Σχετικά με τα κινούμενα σχέδια!

Πώς σας αρέσουν τα κινούμενα σχέδια;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 73)
  • Ζωγραφιστά

Ψήφοι: 37 50.7%
  • CGI (ψηφιακά)

Ψήφοι: 9 12.3%
  • Δεν έχω πρόβλημα

Ψήφοι: 27 37.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

Ψήφοι: 0 0.0%

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Μου εχουν πει να δω αλλα ακομα δεν εχω ασχοληθει καθολου..

Πιστευω οτι δεν θα ειναι οπως το Family Guy.
Καμια σχεση, εντελος διαφορετικο χιουμορ και δομη επεισοδιων. Ισως να σου αρεσει, αλλα δεν θα ειναι επειδη μοιαζουν.

Ceres Victoria

New member

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,708 μηνύματα.
από τα αγαπημένα μου:
naruto
one piece
bleach (έχει καταντήσει μ***κία τελευταία και το έχω κόψει)
nurarihyon no mago
ao no exorcist
south park
beelzebub
shakugan no shana
code geass
deadman wonderland
fairy tail
dragonball (ολα)
vampire knight
hunter x hunter
fullmetal alchemist
death note
hellsing
elfen lied

Mercury

New member

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

love_angel

New member

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.
Εμένα μάρεσε το Ice age και το nemo! :D

youhou

New member

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Απο τα πρωτα παιδικα που θυμαμαι τον εαυτο μου να βλεπω και το αγαπημενο μου ηταν ο τρελολυκος και ο πονηρολαγος.

https://www.youtube.com/watch?v=ER4wLwOBOVw

akikos

Well-known member

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,355 μηνύματα.
Νέα Ducktales

sophie_96

Well-known member

Η sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.
Έβλεπα πολλά παιδικά αλλά ανάμεσά τους, αυτά που ξεχώρισα ήταν τα εξής:

1. Χάιντη

2. Μικρή Λουλού

3. Μπομπ Σφουγγαράκης

4. PB & J OTTER

Πω...αξέχαστα παιδικά χρόνια ...Τι θυμήθηκα τώρα :inlove:

Ίντα

New member

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Έβλεπα πολλά παιδικά αλλά ανάμεσά τους, αυτά που ξεχώρισα ήταν τα εξής:

1. Χάιντη

2. Μικρή Λουλού

3. Μπομπ Σφουγγαράκης

4. PB & J OTTER

Πω...αξέχαστα παιδικά χρόνια ...Τι θυμήθηκα τώρα :inlove:

ΑΑΑΑ τι μου θύμισες τώρα o:
Με έπιασε νοσταλγία. Παίζει να καθίσω να δω μικρή Λουλού τώρα:loltooth:

sophie_96

Well-known member

Η sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.
ΑΑΑΑ τι μου θύμισες τώρα o:
Με έπιασε νοσταλγία. Παίζει να καθίσω να δω μικρή Λουλού τώρα:loltooth:
Εμένα μου λες ρε είχα πάρει όλες τις κασέτες της να πούμε ♥♥ λουλού άννυ τάμπυ, πικάπ του έλβιν κλπ. Ωραία παιδικά χρόνια. Βάλε βάλε :loltooth:

Ίντα

New member

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Εμένα μου λες ρε είχα πάρει όλες τις κασέτες της να πούμε ♥♥ λουλού άννυ τάμπυ, πικάπ του έλβιν κλπ. Ωραία παιδικά χρόνια. Βάλε βάλε :loltooth:

χαχα το θυμάμαι ακόμη το επισόδειο που λεγόταν τπ πικαπ του τάμπυ :loltooth::loltooth:

έβλεπα και αυτό

sophie_96

Well-known member

χαχα το θυμάμαι ακόμη το επισόδειο που λεγόταν τπ πικαπ του τάμπυ :loltooth::loltooth:

έβλεπα και αυτό
Πω πω πω ναι ή αυτό με την πράσινη λουλού ρε χαχαχχαα ή το άλλο με την πάπια στο σπίτι. Αν κάτσω και τα θυμηθώ θα με πιάσει νοσταλγία παιδικής ηλικίας :inlove:

Ναι το θυμάμαι και αυτό....αυτά ήταν ρε παιδικά ποιότητα

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,590 μηνύματα.

Guest 647452

Επισκέπτης

G
αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κινούμενα σχέδια=αν όχι η ομορφότερη από τις ομορφότερες μορφές τέχνης..Τα λατρεύω...Και anime γιαπωνέζικα αλλά και ταινίες των Disney,Pixar κλπ :clapping:

Maraki4you

Member

Η Maraki4you αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Λατρεύω τα κινούμενα σχέδια πάσης φύσεως. Πολλές φορές στον ελεύθερο μου χρόνο βλέπω σειρές οι ταινίες κινουμένων σχεδίων. Όταν έχω όρεξη ζωγραφίζω και τους αγαπημένους μου χαρακτήρες.

Guest 874453

Επισκέπτης

G
αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδή βίωνω μία δύσκολη φάση,έχω βρει καταφύγιο στα κινούμενα σχέδια. Επομένως έχετε να μου προτείνετε κάτι αντίστοιχο του "εγώ ο απαίσιοτατος"?

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...