Σχετικά με τις Υπογραφές

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάλι μονο μια εικόνα βλέπω Gio, χωρίς λόγια.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Giovanna μεταξύ [ SIGPIC][ /SIGPIC] δεν γράφεις τίποτα ... Έχεις γράψει το κείμενο μεταξύ [ SIGPIC][ /SIGPIC] για αυτό δεν εμφανίζεται.

Υ.γ.: Ευτυχώς δηλαδή γιατί από ότι βλέπω μαζί με το κείμενο θα ξεπέρναγε τα όρια ξανά

Αν δεν βολεύουν τα πιχελ χρησιμοποίησε το παρακάτω πλαίσιο




Διευκρίνηση: Τα όρια στην υπογραφή δεν αφορούν μόνο την εικόνα αλλά το σύνολο της υπογραφής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
exposed ναι, το ξερω οτι αφορα ολη την υπογραφη...
επισης, δεν ηξερα αυτο που εγραψες για τα γραμματα και το [ SIGPIC][ /SIGPIC]... οποτε θα το ξαναπαλεψω οταν μπω και παιζει χρονος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εμένα γιατί δεν παίζει με το image alining?
Τι κάνω λάθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στο πρώτο tag έχεις αφήσει κενό.. δεν γράφεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
γιατι δε φαινεται τιποτα ρε γμτ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κάνε copy-paste αυτό:
HTML:
[SIGPIC][/SIGPIC]


Δεν έχει κενά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κάτσε όπως είσαι, μην κουνηθείς, θα στην φτιάξω εγώ
Μην πειράξεις τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σβήσε τα κενά [ SIGPIC][ /SIGPIC] ανάμεσα από τα [ και S και [ και /

Νι; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
νταξ της την έφτιαξα εγώ


Πάντως έχεις τα περιθώρια να την μεγαλώσεις λίγο αν θες
το σύστημα όταν την κάνεις upload απ τον υπολογιστή σου, τη βγάζει πολύ μικρότερη απ όσο επιτρέπετε στο στέκι
Αν την ανεβάσεις στην gallery σε μεγαλύτερο μέγεθος μπορούμε να στη φτιάξουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ωραια. Κουε θενξ, αλλα δε ξερω πως μπαινει στη γκαλερι. δεν ειχα ποτε ασχοληθει δλδ με αυτην.. θα το παλεψω, ειπαμε.:)
και μπραβο που της την εφτιαξες, μακαρι να υπηρχε καλυτερη αντιμετωπιση και να την εφτιαχναν και σε αλλους, αντι αυτο που τελικα εγινε.
σορι, αλλα να λεμε και του στραβου το δικιο,ετσι?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Οποιος εχει ζητησει βοηθεια στην υπογραφη του ειτε στο δημοσιο ειτε μεσω pm την εχει λαβει χωρις δευτερη κουβεντα.:)
Και giovanna μου στην glallery ειναι απλα τα πραγματα.
Πας στο "ανεβασμα" διαλεγεις απο το pc σου την φωτο, την βαζεις στο αναλογο μερος (π.χ. εικονες για υπογραφες), συμπληρωνεις τα πεδια και την ανεβαζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
:
HTML:
[sigpic][/sigpic]
Τα οποία αυτόματα φέρνουν την εικόνα απ' τον server στην υπογραφή μας.

Οι firefox users μπορούμε να κάνουμε δεξί κλικ στην προεπισκόπηση της εικόνας (βλέπε συνημμένο) και να πατήσουμε το "Αντιγραφή τοποθεσίας εικόνας" / "Copy image location".

Κι έπειτα την κάνουμε paste μέσα στα imgalign tags που έχει δώσει η Isi. Δηλαδή:

HTML:
[imgalign=left]Βάζετε εδώ το link της φωτογραφίας[/imgalign]
HTML:
[imgalign=right]Βάζετε εδώ το link της φωτογραφίας[/imgalign]

Ξαναπεράστε απ' το ταμείο, ευχαριστώ. :P

Σκατούλες!!!!

Το 'έκανα copy paste και δεν παίζει το ρημάδι! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εμένα γιατί δεν δουλεύει το σκ@τόπραμα? :mad:

Θενξ Γιώργη (πάλι) :P
Ήθελε το image location, όχι το tag. :)


Δηλαδή, όχι αυτό:
HTML:
[imgalign=left][SIGPIC][/SIGPIC][/imgalign]
Αλλά αυτό:
HTML:
[imgalign=left]https://www.e-steki.com/forum/image.php?u=247&type=sigpic&dateline=1182940108[/imgalign]
Αυτό το περίεργο το παίρνεις αν κάνεις δεξί κλικ στην εικόνα και πατήσεις "Copy Image Location" ("Αντιγραφή τοποθεσίας εικόνας"), αν έχεις firefox. Δες εδώ τι εννοώ. :)


Ρίξε μια ματιά στον κώδικα να δεις τι έκανα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
HELP!!! ποιος 8α με βοήθησει να φτιάξω την υπογραφή μου??? Plz plz plz !!!!!

θεωρητικά κάνω αυτά με τα imgalign=left και 8α έπρεπε με κάποιον τρόπο να φαίνεται αυτή

ΑΛΛΑ.... δεν φαίνεται :(


xmmm... το βρήκα... κατά το ήμισυ!δώστε μου λίγο χρόνο να τη... μικρύνω τώρα και να τη βάλω εκεί που θέλω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
XRZ, ανέβασέ την εδώ και άστο σε μένα αν θες. Αλλά ανέβασέ τη στον server για να την κάνει resize, είναι μεγάλη. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
το φτιαξα... νομίζω...καλά είναι από μέγεθος??? ή είναι μεγάλη η υπογραφή συνολικά????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
το φτιαξα... νομίζω...καλά είναι από μέγεθος??? ή είναι μεγάλη η υπογραφή συνολικά????:hmm:
Απʼ το τελωνείο περνάει πάντως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top