• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Σχετικά με τους φρονιμίτες

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,078 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,501 μηνύματα.
Νομίζω γενικά θα πρέπει να χαλαρώσεις και να αφήσεις τις μέρες να περάσουν.
Ο οδοντίατρος σου έδωσε όλες τις οδηγίες και όλα πήγαν καλά στην διαδικασία.
Αν ακολουθήσεις ο,τι σου είπε θα είσαι εντάξει.
Δεν υπάρχουν μαγικές συνταγές να σου γράψει κανείς εδώ για να φύγει νωρίτερα η αδιαθεσία, απλή υπομονή.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,665 μηνύματα.
ΤΙ;;;;

Θα σκοτωθώ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εμένα μέχρι το Πάσχα μου είπε θα φύγουν. 10 μέρες.
Ενταξει ...ενταξει σε δεκα μερες θα φυγουν.... ειναι ταχειας καταστροφης.
Αλλα αμα φυγουν τι θα κερδισεις? αφου ουτε τα βλεπεις ουτε τα αισθανεσαι.
Ο κυκλος αναπλασης κυττάρων ειναι 25 ημερες ..ε να μην σεβαστουμε ουτε αυτον...λεω εγω τωρα
κουλ
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,078 μηνύματα.
Έβγαλα και το λαστιχάκι μόλις.. και μου είπε αν δεν φύγουν τα ραμματάκια μέχρι την άλλη εβδομάδα να πάω 14 μαϊου να τα βγάλουμε.

Μπορώ να πω ότι το τράβηγμα έφυγε, άρα ήταν από το λαστιχάκι. Αλλά το τσούξιμο παραμένει🥺
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Ψάχνω άμεσα κάποιον ειδικό για απονεύρωση, Αττική νότια ΑΜΕΣΑ
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,078 μηνύματα.
Κοιτάξτε τι τρώω, κοιτάξτε που κατάντησα

IMG_20240429_195431.jpg
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,077 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,078 μηνύματα.

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,077 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,078 μηνύματα.

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,077 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,665 μηνύματα.
Έχω, αλλά από το να κουβαλάω 100 λαχανικά, καλύτερα να πάρω το έτοιμο☺️
Καλα αν δεν φας και λαχανικα για 5 μερες δεν χαθηκε και ο κοσμος..
Αυτο οκ ειναι θρεπτικο αλλα το μπορεις? εχει γευση για μωρα 12 μηνων..
Φτιαξε κατι μαλακο για μεγαλους ..πχ κoτοσουπα με πολυ ρυζι, ριζοτο , κριθαρωτο, quaker, ρυζογαλο , κρεμα γιωτης ...σε αυτα ρυθμιζεις και γευσεις αναλογα τι σου αρεσει.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,078 μηνύματα.
Καλα αν δεν φας και λαχανικα για 5 μερες δεν χαθηκε και ο κοσμος..
Αυτο οκ ειναι θρεπτικο αλλα το μπορεις? εχει γευση για μωρα 12 μηνων..
Φτιαξε κατι μαλακο για μεγαλους ..πχ κoτοσουπα με πολυ ρυζι, ριζοτο , κριθαρωτο, quaker, ρυζογαλο , κρεμα γιωτης ...σε αυτα ρυθμιζεις και γευσεις αναλογα τι σου αρεσει.
Το έφαγα και χόρτασα κιόλας 😌 ωραίο ήταν αν και είχε πολύ καρότο που δεν το μπορώ..😂
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,665 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,078 μηνύματα.
Και μπισκοτόκρεμα (ευκαιρία έψαχνα)😋
IMG_20240429_205842.jpg
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,078 μηνύματα.
Πειράζει αν μέσα στην άλλη εβδομάδα πάω σε οδοντίατρο, εννοώ άλλον από τον γναθοχειρούργο που μου τα έβαλε, να μου βγάλει τα ράμματα; Να μου κάνει κι έναν καθαρισμό να τελειώνω..
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,919 μηνύματα.
Μήπως όχι καλύτερα; Μιας και ήδη σε παρακολουθεί ο άλλος, νομίζω είναι καλύτερο να μείνεις σε εκείνον και να ακολουθήσεις τις οδηγίες του.
Τόση υπομονή έκανες και έδειξες τόση αντοχή. Δεν είναι καλύτερα να τελειώνει η ιστορία εκεί; Αλλιώς πρέπει να ενημερωθεί ο άλλος οδοντίατρος για το ιστορικό, να προσέξει τυχόν διευκρινήσεις σχετικά με την επέμβαση κ.λπ...
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,078 μηνύματα.
Μήπως όχι καλύτερα; Μιας και ήδη σε παρακολουθεί ο άλλος, νομίζω είναι καλύτερο να μείνεις σε εκείνον και να ακολουθήσεις τις οδηγίες του.
Τόση υπομονή έκανες και έδειξες τόση αντοχή. Δεν είναι καλύτερα να τελειώνει η ιστορία εκεί; Αλλιώς πρέπει να ενημερωθεί ο άλλος οδοντίατρος για το ιστορικό, να προσέξει τυχόν διευκρινήσεις σχετικά με την επέμβαση κ.λπ...
Ναι αλλά ο άλλος κλείνει από εβδομάδα και με πάει 14 μαϊου.. πάει πάρα πολύ.. και 13 μαϊου έχω σχολή οπότε δεν μπορώ να πάω με ράμματα, ιου δηλαδή 🥺
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,078 μηνύματα.
Κάτι έβγαλα εκεί στην πληγή, σαν μια μικρή πληγουλα που προεξέχει. Είναι νορμάλ αυτό;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top