Συχνότητα σεξουαλικών επαφών;

Πόσο συχνά κάνετε σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 140)
  • Κάθε μέρα!

    Ψήφοι: 28 20.0%
  • 2-3 φορές την εβδομάδα!

    Ψήφοι: 65 46.4%
  • 1-2 φορές το μήνα!

    Ψήφοι: 15 10.7%
  • Σεξ; Τι είναι αυτό; Τρώγεται;;;

    Ψήφοι: 32 22.9%

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ουφ...και 3 μήνες μόνο γι'αυτό βρισκόσασταν; Πράγματα σαν ζευγαράκι δεν κάνατε :confused: Μήπως ήθελε ελεύθερη σχέση και απλά δεν στο είπε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
έχασα την απάντησή μου :confused: Τέσπα ξαναρωτάω με όλο το θάρρος...αν σε πειράζει σταματάω...και δεν θέλω να νομίζεις ότι κάνω ανάκριση απλά μ'αρέσει να αναλύω καταστάσεις...Σε αυτούς τους τρεις μήνες δεν κάνατε πράγματα σαν ζευγάρι; Βρισκόσασταν μόνο γι'αυτό; Μήπως ήθελε ελεύθερη σχέση και απλά δεν το είχε ξεκαθαρίσει; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PowerZ

Νεοφερμένος

Η PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
μα θελω να το συζητησω γιατι η ιστορια με πικρανε παρα πολυ.δεν εχω κανει πολλες σχεσεις στην ζωη μου.ως τωρα με 4 παιδια τα ειχα και πριν απο αυτον ημουν αρκετο διαστημα μονη γιατι ειχα πικραθει πολυ.τωρα μου ετυχε και αυτο και με εχει ριξει εντελως.αυτος παραπονιοτανε συνεχεια οτι δεν νοιαζομαι επειδη λεει δεν πηγαινα συχνα σπιτι του παρα μονο 2 φορες την εβδομαδα.δεν μπορουσα παραπανω γιατι το πρωι πηγαινω στο φαρμακειο τα απογευματα προπονηση και γυρναω αργα σπιτι κουρασμενη.ειναι κριμα γιατι ξεκινησαμε τοσο καλα ημασταν και οι 2 πραγματικα ευτυχισμενοι.δεσαμε απο το πρωτο λεπτο που γνωριστηκαμε.πρωτη φορα ενειωσα ετσι στην ζωη μου.πρωτη φορα ενειωσα να τεριαζω τοσο πολυ με αλλο ατομο.σιγα σιγα ομως αρχισε να ζηταει πολλα παραπανω απ οσα μπορουσα να προσφερω.πχ. καθε μερα να ειμαι σπιτι του να ξεκοψω απο οποιονδηποτε αλλον μιλουσα και γενικα να περναμε ολο το 24ωρο μαζι.εγω δεν μπορω ομως να ειμαι τοσες πολλες ωρες με το ιδιο ατομο μπορει να ακουστει εγωιστικο αλλα θελω λιγο και την ηρεμια μου λιγο ησυχια.ειχαμε τσακωθει αρκετες φορες γι αυτους τους λογους αλλα παντα καποιος εκανε πισω και προσπαθουσαμε ξανα.τωρα λογικα ειναι το οριστικο ομως γιατι εχουμε να μιλησουμε 5 μερες.και ειλικρινα μου λειπει παρα πολυ περασα τις καλυτερες μερες τις ζωης μου μαζι του.αυτη την γκρινια και τα παραπονα να μην ειχε θα κρατουσε πολυ καιρο η σχεση μας.μετα μου λεει ξαφνικα πριν χωρισουμε ηταν πολυ λιγο το σεξ που καναμε και εχει ξενερωσει απιστευτα και επιτηδες ελεγα οτι δεν μπορουσα να πηγαινω σπιτι του γιατι δ ηθελα αλλο σεξ λογω του οτι ειμαι ανεραστη!! οταν το ειπε αυτο του πεταω ενα καληνυχτα και σηκωθηκα και εφυγα.μετα μαθαινω τωρα ειπε σε μια κοινη μας γνωστη οτι τον κοροιδευα λεει 3 μηνες και ειμαι κακια και δεν θελει να με ξαναδει στα ματια του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Το καταλαβαίνω στο γεγονός ότι ήθελε να είστε συνέχεια μαζί...Ειδικά το πρώτο καιρό έτσι συμβαίνει...Είναι ο μήνας του μέλιτος που λεώ...που θέλετε να είστε συνέχεια μαζί...Όσο για το σεξ ο καθένας βλέπει διαφορετικά την ποσότητα...Αν μιλήσω προσωπικά εγώ θέλω καθημερινά και όχι μόνο μια φορά...Είναι ότι στην αρχή εκεί κολλάει το μυαλό σου και θες συνέχεια...Πάντα μιλώντας καθαρά προσωπικά όμως....

Άρα οι λόγοι που τσακωνόσασταν ήταν για τις ώρες που θα περνάτε μαζί...Και αν καταλάβω από την κατάληξη δεν βρήκατε κάποια λύση του στυλ...θα βρισκόμαστε κάθε δεύτερη μέρα ή κάτι τέτοιο ε; Τώρα να ξεκόψεις εννοείς να μην βγαίνεις με φίλες; Μήπως απλά το παρεξήγησες και ήταν ένας ακόμη τρόπος να σου πει πόσο πολύ θέλει να περνάτε περισσότερο καιρό μαζί- έστω και λανθασμένος;

Βασικά σε αυτή την απάντηση δεν εστιάζεις πολύ για το σεξ....Τώρα αν τα εννοούσε ή όχι δεν το ξέρω...γιατί πάνω στα νεύρα λες πολλά...Βέβαια δεν είναι και καλύτερο αυτό που είπε αλλά τέσπα...Δεν ήμουν μπροστά στο όλο σκηνικό 8)

Μήπως ο λόγος που δεν πέτυχε η σχέση 'η δεν λειτούργησε ήταν γιατί δεν μπήκατε και οι δύο στην διαδικασία να συμβιβαστίτε; Ο καθένας ήθελε συγκεκριμένα πράγματα...επέμενε σε αυτά και δεν κοιτούσατε πως θα τα λύσετε; 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από PowerZ:
σιγα σιγα ομως αρχισε να ζηταει πολλα παραπανω απ οσα μπορουσα να προσφερω.πχ. καθε μερα να ειμαι σπιτι του να ξεκοψω απο οποιονδηποτε αλλον μιλουσα και γενικα να περναμε ολο το 24ωρο μαζί

Αρχική Δημοσίευση από PowerZ:
η μοναδικη εκφραση που ηξερε να λεει ηταν "αν νοιαζεσαι για μενα εστω και λιγο ελα σπιτι μου να κανουμε σεξ"..
δηλαδη το να κανουμε κατι αλλο δεν το ηθελε με τιποτα.


Συγνώμη που στο λέω έτσι, αλλά νομίζω ότι δεν ξέρεις τι θέλεις... Ο χωρισμός είναι προφανώς πόλύ πρόσφατος και ο πόνος που αισθάνεσαι δεν σε αφήνει να σκεφτείς ήρεμα. Πώς γίνεται να σου λεεί να πάς σπίτι του μόνο για σεξ, και από την άλλη ότι ήθελε να είστε μαζί όλο το 24ωρο? Καλά και εκείνος είναι απερίγραπτος αν σου είπε ότι σου είπε όταν χωρίζατε. Αλλά εμένα μου κάνει πιο πολύ ότι λόγω εγωισμού δεν μπορούσατε να συζητήσετε. Προφανώς αυτός σε ήθελε και σεξουαλικά και γενικά πολύ περισσοτερο από όσο χρόνο είχες εσύ να του διαθέσεις (έτσι συνήθως φέρονται οι ερωτευμένοι..)! Εσένα σε είχε πιάσει το άγχος μήπως σε θέλει μόνο για το σεξ και χωρις να το καταλάβεις ίσωσ να τον απομάκρυνες και να τον έκανες να αισθάνεται απόρριψη. Και το βασικό, δεν προσπαθήσατε ποτέ να μιλήσετε και να βρείτε μια συμβιβαστική λύση.
Καλύτερα να ηρεμήσεις, να αφήσεις να περάσει λίγος καιρός για να δεις πιο αντικειμενικά τα πράγματα και να τα σκεφτεί και αυτός λίγο καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arty2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Σορρύ που το λέω αλλά ο τύπος μου φαίνται για πολύ μ*****ς... τουλάχιστον με τα δεδομένα που γνωρίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Καθε σχεση εχει τη δικη της ισορροπια και χημεια που οι υπολοιποι ισως δεν καταλαβαινουμε. Καλο θα ηταν να μην αρχισουμε να κατηγορουμε και εμεις ατομα χωρις να ξερουμε εστω καποια πραγματα για αυτους, ειδικα οταν ακουμε μονοπλευρα την ιστορια. Εδω δεν μπορουν να συνεννοηθουν τα ζευγαρια μεταξυ τους, θα καταλαβουμε εμεις αμεσα τι συμβαινει (Τα λεω αυτα γιατι μου φανηκαν περιεργοι καποιοι χαρακτηρισμοι)

Εγω, και μονο βασει αυτων που γνωριζω, που δεν ξερω κατα ποσο περιγραφουν σφαιρικα την κατασταση, κρινω πως το βασικο προβλημα ηταν...επικοινωνιακο. Ουτε σεξουαλικο, ουτε τιποτα. Εφοσον δεν μπορεις να συζητησεις πολιτισμενα για καποια θεμελιακα στοιχεια της σχεσης σου (πχ σεξ, συχνοτητα ραντεβου, κτλ) και χωριζεις συχνα, μαλωνεις, βριζεσαι, προφανως υπαρχει καποια προβλημα επικοινωνιας. Βεβαια, το οτι ο ενας ηθελε πιο πολυ σεξ, ο αλλος λιγοτερο ή το οτι ο ενας ηθελε πιο συχνα ραντεβου και ο αλλος λιγοτερο, κατα την αποψη μου, φανερωνει και μια καποια ασυμφωνια χαρακτηρων. Δεν εχει καποιος δικιο και ο αλλος αδικο, απλα ειστε (ή φαινεστε, απο ο,τι λες) πολυ διαφορετικοι και επομενως...ασυμβατοι. Ισως πρεπει να σκεφτεις οτι ηταν προς οφελος και των δυο σας οτι χωρισατε.

Υ.Γ 1: Το οτι εχεις απογοητευτει απο εναν, δυο ή τεσσερις αντρες δεν σημαινει ουτε οτι ειναι στανταρ μ@λ@κες (απλα οχι καταλληλοι για σενα), ουτε οτι ολοι ειναι ετσι... ;)

Υ.Γ 2: Σε καμια περιπτωση δεν δικαιολογω αντιδρασεις και λογια τυπου "ανεραστη" και αναλογες κατηγοριες. Αναμφιβολα ειναι κατακριτεο, ανεξαρτητως ψυχολογικης φορτισης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Και οσο για το κυριως θεμα, εξαρταται! :P
Αν παω διακοπες με την κοπελα μου και καθησουμε μαζι αρκετες μερες, τοτε κανουμε σεξ μια ή δυο φορες τη μερα. Αν εχουμε 5-10 μερες να "βρεθουμε" και εχουμε ευκαιρια (=αδειο σπιτι, κτλ) τοτε συνηθως το κανουμε 3+ φορες.

Αν ειχα τη δυνατοτητα παντως να κανω καθημερινα σεξ δεν νομιζω να την εκμεταλλευομουν στο επακρο. ;) Πιθανοτατα θα ηθελα να το εκανα 3-4 φορες την εβδομαδα. Παραπανω νομιζω θα εχανε την οποια αξια του και ειτε θα καταντουσε συνηθεια ειτε θα καταληγαμε στο ζωωδες σεξ, του πενταλεπτου, απλα για να καλυψεις την οποια στερηση ηδονης μπορει να αισθανεσαι.
(Προφανως μιλαω μονο για μενα, και δεν αναφερομαι γενικα και στα υπολοιπα ατομα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως εγώ πιστευω ότι πρέπει να υπάρχει απόλυτη ειλικρίνεια σε ένα ζευγάρι με οποιοδήποτε κόστος. Πχ αυτό το πρόβλημα κατα πάσα πιθανότητα θα είχε αποφευχθεί αν υπήρχε απόλυτη ειλικρίνεια μεταξύ τους ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
είναι λίγο δύσκολο να υπάρχει απόλυτη ειλικρίνεια στην αρχή μιας σχέσης.. Τότε δείχνουμε όλοι τον "καλύτερό" μας εαυτό και κρύβουμε πολλές ατέλειες.. οι οποίες βέβαια,
αναπόφευκτα αποκαλύπτονται στην πορεία. Και σιγά σιγά έρχεται και η ειλικρίνεια.
Συζητηση θέλει από την αρχή, όσο δύσκολο και αν είναι το θέμα. Αν το συζητάς όμως, φεύγει ένα βάρος από πάνω σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τι να πω... Εγώ πάντως δεν μπορώ να πω ψέματα στο σύντροφο μου, ακόμα και τον πρώτο καιρό της σχέσης. Το πολύ πολύ να ωραιοποιήσω λίγο κάποια αλήθεια αλλα ψέματα ποτε... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Όταν είμαι με το αγόρι μου κάθε μέρα αρκετές φορές, πάντως 2 σίγουρα :redface:

Το πνίγεις το κουνέλι, bunny, εεε? ;)
Καλά του κάνεις honey! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Το πνίγεις το κουνέλι, bunny, εεε? ;)
Καλά του κάνεις honey! :)

:devil: :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
δε σου πολυπάει αυτό το emoticon... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
δε σου πολυπάει αυτό το emoticon... :P

έχεις να μου προτείνεις κάποιο??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-stekoumenos

Νεοφερμένος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Φίλτατη PowerZ το ότι σε είπε ανέραστη δεν θα πρέπει ούτε να το υπερεκτιμήσεις αλλά ούτε και να το υποτιμήσεις,δες το στις πραγματικές του διαστάσεις λαμβάνοντας υπόψη τις ιδιαιτερότητες του αγοριού σου.Κατα τα λεγομένα σου ο φίλος σου είχε απλώς ανάγκη περισσότερου σέξ στη σχέση σας και το φρένο που του έβαζες εσύ εντυπώνονταν μέσα του (συγκριτικά με τις ακόρεστες ορμές του) σαν εγκράτεια και ανεραστεία,έτσι σε είδε με τα δικά του μάτια όπως κι εσύ (για τα δικά σου δεδομένα) θα μπορούσες να θεωρήσεις τον φίλο σου σεξομανή.Μην έχουμε την απαίτηση να μας κρίνουν οι άλλοι βάσει των δικών μας θεωρήσεων ,αυτό που μετράει είναι να μην ταυτιζόμαστε με τις κριτικές των άλλων και έτσι να πέφτουμε ψυχολογικά.
Απ την άλλη πλευρά ακόμα και μια έντονη ανάγκη για ασταμάτητο σέξ δεν είναι αμιγώς σωματικό θέμα αλλά επαφίεται και στις ιδιαίτερότητες του ψυχισμού κάποιου ανθρώπου και στις ανασφάλιες του.Ίσως αν υπήρχε μια καλύτερη επικοινωνία μεταξύ σας (για την οποία έπρεπε να προσπαθείστε και οι δυο) να καταλάβαινε καλύτερα τις ανάγκες ο ένας του άλλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Το πνίγεις το κουνέλι, bunny, εεε? ;)
Καλά του κάνεις honey! :)

Απλώς το πνίγει; Αυτή πάει για ρεκόρ πνιξίματος! Φαντάσου δηλαδή να μένανε και μαζί με το αγόρι της επί μονίμου βάσεως! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Puff_Daddy:
Απλώς το πνίγει; Αυτή πάει για ρεκόρ πνιξίματος! Φαντάσου δηλαδή να μένανε και μαζί με το αγόρι της επί μονίμου βάσεως! :P:P

Μα δεν τον πιέζω:(
αν μέναμε συνέχεια μαζί να συζούμε όμως όχι για 1 εβδομάδα που μένουμε μαζί
ε τότε θα γινόταν λιγότερες φορες:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PowerZ

Νεοφερμένος

Η PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
e-stekoumenosδυστηχως δεν υπηρχε επικοινωνια.ο καθενας ελεγε το δικο του και το υπερασπιζομασταν μεχρι θανατου κανεις δεν εκανε πισω.για τετοιο κωλοεγωισμο μιλαμε!
και το κακο ειναι οτι τον βλεπω ακομη στους δρομους γιατι μενουμε στην ιδια περιοχη, οπως χθες βραδυ ηταν με την μηχανη και γω περασα απο διπλα του με το αυτοκινητο κοιταχτηκαμε αλλα κανεις δεν μιλησε η εκανε τον κοπο να πλησιασει..
με στεναχωρει παρα πολυ αυτη η κατασταση.σημερα επαθα και μικρο καταγμα στο ποδι και ειμαι αστα να πανε..πρεπει να κατσω ακινητη 15 μερες:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Μα δεν τον πιέζω:(
αν μέναμε συνέχεια μαζί να συζούμε όμως όχι για 1 εβδομάδα που μένουμε μαζί
ε τότε θα γινόταν λιγότερες φορες:redface:

Βρε αφηστε την κοπελα να χαρει τον ερωτα της! :loveangel
Αν χαιρεται και αυτη και το αγορι της που κανουν τοσο συχνα σεξ, εμεις τι να ανακατευτουμε;! ;) Οπως εχουμε ξαναπει, στο σεξ ολα ειναι φυσιολογικα αν συμφωνουν και οι δυο.

Αντε...που την κανατε να ντραπει κιολας την κοπελα! :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top