Σχολιασμός φθηνών laptops

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
καλά κ acer ή asus να πάρεις τώρα πια δεν έχεις πρόβλημα... sony όμως την έβαψες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
πολυ ωραιο,απο το ε-shop το πηρες??ετσι?
Το πήρα? Όχι όχι.
Είχα την ατυχία να πάρω ένα lg και το μετανιώνω πικρά.

Τα Toshiba έχουν και μεγάλη αντοχή γενικά εκτός από το service συγκριτικά με τα υπόλοιπα που τα 'φτύνουν' σχετικά εύκολα...

καλά κ acer ή asus να πάρεις τώρα πια δεν έχεις πρόβλημα... sony όμως την έβαψες:D
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Να 'σαι καλά. Με έκανες και γέλασα. Τί σε κάνει να πιστεύεις ότι με Acer θα έχει μικρότερο πρόβλημα απ' ότι με Sony?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
Το πήρα? Όχι όχι.
Είχα την ατυχία να πάρω ένα lg και το μετανιώνω πικρά.

Τα Toshiba έχουν και μεγάλη αντοχή γενικά εκτός από το service συγκριτικά με τα υπόλοιπα που τα 'φτύνουν' σχετικά εύκολα...


:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Να 'σαι καλά. Με έκανες και γέλασα. Τί σε κάνει να πιστεύεις ότι με Acer θα έχει μικρότερο πρόβλημα απ' ότι με Sony?

Το ότι εδώ και λίγο καιρό ο αντιπρόσωπος της Acer στην Ελλάδα άλλαξε και δεν έχει το ίδιο χάλι, πράγμα που το έμαθα από φίλο που έχει κατάστημα με υπολογιστές.

Και γω anti-acer είμαι,coolare
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
τα toshiba είναι μια πάρα πολύ καλη επιλογή γιατί έχουν άψογο aftersales service και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο σε περιπτωση που πάθει κάτι
Η οποία περίπτωση βέβαια έχει πιθανότητα που τείνει στο 0. Ντάξει τα παραλέω, είμαι λίγο fanboy, αλλά έχουν όντως πολύ καλή ποιότητα κατασκευής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
δηλαδη ολοι μου προτεινετε toshiba ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Toshiba ναιναιναιναι!
Πήρα πολύ πρόσφατα ένα Satellite A500-17x και το 'χω λατρέψει. Ειδικά σε σχέση με το προηγούμενο που τα 'φτυσε (ένα καημένο Turb-ωχ) είναι άλλη κλάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
και γω toshiba εχω ειναι πολυ καλο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
η acer παγκοσμίως είναι η 2η μεγαλύτερη εταιρία υπολογιστών στον κόσμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosGate13

Νεοφερμένος

Ο Δεν έχω :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
η acer παγκοσμίως είναι η 2η μεγαλύτερη εταιρία υπολογιστών στον κόσμο

Για το service τι είναι??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
η acer παγκοσμίως είναι η 2η μεγαλύτερη εταιρία υπολογιστών στον κόσμο

η HP πρώτη και η Acer δεύτερη σε πωλησεις λαπτοπ στην αμερική.. αυτο δεν σημαίνει ότι τα μηχανήματα τους είναι και καλά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
είναι ένας δείκτης αυτός


για να έχεις καλές πωλήσεις δεν σημαίνει μόνο μικρή τιμή αλλά και ποιότητα.
Πλέον η acer έχει αλλάξει στο service και την εξυπηρέτηση πελατών. Η αγορά των acer είναι φτηνή επειδή είναι ιταλική μάρκα συνεπως δεν υπάρχουν taxes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harrym

Νεοφερμένος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εμμμ...
Είναι ιταλική μάρκα η Acer (Chinese: 宏碁股份有限公司)? :what:


hint
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Κι εγώ Toshiba προτείνω.Πολύ αξιόπιστο μηχάνημα αλλά το χάρισα στον αδερφό μου.Τώρα με την επιδότηση όμως, επειδή ήθελα μια αλλαγή, παρήγγειλα Sony Vaio.Μερικοί τα απεχθάνονται,μερικοί τα λατρεύουν.Ελπίζω να είμαι στους δεύτερους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
κι εγω πριν 3 μερες πηρα ενα Toshiba επειτα απο ερευνα αγορας και ειμαι πολυ ευχαριστημενη...!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Λοιπόν, υπάρχουν ΜΟΝΟ 2 επιλογές:

1. Macbook Pro unibody
2. Lenovo IBM thinkpad R Series

Προτείνω φυσικά το πρώτο( το οποίο και έχω), κυρίως λόγω λειτουργικού συστήματος, μπαταρίας (7 ώρες) και κατασκευής. Μιλάμε για φοβερό κομμάτι, ειδικά το καινούργιο unbody
Εαν όμως θες PC, πάρε Lenovo
Διαλέγεις και παίρνεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Καλή και η Dell
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Σκέφτομαι να πάρω Sony VAIO, ίσως είναι λίγο φρου φρου κι αρώματα, αλλά το θέλω σε άσπρο. Έχει κάποιος Sony VAIO; Ποια είναι η εμπειρία σας; Ποιο μοντέλο έχετε; Βασικά υπάρχει μεγάλη διαφορά ανάμεσα σε CR (1,8 GHz) και CS (2,8 GHz) αν ξέρετε; Είμαι άσχετη. Έχετε κάποιο άλλο άσπρο λάπτοπ να μου προτείνετε; Μήπως τα dell; Θέλω χρώματαααα!
ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ VAIO.
ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ VAIO.
ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ VAIO.
ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ VAIO.
ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ VAIO.
ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ VAIO.
ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ VAIO.
Πριν από 2 χρόνια δώσαμε 1300 ευρώ και πήραμε ένα υπέροχο σόνι βάιο, γαμούσε και έδερνε με λίγα λόγια. Πριν από ένα μήνα, τα'παιξε η κάρτα γραφικών. Το πήγαμε για καθάρισμα, δώσαμε 100 ευρώ αλλά δεν έγινε τίποτα. Μετά έπρεπε να το στείλουμε με κούριερ αθήνα, που από εκεί μέσω τζατζικιστάν θα πήγαινε στην κούβα. Φυσικά το όλο πακέτο αλλαγής κάρτας γραφικών κοστίζει 400 ευρώ.
Και εγώ έτσι απλά, από windows 7 έχω xp, από office 2007 το 2003, και από sims3 έχω sims 1. Τέτοιος υποβιβασμός είναι τραγικός.
*thinking and crying*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top