Σχετικά με τα κινούμενα σχέδια!

Πώς σας αρέσουν τα κινούμενα σχέδια;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 76)
  • Ζωγραφιστά

    Ψήφοι: 39 51.3%
  • CGI (ψηφιακά)

    Ψήφοι: 9 11.8%
  • Δεν έχω πρόβλημα

    Ψήφοι: 28 36.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

loudovika

Νεοφερμένος

Ο loudovika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
και εκείνο το φοβερό τραγουδάκι από τον Χατζηδάκι στην Λιλιπούπολη ....

"Ιπτάμενη οπταθία μου κερδίζεις την φανταθία μου και έλα τώρα να φύγουμε ... " :thumbsup:κάπως έτσι πήγαινε το τραγούδι αν δεν κάνω λάθος ή ήταν η θεία Λένα. :hmm:Τέλος πάντων είχε ακόμη ένα φοβερό τραγούδι σε μια παιδική σειρά με το μπιζέλι ...

Αλλα το πιο σούπερ ήταν "Το μια φορά κι ένα καιρό ήταν ο άνθρωπος! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,322 μηνύματα.
Εγω θυμάμαι πως έβλεπα ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ εκ των οποίων το Καπου κάπως κάποτε στην ΕΤ2 τότε, ενα άλλο με τη Χλωροφύλλη στην ΕΤ1, τα αρκουδάκια της αγάπης, GI JOE, Thundercats, Flinstones, Jetsons, Transformers, ενα άλλο που έλεγε Silver Rider, και πολύ αργά ανακάλυψα και το Dragonball (Απο το saga του Picollo του μεγάλου και ύστερα)

Τον καμπαμαρού τον θυμάμαι κι εγω μουχαχουαχμουαχοχουαχ! :rofl: :hehe: :rofl: :hehe: Όλα τα λεφτά η μετάφραση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Τον καμπαμαρού τον θυμάμαι κι εγω μουχαχουαχμουαχοχουαχ! :rofl: :hehe: :rofl: :hehe: Όλα τα λεφτά η μετάφραση!

ΧΑΓΙΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

ή/και

ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚΑΡΟΟΟΝΑΔΑΑΑΑΑΑΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Κι εγώ έβλεπα πάρα πολλά παιδικά.Έβλεπα τα Στρουμφάκια, Thundercats, όλα του Junior tv και πολλά άλλα που δεν θυμάμαι καλά τώρα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ά, επίσης και τον ελέφαντα το Babar
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
χτες έπεσαν στα χέρια μου μερικά επεισόδια από "του κουτιού τα παραμύθια"....
Συγκινήθηκα!!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Tην "Υγρή Τηλεόραση" του SevenX. Απίστευτα ωμή βία, κυνικό πικρό χιούμορ, ποτέ δεν είδα ένα χάπι εντ... Τώρα που μεγάλωσα, το εκτίμησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Θάντερκατς, Καπαμαρού, Τα αρκουδάκια της αγάπης, κάποιο που ήταν σε ένα υποβρύχιο, εκείνο που ήταν μέσα στο σώμα που είπε και η κατερίνα, Στρουμφάκια (και τώρα τα βλέπω)


Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Εγω θυμάμε την τενεκεδούπολη :thumbsup:
ΑΧΧΧ Τι με θύμησες τώρα! Έχω το ορίτζιναλ σε δίσκο βινυλίου, το αγαπημένο μου! συγκινήθηκα τώρα :'( Το έψαξα στο διαδίκτυο να το βρω σε ψηφιακή μορφή :jumpy: αλλά δεν το βρήκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
πιο πολη μυκι μαους που το ειχε παλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Καλα η Φρουτοπια μου εχει μεινει γιατι τη θεωρουσα παρα πολυ τρομακτικη! Παντα τελειωνε με φρασεις οπως... τι απεγινε ο Λουλης το Μαρουλι?...κ.τ.λ και φυσικα: Tι απεγινε ο μαναβης????:hmm:
Υ.Γ Καντυ Καντυ καθημερινα στις 17:00 στην τοτε Ερτ2! Μα να πεθανει ο Αντονυ???:( Ποτε δεν το ξεπερασα αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
1) Kapamaru (τέλειο!!!!)
2) Power rangers (ο ορισμός της αθλιότητας... ξέρω!)
3) Μπόλεκ και Λόλεκ
4) Χοντρός και Λιγνός
5) Transformers
6) Voltus 5 (το θυμάται κανείς;;;)
7) Φρουτοπία!!!
8 ) Του κουτιού τα παραμύθια (αυτός ο Ρόχλας πολύ τρομακτικός πάντωςςςςςςςςς)

Ουφ.. αυτά μου έρχονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Φα δίεση ο Φιόγκος
κι ο Ρούχλας είναι Λα
Ο Σεβαστιανός διηγείται στη γραμμή του Σι
και στο Μι.....
τραγουδάει παραμύθια η Μελιάάάά.......


Είναι μία (μία μία)
μόνο μία (μία μία)
ονειρεμενη Φρουτοπίαααα......:panwkatw:

(το καλοκαίρι την είχε πάλι τα πρωινά Ετ1,Ετ2 δε θυμάμαι....ξαναθυμηθηκα τα παιδικά μου χρόνια:))

για τους πιο παλιούς, Χιλιοποδαρούσα του Πιλάβιου...;)

:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Μα να πεθανει ο Αντονυ??? Ποτε δεν το ξεπερασα αυτο!
Παω μια μέρα σχολείο ο καψερος, βλεπω ολο το γυναικείο πλυθισμο σε κατασταση σοκ και πανικου....
-(εγω)Τι εγινε
-(μια)ΠΕΘΑΝΕ!!!
-ε??
-ΠΑΕΙ ΠΕΘΑΝΕ
-ποιος καλε;
-Ο Antony!! το καταλαβαινεις ΠΕΘΑΝΕ, επεσε απο το αλογο!
-Α. Και τωρα; Θα τελειωσει;
-Οχι εχει αλλα 2 χρονια
Μετα διαπιστωνω οτι το ξέρανε απο πριν γιατι το ειχαν διαβασει στο manga, αλλα παλι είχαν παθει σοκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
και να φανταστείτε ότι η Κάντι ήταν και καβατζωμένη...όλο με αγοράκια έπαιζε :bleh::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
Φα δίεση ο Φιόγκος
κι ο Ρούχλας είναι Λα
Ο Σεβαστιανός διηγείται στη γραμμή του Σι
και στο Μι.....
τραγουδάει παραμύθια η Μελιάάάά.......


Είναι μία (μία μία)
μόνο μία (μία μία)
ονειρεμενη Φρουτοπίαααα......:panwkatw:

(το καλοκαίρι την είχε πάλι τα πρωινά Ετ1,Ετ2 δε θυμάμαι....ξαναθυμηθηκα τα παιδικά μου χρόνια:))


βρεθηκε κάποιο καλό παιδί και τα έγραψε και τα έχω όοοοοοολαααα!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Είναι τέλεια!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
  1. Τομ και Τζέρι
  2. φρού-φρού (όποιος το θυμάτε αυτό είναι σειρούλα μου...;))
  3. Στρούμφς
  4. Χαϊντι
  5. Τα ταξίδια του Νηλ Χόγκερσον
  6. Ποπάι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
για τους πιο παλιούς, Χιλιοποδαρούσα του Πιλάβιου...;)

:clapup::clapup::clapup:


χιλιοποδαρούσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αυτήν την είχα ξεχάσει εντελώς!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
χιλιοποδαρούσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αυτήν την είχα ξεχάσει εντελώς!!!!!!

Ο παραμυθάς του Πιλάβιου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:
φρού-φρού (όποιος το θυμάτε αυτό είναι σειρούλα μου...;))

OMIΤΖΙ, εκεί έμαθα τι εστί πουτίγκα:clapup: :clapup:

είχα πάθει τραλαλά με τη σειρά:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Transformers,χελωνονιντζάκια φανατικά,mickie mouse και power rangers!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top