Συμφωνείτε με την φανέρωση των αρνητικών ψήφων;

Συμφωνείτε με την φανέρωση των αρνητικών ψήφων;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 93)
  • Ναι

    Ψήφοι: 70 75.3%
  • Όχι

    Ψήφοι: 23 24.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
Νομίζω έχεις μπει ολίγον αλεξιπτωτιστής στο θέμα... :hmm:
Αν ήταν για την αξιολόγηση των χρηστών, θα είχαμε σύστημα αξιολόγησης στα προφίλ τους, όχι σε κάθε μια από τις δημοσιεύσεις τους. :fool:
Άσε που στους όρους χρήσης αναφέρεται καθαρά πως: "Κρίνουμε ιδέες και όχι ανθρώπους";)


Μάλλον δεν θέλεις να καταλάβεις κι εγώ δεν έχω χρόνο για περισσότερα... :)


καλα, σορρυ για το χρονο που σου εφαγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Ο σεβασμός προς το συνομιλητή που ανέφερες στη τελευταία πρόταση αν πήγαινε σε εμένα ήταν κάπως άτοπος γιατί δεν ανέφερα εγώ τη παιδεία. Έκανα παράθεση κειμένου και σχολιασμό εκείνου που την ανέφερε.:confused: Read carefully please. Αν δε πήγαινε σε εμένα, forget it.

Μη το παίρνεις προσωπικά, δεν αναφερόμουν σε εσένα:P. Απλά με αφορμή το μήνυμά σου, ανέφερα περιπτώσεις που έχουν συμβεί ουκ ολίγες φορές εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
βλεπω ξερεις πολυ καλα τη ψυχολογια του μαλακα:rolleyes::shifty::smoke::angel:

Ξέρω ότι ΕΣΥ ειδικά, δεν το εννοείς το υπονοούμενο, οπότε απλά θα γελάσω!:P

(δε θα σε πετύχω σε καμιά σκοτεινή γωνία του φόρουμ; Θα δείς...:P)



Βέβαια το πρόβλημα είναι άλλο και θέλω να το ρωτήσω ειδάλλως θα σκάσω:

Αν βρίσω μαλάκα αυτόν που μου βάζει αρνητικές τώρα που είναι ακόμα αφανής η ψήφος, εμπίπτω στους κανόνες χρήσης περί ύβρεως και προσβολής/χλευασμού εφόσον δεν καταφέρομαι εναντίον συγκεκριμένου προσώπου;; (άγνωστη η αρνητική άρα δεν είναι στοχοποιημένη η βρισιά!):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chef

Νεοφερμένος

Ο chef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παρακολουθώ τη συζήτησή σας με μεγάλο ενδιαφέρον, θα έλεγα!

Ας εκφέρω και εγώ την άποψή μου.

Και οι θετικές και οι αρνητικές ανήκουν σε ένα κοινό σύστημα, το σύστημα των ψήφων.
Θα μπορούσαμε να παραλληλίσουμε το σύστημα των ψήφων με μια μάνα και οι θετικές-αρνητικές ψήφοι να είναι τα παιδιά της. Όπως λοιπόν μια μάνα δεν κάνει διακρίσεις στα παιδιά της, έτσι πρέπει να γίνετε και εδώ. Ή και τα δύο φανερά ή και τα δυο κρυφά.

Οι θετικές είναι για να αποφευχθούν μηνύματα του τύπου ''+1'' που κατακλύζουν πολλές φορές τα forums. Οι αρνητικές απλά υπάρχουν για να εκφράσουμε, στην καλύτερη περίπτωση*, τη δυσαρέσκειά μας με τα λεγόμενα του συνομιλητή μας.
Την όποια δυσαρέσκεια-αντίθετη άποψη μπορείς να την εκφράσεις αντι-επιχειρηματολογόντας. Άλλωστε η ανταλλαγή απόψεων είναι ο σκοπός του forum.

* Λέω στην καλύτερη περίπτωση, διότι, πολλές φορές αντιπαθούμε κάποιον και του βάζουμε αρνητικές σε ό,τι λέει. Μάλιστα, διαβάζοντας αυτό:
Ο τρόπος που θα προχωρήσουμε στην φανέρωση θα είναι πρώτα μια επίσημη ανακοίνωση. Μετά από 30 ήμερες θα πραγματοποιηθεί η φανέρωση, έτσι ώστε να υπάρχει η δυνατότητα όποια μέλη το επιθυμούν να αναιρέσουν κάποιες αρνητικές.
είναι ευρέως γνωστό ότι συμβαίνει κάτι τέτοιο. Είναι άτοπο να θεωρήσουμε ότι τελικά ο Χ άλλαξε άποψη τη στιγμή φανέρωσης των ψήφων.

Τελειώνοντας, θεωρώ ως καλύτερη λύση την πλήρη κατάργηση των αρνητικών ψήφων δεδομένου ότι η άποψή μας μπορεί να εκφραστεί με έναν πιο θεμιτό τρόπο χωρίς να υπάρχουν καταχρήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ακουω πολλους να μιλανε για καταργιση των αρνιτικων ψηφων. Αυτο ομως ακυρωνει το νοημα του ολου consept με τις θετικες. Τι νοημα εχει αν μπορεις να επικροτισεις αλλα οχι το αντιθετο; Ειναι σαν να τονιζουμε τα καλα και να αδιαφορουμε για τα κακα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chef

Νεοφερμένος

Ο chef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ακουω πολλους να μιλανε για καταργιση των αρνιτικων ψηφων. Αυτο ομως ακυρωνει το νοημα του ολου consept με τις θετικες. Τι νοημα εχει αν μπορεις να επικροτισεις αλλα οχι το αντιθετο; Ειναι σαν να τονιζουμε τα καλα και να αδιαφορουμε για τα κακα.
Κάνεις λάθος. Αυτό που περιγράφεις συμβαίνει τώρα με τη μη φανέρωση των αρνητικών ψήφων.


Το όλο concept των θετικών είναι η απαλλαγή από μηνύματα ‘’συμφωνώ’’ χωρίς να έχεις να προσθέσεις κάτι επιπλέον.


Το concept, όμως των αρνητικών ποια είναι; Ότι δεν συμφωνεις με όσα λέω. Γιατί λοιπόν δε μου προβάλλεις τη γνώμη σου για να έχουμε ένα γόνιμο διάλογο και προτιμάς να βάλεις αρνητικη? (και φανερή να είναι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κάνεις λάθος. Αυτό που περιγράφεις συμβαίνει τώρα με τη μη φανέρωση των αρνητικών ψήφων.


Το όλο concept των θετικών είναι η απαλλαγή από μηνύματα ‘’συμφωνώ’’ χωρίς να έχεις να προσθέσεις κάτι επιπλέον.


Το concept, όμως των αρνητικών ποια είναι; Ότι δεν συμφωνεις με όσα λέω. Γιατί λοιπόν δε μου προβάλλεις τη γνώμη σου για να έχουμε ένα γόνιμο διάλογο και προτιμάς να βάλεις αρνητικη? (και φανερή να είναι)

To cosnept των θετικων ειναι να δειξεις οτι σου αρεσει πολυ ενα μηνυμα, ασχετα με το αν συμφωνεις. Δεν ειναι ενας τροπος να πεις συμφωνω. Μπορει να χρησιμοποιηθει και ετσι, αλλα μπορει και να ειναι ενα "μπραβο" για ενα πολυ καλο αρθρο, ενα μηνυμα με πολυ καλα επιχειριματα, μια ωραια παρουσιαση του θεματος με το οποιο ασχολιτε, η οτιδηποτε αλλο.
Αντιστιχα η αρνητικη μπορει να δειχνει οτι ενα μηνυμα δεν ειναι ευαναγνωστο, δεν βοηθαει στην συζητιση κ.α.

Οποτε να υπαρχουν μονο οι θετικες δεν εξηπυρετει κατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Συμφωνώ με την φανέρωση των αρνητικών.

Να προτείνω κάτι μιας και είναι σε συζήτηση το θέμα των ψήφων. Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί ήδη.
Η πρότασή μου είναι να φαίνεται στο μήνυμα ο αριθμός από τις θετικές και τις αρνητικές ξεχωριστά και όχι το άθροισμά τους.

Αιτιολόγηση:
Πολλές φορές σε ένα θέμα με πολλές σελίδες συζήτησης θα ακολουθήσω της εξής δειγματοληπτική τακτική: θα διαβάσω λίγο από τα πρώτα posts (σίγουρα το πρώτο), σίγουρα τα τελευταία και στα ενδιάμεσα ψάχνω γρήγορα και διαβάζω μηνύματα με πολλές αρνητικές ή θετικές ψήφους.
Έτσι στις ενδιάμεσες σελίδες, αν δω ένα μήνυμα με +/-5 θα μου κινήσει ιδιαίτερα το ενδιαφέρον, ενώ μηνύματα με +/-1 και 0 δε θα τα διαβάσω καθόλου.
Όμως επειδή το άθροισμα μόνο των θετικών και των αρνητικών φαίνεται (χωρίς να χρειαστεί να πατήσω πάνω), μπορεί να υπάρχει ένα μήνυμα με 10 αρνητικές και 10 θετικές πράγμα που σημαίνει ότι θα είναι εξαιρετικά ενδιαφέρον, αλλά να μην το προσέξω καν.
Επίσης, δε, το ίδιο πρόβλημα υπάρχει σε μεγαλύτερη έκταση σε όσους διαβάζουν μηνύματα χωρίς να είναι συνδεδεμένοι ή χωρίς να είναι μέλη του forum, γιατί δεν έχουν καν την δυνατότητα να πατήσουν πάνω και να δουν τις ψήφους αναλυτικά.

ΥΓ: Επίσης, κάτι άσχετο με το θέμα αυτό. Το έχω ξανα-ζητήσει, αλλά δεν το έχετε κάνει. Βάλτε ένα κουμπί στον επεξεργαστή κειμένου που να προσθέτει τα latex tags γύρω από το επιλεγμένο κείμενο. Βαριέμαι τόσο πολύ να τα γράφω που αποτελεί ανασταλτικό πραράγοντα στο να γράψω σε ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ξέρω ότι ΕΣΥ ειδικά, δεν το εννοείς το υπονοούμενο, οπότε απλά θα γελάσω!
καλα ξερεις..;):rolleyes:


(δε θα σε πετύχω σε καμιά σκοτεινή γωνία του φόρουμ; Θα δείς...)
έλα:shifty:
σε περιμένω ..:shifty::hypno::angelnot:


Αν βρίσω μαλάκα αυτόν που μου βάζει αρνητικές τώρα που είναι ακόμα αφανής η ψήφος, εμπίπτω στους κανόνες χρήσης περί ύβρεως και προσβολής/χλευασμού εφόσον δεν καταφέρομαι εναντίον συγκεκριμένου προσώπου;;

Καταφερεσαι εναντιον του Αγνώστου Μαλάκα -εχει και μνημείο- οποτε δικαζεσαι για προσβολη των ηθών..:worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Κάντε τες όλες κρυφές. Τουλάχιστον αν ο σκοπός είναι όπως τον αντιλαμβάνομαι εγώ ( να σχηματίζεται εύκολα μια εικόνα του κατά πόσο μια άποψη έχει πέραση στους πολλούς ) δεν υπάρχει λόγος να είναι επώνυμες. Αν πάλι ο σκοπός μας είναι να έχουμε έναν τρόπο να μπορούμε να λέμε σύντομα και ανώδυνα "συμφωνώ/διαφωνώ" ( λες και πρόκειται για υποχρέωση ένα πράγμα ) καντε τες όλες επώνυμες ναι. διαλέγεις και παίρνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μπορεί να 'χει συζητηθεί πίσω αυτό που θα πω, δεν ξέρω, δες στη γωνία, there you'll find the fucks I give. (hint: none)

Συμφωνούμε στο να ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ ΕΝΑ ΗΛΙΘΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΡΟΡΙΑΣ ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΟΥΝ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΠ' ΤΟ SITE (καλά όχι το δεύτερο, δε με νοιάζει, εντάξει, κοιτάχτε το πρώτο κι αφήστε τους απλά να καταλάβουν λίγο λίγο τι μπαρούφα έκαναν).

Το 'χε πει μια μέρα πολύ απλά ο Κράουλης: συμφωνείς μ' αυτά που λέω? ΧΕΣΤΗΚΑ. Διαφωνείς? Κόψε τις μαλακίες κι απάντα σοβαρά με επιχειρήματα/εικόνες/βίντεο/ό,τισκαταμπορειςτέλοςπαντων. Αν δεν το 'χεις --αυτό το προσθέτω εγώ-- απλά κάτσε σκέψου τι κάνεις σε forum με tagline "Συζητήσεις, απόψεις, διαξιφισμοί και κυρίως.. fresh ideas!" (on a side note, το "fresh ideas" ποιος το πέταξε εκεί? Και μετά σας ενοχλούν τα δικά μου αγγλικά που δεν είναι τουλάχιστον out of place/just a show-off :P) Anyway, και ξανά, τι σκατά κάνεις σ' ένα site που προωθεί τη συζήτηση αν δε μπορείς να βγάλεις λέξη όταν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ χρειάζεται να συζητήσεις (hint2: στις διαφωνίες). Για το chat&fun αράζεις γύρω? Fine by me, but I'll make it simple: ΜΕΙΝΕ ΕΚΕΙ, Σ' ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ. Απ' τη στιγμή που δεν την έχεις τη διαφωνία/δε γουστάρεις τη διαφωνία (honestly, I don't care) ΜΗ ΓΑΜΑΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΨΗΦΟΥΣ ΣΟΥ, ψήφους τις οποίες δε στηρίζεις καν σε άποψη --γιατί όσο δεν την εκφράζεις όταν οι άλλοι το κάνουν, κι ο πιο ψαγμένος να 'σαι στο θέμα για μένα απλά ΔΕΝ έχεις άποψη.

Και ειλικρινά θέλω να πιστεύω ότι δεν είναι 5 απ' τους 1000 ξερωγώ που δε βλέπουν ΚΑΜΙΑ χρησιμότητα στις ψήφους. Κι εδώ να ξεκαθαρίσω λίγο, προσωπικά δε με νοιάζουν στα δικά μου μηνύματα. Οι downvoters εξήγησα μόλις ότι δεν υπάρχουν μέχρι ν' ανοίξουν τη μαλακία τους και να πουν πέντε πράγματα, να εξηγήσουν ΣΕ ΜΕΝΑ κυρίως πού κολλάνε σ' αυτά που λέω, όχι για να τ' αλλάξω αλλά για να μπούμε στη διαδικασία της διαφωνίας, μια διαδικασία που έχει πλάκα. That's all, just fun. Αυτοί που βαράνε θετικές εντάξει, στα chat&fun ίσως δίνουν κι αφορμή να συνεχίσει μια πλάκα, να τη συνδυάσεις μαζί τους, να πετάξει κι ο άλλος κάτι και μαζί τέλος πάντων, πάλι, να περάσετε καλά. Στα πιο σοβαρά θέματα και οι θετικές το ίδιο μαλακίες είναι λίγο πολύ, δεν προσφέρουν τίποτα κι απλά υπάρχουν έτσι, είτε για να νομίζει αυτός που τις παίρνει ότι γαμάει μ' αυτά που λέει είτε για να ενισχυθούν παρεάκια που, προφανώς, υπάρχουν αν και, εγώ τουλάχιστον, δε τα βλέπω ευτυχώς να επηρεάζουν τόσο εδώ. But still.

Speaking of which, πραγματικά όταν αυτό το σύστημα πρωτομπήκε στο site --για το στέκι λέω, δεν ξέρω μπορεί να 'ταν κι απ' την αρχή-- κανείς δε σκέφτηκε ότι Ό,ΤΙ και να γράψεις στους Όρους (please!) γι' αυτό, ΌΣΟ αντικειμενικό και να προσπαθήσεις εσύ σαν site απ' την πλευρά σου να το κάνεις, ΠΑΝΤΑ θα υπάρχει ο υποκειμενικός παράγοντας αυτού που, well, ΨΗΦΙΖΕΙ? Γιατί όταν ο άλλος έρχεται και σου λέει "εε να ρε, δε βάρεσα την αρνητική για το μήνυμα ακριβώς, για άλλο λόγο που δεν πολυείναι σχετικός" όσο ηλίθιος και να 'σαι ΕΛΠΙΖΩ καταλαβαίνεις ότι όλο το θέμα μπάζει. Καταλαβαίνεις?

Ή μήπως νομίζεις ότι αυτό που κρίνουν τελικά οι ψήφοι είναι το μήνυμα καθαυτό και μόνο αυτό με μόνο κριτήριο την άποψη αυτού που τις βαράει? ΧΑ! Check again, sucker! Σε μεγάλο ποσοστό μπορεί αυτό όντως να ισχύει, από άτομα που --THANK GOD (figuratively always)-- ξέρουν να χρησιμοποιούν τις λειτουργίες of their kwell forum αλλά από εκεί και πέρα γίνεται κυριολεκτικά μπάχαλο από κριτήρια για θετική ή αρνητική: από, δεν ξέρω, προηγούμενα που μπορεί να 'χεις με κάποιον εδώ μέσα (aka απλά ΔΙΑΦΩΝΙΑ με κάποιον σε ένα θέμα --θυμάσαι που σου 'λεγα ότι δε μπορείς να διαφωνήσεις?--) μέχρι παρεάκια και ομαδούλες που μπορεί να υπάρχουν και που ΠΑΝΤΑ θα υπάρχουν όταν μαζεύεις πολλούς ανθρώπους κάπου --which is, again, completely fine by me. Από ένα σημείο και μετά δεν ψηφίζεις αποκλειστικά για ό,τι διαβάζεις αλλά βλέπεις Shadowfax και προκαταβάλλεσαι πριν ακόμα προλάβεις να συμφωνήσεις/διαφωνήσεις (πες μου ότι ισχύει σε παρακαλώ, ΠΕΣ ΜΟΥ :P).

Στην τελική είναι και προβληματικό να συνεχίζεις να πιστεύεις ότι η φάση σε βοηθάει όντως να καταλάβεις τη γενική τάση για ένα θέμα. Θες τη γενική τάση? Read the fucking messages motherfucker, ναι, απ' αυτούς που μπορούν να τα γράψουν κι απ' αυτούς που, τελικά, φαίνεται να ενδιαφέρονται και για το ζήτημα για να κάθονται να τα γράψουν ενώ θα μπορούσαν να πατήσουν κουμπιά.

ΕΣΕΝΑ ΛΕΩ, ΝΑΙ, ΠΟΥ ΠΑΣ ΝΑ ΒΑΡΕΣΕΙΣ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΤΩΡΑ.

ΜΑΛΑΚΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Λόγος για τον οποίο θα έβαζα αρνητική στο παραπάνω:
Βγάζει νεύρα και θυμό (κεφαλαία, βρίσιμο)
Λόγος για τον οποίο δεν θα έβαζα αρνητική στο παραπάνω, απλά θα απαντούσα:
Δεν συμφωνώ ότι το σύστημα ψήφων είναι άχρηστο, και έχω εξηγήσει γιατί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Εγώ συμφωνώ να δημοσιεύονται. Νομίζω ότι έχω δώσει μερικές, λίγες αλλά δεν θυμάμαι καθόλου που... Πάντως είναι πιο λογικό να δημοσιεύονται. Όπως είναι τώρα ο καθένας δίνει μια αρνητική ίσως και επειδή κανείς δεν μπορεί να το μάθει. Αν οι αρνητικές παραμείνουν στο forum τότε καλύτερα να δημοσιευθούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Φυσικα και να φαινονται οπως και οι θετικες το ολο συστημα των ψηφων οχι απλα μου αρεσει αλλα με βολευει γιατι τον τελευταιο καιρο δεν γραφω συχνα αλλα μπαινω και βλεπω τα θεματα οποτε εκφαιρω την γνωμη μου για ενα θεμα μεσο της θετικης η αρνητικης ψηφου. Και ειλικρινα δεν μπορω να πιστεψω οτι καποιος θα στεναχωρηθει επειδη του εχω βαλει αρνητικη ψηφο σιγα οκ διαφωνω και τι εγινε.....................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας. Σχεδόν δέκα μέρες συζητιέται το θέμα. Ακούστηκαν πολλές πτυχές και αυτό είναι σίγουρα ωραίο. Η συνιστώσα άποψη ωστόσο είναι ξεκάθαρη. Σύντομα θα υπάρξει ανακοίνωση για την πορεία της διαδικασίας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top