Σχέση και διαφορά ύψους

Ιντερλουδιο

Νεοφερμένος

Η Ιντερλουδιο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους!εχω ενα προβλημα κ θα ηθελα την γνωμη σας για κατι που με απασχολει πολυ τελευταια. Γνωρισα καποιον που μου αρεσει γενικα, περναω ομορφα κτλ, υπαρχει ομως ενα προβληματακι, ειναι κοντος...εγω ειμαι 1.68 οκ κανονικη σε υψος, αυτος ομως 1.59...πολυ γυμνασμενος κτλ...πιστευεται ειναι τεραστια διαφορα?
Ευχαριστω οποιον ασχοληθει να με βοηθησει, παρακαλω με ευγενεια τα σχολια σας.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.
Ας βάλει αυτούς τους κρυφούς πάτους που βάζει και ο Κούγιας. Problem solved.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους!εχω ενα προβλημα κ θα ηθελα την γνωμη σας για κατι που με απασχολει πολυ τελευταια. Γνωρισα καποιον που μου αρεσει γενικα, περναω ομορφα κτλ, υπαρχει ομως ενα προβληματακι, ειναι κοντος...εγω ειμαι 1.68 οκ κανονικη σε υψος, αυτος ομως 1.59...πολυ γυμνασμενος κτλ...πιστευεται ειναι τεραστια διαφορα?
Ευχαριστω οποιον ασχοληθει να με βοηθησει, παρακαλω με ευγενεια τα σχολια σας.
Καλησπέρα!
Εσενα τα δέκα εκατοστά που είναι η διαφορά ύψους σας σε χαλάνε?
Τον βλέπεις εκείνον να έχει κόμπλεξ για το ύψος του?
Ας πούμε αν αποφασιζες αν ήθελες να είσαι μαζί του,για σένα πάντα το ύψος του θα ήταν λόγος απόρριψης του?
Αφού μας γράφεις περνάς όμορφα,σου αρέσει γενικά εγώ δεν βλέπω κάτι αρνητικό.
Και αν ο άλλος είναι μια χαρά άτομο και χαρακτήρας και περνάτε καλά πάλι δεν βλέπω αρνητικό μόνο το ύψος του.
Με αυτό το ύψος γεννήθηκε ο άνθρωπος μακάρι όλοι μας να βγαίναμε 2.80 δεν είναι εκεί το θέμα.
Εσένα όλο αυτό σε κάνει να τον βλέπεις διαφορετικα?
Μειωτικά?
Εμένα αν ήμουν στη θέση σου δεν θα με χαλαγε το ύψος του αν σε όλα τα υπόλοιπα τα είχαμε βρει.
Είπαμε το τέλειο δεν υπάρχει πουθενά.
Κι αν το βρεις σε κάποια σημεία πάλι κάτι θα του λείπει.
Εσύ σαν στάνταρ στους άντρες έχεις το ύψος?
Σε χαλάει ας πούμε ο συγκεκριμένος?
Εσύ να σκεφτείς και να μας απαντήσεις αν θες.
Εσύ τον έχεις ως σχέση επομένως αν κάτι σε χαλάει και σε κάνει να μην είσαι ο εαυτός σου ας πούμε θα πρέπει να το δεις. Ότι δεν προχωράει κατάλαβες.
Εσένα τι σου βγάζει η σχέση του μαζί του.
Σκέψου και αποφάσισε.
Και για δέκα εκατοστά δεν χάλασε ο κόσμος γνώμη μου πάντα.
 

Ιντερλουδιο

Νεοφερμένος

Η Ιντερλουδιο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Βασικα οπως ειπα περναω πολυ ομορφα, απλα μπαινω στην διαδικασια καποιες φορες να σκεφτομαι τι λενε αλλοι ανθρωποι που μας βλεπουν...δεν ειμαι ανθρωπος που κοιταζει μονο την εμφανιση αλλα κυριως τον χαρακτηρα κ γι αυτο ειμαι μαζι του αλλιως δεν θα συνεχιζα.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Βασικα οπως ειπα περναω πολυ ομορφα, απλα μπαινω στην διαδικασια καποιες φορες να σκεφτομαι τι λενε αλλοι ανθρωποι που μας βλεπουν...δεν ειμαι ανθρωπος που κοιταζει μονο την εμφανιση αλλα κυριως τον χαρακτηρα κ γι αυτο ειμαι μαζι του αλλιως δεν θα συνεχιζα.
Μην ακούς τους τρίτους πάντα κάτι θα έχουν να πουν και να κριτικάρουν όσο τέλεια κι αν τα κάνεις όλα.
Ειναι η δική σου ζωή και οι δικές σου επιλογές. Και τα θέλω σου και τι νιώθεις.
Κι ας λένε ότι θέλουν.
Εσύ περνάς καλά?
Αστους να καίγονται στη ζήλεια τους.
Μη νομίζεις ότι οι άλλοι άνθρωποι θα πουν πάντα το καλό σου. Μπορεί να θέλουν να σε κάνουν να νιώσεις άσχημα γιατί έχουν οι ίδιοι τα άλυτα τους τα κόμπλεξ.
Λίγοι είναι εκείνοι που θα χαρούν με σένα και με εκείνους να είσαι.
Να περνας καλά και από μένα ζήστε το και αφήστε τον κόσμο στα σχόλια του. Μόνο σχόλια και κριτική κάνει ο κόσμος δεν κάνει και τίποτα άλλο .
Και δεν τους αφορά η ζωή σου .
Και δε σε αφορούν τα σχόλια των αλλων για τη δική σου ζωή και επιλογές.
Σε ρώτησε κανείς από όλους αυτούς που μόνο σχολιάζουν τη σχέση σου αν πέρασες αν περνάς δύσκολα αν έχεις κάποιο πρόβλημα αν θες βοήθεια?
Όχι.
Τότε κι εσύ α δ ι α φ ο ρ ε ι ς και ζεις τη ζωή σου και τη σχέση σου όπως πραγματικά γουστάρεις.
Πίστεψε με κανένας από όσους σχολιάζουν τι του βρήκες δεν θα είναι εκεί όταν εσύ χρειαστείς κάτι οπότε δε σε αφορούν οι γνώμες τους. Είναι περιττές .
Κάνε αυτό που νιώθεις καλά με σένα την ίδια που περνάς καλά και από κει και πέρα σε όσους αρέσουμε! Το ξέρεις😏Για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε!
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Έχει τύχει και εγώ στο παρελθόν να έχω κάνει σχέση με άτομο που ήταν σε χαμηλότερο ύψος από εμένα αλλά περνάγαμε τόσο όμορφα που πραγματικά δεν έπαιζε κανένα ρόλο.
Αφού εσύ περνάς όμορφα μαζί του και σε κάνει χαρούμενη μην κοιτάς το τι έχει να πει η κοινωνία και ο καθένας. Πάντα κάτι έχουν να πουν!
Η ευτυχία και η ομορφιά του χαρακτήρα δεν αντικατοπτρίζονται στο ύψος του ανθρώπου.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Έχει τύχει και εγώ στο παρελθόν να έχω κάνει σχέση με άτομο που ήταν σε χαμηλότερο ύψος από εμένα αλλά περνάγαμε τόσο όμορφα που πραγματικά δεν έπαιζε κανένα ρόλο.
Αφού εσύ περνάς όμορφα μαζί του και σε κάνει χαρούμενη μην κοιτάς το τι έχει να πει η κοινωνία και ο καθένας. Πάντα κάτι έχουν να πουν!
Η ευτυχία και η ομορφιά του χαρακτήρα δεν αντικατοπτρίζονται στο ύψος του ανθρώπου.
Έτσι ακριβώς! Συμφωνώ.
Μα κι εγώ έχω κάνει σχέση και μάλιστα μου άρεσε πως το θέμα ύψος το είχε εκμηδενίσει σαν να μην υπήρχε καν!
Εκτός του ότι περνούσαμε όμορφα το ύψος του το αυτοσαρκαζε και γελαγαμε και οι δύο.😂
Αυτά είναι τα ωραία.
Αυτά θυμάσαι.
Αυτά μένουν.
Όχι η γνώμη των τρίτων.
Αλίμονο οι τρίτοι εκτός από αυτούς που ενδιαφέρονται πραγματικά για εμάς δεν ήταν και δε θα είναι ποτέ εκεί για μας. Εμείς γιατί να τους δώσουμε τόση αξία?
@Ιντερλουδιο ζηστε το ,απολαύστε το,γεμίστε με στιγμές να έχετε να θυμάστε.
Αυτό είναι έρωτας .
Αυτό είναι ζωή.
Εμείς ευχαριστούμε που το μοιράστηκες.
Καλή συνέχεια να έχεις σε ότι κάνεις!
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Έτσι ακριβώς! Συμφωνώ.
Μα κι εγώ έχω κάνει σχέση και μάλιστα μου άρεσε πως το θέμα ύψος το είχε εκμηδενίσει σαν να μην υπήρχε καν!
Εκτός του ότι περνούσαμε όμορφα το ύψος του το αυτοσαρκαζε και γελαγαμε και οι δύο.😂
Αυτά είναι τα ωραία.
Αυτά θυμάσαι.
Αυτά μένουν.
Όχι η γνώμη των τρίτων.
Αλίμονο οι τρίτοι εκτός από αυτούς που ενδιαφέρονται πραγματικά για εμάς δεν ήταν και δε θα είναι ποτέ εκεί για μας. Εμείς γιατί να τους δώσουμε τόση αξία?
@Ιντερλουδιο ζηστε το ,απολαύστε το,γεμίστε με στιγμές να έχετε να θυμάστε.
Αυτό είναι έρωτας .
Αυτό είναι ζωή.
Εμείς ευχαριστούμε που το μοιράστηκες.
Καλή συνέχεια να έχεις σε ότι κάνεις!
Αν ήταν σε ότι κάναμε να παίρναμε υπόψιν μας την άποψη της γειτονισσας για το πώς να ζήσουμε τη προσωπική μας ζωή κάηκαμε.....
Ο καθένας ζει τη ζωή του όπως επιθυμεί και με όποιον επιθυμεί. Δεν υπάρχει λόγος να μπαίνουμε σε καλούπια για να γίνουμε αρεστοί στη κοινωνία.....ίσα ίσα που αυτό οδηγεί πιο γρήγορα στη δυστυχία.
 

Ιντερλουδιο

Νεοφερμένος

Η Ιντερλουδιο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Σας ευχαριστω πολυ!δικιο εχετε κ εγω τα σκεφτομαι ολα αυτα αλλα καποιες φορες πεφτει η διαθεση μου.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Σας ευχαριστω πολυ!δικιο εχετε κ εγω τα σκεφτομαι ολα αυτα αλλα καποιες φορες πεφτει η διαθεση μου.
Να μην πέφτεις ή να προσπαθείς όταν πέφτεις να σκέφτεσαι τι είναι εκείνα που έχεις και σου δίνουν χαρά,σε ανεβάζουν. Εκείνα να σκέφτεσαι και αυτόματα θα αλλάζεις διάθεση.
Δεν ξέρω αν στη διάθεση που λες έπαιξε ρόλο κάποιο σχόλιο τρίτου και σε στεναχώρησε και γι'αυτό αισθανθηκες να πέφτεις σε διάθεση και απλά κάθε φορά που σκέφτεσαι το σχόλιο του τρίτου σε ρίχνει.
Δεν ξέρω αν αυτός ο τρίτος είναι δικός σου άνθρωπος οπότε εκεί η γνώμη του μετράει αλλιώς για σένα.
Δε στα λέω για να μου απαντήσεις,είναι προσωπικά δε θέλω να απαντήσεις να σκεφτείς θέλω.
Αφού με το αγόρι σου περνάς όμορφα γιατί να χαλαστεις για το σχόλιο ενός τρίτου?
Αφού εσένα το αγόρι σου σου φέρεται καλά περνάτε καλά μαζί από τα όσα μας είπες.
Εκεί θα εστιάζεις σε όσα σε ανεβάζουν στη σχέση σου στο αγόρι σου και όχι σε έναν τρίτο που σε γειώνει και σου λέει μόνο αρνητικές παρατηρήσεις.
Θα σου έλεγα να δεις αυτό το βιντεάκι.
Και μια συμβουλή μη πέσεις στη παγίδα με τα στερεότυπα ότι επειδή ο άλλος είναι κοντός δε σου ταιριάζει.


Το αν ταιριάζεις το ξέρεις εσύ και εκείνος και το βλέπετε καθημερινά.
Δε χρειάζεσαι τους τρίτους για επιβεβαίωση.
Αστους να λένε ότι πραγματικά θέλουν.
Ζήσε τη σχέση σου το αγόρι σου όπου και όσο σας βγάλει γιατί όταν τελειώσει,μπορεί και να μην τελειώσει να είστε μαζί από εσάς θα εξαρτηθεί.Οταν υποθετικά τελειώσει τοτε θα σκεφτείς τι λάθη έκανα που καθόμουν και λογάριαζα τη γνώμη των τρίτων αντί να ζήσω τη σχέση μου?
Και θα καταλάβεις ότι αναλωθηκες να επιζητας την επιβεβαίωση των άλλων για τα δικά σου τα θέλω.
Στα λέω γιατί τα πέρασα κι εγώ.
Τα θέλω τα δικά σου θα κοιτάς. Και το δικό σου το καλά. Να περνάς καλά να νιώθεις καλά.
Από κει και πέρα οτιδήποτε άλλο θα το παραμεριζεις.
Και φυσικά τη σχέση σου να περνάς καλά.
Και ότι θες να μιλήσεις είμαστε εδώ άλλωστε μην το σκέφτεσαι καν. Εντελώς φιλικά .
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,733 μηνύματα.
Έχει τύχει και εγώ στο παρελθόν να έχω κάνει σχέση με άτομο που ήταν σε χαμηλότερο ύψος από εμένα αλλά περνάγαμε τόσο όμορφα που πραγματικά δεν έπαιζε κανένα ρόλο.
Αφού εσύ περνάς όμορφα μαζί του και σε κάνει χαρούμενη μην κοιτάς το τι έχει να πει η κοινωνία και ο καθένας. Πάντα κάτι έχουν να πουν!
Η ευτυχία και η ομορφιά του χαρακτήρα δεν αντικατοπτρίζονται στο ύψος του ανθρώπου.

Γιατι χωρίσατε; του ειπες να πιάσει το μέλι απο το ράφι; :P

Εμενα αν η κοπελα ηταν ψηλότερη θα έβαζα τακούνια για να τη φτάνω :P
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,733 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους!εχω ενα προβλημα κ θα ηθελα την γνωμη σας για κατι που με απασχολει πολυ τελευταια. Γνωρισα καποιον που μου αρεσει γενικα, περναω ομορφα κτλ, υπαρχει ομως ενα προβληματακι, ειναι κοντος...εγω ειμαι 1.68 οκ κανονικη σε υψος, αυτος ομως 1.59...πολυ γυμνασμενος κτλ...πιστευεται ειναι τεραστια διαφορα?
Ευχαριστω οποιον ασχοληθει να με βοηθησει, παρακαλω με ευγενεια τα σχολια σας.

Ενας γνωστος μου ειναι 1.87 υψος κ παντρευτηκε μια γυναικα 1.50-1.55 έχουν δυο ωραια παιδάκια κ εναν ωραιο γάμο. Πριν απο αυτην που ημουν πιο μικρος τον εβλεπα εφερνε φοιτητριες μοντελάκια εδω πέρα αλλα τελικα δεν παντρευτηκε καμια απο αυτες. Οπως ειπες και εσυ ο χαρακτηρας παιζει ρόλο. Βεβαια πρεπει να σε τραβάει κ λίγο ο άλλος ή η άλλη.

Αλλα θελω να σου πω ηταν τυχαιο που αυτος ο τύπος ενω τριγυρνουσε με μοντελάκια στο τέλος παντρευτηκε μια κοπέλα που σε αντιθεση με τις προηγουμενες του δεν ηταν εμφανισιακα τόσο εντυπωσιακη ;

εμ δεν ειναι τυχαιο!

Αν σ αρεσει μην σε απασχολει τι θα πει ο καθένας. Μια ερωτηση που γνωριστηκατε ;
 

Ιντερλουδιο

Νεοφερμένος

Η Ιντερλουδιο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Απο κοινους γνωστους, μεσα σε παρεα δηλαδη. Με φλερταρε και ανταλλαξαμε κινητα, μετα βγηκαμε μονοι μας, ξανα βγηξαμε κτλ...ειναι ομορφος στο προσωπο αρκετα, κ εχουμε πολλα κοινα, κ μου αρεσει ο χαρακτηρας του πολυ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιατι ομως ρωτας που γνωριστηκαμε?τι σημασια εχει?
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Απο κοινους γνωστους, μεσα σε παρεα δηλαδη. Με φλερταρε και ανταλλαξαμε κινητα, μετα βγηκαμε μονοι μας, ξανα βγηξαμε κτλ...ειναι ομορφος στο προσωπο αρκετα, κ εχουμε πολλα κοινα, κ μου αρεσει ο χαρακτηρας του πολυ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιατι ομως ρωτας που γνωριστηκαμε?τι σημασια εχει?
ρωταει για να βρει κι εκεινος:D:bleh:Γενικα μιλωντας δεν ειναι δυσκολο καποιοςνα βρει να κανει σχεσεις,το να επικοινωνησεις να φλερταρεις να ανταλλαξεις τηλεφωνα να μιλας ολα αυτα,να κανεις γνωριμιες γενικα σε οδηγουν εκει και εκει πιστευω ηθελε να καταληξει ο @Devil .
Οτι η τυχη ευνοει τους τολμηρους κι αυτη ειναι η αληθεια.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,578 μηνύματα.
Αν πιστεύεις ότι δεν μπορείς να αντιμετωπίσεις τις σκέψεις σου αυτές και επηρεάζουν την ψυχολογία σου, καλύτερα άστο.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,733 μηνύματα.
ρωταει για να βρει κι εκεινος:D:bleh:Γενικα μιλωντας δεν ειναι δυσκολο καποιοςνα βρει να κανει σχεσεις,το να επικοινωνησεις να φλερταρεις να ανταλλαξεις τηλεφωνα να μιλας ολα αυτα,να κανεις γνωριμιες γενικα σε οδηγουν εκει και εκει πιστευω ηθελε να καταληξει ο @Devil .
Οτι η τυχη ευνοει τους τολμηρους κι αυτη ειναι η αληθεια.

Απο περιέργεια ρώτησα , δεν έχω κάποια καούρα. Τυχερά ειναι αυτά. Ο Σομερ παντρευτηκε στα 46 , ο Καρυστινος στα 45 , Σπαλιάρας ανύπαντρος οπως και ο Γεωργούλης. Αυτη ηταν οι ωραιοι της εποχής μου. Ειμαι του 86 γεννηθείς. Δεν ειναι εύκολες οι σχέσεις χρειάζεται ωριμότητα και απο τις δυο πλευρές πέρα απο την οποια ορεξη για σέξ ή βολτες.

Σημερα εστειλα σε μια γνωστη για ενα θέμα στη δουλεια κ μ λεει εεεε ανοιξε το εμαιλ σου έχουμε σοβαροτερα προβληματα εν τω μεταξυ το εμαιλ το εχω ανοιξει απο το πρωι αλλα πηγα σουπερ μαρκετ τωρα και για μια ωρα εεε δεν το ειχα ανοιχτο κ τωρα ειδα ενα μηνυμα που το άνοιξα. Ποιο ειναι το προβλημα της κανω οτι δεν μπορεις να κατεβεις αυριο στη δουλεια πάρε ενα ρεπο στη τελική! εχεις πνιγει σε μια κουταλια νερό και εσύ. Το τελευταιο δεν το ειπα αλλα το σκέφτηκα.

Αλλα δεν απαντησα τιποτα μετά την ερωτηση που μου ειπε οτι θα το λύσει μονης της και αμα της ξαναστειλω και στο βάιμπερ να με χέσει. Αντε με τη καθε πυροβολημένη να πουμε. Δεν μπορουν ουτε σαν άνθρωποι να μιλήσουν.

Μπορει να νομισε οτι της την πέφτω κιολας. Δεν στέκει καλα ο κοσμος εχει χαζέψει.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Απο περιέργεια ρώτησα , δεν έχω κάποια καούρα. Τυχερά ειναι αυτά. Ο Σομερ παντρευτηκε στα 46 , ο Καρυστινος στα 45 , Σπαλιάρας ανύπαντρος οπως και ο Γεωργούλης. Αυτη ηταν οι ωραιοι της εποχής μου. Ειμαι του 86 γεννηθείς. Δεν ειναι εύκολες οι σχέσεις χρειάζεται ωριμότητα και απο τις δυο πλευρές πέρα απο την οποια ορεξη για σέξ ή βολτες.

Σημερα εστειλα σε μια γνωστη για ενα θέμα στη δουλεια κ μ λεει εεεε ανοιξε το εμαιλ σου έχουμε σοβαροτερα προβληματα εν τω μεταξυ το εμαιλ το εχω ανοιξει απο το πρωι αλλα πηγα σουπερ μαρκετ τωρα και για μια ωρα εεε δεν το ειχα ανοιχτο κ τωρα ειδα ενα μηνυμα που το άνοιξα. Ποιο ειναι το προβλημα της κανω οτι δεν μπορεις να κατεβεις αυριο στη δουλεια πάρε ενα ρεπο στη τελική! εχεις πνιγει σε μια κουταλια νερό και εσύ. Το τελευταιο δεν το ειπα αλλα το σκέφτηκα.

Αλλα δεν απαντησα τιποτα μετά την ερωτηση που μου ειπε οτι θα το λύσει μονης της και αμα της ξαναστειλω και στο βάιμπερ να με χέσει. Αντε με τη καθε πυροβολημένη να πουμε. Δεν μπορουν ουτε σαν άνθρωποι να μιλήσουν.

Μπορει να νομισε οτι της την πέφτω κιολας. Δεν στέκει καλα ο κοσμος εχει χαζέψει.
Καλα περιεργοι ανθρωποι που αντιδρουν οπως να ναι υπαρχουν πολλοι απλα δεν τους δινεις σημασια πιστευω.
Σιγουρα ποτε θα αποφασισει καποιος να δεσμευτει ή να προχωρησει τη σχεση του παρακατω ειναι κατι που το αποφασιζει ο ιδιος με τα δικα του κριτηρια κλπ.
Προσωπικα τους γαμους τετοιων σελεμπριτι δεν τους εχω και για προτυπο εκτος του οτι καποιοι απο αυτους κερατωνουν κλπ,συνηθως δεν κρατανε οι γαμοι τους για πολυ,βλεπεις μετα χωρισε ο ενας χωρισε ο αλλος,καλα 8 στους 10 χωριζουν δεν ειναι αυτο το θεμα.
Απλα ο αλλος ως σελεμπριτι εχει και τη διασημοτητα οπως και να ναι ή θα του ριχτουν ή θα ριξει αυτος,τα ξερουμε αυτα.
Το συμπερασμα μου ειναι οτι σημερα οχι οτι δεν υπαρχουν ανθρωποι,απλα δυσκολα βρισκεις να εμπιστευτεις.
Δυσκολα.Και ολα ειναι θεμα χαρακτηρα βασικα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους!εχω ενα προβλημα κ θα ηθελα την γνωμη σας για κατι που με απασχολει πολυ τελευταια. Γνωρισα καποιον που μου αρεσει γενικα, περναω ομορφα κτλ, υπαρχει ομως ενα προβληματακι, ειναι κοντος...εγω ειμαι 1.68 οκ κανονικη σε υψος, αυτος ομως 1.59...πολυ γυμνασμενος κτλ...πιστευεται ειναι τεραστια διαφορα?
Ευχαριστω οποιον ασχοληθει να με βοηθησει, παρακαλω με ευγενεια τα σχολια σας.
Καλησπέρα αγαπητή καινούρια μας φίλη και καλως όρισες.

Εξυπακούεται πως το πρόβλημά σου θα αντιμετωπισθεί με την δέουσα ευγένεια και την πρέπουσα διαγωγή ώστε να διαμορφωθεί ο σχετικός διάλογος ανάλογα και να κατευθυνθείς προς μια καινούρια, βελτιωμένη πορεία στη σχέση σου.

Μιλάμε για ένα πρόβλημα διαφοράς 9 εκατοστών πρακτικά. Εναν ανθρωπο που θα πρέπει να κυκλοφορείς μαζί του και να σε φτάνει στο στήθος. Φαντάσου δε την εικόνα να είναι όλες σου οι φίλες 1.68 και άνω, μαζι με σένα και ο εν λόγω κύριος να ειναι ο Ντάνι Ντε Βίτο της παρέας.

Αξιολύπητο.

Τουλάχιστον εις την αρχαιότητα, υπήρχε η μέθοδος του Προκρούστη, έφερνε στα μέτρα του τον κάθε... οχι άστο, είναι παλιά χιπ χοπ των 90ς δεν θα το καταλάβουν.

Πραγματικά ότι είναι γυμνασμένος σώζει αρκούντως ικανοποιητικά την κατάσταση καθώς εαν σε συνοδεύσει εις μιαν ενιαίαν καθολικήν και αποστολικήν έξοδον (ωσαν την εκκλησία) και του επιτεθεί ένας διάκονος, ένα παπαδάκι γύρω στα 12 έτη, ένας ασκούμενος καλικάντζαρος που ροκανίζει το δένδρο μετά τας εορτάς των Χριστουγέννων, θα μπορέσει όπως τον αντιμετωπίση δια επιτυχών μεθόδων.

Απεναντίας, εαν ο παρείσακτος εις το Lebensraum του Ντάνι "τεντωνει αλλα δε σε φτάνει", είναι ψηλότερος από τον πινεζένιο ήρωά μας, ωσάν Σιβηριανό Μαμούθ, ο Ντάνι με μια ύπουλη χαμηλή κίνηση κάτω από τα ρανταρ θα τον ξεκάνει.

Σας συνιστώ να τον κρατήσετε, θα κάνετε έξοχας συζητήσεις δια την καταλήστευση της πόλεως του Αμορίου υπό των Αράβων εις την Μ.Ασία.


Σας ευχομαι κάθε καλό και ευτυχία στην σχέση σας. Καλή σας ημέρα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top