• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Σχετικά με τους φρονιμίτες

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,672 μηνύματα.
Πειράζει αν μέσα στην άλλη εβδομάδα πάω σε οδοντίατρο, εννοώ άλλον από τον γναθοχειρούργο που μου τα έβαλε, να μου βγάλει τα ράμματα; Να μου κάνει κι έναν καθαρισμό να τελειώνω..
Δεν νομιζω να δεχθει να σε παιδεψει για καθαρισμο οντως εγχειρισμένη πριν 10μερες... μετα τον μηνα.
Το ιδιο και με τα ραματα ...δεν θα δεχθει να μπει στα χωραφια αλλου.
Υπομονη η ιατρικη δεν ειναι μπουκλες στα μαλλια να ξεμπερδευεις.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,086 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,086 μηνύματα.
Θα φάω μετά από 5 μέρες🥺🥲

Μακαρόνια κοφτά, αλλά και πάλι με δυσκολία..
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,672 μηνύματα.
Δηλαδή αν τα βγάλω 14 μαϊου ή αν φύγουν μόνα τους νωρίτερα, δεν μπορώ 17 μαϊου να κάνω καθαρισμό;
ε τι να πω ..αμα μπορεις να τραγουδας και να κανει παντομιμα στις 17 μαιου με το στομα μπορεις καθαρισμο... Ο καθαρισμος ειναι μια διαρκης ταλαιπωρια του στοματος με τον γατζο.

Αντε καλη ορεξη και ευχομαι να εχουν σαλτσα καλη καρμποναρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,912 μηνύματα.
Τον πάνω φρονιμήτη δεν στον έβγαλε; Εμένα μου είπε ότι αν βγάλω το κάτω έπρεπε να βγάλω τον αντίστοιχο πάνω.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,086 μηνύματα.
Τον πάνω φρονιμήτη δεν στον έβγαλε; Εμένα μου είπε ότι αν βγάλω το κάτω έπρεπε να βγάλω τον αντίστοιχο πάνω.
Όχι γιατί; Ο πάνω είναι υγιέστατος.. έχει ξεπροβάλει εντελώς.

Όλοι είναι μια χαρά, μόνο αυτός ο μαλάκας με διέλυσε🥲
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,912 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,086 μηνύματα.

giannis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Όχι ρε δεν ισχύει.. γιατί αν το άλλο έμενε για πάντα έγκλειστο τι; Έπρεπε να βγει και το άλλο;
Μου το είχε πει και εμένα ο γιατρός. Είχα βγάλει τον κάτω αριστερά και μου είπε ότι αργά ή γρήγορα θα βγάλω και τον πάνω αριστερά, γιατί χάνει το στήριγμά του και θα "κρεμάσει".
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,086 μηνύματα.
Δεν ισχύει αυτό.. εμένα ο γναθοχειρούργος μου είπε ότι ποτέ δεν πειράζουμε φρονιμίτη αν δεν μας πειράζει, αν δεν είναι έγκλειστος ή ημιέγκλειστος..
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 994 μηνύματα.
Γιατί τα δόντια πάνε κατά ζεύγη. Το κάτω βασίζεται στο πάνω. Έτσι μου είπε.
πρωτη φορά το ακούω. Και γω εβγαλα τον πάνω αριστερό χαλασμένο, αλλά οι άλλοι τρεις είναι υγιείς και στις θέσεις τους
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,086 μηνύματα.
πρωτη φορά το ακούω. Και γω εβγαλα τον πάνω αριστερό χαλασμένο, αλλά οι άλλοι τρεις είναι υγιείς και στις θέσεις τους
Δεν παίζει να ισχύει αυτό που λένε.. ο γναθοχειρούργος ήταν κάθετος. Εξέτασε τα δόντια μου και είπε ότι είναι όλα ολοισια και στη θέση που πρέπει. Κανένα άλλο δεν πρέπει να βγάλω από φρονιμίτες..
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.
εγώ θα περίμενα να περάσει το πάσχα, να φάω τίποτα, να πιω τίποτα, και μετά θα τον έβγαζα τον άτακτο φρονιμίτη. :hmm:
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,086 μηνύματα.
Σήμερα το παρά έκανα🥺

Έφαγα σοκολατένιο τσουρέκι να στάζει μερέντα😋 ε μα, τόσες μέρες πείνας, ξέσπασα..
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,086 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ, το πρήξιμο έχει φύγει ΕΝΤΕΛΩΣ εξωτερικά, δεν φαίνεται τίποτα, αλλά όταν το πιάνω, αντιλαμβάνομαι ότι είναι πιο πρησμένο από το άλλο, μάλλον εσωτερικά..😞
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,672 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ, το πρήξιμο έχει φύγει ΕΝΤΕΛΩΣ εξωτερικά, δεν φαίνεται τίποτα, αλλά όταν το πιάνω, αντιλαμβάνομαι ότι είναι πιο πρησμένο από το άλλο, μάλλον εσωτερικά..😞
Ωραια ...τελος συναγερμου.
Αντε τωρα με το καλο και στο αρνακι.
Χρονια πολλα
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,086 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,672 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά🤍

Αλλά δεν τρώω ποτέ αρνί🤢😂
εξαιρετικα ... οι λαχανοντολμαδες αυγολεμονο ειναι ανωτεροι.

1714918462775.png
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top