Στις κεντρικές συνοικίες της Αθήνας

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,005 μηνύματα.
Μετά τις γιορτές πιστεύω θα είναι πολύ μελαγχολικά Ιανουάριο-Φεβρουάριο Κέντρο
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μετά τις γιορτές πιστεύω θα είναι πολύ μελαγχολικά Ιανουάριο-Φεβρουάριο Κέντρο
θα ειναι ερημια γιατι θα εχουν ξοδευτει θα τα εχουν χαλασει ολα ναι και ειναι παντα η κλασικη ερημια του Γεναρη μαζι με τα μουτρα βεβαιως. Εξω σημερα συναντησα πολλους μουτρωμενους :D
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,005 μηνύματα.
θα ειναι ερημια γιατι θα εχουν ξοδευτει θα τα εχουν χαλασει ολα ναι και ειναι παντα η κλασικη ερημια του Γεναρη μαζι με τα μουτρα βεβαιως. Εξω σημερα συναντησα πολλους μουτρωμενους :D
+ Εξεταστική φοιτητών :D
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Το Κολωνάκι δεν αρέσει σε κανέναν;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,814 μηνύματα.
Το Κολωνάκι δεν αρέσει σε κανέναν;
Μια φορά πήγα, αλλά στα γρήγορα από το Ευαγγελισμό έως ψηλά πριν φθάσω στο Λυκαβηττό αλλά άρχισε να βρέχει και γύρισα πίσω. Ωραία μου φάνηκε η περιοχή αλλά θέλω να ξανά πάω να το δω καλύτερα.
 

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Μια φορά πήγα, αλλά στα γρήγορα από το Ευαγγελισμό έως ψηλά πριν φθάσω στο Λυκαβηττό αλλά άρχισε να βρέχει και γύρισα πίσω. Ωραία μου φάνηκε η περιοχή αλλά θέλω να ξανά πάω να το δω καλύτερα.
Εκεί ψηλά που φτάνει Λυκαβηττό είναι ωραία όντως
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
εγω που προσπαθω να βρω κατι να μου αρεσει oντως στην αθηνα

Thinking Think GIF by Rodney Dangerfield
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
εγω που προσπαθω να βρω κατι να μου αρεσει oντως στην αθηνα

Thinking Think GIF by Rodney Dangerfield
Δεν βρήκες κάτι να σου αρέσει?
Ωραία το δέχομαι.Το λένε πολλοί.
Εκείνο που ήθελα να ρωτήσω είναι τι σου αρέσει τότε περισσότερο που την Αθήνα τη νιώθεις β διαλογής?
Θα ήθελα να μας πεις τι προτιμάς περισσότερο.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Δεν βρήκες κάτι να σου αρέσει?
Ωραία το δέχομαι.Το λένε πολλοί.
Εκείνο που ήθελα να ρωτήσω είναι τι σου αρέσει τότε περισσότερο που την Αθήνα τη νιώθεις β διαλογής?
Θα ήθελα να μας πεις τι προτιμάς περισσότερο.
απο ελληνικα δεδομενα? την ξανθη
απο ξενα οπου εχω παει μεχρι τωρα, κυριως βερολινο

επισης για να μην παρεξηγηθω, στην αθηνα αυτο που δεν μου αρεσει κυριως ειναι το βαημπ που βγαζει σαν πολη. Και η θεσσαλονικη τσιμεντουπολη ειναι (και περισσοτερο) αλλα δεν μου βγαζει αυτο το ασφυκτικο της αθηνας
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,005 μηνύματα.
Η Αθήνα, όντως τα τελευταία χρόνια έχει χαλάσει αρκετά, αλλά έχει κάποια μέρη που αξίζουν, τουλάχισταν κάποιες εποχές του χρόνου, πχ τώρα στις γιορτές Ψυρρή, Μοναστηράκι κτλπ
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
απο ελληνικα δεδομενα? την ξανθη
απο ξενα οπου εχω παει μεχρι τωρα, κυριως βερολινο

επισης για να μην παρεξηγηθω, στην αθηνα αυτο που δεν μου αρεσει κυριως ειναι το βαημπ που βγαζει σαν πολη. Και η θεσσαλονικη τσιμεντουπολη ειναι (και περισσοτερο) αλλα δεν μου βγαζει αυτο το ασφυκτικο της αθηνας
Οχι καμιά παρεξήγηση. Τσιμεντουπολη είναι .
Αλλά όταν είσαι υποχρεωμένος να μένεις τη συνηθίζεις στο βαθμό που τη συνηθίζεις .
Κι εγώ από ελληνικά δεδομένα θα έλεγα τη Ρόδο και απο ξένα θα έλεγα Ελβετία.

Έχεις δίκιο είναι ασφυκτικά υπάρχει κυκλοφοριακό όμως έχει και ωραίες συνοικίες να το πω να μείνεις.
Πχ Βούλα Βουλιαγμένη εκεί δεν βλέπεις ότι βλέπεις στην Κυψέλη και στον Βύρωνα και στα Κάτω Πατήσια.
Έχει και τα ωραία της τα στέκια για φαγητό για ποτό έχει και τα Υπουργεία της😂και τα νοσοκομεία της βεβαίως αχρειαστα να ναι αλλά τόσα πολλά σε ένα μέρος είναι βοηθητικά να το πω κι έτσι.
Και γενικά όπως και όπου αρέσει στον καθένα αλίμονο.

Έχει και αυτή την τεράστια εναλλαγή προσώπων που στα μικρά μέρη δύσκολα τη βρίσκεις εννοώ περιστρέφεσαι γύρω από τα ίδια και τα ίδια . Ίδια πρόσωπα ίδια στέκια κλπ.

Οπότε όπως αρέσει στον καθένα είναι.
 

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Για μένα οι χειρότερες συνοικίες της Αθήνας είναι αυτό που λέμε κέντρο (Σύνταγμα - Μοναστηράκι - Θησείο).
Δεν μπορώ πλέον τον χαμό που γίνεται συνήθως τόσο από κόσμο αλλά και από κίνηση.
Σκεφτείτε για παράδειγμα μια Παρασκευή βράδυ στο Μοναστηράκι: τι χαμός γίνεται από αυτοκίνητα στην Ερμού, από κόσμο να πηγαινοέρχεται κτλ.
Νομίζω πλέον είναι από τις χειρότερες περιοχές για να βγαίνεις.
Μακριά.

Προτιμώ πιο ήσυχες και ήρεμες γειτονίες στην Αθήνα.
Για παράδειγμα Κυψέλη (ειδικά Άνω Κυψέλη), Λυκαβυττός, Εξάρχεια, Πετράλωνα κτλ.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,005 μηνύματα.
Για μένα οι χειρότερες συνοικίες της Αθήνας είναι αυτό που λέμε κέντρο (Σύνταγμα - Μοναστηράκι - Θησείο).
Δεν μπορώ πλέον τον χαμό που γίνεται συνήθως τόσο από κόσμο αλλά και από κίνηση.
Σκεφτείτε για παράδειγμα μια Παρασκευή βράδυ στο Μοναστηράκι: τι χαμός γίνεται από αυτοκίνητα στην Ερμού, από κόσμο να πηγαινοέρχεται κτλ.
Νομίζω πλέον είναι από τις χειρότερες περιοχές για να βγαίνεις.
Μακριά.

Προτιμώ πιο ήσυχες και ήρεμες γειτονίες στην Αθήνα.
Για παράδειγμα Κυψέλη (ειδικά Άνω Κυψέλη), Λυκαβυττός, Εξάρχεια, Πετράλωνα κτλ.
Κυψέλη έχω ακούσει είναι αρκετά κακή περιοχή
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λυκαβυττός
+1
 

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 692 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,005 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top