεν μπορω το περιβαλλλον των θαλαμων.
Μια διαφορικη διαγνωση θα με ενδιεφερε αλλα οκ δεν εχω τις γνωσεις.
Απλα μελετω οτι πεσει στα χερια μου απο το περιβαλλον μου.
Αυτα.
Τωρα εχω ενα διαχυτο περιοδκο πονο απλωμενο στο ανω στηθος και πρεπει να παω αυριο στο ξαδελφο στο νοσοκομιο ..καποιο κονε θα εχει με παθολογο..
Κρυωμα θα ειναι .
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top