Σχολιασμός φθηνών laptops

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
καλα αλλο χρωμα δεν ειχαν?με την αναλυση λυθηκε το προβλημα?

για ψυξη κοιτα εδω cooler pads...
https://www.e-shop.gr/search_per.phtml?category=NOTEBOOK%20ACCESSORIES
https://www.multirama.gr/products/category?catid=010304

πχ https://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.936240



α, κοιτα τι βρηκα.. https://www.multirama.gr/products/product?pid=0367335&catid=010300


δώσε μου τη διεύθυνσή σου σε περίπτωση που θέλω να σε σκοτώσω!:D
τωρα να στη δωσω ή οχι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,243 μηνύματα.
Εγώ το διάλεξα το μωβ. Μου άρεσε.

Όχι δε λύθηκε το πρόβλημα.

Οκ θενκς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το κανει ομως μονο στο παιχνιδι ε?οχι στα windows...

δεν πειραζει για το μωβ...και εμενα μου αρεσει ως χρωμα...:P
πραγματικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,243 μηνύματα.
Ναι μόνο στο παιχνίδι.

Είχε και σκούρο μπλε αλλά φαινόταν σαν ξεφτισμένο μαύρο, και το άσπρο ήταν σαν ψυγείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ποια η γνώμη σας για αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εγω προτεινω toshiba laptop γιατι δεν χαλανε και ειναι και εχουν ωραια εικονα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mapa

Νεοφερμένος

Ο mapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
εγώ θα σου πρότινα dell!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Γι'αυτο εδω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.

randy1989

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Ποια η γνώμη σας για αυτό;



Aν έχεις την επιδότηση τότε καλό. Αλλιώς με αυτά τα λεφτά σου βρίσκω καλύτερο.:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Ποια η γνώμη σας για αυτό;

Καλό φαίνεται, μόνο με χαλάει αυτό το πακέτο με το Microsoft Office, σε υποχρεώνει να το αγοράσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν σε υποχρεώνει. Αν θέλεις, μπορείς να το πάρεις και με Open Office. Εγώ το δικό μου το πήρα με MS Office με το σκεπτικό ότι το Open Office πιθανότατα θα το περάσω εγώ μετά, δωρεάν είναι. Πάντως όποιος επιλέξει το μοντέλο με MS Office πάνω, θα πληρώσει 40 ευρώ επιπλέον, τα οποία ειναι τα μισά απ'το ν'αγοράσει κανείς μόνο του το πακέτο του λογισμικού.
Theodora, αν και ειναι αρκετά καλό το μηχάνημα που διαλέγεις, είναι πολλά τα 800 ευρώ...Αν δεν χρειάζεσαι τόσο πολύ το μηχάνημα και το παίρνεις αποκλειστικά λόγω της ευκαιρίας της επιδότησης, όπως εγώ, θα σου πρότεινα κάτι με λιγότερο κόστος. Εγώ έχω διαλέξει αυτό: https://www.plaisio.gr/Laptop-Netbook-GPS/Student-Laptop/Student-Laptop-MS-Office/Sony-Vaio-VGN-%CE%9DW21EF-S-Student-Laptop-with-Microsoft-Office-VGN-NW21EF-S.htm
το οποίο είναι αρκετά καλό στην κατηγορία του και συμφέρει πολύ για τα 340 ευρώ που θα το πληρώσω. Το αμέσως επόμενο μοντέλο της σειράς, αυτό εδώ: https://www.plaisio.gr/Laptop-Netboo...Laptop-with-Microsoft-Office-VGN-NW21MF-S.htm
κοστίζει 100 ευρώ παραπάνω και διαφοροποιείται μόνο στα 500GB του δίσκου του, στα 2.2 GHz της CPU και στα 50 παραπάνω λεπτά της μπαταρίας (το αντίστοιχο του EF-S είναι 320GB και 2.1 GHz CPU). Αν κάποιος έχει στο νου του κάτι απ'τη μεσαία αυτή σειρά των Vaio, ΜΗΝ πιαστεί κορόιδο απ'αυτο παραπάνω...εκτός κι αν χρειάζεται τόσο πολύ τα 180 επιπλέον GB του δισκου, σημειώνω, όμως, ότι με τα ίδια λεφτά αγοράζεις εξωτερικό δίσκο 1TB.
https://www.plaisio.gr/Laptop-Netboo...Laptop-with-Microsoft-Office-VGN-NW21EF-S.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια,σκεφτομαι τωρα που ερχονται γιορτες να παρω ενα λαπτοπ,γιατι δεν ειχα παρει ποτε ολο σταθερο ειχα.
Λοιπον διαθετω απο 500 ευρω μεχρι 600,θα το ηθελα για χρηση ιντερνετ παιχνιδια(να εχει μια καλη μνημη ram)σκεφτομαι την εταιρεια toshiba , μου λενε ολοι οτι ειναι η καλυτερη μαρκα...Εσεις τι λαπτοπ εχετε και αν ειστε ευχαριστημενοι? τι εχετε να μου προτεινετε να αγορασω?https://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.905397 τις τελευταιες μερες κοιταζω αυτο εδω συγκεκριμενα...


Λοιπον ακουω γνωμες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Κι εγώ toshiba προτείνω.
Δες και αυτό
Λιγουλάκι πιο ακριβό αλλά κάπως καλύτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Κι εγώ toshiba προτείνω.
Δες και αυτό
Λιγουλάκι πιο ακριβό αλλά κάπως καλύτερο

πολυ ωραιο,απο το ε-shop το πηρες??ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
https://bestdeals.gr/index.php?target=products&product_id=31730

με αυτά τα χρήματα εγώ θα έπαιρνα αυτό. βέβαια και τα toshiba είναι μία από τις καλύτερες επιλογές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
βασικα εχω μια απορια για ποιο λογο ειναι καλυτερα τα toshiba?το ρωταω αυτο γιατι δεν ειχα ποτε μου λαπτοπ,νομιζω ομως οτι μπορεις να προσθεσεις παραπανω μνημη ραμ?διορθωστε με αν ειπα μλκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
βασικα εχω μια απορια για ποιο λογο ειναι καλυτερα τα toshiba?το ρωταω αυτο γιατι δεν ειχα ποτε μου λαπτοπ,νομιζω ομως οτι μπορεις να προσθεσεις παραπανω μνημη ραμ?διορθωστε με αν ειπα μλκια

σε όλα μπορείς να αυξήσεις τη ram. κοίτα πάνω κάτω σε αυτά τα χρήματα παρομοια χαρακτηριστικά θα βρεις σε όλα. τα toshiba είναι μια πάρα πολύ καλη επιλογή γιατί έχουν άψογο aftersales service και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο σε περιπτωση που πάθει κάτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
ε ναι,toshiba σιγουρα,απλα τωρα δεν εχω καταληξει σε καποιο...κοιταω e-shop...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top