Συζήτηση για μπίρες

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό από μόνο του είναι μεγαλύτερη είδηση :hehe:
από τις πιο σάπιες μπυρες
Εγώ σαν πλεμπαίος που είμαι πίνω ακόμα πιο σάπιες, μπύρες από λιντλ και την θεϊκή «Μπύρι Μπύρι» (ω, ναι, υπάρχει)!
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό από μόνο του είναι μεγαλύτερη είδηση :hehe:
από τις πιο σάπιες μπυρες
Εσυ τι πίνεις δεν κατάλαβα; Μόνο αν ήσουν τίμιο λαϊκό κορίτσι θα εκτιμούσε την αμστελ.

Άμα κάνουμε αρκετό μπουλερ και shaming στους καπνιστές λέτε να το κόψουν;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Εγώ σαν πλεμπαίος που είμαι πίνω ακόμα πιο σάπιες, μπύρες από λιντλ και την θεϊκή «Μπύρι Μπύρι» (ω, ναι, υπάρχει)!
Θα στείλω δυο καφάσια δώρο από τις δικές μας να αλλάξεις γνώμη φίλτατε και να εκτιμήσεις καλή μπυριτσα, μετά αν μπορέσεις να γυρίσεις σε άλλες τα ξαναλέμε :P
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα στείλω δυο καφάσια δώρο από τις δικές μας να αλλάξεις γνώμη φίλτατε και να εκτιμήσεις καλή μπυριτσα, μετά αν μπορέσεις να γυρίσεις σε άλλες τα ξαναλέμε :P
Τι μπυριτσα ειναι?Να παρουμε κι εμεις μερος?:P
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Εσυ τι πίνεις δεν κατάλαβα; Μόνο αν ήσουν τίμιο λαϊκό κορίτσι θα εκτιμούσε την αμστελ.
Διάφορες, αλλά ρε συ η αμστελ είναι από τις χειρότερες.
Μου αρέσει ζυθος βαπ, βεργινα, αλφα, μάμος και από τις λιγοτερο προςιτες βόρεια, Γκίνες, ερντινγκερ και κάποιες βαυαρικές πολύ καλές. Όπως και κάτι ρωσικές που βρίσκω σε αντίστοιχα καταστήματα στην Ομόνοια, που είναι και οικονομικές. Αν είναι σας λέω μαγαζάκια
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Διάφορες, αλλά ρε συ η αμστελ είναι από τις χειρότερες.
Μου αρέσει ζυθος βαπ, βεργινα, αλφα, μάμος και από τις λιγοτερο προςιτες βόρεια, Γκίνες, ερντινγκερ και κάποιες βαυαρικές πολύ καλές. Όπως και κάτι ρωσικές που βρίσκω σε αντίστοιχα καταστήματα στην Ομόνοια, που είναι και οικονομικές. Αν είναι σας λέω μαγαζάκια
Θελω πολύ να μάθω τα μαγαζιά στην Ομόνοια που συχνάζεις Yorkie.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Διάφορες, αλλά ρε συ η αμστελ είναι από τις χειρότερες;
Μου αρέσει ζυθος βαπ, βεργινα, αλφα, μάμος και από τις λιγοτερο προςιτες βόρεια, Γκίνες, ερντινγκερ και κάποιες βαυαρικές πολύ καλές. Όπως και κάτι ρωσικές που βρίσκω σε αντίστοιχα καταστήματα στην Ομόνοια, που είναι και οικονομικές. Αν είναι σας λέω μαγαζάκια

Η μαμος εκχιπστερισμενη αμστελ είναι. 🙁
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Θελω πολύ να μάθω τα μαγαζιά στην Ομόνοια που συχνάζεις Yorkie.
Δεν είναι μαγαζάκια για να κάτσεις βρε χάκερ... αν ήταν δεν θα το ανέφερα 😛
Είναι μικρά μινιμαρκετ, ρωσικά, βουλγαρικά. Κάποια έχουν πολύ καλές μπυρες σε οικονομικές τιμές

ΥΓ: λυπάμαι που θέλεις πολύ να μάθεις που συχνάζω γιατί θα μείνεις με την απορία, αλλά θα ζήσεις και έτσι
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί τέτοιο μίσος στην Άμστελ; Και γιατί είναι ποζέρικη μπύρα; Πρώτη φορά το ακούω αυτό!
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Γιατί τέτοιο μίσος στην Άμστελ; Και γιατί είναι ποζέρικη μπύρα; Πρώτη φορά το ακούω αυτό!
Δεν εχουν μεγαλωσει με οικοδομη και αμστελ γιαυτο :D
Εικονα αποτυπωμενη μεσα μου παντα ενας εργατης με μια αμστελ στο χερι.Πρωι πρωι κιολας:D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι ναι που βαζουν και κατι κουκλακια πανω :D και γενικα το αμαξι ειναι σαν το καθρεφτακι τους,αναλογα παλι τις γυναικες ετσι?Γιατι εχω δει και καποιες να τους αδιαφορο το αμαξι και η κατασταση του.
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν εχουν μεγαλωσει με οικοδομη και αμστελ γιαυτο :D
[/QUOT
Δεν εχουν μεγαλωσει με οικοδομη και αμστελ γιαυτο :D
Εικονα αποτυπωμενη μεσα μου παντα ενας εργατης με μια αμστελ στο χερι.Πρωι πρωι κιολας:D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Αυτό λέω Έβανς, τίμια εργατική προλεταριακή περιπτερόμπυρα!
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Και γιατί είναι ποζέρικη μπύρα;
Α δεν το πα εγώ φίλτατε, αλλά στέλνω ζύθος βαπ και εζα που έχω αμέτρητα καφάσια που δεν τελειώνουν μιας που πίνω δυο το μήνα. Αλλά προτιμω την ζύθος
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Δεν είναι μαγαζάκια για να κάτσεις βρε χάκερ... αν ήταν δεν θα το ανέφερα 😛
Είναι μικρά μινιμαρκετ, ρωσικά, βουλγαρικά. Κάποια έχουν πολύ καλές μπυρες σε οικονομικές τιμές

ΥΓ: λυπάμαι που θέλεις πολύ να μάθεις που συχνάζω γιατί θα μείνεις με την απορία, αλλά θα ζήσεις και έτσι

Ουφ... Σταματα. Με επιασε νοσταλγία για τα φοιτητικά χρόνια. 😐
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Τι μπυριτσα ειναι?Να παρουμε κι εμεις μερος?:P
Καλε ναι, στέλνω όσες θέλετε.
Τις δυο άνω που είπα, κάποια έχει χωράφια με κριθάρι στη Φθιώτιδα (δεν έχω χρήμα βιομηχάνου, μη μπερδευτούμε 😛). Αλλά για ευνόητους λόγους ανά περιόδους παίρνω αμέτρητα καφάσια. Γενικά παντβς το ψάχνω με τις μπυρες αρκετά. Έχω δοκιμάσει πολλές και αγαπημένη μου είναι μια βαυαρική. Θα σας ανεβάσω φωτό όταν βγούμε εκτός θέματος και μας πάνε σε άλλο θρεντ :hehe:
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α δεν το πα εγώ φίλτατε, αλλά στέλνω ζύθος βαπ και εζα που έχω αμέτρητα καφάσια που δεν τελειώνουν μιας που πίνω δυο το μήνα. Αλλά προτιμω την ζύθος
Πάντως για καλές μπύρες συνιστώ McFarland αβίαστα (κάτι έχει πάθει η λειτουργία του quote σε μένα)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top