Σχέσεις με διαφορά ηλικίας

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Αν όντως τον αγαπάει δεν έχω κανένα μα κανένα πρόβλημα... Να ζήσουν ευτυχισμένοι.. Αν τον αγαπούσε όμως θα φρόντιζε με τον τρόπο της και με την στάση της να παρευρεθούν και τα παιδιά στο γάμο του πατέρα τους...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,137 μηνύματα.
Μια χαρά. Μπράβο!

Τη βουτηξε τη μικράν (για τα χρονια του) και στα παπάρια του όλα.

Ετσι, αυτος θελω να ειμαι ρε φιλε.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Μια χαρά. Μπράβο!

Τη βουτηξε τη μικράν (για τα χρονια του) και στα παπάρια του όλα.

Ετσι, αυτος θελω να ειμαι ρε φιλε.
Πλήρωσε για να την βουτήξει...σκοπός ηταν να μην ..εκεί θα ήταν πραγματικός μάγκας .
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν όντως τον αγαπάει δεν έχω κανένα μα κανένα πρόβλημα... Να ζήσουν ευτυχισμένοι.. Αν τον αγαπούσε όμως θα φρόντιζε με τον τρόπο της και με την στάση της να παρευρεθούν και τα παιδιά στο γάμο του πατέρα τους...
Ανάμεσα στην σχέση πατέρα-γιου -κόρης λες να ήταν η συγκεκριμένη ο κρίκος σύνδεσης;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,137 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Ανάμεσα στην σχέση πατέρα-γιου -κόρης λες να ήταν η συγκεκριμένη ο κρίκος σύνδεσης;
Όχι βέβαια.. το θέμα είναι ότι αυτός τώρα είναι χαρούμενος αλλά αν χαθεί η ισορροπία, μπορεί να γίνει απότομα πολύ δυστυχισμένος .. πόσο θα αντέξει η κοπέλα..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ξυδάκι γλυκιά μου πενηντάρα,
τώρα πάει πήρε τη Σιακαβάρα. :bleh:
Άσε εμένα μου την πέφτουν άτομα της ηλικίας σου με 80αρη θα πάω 😛
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,137 μηνύματα.
Άσε εμένα μου την πέφτουν άτομα της ηλικίας σου με 80αρη θα πάω 😛
Α δε μας τα πες αυτα. Μερακλού Αγγελική, τα σαρώνεις τα πιπίνια (τροπος του λεγειν πιπίνια). :lol:

Λογικο, δε φαίνεσαι βλαμμένη. Κάτι καλό θα είδαν.
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι βέβαια.. το θέμα είναι ότι αυτός τώρα είναι χαρούμενος αλλά αν χαθεί η ισορροπία, μπορεί να γίνει απότομα πολύ δυστυχισμένος .. πόσο θα αντέξει η κοπέλα..
Δεν νομίζω ότι τον νοιάζει, ο άνθρωπος ζει το όνειρο του όσο κρατήσει, αν τα παιδιά του ήθελαν να ήταν κοντά του αλλά να μην ντρέπονται θα μπορούσαν να το κάνουν διακριτικά και σιωπηρά.

Το ότι διάλεξαν τον δρόμο της δημοσιότητας και της έκθεσης τους για εμένα καλά έκανε ο πατέρας τους και προχώρησε ακόμα και χωρίς αυτά!
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι τον νοιάζει, ο άνθρωπος ζει το όνειρο του όσο κρατήσει, αν τα παιδιά του ήθελαν να ήταν κοντά του αλλά να μην ντρέπονται θα μπορούσαν να το κάνουν διακριτικά και σιωπηρά.

Το ότι διάλεξαν τον δρόμο της δημοσιότητας και της έκθεσης τους για εμένα καλά έκανε ο πατέρας τους και προχώρησε ακόμα και χωρίς αυτά!
Επειδή σκέφτομαι διαφορετικά... εγώ προσωπικά δεν θα ήθελα να είμαι με κάποιον που δεν αγαπώ και δεν με αγαπά.. και έτσι αντιλαμβάνομαι τη σχεση.. θεωρώ ότι είναι εφικτος ο έρωτας με διαφορά ηλικίας αλλά είναι σπάνιος.. όλες οι άλλες σχέσεις για μένα είναι σαν μην υπάρχουν...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,137 μηνύματα.
Ανάμεσα στην σχέση πατέρα-γιου -κόρης λες να ήταν η συγκεκριμένη ο κρίκος σύνδεσης;
Με μια πρόχειρη ματια στο Ίνσταγκραμ της Φένιας κόρης Πλευρη, για ακαδημαικούς λόγους πάντα, διαπιστώνουμε οτι εχει πολύ καλή σχέση με τον αδερφό της.

Μαλλον αναμεσα στο μπαμπά και στον αδερφό, διάλεξε τον αδερφό. Προς τιμην της βεβαια κι αυτο γιατι τα αδερφια δεν πρέπει να αποξενώνονται.
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε
Επειδή σκέφτομαι διαφορετικά... εγώ προσωπικά δεν θα ήθελα να είμαι με κάποιον που δεν αγαπώ και δεν με αγαπά.. και έτσι αντιλαμβάνομαι τη σχεση.. θεωρώ ότι είναι εφικτος ο έρωτας με διαφορά ηλικίας αλλά είναι σπάνιος.. όλες οι άλλες σχέσεις για μένα είναι σαν μην υπάρχουν...
Κοίτα το τι νιώθουν αυτοί οι άνθρωποι κανένας μας δεν το ξέρει!

Όλοι εικασίες κάνουμε κρίνουμε με βάση τις δικές μας πεποιθήσεις και ανασφάλειες!

Ο έρωτας με διαφορά ηλικίας ειναι εφικτός πέραν από το γεγονός αυτό!
Η τόση μεγάλη διαφορά της δεδομένης ηλικίας μας κάνει να το βλέπουμε διαφορετικά!

Αγάπη ειναι και αυτή!
Αγάπη πλαισιωμένη σύμφωνα με τις δικές τους αξίες και πεποιθήσεις!
Το ότι δεν συμβαδιζουν με τις δικές μας είναι άλλο κομμάτι.
Μια συμφωνία αγάπης με τους όρους 2 ανθρώπων!

Ας κρατήσουμε ότι ΚΑΙ οι δύο ζούνε στιγμές ευτυχίας, γι αυτες άλλοι παλεύουν και πότε δεν τις κατακτούν, οποία μορφή ευτυχίας και να επιθυμούν!

Οπότε μπράβο τους ,μαγκιά τους που τις ζουν !!!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Όχι. Ο καθένας κάνει ό,τι θέλει στη ζωή του. Να βγαίνεις και να κράζεις τον πατέρα σου δεν είναι καθόλου κομψό. Και παρεμπιπτόντως το Αμαρτίαι γονέων παιδεύουσι τέκνα σημαίνει ότι τα παιδιά μαθαίνουν από τα λάθη των γονιών τους.

Ναι ενω τα καραγκιοζιλίκια που κάνει ο πατερας τους ειναι που ξαφνικά βάζει μια άσχετη μέσα στην οικογένεια και της παίρνει και σπίτια. Άσε ρε !!
 

camil

Πολύ δραστήριο μέλος

Η camil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 801 μηνύματα.
Νομίζω εκεί είναι το θέμα, τα κληρονομικά, λένε τι γίνεται τώρα θα μας τα φάει μια άσχετη; Κατά πάσα πιθανότητα.
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με μια πρόχειρη ματια στο Ίνσταγκραμ της Φένιας κόρης Πλευρη, για ακαδημαικούς λόγους πάντα, διαπιστώνουμε οτι εχει πολύ καλή σχέση με τον αδερφό της.

Μαλλον αναμεσα στο μπαμπά και στον αδερφό, διάλεξε τον αδερφό. Προς τιμην της βεβαια κι αυτο γιατι τα αδερφια δεν πρέπει να αποξενώνονται.
Όταν δεν αποξενωνονται τα αδέλφια πρέπει ν αναγνωρίσουμε ολοι εμεις την σπουδαια δουλειά των γονέων!

Αυτοί κρύβονται πίσω από την οποιαδήποτε σχέση αυτού του δεσμού!

Μιλάω και σαν παιδί με άλλα δύο αδέλφια μεγαλύτερα που μια ζωή θυμάμαι τους γονείς μου να μας έχουν δεμένους,αλλά και από την άλλη πλευρά, σαν γονέας πλέον, που θέλει πολύ λεπρούς χειρισ ους ώστε να καλλιεργω και εγώ με την σειρά αυτό τον αδελφικό δεσμό στα παιδιά μου!

Ακόμα και το θέμα των κληρονομικών που αναφέρθηκε πιο πάνω εμείς οι γονεις πρέπει α φροντίσουμε φεύγοντας να μην βάζουμε τα αδέλφια σε αυτή την διαδικασία, όλα να είναι εκ των προτέρων οριοθετημενα !
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
Δεν είναι μόνο το θέμα των κληρονομικών.. Που φωνάζει από μακριά.. Είναι και η καρικατουροποιηση της τρίτη ς ηλικίας που δεν χωνεύεται ως εικόνα.
 

camil

Πολύ δραστήριο μέλος

Η camil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 801 μηνύματα.
Η τρίτη ηλικία είναι καρικατούρα. Το λένε κιόλας, όταν γερνάει ο άνθρωπος γίνεται η καρικατούρα του εαυτού του. Ας είναι τουλάχιστον ευτυχισμένη καρικατούρα.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Νομίζω εκεί είναι το θέμα, τα κληρονομικά, λένε τι γίνεται τώρα θα μας τα φάει μια άσχετη; Κατά πάσα πιθανότητα.
Αν αγαπούν τον πατέρα τους για τα χρήματα ..σε ωραία κοινωνία ζούμε...
 

camil

Πολύ δραστήριο μέλος

Η camil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 801 μηνύματα.
Πρώτη φορά το βλέπεις, όμως;
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Πρώτη φορά το βλέπεις, όμως;
Όχι.. γι'αυτό το χρήμα δεν φέρνει την ευτυχία..γιατί αυτός που το έχει δεν ξέρει πραγματικά ποιοι τον αγαπούν και ποιοι ΟΧΙ.. ευτυχισμένος είναι μόνο αυτός που αγαπήθηκε χωρίς συμφέρον..στην ουσία αυτός που δεν έχει περιουσία..ο φτωχός...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Αν όντως τον αγαπάει δεν έχω κανένα μα κανένα πρόβλημα... Να ζήσουν ευτυχισμένοι.. Αν τον αγαπούσε όμως θα φρόντιζε με τον τρόπο της και με την στάση της να παρευρεθούν και τα παιδιά στο γάμο του πατέρα τους...

Ποια μωρέ... τον 85αρη ;;; καλά κρασιά.

Αυτη καταρχας εχει κάνει ποτέ κάτι σταθερο στη ζωή της ;;; ειναι ένα άτομο δηλαδη που οντως μπορει να έχει αισθηματα και να δεθεί με κάποιον ;;; ή ηταν μια ζωη οι φιλοι, η δουλεια και η πάρτη της ;;;

Το παρελθόν μας γράφει και δίνει ακριβώς στιγμα του ποιοί είμαστε τελικά ή καλυτερα σε τι φάση βρισκόμαστε.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top