Στατιστική του iSchool

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Aν ρωτήσω τι είναι αυτό θα φανώ πολύ ηλίθια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Δεν θα φανείς ηλίθια, αν και ο τίτλος τα λέει όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ειναι κατι σαν ενα διαγραμμα,το οποιο δειχνει την κινηση του σαιτ τους τελευταιους μηνες.

Και ειδικα τον Μαη και τον Ιουνη ανεβηκαμε στην κορυφη(δεν ξερω γτ :P)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annamaria

Νεοφερμένος

Η Annamaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Για να μετρας την κινηση σε ενα site?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ναι, για να έχεις μια ιδέα τι γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Και από που την πήρες αυτήν την πληροφορία;

Από το Alexa?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Και από που την πήρες αυτήν την πληροφορία;

Αυτό είναι δευτερεύον, το σημαντικό είναι ότι την έχω. Και εγώ, και εσύ και όλοι μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Αυτό είναι δευτερεύον, το σημαντικό είναι ότι την έχω. Και εγώ, και εσύ και όλοι μας.

Kαλά ηρέμησε.. Μην την βλέπεις Bill Gates..:P
O καθένας μπορεί να το κάνει εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Και ειδικα τον Μαη και τον Ιουνη ανεβηκαμε στην κορυφη(δεν ξερω γτ :P)...

Λογικό είναι, γιατί όλους τους έπιασε αυτό το κάτι με τις πανελλήνιες και επισκέπτονταν το site για απορίες και ασκήσεις, όπως και γενικότερα για τις δικές μας ενδοσχολικές, για ξενόγλωσσα πτυχία κλπ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Αυτό είναι δευτερεύον, το σημαντικό είναι ότι την έχω. Και εγώ, και εσύ και όλοι μας.

Βρε παιδί μου ηρέμησε:P

Για να ψάξω και για άλλες ιστοσελίδες ρώτησα.....

Εντάξει τώρα το βρήκα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Kαλά ηρέμησε.. Μην την βλέπεις Bill Gates..:P
O καθένας μπορεί να το κάνει εδώ.

Δεν το παίζω Bill Gates όπως λες. Και μάλλον εσύ το παίζεις παντογνώστης γιατί αν μπορούσες να δεις καθαρά, θα καταλάβαινες ότι είμαι πολύ ήρεμος. Φιλικά αγαπητέ Μπόμπιρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ηρέμησε Γιωργάκη, μην τρελαινεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Δεν το παίζω Bill Gates όπως λες. Και μάλλον εσύ το παίζεις παντογνώστης γιατί αν μπορούσες να δεις καθαρά, θα καταλάβαινες ότι είμαι πολύ ήρεμος. Φιλικά αγαπητέ Μπόμπιρα.

Aπλά την είδες λίγο amarretti και έτσι..
"Kαι δεν σας λέω που το βρήκα, το χω αποκλειστικότητα..
Και σημασία έχει που το έχουμε στα χέρια μας.." Δεν βρήκες και το χάρτη της Χαμένης Ατλαντίδας.:P Σε τέτοια φάση ήταν το χαλάρωσε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,067 μηνύματα.
Μερικά Στατιστικά

iSchool
Είναι Online: 295 ημέρες
Θέματα: 2,451
Μηνύματα: 57,915
Μέλη: 4,503

Alexa
Rank: 104.706
(κοντεύουμε να μπούμε στο TOP 100.000 :jumpy: )

Επισκεψιμότητα (το 25 Ιουνίου δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα)


Εγγραφές την ημέρα


Forum


Μέλη


Μηνύματα την Ημέρα


Λειτουργικό Σύστημα
Windows χρησιμοποιεί το 97,2%
Linux χρησιμοποιεί το 1,4%
Macintosh χρησιμοποιεί το 0,8%
... των επισκεπτών


Φυλλομετρητής
Internet Explorer χρησιμοποιεί το 57,3%
Firefox χρησιμοποιεί το 34,8%
Opera χρησιμοποιεί το 6,3%
Safari χρησιμοποιεί το 0,9%
... των επισκεπτών


Αυτά για τους περίεργους. :D:D


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Λολ! Έλεος που είμαι και στα stats σαν πρώτος δημοσιευτης. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Μερικά Στατιστικά

[...]
Αυτά για τους περίεργους. :D:D

:bravo: Είμαι και εγώ ένας από τυς περίεργους:D

Thanks Petros. Τους φυλλομετρητές τους χρησιμοποιείτε λάθος όμως. Πρώτος ο Όπερα, μετά ο ΦάιρΦοξ, μετά ο Εξπλόρερ και τέλος ο Σαφάρι! Καλά, ας είναι και κάποιος που χρησιμοποιεί τους μικρότερους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Και δεν περίμενα να βρω ότι οι καθηγητές είναι οι περισσότεροι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Και δεν περίμενα να βρω ότι οι καθηγητές είναι οι περισσότεροι!

Στην πραγματικότητα δεν είναι οι περισσότεροι.

Οι μαθητές είναι οι περισσότεροι. Αν προσθέσεις κάθε τάξη τότε βρίσκεις 2763, δηλαδή οι μαθητές είναι τριπλάσιοι, περίπου, σε πλήθος από τους καθηγητες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top