• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Σχετικά με τους φρονιμίτες

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,945 μηνύματα.
όχι ζεστό!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

κρύο γάλα με λιωμένες φρυγανιές μήπως;
Όχι ζεστό, θα το αφήσω να κρυώσει καλά καλά.. Αλλά τώρα φοβάμαι για αυτόν τον πόνο, είναι φυσιολογικός; Δεν μου έγραψε ούτε αντιβίωση ούτε τίποτα.
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 960 μηνύματα.
περαστικά σου. Αλήθεια σε σκεφτόμουν σήμερα. Μια χαρά θα είσαι. Αφού πέρασε και η νάρκωση.... όλα καλά
@γιαννης_00 , γιατρός σπουδάζεις; Ξέρεις μέχρι και φαρμακα.
Γιατί να πάρει τοσο δυνατό παυσίπονο νέα γυναίκα. Αν πονέσει, να πάρει, λέω εγώ.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,945 μηνύματα.
Ούτε καν μου είπε να πάρω κάτι, μόνο ντεπόν (ο doctor με πέρασε για 12χρονο μάλλον😂)
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Όχι ζεστό, θα το αφήσω να κρυώσει καλά καλά.. Αλλά τώρα φοβάμαι για αυτόν τον πόνο, είναι φυσιολογικός; Δεν μου έγραψε ούτε αντιβίωση ούτε τίποτα.
άρχισε να πονά; Νομίζω πως κανα τριήμερο, είναι αναμενόμενο... κάτσε να θυμηθώ: εμένα μου είχε δώσει στο χερι 2 παυσίπονα για νυχτα, δηλ δυνατα και δε θυμαμαι για μερα... Επομένως λογαριαζε για 2 νυχτες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ούτε καν μου είπε να πάρω κάτι, μόνο ντεπόν (ο doctor με πέρασε για 12χρονο μάλλον😂)
χαχαχα όσο νεα κι αν φαίνεσαι, η ηλικία είναι το πρώτο που ρωτούν.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,945 μηνύματα.
χαχαχα όσο νεα κι αν φαίνεσαι, η ηλικία είναι το πρώτο που ρωτούν.
Δεν με ρώτησε γιατί ξέρει τους γονείς μου οπότε στο τέλος λέει: κάτσε να δώσω τις οδηγίες στους γονείς😂

Για αυτό λέω θα με πέρασε για μικρό.
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Σού ΄πα, αντιβιωση δεν μού χε δωσει ούτε εμενα που έβγαλα απόστημα, δηλ χειρότερο από έναν αθωο υγιή φρονιμήτη. Δε χρειάζεσαι προφανώς
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν με ρώτησε γιατί ξέρει τους γονείς μου οπότε στο τέλος λέει: κάτσε να δώσω τις οδηγίες στους γονείς😂

Για αυτό λέω θα με πέρασε για μικρό.
είχε και χιούμορ! Δεν υπάρχει περίπτωση! Κατ αρχή οι γιατροί κατααβαίνουν την ηλικία, μολις ανοιξεις το στομα. Το 12 χρονο δεν έχει φρονιμήτες. Επαγγελματικά είχα σχεση με αφγανο προσφυγα, που είχε δηλωσει ηλικια 12. Μολις τον είδε ο οδοντιατρος, του λέει, <<είσαι πολύ παραπάνω, αλλά αυτό τωρα δε μας ενδιαφερει>>
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,945 μηνύματα.
Δεν μπορώ ούτε τον φιδέ να φάω😂

Ας επιχειρήσω γιαούρτι..
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,945 μηνύματα.
Έφαγα γιαούρτι, δεν ξανά τρώω τώρα, δεν μπορώ κιόλας.. ελπίζω αύριο να μπορώ να φάω κάτι🥲
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,615 μηνύματα.
περαστικά σου. Αλήθεια σε σκεφτόμουν σήμερα. Μια χαρά θα είσαι. Αφού πέρασε και η νάρκωση.... όλα καλά
@γιαννης_00 , γιατρός σπουδάζεις; Ξέρεις μέχρι και φαρμακα.
Γιατί να πάρει τοσο δυνατό παυσίπονο νέα γυναίκα. Αν πονέσει, να πάρει, λέω εγώ.
Καλη μου τουβλο
Πιο ειναι το δυνατο παυσιπονο?
Οτι ειπα εινα τα συνιστωμενα των οδοντοτιατρων
Μιφλαμολ : παυσιπονο προσωπου και γενικα κεφαλης
το δουλευουν πολυ οι ΩΡΛ και οι οδοντιατροι
algofren: ιβουρποφενη, το πλεον χρησιμοποιουμενο στο δυτικο πλανητη παυσιπονο.
mesoulid: σας το δινουν και για πονους περιοδου
Απλα δεν θελω να ποναει η εριφυλη γιατι φοβαται.
Οχι καλε δεν ειμαι γιατρος ηλεκτρολογος θα γινω καποτε.
Απλα οποια πληροφορια πεφτει στο μικροσκοπιο μου εξαντληται μεχρι εκει που με ενδιαφερει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,945 μηνύματα.
Π Ο Ν Α Ω🥲

ρε παιδιά, δεν έχω πρηστεί, πολύ λίγο, ούτε που φαίνεται. Αλλά ο γιατρός μου είπε ότι σαββατοκύριακο θα πρηστεί μάλλον πολύ. Δεν θέλω😭
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,007 μηνύματα.
πιες λίγο ούζο.

:bleh:
Π Ο Ν Α Ω🥲

ρε παιδιά, δεν έχω πρηστεί, πολύ λίγο, ούτε που φαίνεται. Αλλά ο γιατρός μου είπε ότι σαββατοκύριακο θα πρηστεί μάλλον πολύ. Δεν θέλω😭

υπομονή. μέχρι να παντρευτείς θα γιάνει. :empathy:
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,615 μηνύματα.
Π Ο Ν Α Ω🥲

ρε παιδιά, δεν έχω πρηστεί, πολύ λίγο, ούτε που φαίνεται. Αλλά ο γιατρός μου είπε ότι σαββατοκύριακο θα πρηστεί μάλλον πολύ. Δεν θέλω😭
Λυπαμαι ρε εριφυλη
Εγω θα τον επαιρνα τηλεφωνο να μου δωσει καποιο συνδυασμό παυσιπονων.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,007 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,945 μηνύματα.
Λυπαμαι ρε εριφυλη
Εγω θα τον επαιρνα τηλεφωνο να μου δωσει καποιο συνδυασμό παυσιπονων.
Δεν πονάω και υπερβολικά, απλά γκρινιάζω, αφήστε με🥲 σαν πληγή πονάει, απλά βαράει και στις αμυγδαλές/ αυτί.

Το θέμα μου είναι να μη πρηστεί😭
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,615 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,945 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,615 μηνύματα.
Να μη το βλέπω εγώ🥲
Ενταξει θα γινει οπως θες ..δεν θα το βλεπεις αλλα θα το αισθανεσαι..
Ηδη σου ειπε που θα πρηστει ... εκει που σου εδωσε σημα ενοχλησης ..δηλαδη μεσα ... εκει δεν βλεπεις αλλα θα σε δυσκολευει στο φαγητο
Κοτοσουπιτσα, κανενα ριζοτο , κριθαρωτο και ευγενικα .
Ροφηματα χαμομιλιου με μελι βοηθανε ..το μελι ειναι επουλωτικο
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,945 μηνύματα.
Ενταξει θα γινει οπως θες ..δεν θα το βλεπεις αλλα θα το αισθανεσαι..
Ηδη σου ειπε που θα πρηστει ... εκει που σου εδωσε σημα ενοχλησης ..δηλαδη μεσα ... εκει δεν βλεπεις αλλα θα σε δυσκολευει στο φαγητο
Κοτοσουπιτσα, κανενα ριζοτο , κριθαρωτο και ευγενικα .
Ροφηματα χαμομιλιου με μελι βοηθανε ..το μελι ειναι επουλωτικο
Μπαα, δεν θα μπορώ τέτοια φαγητά.. εκτός αν καλυτερέψει αύριο. Μόνο γιαούρτι μπορώ.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,615 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top