Σωματότυπος και ερωτισμός

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,847 μηνύματα.
Την αμαρτια μου θα την πω κι ας μεινει γραμμένη. Είχα καποτε μια φίλη, κοντή σε σχέση με μενα αρκετά.

Πρέπει να ταν 1.65 και ειχε στανταρ 80 κιλά, όλα κώλο μπούτια. Αχλάδι τέρμα μπαμπάτσα.

Η φάση ήταν να με αγγίζει στο χέρι και να κανει ναζάκια, κι εγω να ειμαι σε ενα μονιμο "κρατήστε με τρέμω"

Η καρδιά πήγαινε "μπαπα-μπούπα" τερμα απο την αδρεναλίνη, αυτο δεν το χα ποτέ με "γκομενάρα", ήταν πιο ομαλή η εντατικοποίηση. Πιο πως να το πω... "οκ οτι ετσι ειναι πιο φυσιολογικο να γίνει"

Ενω με την 80άρα ένιωθες το pump. Με τη μία όμως.

Δεν έχετε ιδέα, πραγματικά ιδέα, τι μπορει να ανατινάξει κυριολεκτικά έναν άντρα.

Το να σας λεει μια γυναικα τι αρέσει σε έναν αντρα, ειναι σα να ρωτας ενα βουδιστη πως να κανεις το σταυρό σου και τη νηστεία τη Σαρακοστή.

Αυτο που εσεις βλέπετε ως ατέλεια, μπορει να ειναι ο λόγος μέχρι και να σας παντρευτούμε.
Οι πιο μπαμπατσικες είναι πολλές φορές πιο σεξουαλικες

Καλώς ή κακώς ισχύει
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,285 μηνύματα.
Οι πιο μπαμπατσικες είναι πολλές φορές πιο σεξουαλικες

Καλώς ή κακώς ισχύει
Αυτό που βασίζεται;
Καθώς νομίζω πως είναι αρκετά απόλυτο να βγάζουμε τέτοια συμπεράσματα για τους ανθρώπους και τα γούστα τους.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,058 μηνύματα.
Οι πιο μπαμπατσικες είναι πολλές φορές πιο σεξουαλικες

Καλώς ή κακώς ισχύει


Ναι είναι. Πιο θηλυκές, πιο επιβλητικές, οιστρογόνα τέρμα, δεν υπάρχει πιο permanent hard on απ ολες τις δηθεν "λαθος" καμπυλες στα "λαθος" σημεία, να σφηνωνει το φόρεμα στους μηρους και να παρακαλάς το Θεο να μη της ερθει ποτε η επιφοιτηση να κανει διαιτα επειδη της το σφυριξε η κολλητη της.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτό που βασίζεται;
Καθώς νομίζω πως είναι αρκετά απόλυτο να βγάζουμε τέτοια συμπεράσματα για τους ανθρώπους και τα γούστα τους.
Πίστεψέ με, κάποια στερεότυπα καλώς υπάρχουν. Το σώμα μας ξέρει τι νιωθει εκεινη την ωρα.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,903 μηνύματα.
Οι πιο μπαμπατσικες είναι πολλές φορές πιο σεξουαλικες

Καλώς ή κακώς ισχύει
Εμένα μου αρέσουν οι τζούσι, το έχω πει πολλές φορές..

Και νομίζω ότι ότι τέτοια προσβλητικά σχόλια, πιο πολύ από γυναίκες γίνονται.. άντρες δεν τα λένε αυτά (εκτός από τον μπαμπά μου😂)
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,285 μηνύματα.
Πίστεψέ με, κάποια στερεότυπα καλώς υπάρχουν. Το σώμα μας ξέρει τι νιωθει εκεινη την ωρα.
Εσύ είσαι ένας όμως και η κοπέλα που έγραψε πάνω για το «καλώς κακώς οι πιο γεμάτες είναι πιο σεξουαλικές» έχει την δική της γνώμη.

Μόνο στον κύκλο μου 8/10 άντρες θέλουν η άλλη οχι απλά να είναι αδύνατη αλλά να ναι σε σημείο ανορεξίας ή ναναι κάργα γυμνασμένη. Αλλιώς ούτε βλέφαρο.Δεν κρίνω γούστα σου λέω τι βλέπω.

Επίσης τι πάει να πει σεξουαλική; Έχει να κάνει με την δική της σεξουαλικότητα; Έχει να κάνει με το πως την βλέπουν οι άλλοι; Πολλή ανακρίβεια και μάλιστα αβάσιμη καθώς δεν μπορώ και δεν πρέπει να λάβω στα σοβαρά τις προσωπικές εμπειρίες κάποιου ή του κύκλου του.

Η αλήθεια είναι πως η σεξουαλικότητα του ατόμου εξαρτάται απο πολλά πράγματα που κατ’εμέ δεν έχουν να κάνουν (μόνο) με κιλά.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,058 μηνύματα.
Εσύ είσαι ένας όμως και η κοπέλα που έγραψε πάνω για το «καλώς κακώς οι πιο γεμάτες είναι πιο σεξουαλικές» έχει την δική της γνώμη.

Μόνο στον κύκλο μου 8/10 άντρες θέλουν η άλλη οχι απλά να είναι αδύνατη αλλά να ναι σε σημείο ανορεξίας ή ναναι κάργα γυμνασμένη. Αλλιώς ούτε βλέφαρο.Δεν κρίνω γούστα σου λέω τι βλέπω.

Επίσης τι πάει να πει σεξουαλική; Έχει να κάνει με την δική της σεξουαλικότητα; Έχει να κάνει με το πως την βλέπουν οι άλλοι; Πολλή ανακρίβεια και μάλιστα αβάσιμη καθώς δεν μπορώ και δεν πρέπει να λάβω στα σοβαρά τις προσωπικές εμπειρίες κάποιου ή του κύκλου του.

Η αλήθεια είναι πως η σεξουαλικότητα του ατόμου εξαρτάται απο πολλά πράγματα που κατ’εμέ δεν έχουν να κάνουν (μόνο) με κιλά.
Πολύ το αναλύεις και πολύ το φιλελευθεροποιείς.

Η καυλα ειναι καυλα ματια μου, και δε χωραει πολύ μπλα μπλα.

ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΣΕ ΜΙΑΣ ΤΖΟΥΣΙ ΤΟΥΣ ΖΕΣΤΟΥΣ ΜΗΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.

Τα κοκκαλα ας τα φάνε οι φίλοι σου.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,847 μηνύματα.
Αυτό που βασίζεται;
Καθώς νομίζω πως είναι αρκετά απόλυτο να βγάζουμε τέτοια συμπεράσματα για τους ανθρώπους και τα γούστα τους.
amarelia κορίτσι μου δεν λέμε κάτι για να θίξουμε κάποιον ντε και καλά πάντα ούτε μιλάω εκ μέρους από κάτι, δεν είμαι αυθεντία ούτε εσύ, επίσης.

Ούτε αναφέρομαι σε γούστα, είναι ανατομικό και ορμονικο το θέμα, ξεκάθαρα.

Οι γυναίκες με παραπάνω τρίχα, και σωματοδομη πιο μεγάλη έχουν παραπάνω τεστοστερόνη, η οποία πηγάζει μεγαλύτερη σεξουαλικοτητα στους άνδρες.

Για αυτό και είπα ότι καλώς κακώς ισχύει, άσχετα τι αρέσει στον καθένα.

Δεν έθιξα καμία κοπέλα, η κάθε μία είναι ξεχωριστή και όμορφη και θα κουμπώσει με τον άνθρωπο που ξεκάθαρα ταιριάζουν και ανατομικά, πάνω σε αυτό που λέω.

Φτάνει με το political correct, κάπου ένα όριο.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,285 μηνύματα.
amarelia κορίτσι μου δεν λέμε κάτι για να θίξουμε
Φτάνει με το political correct, κάπου ένα όριο

1.Δεν είπα πως έθιξες κανέναν
2.Σε ρώτησα απλά που το βασίζεις

Τα υπόλοιπα που λες, δεν ξέρω σε τι οφείλονται.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,847 μηνύματα.
1.Δεν είπα πως έθιξες κανέναν
2.Σε ρώτησα απλά που το βασίζεις

Τα υπόλοιπα που λες, δεν ξέρω σε τι οφείλονται.
Πες μου να σου εξηγήσω, τυχαίνει να ξέρω από ορμόνες καθώς είναι ένα 70% της δουλειάς μου.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,285 μηνύματα.
Πες μου να σου εξηγήσω, τυχαίνει να ξέρω από ορμόνες καθώς είναι ένα 70% της δουλειάς μου.
Not interested, όλος μου ο στενός κύκλος είναι Grey’s Anatomy από γιατρούς , αν θέλω να εντρυφήσω επιστημονικά θα βρω τρόπο. :P

in the meantime πάντως , ανέφερα πως ο όρος σεξουαλικότητα είναι πολυπαραγοντικός και δεν εξαρτάται αποκλειστικά και μόνο από όσα αναφέρεις, ούτε τέθηκε θέμα political correctness, ούτε μίλησα για θίξιμο κάποιου, οπότε το ξέσπασμα ήταν unnecessary.

But anyway, you do you.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,847 μηνύματα.
Not interested, όλος μου ο στενός κύκλος είναι Grey’s Anatomy από γιατρούς , αν θέλω να εντρυφήσω επιστημονικά θα βρω τρόπο. :P

in the meantime πάντως , ανέφερα πως ο όρος σεξουαλικότητα είναι πολυπαραγοντικός και δεν εξαρτάται αποκλειστικά και μόνο από όσα αναφέρεις, ούτε τέθηκε θέμα political correctness, ούτε μίλησα για θίξιμο κάποιου, οπότε το ξέσπασμα ήταν unnecessary.

But anyway, you do you.
Κανένα ξέσπασμα, απλά αναίρεσα το συμπέρασμα σου.🤷🏼‍♀️

Προφανώς και δεν ισχύει μόνο ένα πράγμα για ένα θέμα, απλά ανέφερα ένα fact, που δεν ξερω κι αν θες να το αποδεχτείς, γιατί απλά αναφέρεις ευκολως εννοούμενα γεγονότα.

Αφού έχεις πηγές δεν σε ζαλίζω, σε αφήνω να κρατήσεις το τελευταίο λόγο που θέλεις.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,285 μηνύματα.
απλά αναίρεσα το συμπέρασμα σου.
που; :P

σε αφήνω να κρατήσεις το τελευταίο λόγο που θέλεις.
που; :P


Θα με τρελάνετε, πάω να πάρω κανα κιλό να ανέβει το σεξαπίλ.

Πάρτε και ενα μη πολιτικαλ κορρεκτ αστείο να δείτε πως αναιρούνται στ’αλήθεια συμπεράσματα. :beee:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,058 μηνύματα.
Θα με τρελάνετε, πάω να πάρω κανα κιλό να ανέβει το σεξαπίλ.
Σταματα να εισαι τοσο disagreeable/argumentative και θα δεις πως θα ανεβει το σεξαπίλ σου.

Κάποιες δε θέλετε εξτρα κιλά, μονο να μαθετε την αξια της λακωνικότητας και της ηρεμίας.

Αμα ειναι να σε παρει ο άλλος γκομενάρα στο προσπέκτους και να του βγάλεις το Χριστό, άστο καλύτερα μοναχός.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,847 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,285 μηνύματα.
Σταματα να εισαι τοσο disagreeable/argumentative και θα δεις πως θα ανεβει το σεξαπίλ σου.

Κάποιες δε θέλετε εξτρα κιλά, μονο να μαθετε την αξια της λακωνικότητας και της ηρεμίας.

Αμα ειναι να σε παρει ο άλλος γκομενάρα στο προσπέκτους και να του βγάλεις το Χριστό, άστο καλύτερα μοναχός.
It was a joke,bruh.

Calma
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,058 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,903 μηνύματα.
Γιατί μαλώνετε;😂 Ο καθένας με τα γούστα του.. αν και @amarelia και εγώ απ' ότι έχω προσέξει απ' όλους τους γνωστούς μου, πάντα οι άντρες κοίταζαν αυτό το μεσογειακό.. όχι όλοι, αλλά οι περισσότεροι
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,847 μηνύματα.

Και φυσικά δεν τα λέει μόνο αυτός, δουλεύω με πόσους γυναικολόγος κάθε μέρα, ρώτα κανέναν αν έχεις την διάθεση.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,285 μηνύματα.
Αυτο ειναι το κάλμα μου μοσχανίτσα μου.
Φοβήθηκα και τα καμα πάνω μου δεν πρόλαβα ούτε στην άμμο να τρέξω. :worry:

Βάλε ενα τρίγκερ γουόρνινγκ γκοντζαμάν Αυτοκράτωρ σκληροτράχηλος αρρενωπός. :beee:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top