Σχετικά με την επεξεργασία μηνύματος.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Νομίζω ότι η επιλογή "επεξεργασία" ενός μηνύματος πρέπει να σταματά να υπάρχει όταν γίνει μία απάντηση. Για π.χ.έτσι όπως είναι τώρα μπορώ να αλλάξω ένα μήνυμα μου αφού έχει απαντηθεί και δεν είναι σωστό. (Πρόταση κάνω) :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Ναι αλλά φαντάσου π.χ. να έχεις κάνει κάποιο ορθογραφικό.
Μερικές φορές όντως καταντάει ενοχλητικό αλλά αυτό είναι "ευθύνη" των συμφορουμιτών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ναι αλλά φαντάσου π.χ. να έχεις κάνει κάποιο ορθογραφικό..
Ας το δω πριν απαντηθεί το θέμα. Και αν δεν το δω μικρό το κακό. Όμως να διορθώσω μήνυμα που απαντήθηκε το θεωρώ πολύ πιο σοβαρό κακό.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ας το δω πριν απαντηθεί το θέμα. Και αν δεν το δω μικρό το κακό. Όμως να διορθώσω μήνυμα που απαντήθηκε το θεωρώ πολύ πιο σοβαρό κακό.


Kάνε quote για κάθε περίπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το καλύτερο σχετικό σύστημα που έχω δει να λειτουργεί στην πράξη είναι ότι ένα μήνυμα μετά από Χ ώρες (π.χ. 24) να μην είναι εφικτό να γίνει edit από τον δημιουργό του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Νομίζω ότι η επιλογή "επεξεργασία" ενός μηνύματος πρέπει να σταματά να υπάρχει όταν γίνει μία απάντηση. Για π.χ.έτσι όπως είναι τώρα μπορώ να αλλάξω ένα μήνυμα μου αφού έχει απαντηθεί και δεν είναι σωστό. (Πρόταση κάνω) :)


Από την "ηθική" πλευρά του θέματος δεν είναι σωστό; Πάντως, σ' ένα επεξεργασμένο μήνυμα, αν δεν κάνω λάθος, μπορείς να δεις το "πριν".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Έτσι κι αλλιώς τα αρχικά μηνύματα με την επεξεργασία δεν χανονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τελικά νομίζω, ότι μόνο ο ίδιος ο χρήστης που έγραψε το μήνυμα μπορεί να δει το πριν και το μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Το καλύτερο σχετικό σύστημα που έχω δει να λειτουργεί στην πράξη είναι ότι ένα μήνυμα μετά από Χ ώρες (π.χ. 24) να μην είναι εφικτό να γίνει edit από τον δημιουργό του!

Mα και δω κάπως έτσι δεν είναι;Νομίζω 6 είναι οι ώρες που μπορείς να αλλάξεις:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Mα και δω κάπως έτσι δεν είναι;Νομίζω 6 είναι οι ώρες που μπορείς να αλλάξεις:iagree:
Όχι. 6 ώρες πρέπει να περάσουν για να κάνεις ποστ αμέσως μετά από ένα άλλο δικό σου, χωρίς να μετρηθεί σαν douplepost.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Το καλύτερο σχετικό σύστημα που έχω δει να λειτουργεί στην πράξη είναι ότι ένα μήνυμα μετά από Χ ώρες (π.χ. 24) να μην είναι εφικτό να γίνει edit από τον δημιουργό του!
+1!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όχι. 6 ώρες πρέπει να περάσουν για να κάνεις ποστ αμέσως μετά από ένα άλλο δικό σου, χωρίς να μετρηθεί σαν douplepost.

Και για την επεξεργασία το ιδιο νομίζω ισχύει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top