Σχέση με Ναυτικό

katerina1990

Νεοφερμένος

Η katerina1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!! εχω σχεση με Ναυτικό εδω και 9 μήνες... σε κανα μηνα ξεμπαρκαρει...
Ειναι παρα πολυ καλο παιδι, ωριμο και Συνηδειτοποιημενο....
το θεμα μου είναι οτι ενω με θελει πολυ κ ειμαι η πρώτη του σχέση διοτι απέφευγε να κάνει σχέσεις σαν ναυτικός επειδή δυσκολα εμπιστεύεσαι..... δε θελει να μείνουμε μαζί ακομη... το παει αρφα αργα.... δεν κανει βιαστικες κινήσεις ομως εγω λιώνω γι αυτον. ξερω οτι η δουλειά του είναι πολυ δύσκολη αλλα τι να κάνουμε... αξιζει η αναμονη.... απλα θα ηθελα να τον χαιρόμουν περισσότερο οσο ειναι στη στερια... ειμαι 31 και ειναι 29!!
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Εγώ λέω να χαρείς την περίοδο αυτή της γνωριμίας με τον άλλον γιατί η περίοδος των ραντεβού και της αναμονής για να τον δεις είναι κάτι που περνάει και δεν έρχεται ξανά, ενώ η περίοδος που συζείτε είναι κάτι που κρατάει για πάντα. Οπότε κοίτα να περάσεις καλά όσο τον έχεις, δε χρειάζεται να μένετε από τώρα στο ίδιο σπίτι για να περάσετε όμορφα.
 

katerina1990

Νεοφερμένος

Η katerina1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
έχεις δίκιο.... βιάζομαι πολύ μαλλον απλα σκεφτομαι οτι ερχεται φευγει έρχεται φευγει και αν μεναμε μαζί θα ηταν διαφορετικά κ θα τον χορταινα..... αυτο.... αλλα ισως ειναι κ νωρίς κ αυτο ερθει απο μονο του οποτε ερθει.....
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Γιατί πρέπει να τον χορτάσεις; Και το λίγο λίγο ερεθιστικό είναι. Θες να τον χορτάσεις και η σχέση να φθαρθεί; Κράτα και λίγο στην αναμονή, ωραία είναι. Παντρεμένη και να συζείς θα είσαι για 40+ χρόνια. Ζήσε την περίοδο του φλερτ και της αναμονής, δε θα ξανάρθει.
 

katerina1990

Νεοφερμένος

Η katerina1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Η αλήθεια ειναι οτι η νοσταλγια κ η επιθυμία να δουμε ο ενας τον αλλον δεν περιγράφεται..... ο ερωτας φουντώνει!!! Δε ξερω απλα θελω... ισως βιάζομαι παραπάνω...
θα έρθει κ αυτο απο μονο του ομως κ τοτε θα εχει πιο πολυ γλυκαδα!!!!!
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!! εχω σχεση με Ναυτικό εδω και 9 μήνες... σε κανα μηνα ξεμπαρκαρει...
Ειναι παρα πολυ καλο παιδι, ωριμο και Συνηδειτοποιημενο....
το θεμα μου είναι οτι ενω με θελει πολυ κ ειμαι η πρώτη του σχέση διοτι απέφευγε να κάνει σχέσεις σαν ναυτικός επειδή δυσκολα εμπιστεύεσαι..... δε θελει να μείνουμε μαζί ακομη... το παει αρφα αργα.... δεν κανει βιαστικες κινήσεις ομως εγω λιώνω γι αυτον. ξερω οτι η δουλειά του είναι πολυ δύσκολη αλλα τι να κάνουμε... αξιζει η αναμονη.... απλα θα ηθελα να τον χαιρόμουν περισσότερο οσο ειναι στη στερια... ειμαι 31 και ειναι 29!!
@katerina1990 απο μενα μπραβο που ειστε συνειδητοποιημενοι και οι δυο,απλα η ερωτηση μου ειναι αν εσυ το εχεις αποδεχτει ολο αυτο ,το οτι δεν θα τον εχεις για καποιους μηνες και κατα ποσον θα μπορεις να το διαχειριστεις καταλαβες,τη μοναξια,την απουσια,την αποσταση σε φθειρουν,σε κουραζουν οσο καλος και αν ειναι ο αλλος,καποια στιγμη μπορει να κουραστεις,βαρεθεις και να το τερματισεις.
Ειναι ολα αυτα η αποσταση η απουσια κλπ το οτι θελεις καποια πραγματα ας πουμε και απλα ο αλλος να ειναι μακρια εντελως,γνωμη μου αφου το εχετε ξεκινησει και προφανως εχετε μιλησει και νιωθετε πιστευω πραγματα ο ενας για τον αλλον,το αφηνεις ως εχει και οπου σας βγαλει.
Απο μενα να το ζησετε και να ειστε μια χαρα μαζι και οταν εκεινος λειπει θα υπαρχει μια κατανοηση.
Απλα ειναι καποια πραγματα που θελουν σκεψη πιστευω περισσοτερο,μπορεις να το αντεξεις?Να μην αναφερθω καθολου στην περιπτωση αν παιχτει παραλληλο,δεν λεω οτι θα παιχτει αλλα σε τετοιες σχεσεις απομακρυσμενες απουσιας κλπ μπορει να συμβει το οτιδηποτε.
Απο μενα ζηστε το και οι δυο και απλα βλεπετε και κανετε αναλογα το που θα σας οδηγησει,να ειστε καλα και να περνατε ομορφα! :thumbup:
 

katerina1990

Νεοφερμένος

Η katerina1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εχεις δίκιο... φυσικά και τα σκέφτομαι.... περνάω πολλες ωρες στιγμες που δεν αντεχω που κλαίω που μου λείπει κ θα τον ηθελα εδω κοντα μου.... αλλα λεω δυστυχώς αυτη ειναι η δουλειά του.... δεν αλλάζει αυτο..... ειμαι πολυ ερωτευμένη ομως σε αυτόν βρηκα πολλα που δεν τα ειχα βρει σε κανεναν... ακομη κ για πατέρα των παιδιών μου τον εχω σκεφτει και ευελπιστώ να μη το κάνει για παντα.... αλλα καποτε να σταματήσει κ να βρει καφι αλλος.. κανεις δεν ξέρει!!!
ειναι πολυ καλος, στοργικός, ευγενικος με νοιάζεται με προσέχει ακομη κ αν λείπει τον νιωθω κοντα μου.....
απλα εγω αυτο θελω να μεινουμε πιο πολυ μαζι μπορει να φταιει κ το γεγονος οτι ειμαι 31 ενω αυτος 29..... μετα λεω στον εαυτο μου να ηρεμησει κ ολα θα ερθουν... μπορει σε 1 μηνα μπορει του χρόνου.... οταν νιωσει κ αυτος ετοιμος....
Ειμαι πίστη στις σχεσεις μου κ μονογαμικη κ αυτος πολυ.... τουλάχιστον ετσι ξέρω απ αυτα που ξερω οτι ειναι εντάξει κ σωστος οταν ειναι σε σχέση το ιδανικό δηλαδη αλλιώς ποιος ο λογος να κανεις σχέση;;;
Ισως απλα να βιαζομαι..... μπορει να μου χει χτυπησει το ρολογακι μου με αυτον τον ανδρα...... κ να θελω τώρα!!!
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η αλήθεια ειναι οτι η νοσταλγια κ η επιθυμία να δουμε ο ενας τον αλλον δεν περιγράφεται..... ο ερωτας φουντώνει!!! Δε ξερω απλα θελω... ισως βιάζομαι παραπάνω...
θα έρθει κ αυτο απο μονο του ομως κ τοτε θα εχει πιο πολυ γλυκαδα!!!!!
Επιτελους βλεπουμε ενα χαρουμενο ειδυλλιο εδω μεσα. σανατοριο πληγωμενων καρδιων ειχαμε καταντησει! μην αγχωνεσαι για τιποτα. τα προβληματακια εμπιστοσυνης θα διορθωθουν συν τω χρονω. κανε οτι σου λεει η καρδια σου. Ευγε κοπελα μου ευγε!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

katerina1990

Νεοφερμένος

Η katerina1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Χαχαχχα ειμαι η προηγούμενη κοπέλα που σας ελεγα για το κινητο κ τα μνμτα.... ισως φταιει κ η απόσταση σε ολο αυτο τελικα..... ο καλος μου πριν είμαστε μαζι μου τα ελεγε ολα αυτα.... οτι δυσκολα ερωτεύεσαι την σημερινή εποχή οτι δύσκολα αποδεχεσαι τον αλλο(θα εννοουσε τη δουλειά του) κ πολλα αλλα!!! ομως επειδη ξανα λεω βρηκα πολλα σε αυτον που μεχρι τωρα κανένας δε τα ειχε βγαλει..... τον θελω......
οσο για τη ζήλια..... ηταν να γίνει..... μαλλον ημουν πολυ ερωτευμένη και θολωνα τι να κάνω!!!!
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εχεις δίκιο... φυσικά και τα σκέφτομαι.... περνάω πολλες ωρες στιγμες που δεν αντεχω που κλαίω που μου λείπει κ θα τον ηθελα εδω κοντα μου.... αλλα λεω δυστυχώς αυτη ειναι η δουλειά του.... δεν αλλάζει αυτο..... ειμαι πολυ ερωτευμένη ομως σε αυτόν βρηκα πολλα που δεν τα ειχα βρει σε κανεναν... ακομη κ για πατέρα των παιδιών μου τον εχω σκεφτει και ευελπιστώ να μη το κάνει για παντα.... αλλα καποτε να σταματήσει κ να βρει καφι αλλος.. κανεις δεν ξέρει!!!
ειναι πολυ καλος, στοργικός, ευγενικος με νοιάζεται με προσέχει ακομη κ αν λείπει τον νιωθω κοντα μου.....
απλα εγω αυτο θελω να μεινουμε πιο πολυ μαζι μπορει να φταιει κ το γεγονος οτι ειμαι 31 ενω αυτος 29..... μετα λεω στον εαυτο μου να ηρεμησει κ ολα θα ερθουν... μπορει σε 1 μηνα μπορει του χρόνου.... οταν νιωσει κ αυτος ετοιμος....
Ειμαι πίστη στις σχεσεις μου κ μονογαμικη κ αυτος πολυ.... τουλάχιστον ετσι ξέρω απ αυτα που ξερω οτι ειναι εντάξει κ σωστος οταν ειναι σε σχέση το ιδανικό δηλαδη αλλιώς ποιος ο λογος να κανεις σχέση;;;
Ισως απλα να βιαζομαι..... μπορει να μου χει χτυπησει το ρολογακι μου με αυτον τον ανδρα...... κ να θελω τώρα!!!
μια χαρα τα λες @katerina1990 μου απο τη στιγμη που τα βρισκετε και περνατε οπως περνατε ποιος ο λογος να το φυτιλιαζεις ολο αυτο?Κανεις.
Το ζειτε και οπου σας βγαλει.
Και απο μενα μακαρι να πανε ολα καλα γιατι αμα ειναι ανθρωπος σωστος και που καταλαβαινει και σε αγαπαει κι εσυ το ιδιο,τοτε δεν εχετε να φοβαστε τιποτα.Παλευετε γιατι αυτο που εχετε το μεταξυ σας ειναι δυνατοτερο απο οποιοδηποτε "εισβολεα" αν θες.
Και να τα συζητατε οσα θεματα σας βγαινουν να ανοιγεστε μην τα κρατατε μεσα σας.
Απο μενα ζηστε το και θα δειτε στην πορεια αναλογα.
Ανεβοκατεβασματα και συγκρουσεις οι σχεσεις παντα εχουν,το θεμα ειναι να βρισκετε το κλειδι σας.
Ευχομαι να ειστε καλα και οι δυο και ζηστε το!❤️
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επιτελους βλεπουμε ενα χαρουμενο ειδυλλιο εδω μεσα. σανηταριο πληγωμενων καρδιων ειχαμε καταντησει! μην αγχωνεσαι για τιποτα. τα προβληματακια εμπιστοσυνης θα διορθωθουν συν τω χρονω. κανε οτι σου λεει η καρδια σου. Ευγε κοπελα μου ευγε!
σανατοριο ειναι νομιζω η λεξη :clapping: ακριβως υπεροχο κοριτσι η κατερινα και με μια αισιοδοξια.
Και φυσικα και εσυ @wthiswrongwu :thumbup:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@katerina1990 μπορεις να μου κανεις μια χαρη?Μη χασεις αυτο το αυθορμητο σου της αισιοδοξιας που βλεπουμε εδω,και για μενα ζηστε το γιατι αξιζετε και οι δυο.Ολοι μας αξιζουμε εναν ερωτα μιαν αγαπη! :clapping:
 

katerina1990

Νεοφερμένος

Η katerina1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ευχαριστώ πολυ πολυ κοριτσια μου.... δυσκολα να βρεις την αληθινη αγάπη... κ αν την βρεις επειδη μαλλον λες πολυ καλο για να ειναι αληθινο δημιουργεις καμια φορα κ στο μυαλο σου προβλήματα κ ανασφαλειες..... κ δε θελεις τίποτα κ κανεις να το χαλασει ολο αυτο.... η ζηλεια που εγραφα στο τσατ ηταν γιατι δεν ηθελε καμια να στελνει με επιανε κατι..... δεν ειναι κτητικοτητα απλα η κοπέλα αυτη αν και 37 χρόνων και χωρισμένη ειναι πολυ όμορφη γ αυτο ζηλευα.... ο καλος μου μου εξηγουσε πολλες φορες οτι μπορει να ειναι ωραια ομως ποτε δεν την ειδε ερωτικά!!! οτι εχει εμένα γιατί να κοιταξει αλλου; Οτι απλα του στέλνει σαν να του στέλνει μια φιλη του δεν λένε κατι πονηρο γιατι δεν έχει δωσει δικαιωμα φυσικα για πουνε κ πολλα πολλα αλλα... οταν καταλαβε εν καιρω οτι με πειραζει πολυ κ δεν θελω να μιλάνε ουτε φιλικά της το εκοψε απλα εγω συνεχισα να ζηλεύω γιατι λεω αυτη σίγουρα θα στέλνει κ αυτος μπορει να της πει κατι..... κ μπλα μπλα μπλα......
μεχρι που ειναι ειλικρινης παντα.... κ μου ειχε πει οταν κ αν μου ξανα στειλει εκεινη αν κ δε μαρεσει ο έλεγχος θα στο λω φυσικά..... τον κουρασα πολυ γ αυτο το θεμα κ δεν επρεπε αλλα ειχα θολωσει... γ αυτο εψαξα κ το κινητό..... αν ηταν κανας μαλακας ομως θα εσβηνε μνμτα θα ειχε κωδικους κ το κιν συνεχεια μαζι του..... αυτος ουτε καν..... ολα τα αφηνε... ολα..... στις σχεσεις κοριτσια πάντα θα βρεθει μια η ένας να μπει να στη πεσει να σου στείλει πρέπει αυτο να καταλάβω οτι ειμαι μαζι του εγω... οχι αυτες. αυτο!!!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

oh god. eυχαριστω για την υποδειξη
τι εννοείς;;;;;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

μια χαρα τα λες @katerina1990 μου απο τη στιγμη που τα βρισκετε και περνατε οπως περνατε ποιος ο λογος να το φυτιλιαζεις ολο αυτο?Κανεις.
Το ζειτε και οπου σας βγαλει.
Και απο μενα μακαρι να πανε ολα καλα γιατι αμα ειναι ανθρωπος σωστος και που καταλαβαινει και σε αγαπαει κι εσυ το ιδιο,τοτε δεν εχετε να φοβαστε τιποτα.Παλευετε γιατι αυτο που εχετε το μεταξυ σας ειναι δυνατοτερο απο οποιοδηποτε "εισβολεα" αν θες.
Και να τα συζητατε οσα θεματα σας βγαινουν να ανοιγεστε μην τα κρατατε μεσα σας.
Απο μενα ζηστε το και θα δειτε στην πορεια αναλογα.
Ανεβοκατεβασματα και συγκρουσεις οι σχεσεις παντα εχουν,το θεμα ειναι να βρισκετε το κλειδι σας.
Ευχομαι να ειστε καλα και οι δυο και ζηστε το!❤️
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


σανατοριο ειναι νομιζω η λεξη :clapping: ακριβως υπεροχο κοριτσι η κατερινα και με μια αισιοδοξια.
Και φυσικα και εσυ @wthiswrongwu :thumbup:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@katerina1990 μπορεις να μου κανεις μια χαρη?Μη χασεις αυτο το αυθορμητο σου της αισιοδοξιας που βλεπουμε εδω,και για μενα ζηστε το γιατι αξιζετε και οι δυο.Ολοι μας αξιζουμε εναν ερωτα μιαν αγαπη! :clapping:
χαχαχα!!! ειμαι πολυ ρομαντικη. και ευαίσθητη!!! Ευχομαι ολες μας να βρουμε καποτε το αλλο μας μισο... μας αξιζει ρε γάμωτο!!! η ζωη ειναι μικρη για να είναι θλιβερή..
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τη λεξη σανατοριο απλα την εβαλε λαθος,και δεν πειραζει,απλα το ειπα γιατι ηθελα να πω οτι πετυχες @wthiswrongwu την εκφραση,οντως σαν σανατοριο ειναι καποιες φορες :clapping:
αχ εχασα την ευκαιρια να απαντησω με το ανοιξε πετρα...

ενιγουει, ας μη χαλασω αλλο την ερωτικη ατμοσφαιρα του θρεντ
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
χαχαχα!!! ειμαι πολυ ρομαντικη. και ευαίσθητη!!! Ευχομαι ολες μας να βρουμε καποτε το αλλο μας μισο... μας αξιζει ρε γάμωτο!!! η ζωη ειναι μικρη για να είναι θλιβερή..
@katerina1990 μου αμα σου πω οτι αυτο ειναι το μότο μου θα εκπλαγεις?
Οντως η ζωη ειναι μικρη για να ναι θλιβερη με μιζερους ανθρωπους και αξιζουμε ολοι λιγο ερωτα,λιγο αγαπη,λιγο χαρα. . .
Να εισαι παντα καλα και απο μενα να περνατε ομορφα! Enjoy it!
 

katerina1990

Νεοφερμένος

Η katerina1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μαλλον ομως ψαχνουμε κ παντα πράγματα να ξεψαχνιζουμε κ να αναλύουμε.... ισως γ αυτο δινω κ τοση βαση σε αυτη που εστελνε τοτε μνμτα......... αφου του τα ελεγα κ λεει εστελνε παει περασε γιατι ασχολεισαι ακομη;;;; φαντάσου δλδ να ηταν κ καμκα πρώην του η κατι αλλο.... αυτη ηταν άσχετη απλα του έστελνε κ δεν μαρεσε ολο αυτο!!! 37 χρονων κ αυτος 29....του ελεγα ελεος τι θελει από σένα πια;;;;; γ αυτο κ ηθελα επιβεβαιωσεις κ οταν Εστειλε ενα τυπικο μνμ στα γενεθλια της μου το ειπε απλα μετα ηθελα να δω σκρινσοτ κατι που δεν αρεσει κ στα αγορια ο ελεγχος καθολου.......
με τα πολλα μου το εστειλε κ ειδα οτι οντως μονο ενα χρονια πολλα ειπαν τιποτα αλλο εγω εκανα σεναρια οτι αυτη θα βρηκε ευκαιρια θα επιασε τη κουβεντα κ χιλια δυο.... τίποτα... κ το σκρινσοτ σταλθηκε μετα απο μια βδομάδα γενεθλιων.... μετα είπα κατερινα με αυτα που κανεις θα τον χασεις νιώθει οτι δεν του ειχα καθολου εμπιστοσύνη αλλα του εξηγουσα τι κ πώς... θελει λιγο δουλειά θα μου περάσει ευχομαι γρήγορα!!!!
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μαλλον ομως ψαχνουμε κ παντα πράγματα να ξεψαχνιζουμε κ να αναλύουμε.... ισως γ αυτο δινω κ τοση βαση σε αυτη που εστελνε τοτε μνμτα......... αφου του τα ελεγα κ λεει εστελνε παει περασε γιατι ασχολεισαι ακομη;;;; φαντάσου δλδ να ηταν κ καμκα πρώην του η κατι αλλο.... αυτη ηταν άσχετη απλα του έστελνε κ δεν μαρεσε ολο αυτο!!! 37 χρονων κ αυτος 29....του ελεγα ελεος τι θελει από σένα πια;;;;; γ αυτο κ ηθελα επιβεβαιωσεις κ οταν Εστειλε ενα τυπικο μνμ στα γενεθλια της μου το ειπε απλα μετα ηθελα να δω σκρινσοτ κατι που δεν αρεσει κ στα αγορια ο ελεγχος καθολου.......
με τα πολλα μου το εστειλε κ ειδα οτι οντως μονο ενα χρονια πολλα ειπαν τιποτα αλλο εγω εκανα σεναρια οτι αυτη θα βρηκε ευκαιρια θα επιασε τη κουβεντα κ χιλια δυο.... τίποτα... κ το σκρινσοτ σταλθηκε μετα απο μια βδομάδα γενεθλιων.... μετα είπα κατερινα με αυτα που κανεις θα τον χασεις νιώθει οτι δεν του ειχα καθολου εμπιστοσύνη αλλα του εξηγουσα τι κ πώς... θελει λιγο δουλειά θα μου περάσει ευχομαι γρήγορα!!!!
ναι ξερω,εγω λεω να μην του το ξανααναφερεις το συγκεκριμενο που εγινε εφοσον το λυσατε και δεν υπαρχει θεμα,απλα αν ξαναδημιουργηθει κατι το συζητας.Ναι απλα μην τον πρηζεις εφοσον το ξεκαθαρισατε και ειναι ολα ενταξει.
Κοιταξε στη ζωη δεν τα ξερουμε ολα απο πριν,τα μαθαινουμε.
Οποτε μια εμπειρια ηταν και το συγκεκριμενο που συνεβη απλα.
Να εισαι καλα και να μη χαλιεσαι με εφιαλτες,απολαυσε τη σχεση σου και τον ανθρωπο σου και αυτος εσενα!
 

katerina1990

Νεοφερμένος

Η katerina1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ετσι ειναι.... ισως εχω μια φοβια στο πίσω μερος του μυαλου μου.... μη ξανα δω μνμτα.. οτι ναναι.... αστο....
αλλα δεν το ζω με το να ειμαι με αυτους τους φοβους!!!
μου έχει πει οτι δεν επρπεε να στέλνει τοτε μαζι της αλλα δεν ελεγε κατι.... ομως με στεναχωρουσε... κ γενικα ναι το λυσαμε εμενα μου εμεινε!!!!
στη γιορτή μου Μου εστειλε καλαθι με λουλούδια τα κανόνισε ολα απο Σιγκαπουρη τηλεφωνικα κ ηρθε έκπληξη απο ενα ανθοπωλειο εδω... με συγκίνησε τοτε φουλ!!!!
Με κακο ίντερνετ στο καραβι, με λιγες ωρες ξεκούραση καθε μερα μου κανόνισε εμενα λουλούδια έκπληξη.... κ κάποιοι ειναι δίπλα σου κ δε σου χουν κόψει ουτε από κηπο κάτι ποτε....
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ετσι ειναι.... ισως εχω μια φοβια στο πίσω μερος του μυαλου μου.... μη ξανα δω μνμτα.. οτι ναναι.... αστο....
αλλα δεν το ζω με το να ειμαι με αυτους τους φοβους!!!
μου έχει πει οτι δεν επρπεε να στέλνει τοτε μαζι της αλλα δεν ελεγε κατι.... ομως με στεναχωρουσε... κ γενικα ναι το λυσαμε εμενα μου εμεινε!!!!
στη γιορτή μου Μου εστειλε καλαθι με λουλούδια τα κανόνισε ολα απο Σιγκαπουρη τηλεφωνικα κ ηρθε έκπληξη απο ενα ανθοπωλειο εδω... με συγκίνησε τοτε φουλ!!!!
Με κακο ίντερνετ στο καραβι, με λιγες ωρες ξεκούραση καθε μερα μου κανόνισε εμενα λουλούδια έκπληξη.... κ κάποιοι ειναι δίπλα σου κ δε σου χουν κόψει ουτε από κηπο κάτι ποτε....
ακριβως,το παιδι βλεπεις προσπαθει ακομα και απο εκει που ειναι,μην τα σκατωσεις για καποια μηνυματα που το λυσατε,το ειδατε,τελειωσε.
Εδω αληθεια καποιοι δεν κανουν τα αυτονοητα.
 

katerina1990

Νεοφερμένος

Η katerina1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εε ξέρεις σκεφτομαι το κλασσικό κ αν στέλνει αυτη κ δε μου το λεει επειδη ειμαι ζηλιαρα κτλ κτλ κτλ...
αστο κουραζω πολυ το μυαλο μου δεν πρέπει.... εμεις τα κάνουμε δυσκολα τελικά.... πρέπει να το ζουμε.... την καθε στιγμή.... γιατι θα κουραστει με ολο αυτο και θα μετανιωνω!!!
θα λεει και δε κανω κατι και τα ακουω κ απο πανω;;;; τον εχω κουρασει!!! μου λεει εστελνε παει τελειωσε τωρα..... λεω κ αν σου ξανα στειλει;;;; λεει αν ξανα στειλει;; λεει αν ξανα στειλει ξερω τι να πω....
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top