Συχνότητα σεξουαλικών επαφών;

Πόσο συχνά κάνετε σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 140)
  • Κάθε μέρα!

    Ψήφοι: 28 20.0%
  • 2-3 φορές την εβδομάδα!

    Ψήφοι: 65 46.4%
  • 1-2 φορές το μήνα!

    Ψήφοι: 15 10.7%
  • Σεξ; Τι είναι αυτό; Τρώγεται;;;

    Ψήφοι: 32 22.9%

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Επίσης παρατηρώ ότι το θέμα μερικά μέλη του έχουν πάρει τέλειως στο χαβάλε :mad: αν θέλετε χαβάλε μην ξεχνάτε το κουβεντούλα χωρις θέμα :mad: :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
To πόσο έντονη είναι η σεξουαλική ζωή κάποιου δεν πρέπει να αποτελει αντικείμενο χλευασμού.
Επίσης δες και τα πορτοκαλί γράμματα στην υπογραφή μου...

Δεν νομίζω οτι χλεύασα/κορόιδεψα κάτι, εδώ άλλες απαντήσεις είναι πολύ πιο ειρωνικές. Τέλος πάντων...

Μια στατιστική έρευνα ήθελα να κάνω, ώστε να ξέρουμε τα μέλη του forum τι εμπειρίες έχουν (όση μεγαλύτερη η ποσότητα, τόσο μεγαλύτερη και η ποιότητα λέει ένας παλιός κανών).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Η michelle αν δεν κάνω λάθος , θα ήθελα ωστόσο να το επιβεβαιώσει και ίδια, δεν ήθελα να σχολιάσει το θέμα , αλλά το συγγεκρίμενο post ...

εδώ άλλες απαντήσεις είναι πολύ πιο ειρωνικές. Τέλος πάντων...
Δυστύχως είναι αλήθεια αύτο, για αυτό το σκόπο έχω αποφασήσει να το θέμα συνεχίσει έτσι να το κλειδώσω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,084 μηνύματα.
Αφού δεν υπαρχει άλλη επιλογή.... ''Σεξ; Τί είναι αυτό, τρώγεται?'' :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Arty2:
Αυτο το "Κάθε μέρα!" lmao (no offence though)


εχμ σόρρυ αλλά.... έχω υπάρξει σε σχέση που επί ενάμιση χρόνο (όσο κράτησε η σχέση) η σεξουαλική επαφή ήταν καθημερινή....
και γενικώς.... στις περισσότερες σχέσεις μου... κάπως έτσι λειτουργώ :)
και λέω γενικώς και όχι σε όλες τις σχέσεις γιατί απλά αν δεν ζεις με κάποιον μαζί... ε είναι κάπως δύσκολο να γίνεται καθημερινά....
πρακτικά ζητήματα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Όταν έχω σχέση μπορεί να τύχει και σε καθημερινή βάση, γι'αυτό ψήφισα το "2-3 φορές την εβδομάδα!". Όταν είμαι μόνη, σαφώς και υπάρχει μείωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Όταν είμαι με το αγόρι μου κάθε μέρα αρκετές φορές, πάντως 2 σίγουρα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Όταν είμαι με το αγόρι μου κάθε μέρα αρκετές φορές, πάντως 2 σίγουρα :redface:

Τον πέθανες τον άνθρωπο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Puff_Daddy:
Τον πέθανες τον άνθρωπο :p

Και καλά τον κάνει.Αν και δεν νομίζω να έχει ιδιαίτερο πρόβλημα αυτός έτσι κουνελάκι?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Και καλά τον κάνει.Αν και δεν νομίζω να έχει ιδιαίτερο πρόβλημα αυτός έτσι κουνελάκι?;)
μόνο πρόβλημα δεν έχει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PowerZ

Νεοφερμένος

Η PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
παιδια εγω χωρισα προχθες γιατι το καναμε μονο 2 φορες την εβδομαδα..δεν τον αφηνα παραπανω για να βεβαιωθω αν ηθελε εμενα η το σεξ απλα και τελικα αποδειχτηκε οτι ηθελε το δευτερο γιατι χωρισαμε..:(
μονο εγω ψαχνω μια σχεση που να εχω πρωτα απ ολα εναν ανθρωπο διπλα μου δικο μου και μετα ολα τ αλλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από PowerZ:
παιδια εγω χωρισα προχθες γιατι το καναμε μονο 2 φορες την εβδομαδα..δεν τον αφηνα παραπανω για να βεβαιωθω αν ηθελε εμενα η το σεξ απλα και τελικα αποδειχτηκε οτι ηθελε το δευτερο γιατι χωρισαμε..:(
μονο εγω ψαχνω μια σχεση που να εχω πρωτα απ ολα εναν ανθρωπο διπλα μου δικο μου και μετα ολα τ αλλα?
Το θέμα PowerZ μου είναι αν εσύ ήθελες περισσότερο. Γιατί αν ήθελες, και του έκανες τέτοια "κολπάκια" για να τον τεστάρεις τότε παίζει να το κατάλαβε και να τα πήρε λόγω αυτού (και με το δίκιο του!). Αν βέβαια εσύ δεν ήθελες συχνότερα και όντως σου αρκούσε αυτό τότε πολυ μ***** ο τύπος! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Συμφωνώ και επαυξάνω με την Michelle.Πίστεψε δεν είσαι η μόνη!Και για μένα προσωπικά σε μια σχέση δεν παιζει ρόλο το σεξ όσο άλλα πράγματα!Και δεν έχω κανει ποτέ σχέση που να βασίζεται σ'αυτό!Αλλα πολλοίο το βλέπουν διαφορετικά δικαίωμα τους και επιλογή τους αλλά να ψάχνουν και ανάλογο άτομο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PowerZ

Νεοφερμένος

Η PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
οχι δεν ηθελα παραπανω γιατι μου αρκει αυτο ειναι η αληθεια.αλλωστε δεν μεναμε και μαζι οποτε πηγαινα να κοιμηθω σπιτι του που εμενε μονος του καναμε σεξ δηλαδη 2 φορες την εβδομαδα!! και το κορυφαιο? με ειπε και ανεραστη οταν χωρισαμε!! δεν θελω να τον ξαναδω ειλικρινα ποτε ξανα.κριμα γιατι νομιζα οτι βρηκα επιτελους εναν ανθρωπο να αξιζει..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Το θέμα PowerZ μου είναι αν εσύ ήθελες περισσότερο. Γιατί αν ήθελες, και του έκανες τέτοια "κολπάκια" για να τον τεστάρεις τότε παίζει να το κατάλαβε και να τα πήρε λόγω αυτού (και με το δίκιο του!). Αν βέβαια εσύ δεν ήθελες συχνότερα και όντως σου αρκούσε αυτό τότε πολυ μ***** ο τύπος! :mad:

Θα συμ,φωνήσω με την Μισέλ αν και το οτι χωρίσατε δεν σημαίνει ντε και καλά πως σε ήθελε για το σεξ .Για εμένα πιο πολύ μαλ.... θα ήταν αν τα είχε μαζί σου και πήγαινε και με άλλες αφού δεν τον ικανοποιούσαν οι 2 φορές.
Βέβαια παίζει ρόλο και πόσο καιρό είχατε σχέση αν επιτρέπεται??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PowerZ

Νεοφερμένος

Η PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Βέβαια παίζει ρόλο και πόσο καιρό είχατε σχέση αν επιτρέπεται??
3 μηνες μονο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πωπω... Κοριτσάρα μου ηρέμησε, τέτοια ζώα υπάρχουν παντού. Θα δεις οτι υπάρχουν όμως και άνθρωποι πιο συναισθηματικοί που δεν κοιτάνε μόνο αυτό. :/:
Εγώ πιστευω οτι ο καλύτερος τρόπος να αποφεύγεις τέτοιους είναι να ξεκινάς φιλικά και μετά να προκύπτει (αν αρέσετε ο ένας στον άλλο) και το ερωτικό στοιχείο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από PowerZ:
οχι δεν ηθελα παραπανω γιατι μου αρκει αυτο ειναι η αληθεια.αλλωστε δεν μεναμε και μαζι οποτε πηγαινα να κοιμηθω σπιτι του που εμενε μονος του καναμε σεξ δηλαδη 2 φορες την εβδομαδα!! και το κορυφαιο? με ειπε και ανεραστη οταν χωρισαμε!! δεν θελω να τον ξαναδω ειλικρινα ποτε ξανα.κριμα γιατι νομιζα οτι βρηκα επιτελους εναν ανθρωπο να αξιζει..:(

Τουλαχιστον ας σε χώριζε με αξιοπρέπεια!Μόνο και μόνο για αυτό δεν αξίζει να ασχοληθείς μαζί του!!Προχώρα μπροστα,υπάρχουν και χειρότερα ξέρω τι σου λεω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PowerZ

Νεοφερμένος

Η PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
φιλικα ξεκινησαμε.τον γνωριζα 1 μηνα πριν αποφασησουμε να ειμαστε μαζι..
ειχε δειξει αλλο εαυτο δεν μπορω να καταλαβω τι αλλαξε μετα..
το οτι με ειπε ανεραστη επειδη το καναμε μονο 2 φορες την εβδομαδα με πληγωσε παρα πολυ.
ευχαριστω πολυ για το κουραγιο κοριτσια ειλικρινα μου ειναι πολυ χρησιμο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Πωπω... Κοριτσάρα μου ηρέμησε, τέτοια ζώα υπάρχουν παντού. Θα δεις οτι υπάρχουν όμως και άνθρωποι πιο συναισθηματικοί που δεν κοιτάνε μόνο αυτό. :/:

π.χ. Πάνος και κουνελίτσος:D σε πειράζω μην παρεξηγηθείς;)

Εγώ πιστευω οτι ο καλύτερος τρόπος να αποφεύγεις τέτοιους είναι να ξεκινάς φιλικά και μετά να προκύπτει (αν αρέσετε ο ένας στον άλλο) και το ερωτικό στοιχείο.

και θα συμφωνήσω πάλι με την Admin μας
πάλι καλά που το κατάλαβες νωρίς πάντως. και το ανέραστη ή οτίδηποτε άλλο σε σχέση με σεξ είναι καθαρά υποκειμενικό.
Κάποιον που μπορεί να θεωρώ εγώ φωτιά στο κρεβάτι κάποια άλλη να τον θεωρεί ξενέρωτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top