Σχέσεις με διαφορά ηλικίας

darkstarm

Νεοφερμένος

Η darkstarm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος management και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ξέρεις που κολλάω;Πολλοί (κυρίως) άνδρες υποκρίνονται πως τα βρίσκουν με μια 7-8 χρόνια νεότερη μόνο και μόνο για να πηδήξουν.ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ρε φίλε να είσαι 28-29 και να μου λες πως πας με το 16χρονο για τα ψυχικά του χαρίσματα,λες ΨΕΜΜΑΤΑ.
ΥΓ.Μην αρχίζετε οι άνδρες από κάτω τα σχόλια του τύπου δεν είμαστε όλοι ίδιοι,καταντάτε γραφικοί.Δε χρειάζεται να αποδείξετε σ ένα φορουμ το πόσο γαμάτοι είστε.
Εάν το 16χρονο όπως λες έχει όντως ψυχικά χαρίσματα, δεν θα χάψει την παραμύθα. Εάν το 28χρονο θέλει να πουλήσει παραμυθα για να κάνει ένα καλό κρεβάτι (που η "σεντονάδα" όπως τη λέω, δεν γνωρίζει ηλικία ;) ) και του κάτσει, οκ. Αυτά είναι στην καθημερινότητα. Αν γίνει ο διαχωρισμός του "σχέση-οριζόντια-μιας ώρας", με του "σχέση-σε οριζόντια βάση σε ίσους όρους", θα υπάρξει η διαφορά.
Αν θες απλά να π.....ς κάποιον, φαίνεται. Εάν θέλεις να π......ς, γνωρίσεις, μιλήσεις, γελάσεις, περάσεις ώρες μαζί του, επίσης φαίνεται. Δεν είναι δα και πυρινική φυσική ;) Επιλογές είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
25-33
22-36
24-42
26-45
50-67
37-51

Oι γυναίκες είναι οι μικρότερες σε αυτούς που ξέρω
Κουίζ: βρείτε σε ποιό γκρουπ είμαι εγώ


26-45
alternatively
24-42
αλλά ποντάρω στο πρώτο τα λεφτά μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μόνο το 25-33, το άλλο 20κάτι μου φαίνεται μικρό, δε νομίζω πως είναι 22 η κρις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Είχα κι εγώ κάποτε σχέση με κάποιον που με περνούσε 16 χρόνια.
Ωραίες εποχές.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
συμφωνω,εφοσων οταν λεμε σχεση δεν λεμε μονο το σεξ η κατι 15-16 χρονα που τα φτιαχννουν με 25ρηδες για ενα σ/κ

όταν δυο ανθρωποι ειναι ερωτευμενοι πραγματικα,ειναι σοβαροι(στα συναισθηματα,στις υποσχεσεις) η ηλικια δεν παιζει κανενα ρολο...
[βεβαια εγω δεν θα μπορουσα να φανταστω τον εαυτο μου (16χρονων) με εναν ανδρα(25 χρονων) αλλα............οπως βολευεται ο καθενας :) )]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
συμφωνω,εφοσων οταν λεμε σχεση δεν λεμε μονο το σεξ η κατι 15-16 χρονα που τα φτιαχννουν με 25ρηδες για ενα σ/κ

όταν δυο ανθρωποι ειναι ερωτευμενοι πραγματικα,ειναι σοβαροι(στα συναισθηματα,στις υποσχεσεις) η ηλικια δεν παιζει κανενα ρολο...
[βεβαια εγω δεν θα μπορουσα να φανταστω τον εαυτο μου (16χρονων) με εναν ανδρα(25 χρονων) αλλα............οπως βολευεται ο καθενας :) )]

:'(:'(:cry_x::cry_x: ''ειναι σοβαροι(στα συναισθηματα,στις υποσχεσεις)'' το ξανα λες λιγο;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
η ηλικια ειναι ενα νουμερο


το ιδιο και ο αριθμος του κελιου της φυλακης :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
συμφωνω,εφοσων οταν λεμε σχεση δεν λεμε μονο το σεξ η κατι 15-16 χρονα που τα φτιαχννουν με 25ρηδες για ενα σ/κ

όταν δυο ανθρωποι ειναι ερωτευμενοι πραγματικα,ειναι σοβαροι(στα συναισθηματα,στις υποσχεσεις) η ηλικια δεν παιζει κανενα ρολο...
[βεβαια εγω δεν θα μπορουσα να φανταστω τον εαυτο μου (16χρονων) με εναν ανδρα(25 χρονων) αλλα............οπως βολευεται ο καθενας :) )]
Βασικα, μικρη σημασια εχει αν εσυ φανταζεσαι ή οχι τον εαυτο σου με εναν 25 χρονο. Ενας μεσος νορμαλ 25αρης ουτε θα γυρνουσε να κοιταξει μια κοπελα της ηλικιας σου, ποσο μαλλον να κανει και σχεση μαζι της. Και μην ακουσω για εξαιρεσεις τύπου "η ανηλικη κορη της κουμπαρας της μητερας μου τα εχει με καποιον 15 χρονια μεγαλυτερο της" κτλ γιατι κατα 99% αυτα δεν συμβαινουν. Οποτε ηρεμιστε λιγο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Βασικα, μικρη σημασια εχει αν εσυ φανταζεσαι ή οχι τον εαυτο σου με εναν 25 χρονο. Ενας μεσος νορμαλ 25αρης ουτε θα γυρνουσε να κοιταξει μια κοπελα της ηλικιας σου, ποσο μαλλον να κανει και σχεση μαζι της. Και μην ακουσω για εξαιρεσεις τύπου "η ανηλικη κορη της κουμπαρας της μητερας μου τα εχει με καποιον 15 χρονια μεγαλυτερο της" κτλ γιατι κατα 99% αυτα δεν συμβαινουν. Οποτε ηρεμιστε λιγο:P
Επειδη αυτο πιστευεις εσυ δεν σημαίνει οτι ειναι το πιο σωστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
δεν ξέρω γιατί να θέλει καποια 15χρονη να μπλέξει με 25ντάρη.
ή βασικά ξέρω.

οταν ημασταν στο δημοτικό μας αρεσαν οι του γυμνάσιου. στο γυμνασιο καταλαβαμε τι στοκοι ηταν τελικά τα "γυμνασιάκια" και μας αρεσαν του λυκείου. στο λύκειο καταλαβαμε ποσο στόκοι ήταν τελικά και αυτοί οπότε κοιταγαμε τους "εξωσχολικους" με καποιο μέσο μεταφοράς κατα προτίμηση (έστω και παπι).
τι ωραίες εποχές.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
δεν ξέρω γιατί να θέλει καποια 15χρονη να μπλέξει με 25ντάρη.
ή βασικά ξέρω.

οταν ημασταν στο δημοτικό μας αρεσαν οι του γυμνάσιου. στο γυμνασιο καταλαβαμε τι στοκοι ηταν τελικά τα "γυμνασιάκια" και μας αρεσαν του λυκείου. στο λύκειο καταλαβαμε ποσο στόκοι ήταν τελικά και αυτοί οπότε κοιταγαμε τους "εξωσχολικους" με καποιο μέσο μεταφοράς κατα προτίμηση (έστω και παπι).
τι ωραίες εποχές.:P
όχ εγώ, αλλά νομίζω ότι μόλις περιέγραψες τη συντριπτική πλειοψηφία των κοριτσιών 18- :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
δεν ξέρω γιατί να θέλει καποια 15χρονη να μπλέξει με 25ντάρη. ή βασικά ξέρω.
Μάλλον για τον 18ρη και πάνω η σχέση με την 15χρονη θα ήταν βαρετή. Δεν είναι πρόβλημα τα χρόνια διαφοράς, αλλά το ότι ζουν σε παράλληλα σύμπαντα με διαφορετικούς νόμους. Η "μικρά" (κατά κανόνα) έχει περιορισμούς από την οικογένειά της. Ο μεγάλος θέλει (πάλι κατά κανόνα) να είναι πολλές ώρες μαζί, να βγαίνουν τα βράδια, να πηγαίνουν εκδρομές ή διακοπές. Αυτά δεν μπορεί λογικά να τα έχει. Έτσι πρέπει να αρκεστεί σε μικρές συναντήσεις, ένα μεσημεριανό "γρήγορο" και "συνέχεια" μέσω skype.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poetofmadness

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
εγω γνωρίζω 16αρες που τα έχουν με 30άριδες...τι να λέμε τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
εγω γνωρίζω 16αρες που τα έχουν με 30άριδες...τι να λέμε τώρα...

πρεπει να ναι καλες κοπελες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evdokia...

Νεοφερμένος

Η Evdokia... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου, όταν δύο άνθρωποι έχουν κάποια λογική διαφορά ηλικίας δεν έχει σημασία εφόσον αγαπιούνται (φυσικά δε μιλάω για τεράστια διαφορά). Απλώς πρέπει να σέβονται ο ένας τον άλλον και τις ανάγκες που έχει ο καθένας στην ηλικία που βρίσκεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heartie

Νεοφερμένος

Η Heartie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Πόσα χρόνια διαφορά με το έτερο σας ήμισι θα μπορούσατε να θεωρείτε "φυσιολογικά"? Θα κάνατε μια σχέση με ένα κατά πολύ μεγαλύτερό σας άτομο?

Εχω κανει σχεση με ατομο 27 χρονια μεγαλυτερο και ήτανε το ότι τελειοτερο
αυτα που εχω νιωσει για αυτόν δεν τα έχω νιώσει για κάποιον άλλο.... :kissing::kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εχω κανει σχεση με ατομο 27 χρονια μεγαλυτερο και ήτανε το ότι τελειοτερο
αυτα που εχω νιωσει για αυτόν δεν τα έχω νιώσει για κάποιον άλλο.... :kissing::kissing:

10-37?
και εγω ειχα ερωτευθεί τη δασκάλα μ στο δημοτικό :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εχω κανει σχεση με ατομο 27 χρονια μεγαλυτερο και ήτανε το ότι τελειοτερο
αυτα που εχω νιωσει για αυτόν δεν τα έχω νιώσει για κάποιον άλλο.... :kissing::kissing:

Ποσο ησουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Εχω κανει σχεση με ατομο 27 χρονια μεγαλυτερο και ήτανε το ότι τελειοτερο
αυτα που εχω νιωσει για αυτόν δεν τα έχω νιώσει για κάποιον άλλο.... :kissing::kissing:
τι σε τραβηξε σε καποιον που μπορει ναι ηταν πατερα σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top