Στοματικό, με προφυλακτικό ή χωρίς;

Κάνετε στοματικό:

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 160)
  • Mε προφυλακτικό

    Ψήφοι: 30 18.8%
  • Xωρίς προφυλακτικό

    Ψήφοι: 122 76.3%
  • Δεν κάνω στοματικό

    Ψήφοι: 2 1.3%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 6 3.8%

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν απάντησες αν έχεις κάνει...γιατί είναι πολύ χειρότερο σε πληροφορώ...
Για να σου λεω οτι το παραδειγμά σου ειναι αστοχο, προφανως εχω αποψη, αρα εχω κανει σεξ με ρουχα. Δεν ειναι και σπανιο.


Λεει η αλλη κοπελα : "Υποτίθεται οτι γουστάρεις να το κάνεις, γιατί να δημιουργήσεις αυτή την ψευδαίσθηση του προφυλακτικού με μία διαφορετική γεύση; "

Και απαντας "προφανως δεν εχεις κανει σεξ με ρουχα"

Δλδ με τα ρουχα δημιουργειται μια αντοιστοιχη ψευαισθηση , διαφορετικη απο καποια ..."κανονικη"; Δε στεκει. Αλλη η αισθηση με τα ρουχα, αλλη χωρις, αλλά και οι 2 ειναι επιθυμητες. Δεν αποτελει η μια ψευαισθηση της αλλης.

Κι επειδη κανενας δε βρηκε ευστοχο το παραδειγμα σου, να σε ρωτησω εγω ; Εσυ εχεις ρωτησει κοπελα που εκανε στοματικο με προφυλακτικο και ειπε οτι της αρεσε ; Εγω ψηφιζω δε θα βρεις. Κι αν θες αντιστοιχο παραδειγμα, φαντασου μια κοπελα να εχει μια προσομοιωση προφυλακτικου στα γενητικα και να κανεις εσυ στοματικο. Δε νομιζω να σου αρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανιήλ

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδιά δεν ξέρω τι λέτε αλλά εμένα όταν ο φίλος μου έλεγε στην παρέα μας ότι η κοπέλα του τον ικανοποίησε με το χέρι της και αυτός φορούσε προφυλακτικό σκάσαμε στα γέλια!!!!! στο στοματικό δεν γίνεται να φοράς προφυλακτικό γιατί υποτίθεται ότι γίνεται για να ευχαριστήσει τον άντρα..το προφυλακτικό κόβει πόση τριβή δεν λέει καθόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
στο στοματικό δεν γίνεται να φοράς προφυλακτικό γιατί υποτίθεται ότι γίνεται για να ευχαριστήσει τον άντρα..το προφυλακτικό κόβει πόση τριβή δεν λέει καθόλου
Δεν αντιλέγω σε αυτό που λες αλλά κάνε σεξ με ρούχα και μετά τα ξαναλέμε...Η ξενέρα του αιώνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Για να σου λεω οτι το παραδειγμά σου ειναι αστοχο, προφανως εχω αποψη, αρα εχω κανει σεξ με ρουχα. Δεν ειναι και σπανιο.


Λεει η αλλη κοπελα : "Υποτίθεται οτι γουστάρεις να το κάνεις, γιατί να δημιουργήσεις αυτή την ψευδαίσθηση του προφυλακτικού με μία διαφορετική γεύση; "

Και απαντας "προφανως δεν εχεις κανει σεξ με ρουχα"

Δλδ με τα ρουχα δημιουργειται μια αντοιστοιχη ψευαισθηση , διαφορετικη απο καποια ..."κανονικη"; Δε στεκει. Αλλη η αισθηση με τα ρουχα, αλλη χωρις, αλλά και οι 2 ειναι επιθυμητες. Δεν αποτελει η μια ψευαισθηση της αλλης.

Κι επειδη κανενας δε βρηκε ευστοχο το παραδειγμα σου, να σε ρωτησω εγω ; Εσυ εχεις ρωτησει κοπελα που εκανε στοματικο με προφυλακτικο και ειπε οτι της αρεσε ; Εγω ψηφιζω δε θα βρεις. Κι αν θες αντιστοιχο παραδειγμα, φαντασου μια κοπελα να εχει μια προσομοιωση προφυλακτικου στα γενητικα και να κανεις εσυ στοματικο. Δε νομιζω να σου αρεσε.
Τι ειναι προσομοιωση προφυλακτικου στα γενητικα;;;;;;;;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Τι ειναι προσομοιωση προφυλακτικου στα γενητικα;;;;;;;;;:confused:

Προφυλακτικό για τα γυναικεία γεν.όργανα :confused:

Δηλαδή να είναι τυλιγμένο με μία "ζελατίνα"; Θέλει πολύ φαντασία :worry: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Προφυλακτικό για τα γυναικεία γεν.όργανα :confused:
Μη γελάς, υπάρχει. Κυκλοφόρησε πριν από περίπου 15 χρόνια, αλλά δεν έπιασε πολύ γιατί η αίσθηση ήταν όντως σαν ζελατίνα γύρω από τα γεννητικά όργανα. Δεν ξέρω αν κυκλοφορεί ακόμα...



Ψάξε στο google "female condom" και θα σου βγάλει πολλά αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Μη γελάς, υπάρχει. Κυκλοφόρησε πριν από περίπου 15 χρόνια, αλλά δεν έπιασε πολύ γιατί η αίσθηση ήταν όντως σαν ζελατίνα γύρω από τα γεννητικά όργανα. Δεν ξέρω αν κυκλοφορεί ακόμα...



Ψάξε στο google "female condom" και θα σου βγάλει πολλά αποτελέσματα.
και τι σοι στοματικο μας κανουνε μ'αυτο μωρε Ισι...για να καταλαβω;;;;;;;!!!!!!!!!!!!!!:redface::(:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν ήταν ειδικά για στοματικό βρε παιδιά. :D Λέω απλά πως υπήρχε, διότι δεν θα πρέπει να το ξέρουν πολλές και πολλοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
παιδιά δεν ξέρω τι λέτε αλλά εμένα όταν ο φίλος μου έλεγε στην παρέα μας ότι η κοπέλα του

Κάτι τέτοια κάνετε και μετά αναρωτιέστε που πηγαν οι ... γκομενες!
Θελω να ελπιζω πως αυτα συμβαινουν σε νεαρες και μονο ηλικιες κι αυτό σε μειοψηφια... γιατι οι μεγαλυτεροι που μιλουν για τα προσωπικα τους, ειναι επιοικως για σφαλιαρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μη γελάς, υπάρχει. Κυκλοφόρησε πριν από περίπου 15 χρόνια, αλλά δεν έπιασε πολύ γιατί η αίσθηση ήταν όντως σαν ζελατίνα γύρω από τα γεννητικά όργανα. Δεν ξέρω αν κυκλοφορεί ακόμα...



Ψάξε στο google "female condom" και θα σου βγάλει πολλά αποτελέσματα.

Αχ τι άλλο θα δούνε τα ματάκια μου :worry: :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
@ cacofonix : Προφανως δοκιμασες (ή ετυχε) σεξ με ρουχα, και σε ξενερωσε. Πρεπει να καταλαβεις οτι αυτο δε σημαινει οτι ξενερωνει και ολο τον υπολοιπο πλανητη. Δεν φτιαχτηκαμε κατ'εικονα και καθ'ομοίωση σου. Μερικοι βρισκουμε το να μη βγουν τα ρουχα ή ολα τα ρουχα, ιδιαιτερα διεγερτικο. Γιατι εχει να κανει κ με οπτικο ερεθισμα (λιγο παραπανω για τον αντρα), και με εγκεφαλικο για αμφοτερους (ισως λιγο παραπανω για τη γυναικα).

Οπως και να χει, ειναι ακυρο παραδειγμα. Αλλά βλεπω οτι δεν απαντας στο ερωτημα που σου εθεσα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κάτι τέτοια κάνετε και μετά αναρωτιέστε που πηγαν οι ... γκομενες!
Θελω να ελπιζω πως αυτα συμβαινουν σε νεαρες και μονο ηλικιες κι αυτό σε μειοψηφια... γιατι οι μεγαλυτεροι που μιλουν για τα προσωπικα τους, ειναι επιοικως για σφαλιαρες!

Επιεικως ανωριμοι ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
αν είναι δεν το κάνεις καθόλου..με προφυλακτικό στο στοματικό είναι "κάπως"
Ε καλα οταν θα τρεχετε με τα κονδυλωματα και τους καρκινους στο στομα-οισοφαγο θα σας αρεσει τρελα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ε καλα οταν θα τρεχετε με τα κονδυλωματα και τους καρκινους στο στομα-οισοφαγο θα σας αρεσει τρελα...

Μα δεν κάνεις (υποτιθεται) στοματικό σε κάποιον που δε γνωριζεις τι κουβαλάει... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
σχετιζεται το στοματικο με τους καρκινους στον οισοφαγο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
@ cacofonix : Προφανως δοκιμασες (ή ετυχε) σεξ με ρουχα, και σε ξενερωσε. Πρεπει να καταλαβεις οτι αυτο δε σημαινει οτι ξενερωνει και ολο τον υπολοιπο πλανητη. Δεν φτιαχτηκαμε κατ'εικονα και καθ'ομοίωση σου. Μερικοι βρισκουμε το να μη βγουν τα ρουχα ή ολα τα ρουχα, ιδιαιτερα διεγερτικο. Γιατι εχει να κανει κ με οπτικο ερεθισμα (λιγο παραπανω για τον αντρα), και με εγκεφαλικο για αμφοτερους (ισως λιγο παραπανω για τη γυναικα).

Οπως και να χει, ειναι ακυρο παραδειγμα. Αλλά βλεπω οτι δεν απαντας στο ερωτημα που σου εθεσα...:hmm:
Ολα ειναι σχετικά, σωστά τα λες.
Για ποια ερώτηση λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ε καλα οταν θα τρεχετε με τα κονδυλωματα και τους καρκινους στο στομα-οισοφαγο θα σας αρεσει τρελα...

Καρκίνους;;;;;
Θέλω ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ πηγή που να λέει κάτι τέτοιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Καρκίνους;;;;;
Θέλω ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ πηγή που να λέει κάτι τέτοιο...


Καλε τι πηγη ψαχνεις εσυ;
ψαξε ψαξε δε θα το βρεις :P
:lol::lol::lol:

Μπα σε καλο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Καλε τι πηγη ψαχνεις εσυ;
ψαξε ψαξε δε θα το βρεις :P
:lol::lol::lol:

Μπα σε καλο σου!

Το ξέρω πως δεν θα την βρω... Γι' αυτό την ζητάω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top