Σύγκρουση τρένων στα Τέμπη (28/2/23)

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Documento... Αξιόπιστος Βαξεβάνης.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,616 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Τι σημασία έχει αυτό
Διάβασε το ίδιο το πόρισμα
Ώρες ώρες αλήθεια απορώ

Δεν έχει σημασία , αν αυτός που βάζεις ειναι γνωστός παραπληροφορητής και εναντίον της ΝΔ ;

καταδικασθείς για συκοφαντική δυσφήμηση ειναι. Να στο πω εγω αν δεν το χεις καταλαβει κ απλά ποστάρεις άρθρα.

μΕ ΤΙ ΑΠορείς. Μηπως με αυτα που γράφεις ; να ξέρω αν απορούμε για τον ίδιο λόγο.




ΘΕΣ ΚΑΙ άλλα ;

με τον εαυτό σου να απορείς οχι με εμένα φιλε εγω σου βάζω δικαστικές αποφάσεις με τις οποιες αφμσιβητείται η αξιοπιστία του τύπου. Εγω ουτε καν ανοίγω τα άρθρα του που ποστάρεις μετα απο αυτες τις δικαστικές ιστοριες που είχε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,616 μηνύματα.
Δεν έχει σημασία , αν αυτός που βάζεις ειναι γνωστός παραπληροφορητής και εναντίον της ΝΔ ;

καταδικασθείς για συκοφαντική δυσφήμηση ειναι. Να στο πω εγω αν δεν το χεις καταλαβει κ απλά ποστάρεις άρθρα.

μΕ ΤΙ ΑΠορείς. Μηπως με αυτα που γράφεις ; να ξέρω αν απορούμε για τον ίδιο λόγο.




ΘΕΣ ΚΑΙ άλλα ;

με τον εαυτό σου να απορείς οχι με εμένα φιλε εγω σου βάζω δικαστικές αποφάσεις με τις οποιες αφμσιβητείται η αξιοπιστία του τύπου. Εγω ουτε καν ανοίγω τα άρθρα του που ποστάρεις μετα απο αυτες τις δικαστικές ιστοριες που είχε.
Ρε συ τι με νοιάζει ο βαξεβανης
Ψάξε να διαβάσεις το πόρισμα από οποιοδήποτε site θες
Εγω για το πόρισμα το έβαλα οχι για τον βαξεβανη
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Ρε συ τι με νοιάζει ο βαξεβανης
Ψάξε να διαβάσεις το πόρισμα από οποιοδήποτε site θες
Εγω για το πόρισμα το έβαλα οχι για τον βαξεβανη

Ναί, συμφωνοι αλλα πόρισμα απο τη φυλάδα του Βαξεβάνη δεν θα διαβάσω. Σορρυ.

Ουτε θα διαβάσω "πορισματα" και ενω τρέχει ανακριτική διαδικασια απο το ΛΣ για το Ναυάγιο της Πυλου.

Δεν σε νοιάζει ο Βαξεβάνης αλλα ολως τυχαίως αυτον ποστάρεις.

Και να απορείτε όσο θέλετε. Ο τύπος εχει πληρώσει ενα κάρο ευρω σε αγωγές που έχασε.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,616 μηνύματα.
Ναί, συμφωνοι αλλα πόρισμα απο τη φυλάδα του Βαξεβάνη δεν θα διαβάσω. Σορρυ.

Ουτε θα διαβάσω "πορισματα" και ενω τρέχει ανακριτική διαδικασια απο το ΛΣ για το Ναυάγιο της Πυλου.

Δεν σε νοιάζει ο Βαξεβάνης αλλα ολως τυχαίως αυτον ποστάρεις.

Και να απορείτε όσο θέλετε. Ο τύπος εχει πληρώσει ενα κάρο ευρω σε αγωγές που έχασε.
Μιλάμε για το επίσημο πόρισμα εμπειρογνωμονων για τα τεμπη με τους νεκρούς
Που τον Μάρτιο όλοι καναμε χαμό αλλά τώρα παραδόξως τσουπ το ξεχάσαμε
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,911 μηνύματα.
Στα Τέμπη μέχρι και ο Λιάγκας έκραζε την ΝΔ. Ο κόσμος δημοκρατικά υποστήριξε τον Καραμανλή. Deal with it.
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,765 μηνύματα.
Δεν έχει σημασία , αν αυτός που βάζεις ειναι γνωστός παραπληροφορητής και εναντίον της ΝΔ ;

καταδικασθείς για συκοφαντική δυσφήμηση ειναι. Να στο πω εγω αν δεν το χεις καταλαβει κ απλά ποστάρεις άρθρα.

μΕ ΤΙ ΑΠορείς. Μηπως με αυτα που γράφεις ; να ξέρω αν απορούμε για τον ίδιο λόγο.




ΘΕΣ ΚΑΙ άλλα ;

με τον εαυτό σου να απορείς οχι με εμένα φιλε εγω σου βάζω δικαστικές αποφάσεις με τις οποιες αφμσιβητείται η αξιοπιστία του τύπου. Εγω ουτε καν ανοίγω τα άρθρα του που ποστάρεις μετα απο αυτες τις δικαστικές ιστοριες που είχε.
Θα συμφωνήσω, το iefimerida είναι από τα γνωστά έγκυρα sites. Σε ένα άλλο συμπαν.
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,128 μηνύματα.
Ο Βαξεβάνης είναι ψεύτης -> ότι μεταφέρει ο Βαξεβάνης είναι ψέμα -> όποιος λέει ότι λέει ο Βαξεβάνης είναι ψεύτης -> όποιος μεταφέρει ψέματα είναι έχθρος της δημοκρατίας μας -> εδώ, εμένα θ' ακούς.
Στην τελική να βρείτε κάνα άρθρο του protagon άμα θέτε να κάνουμε σοβαρή κουβέντα κύριοι.

Πέραν όλων αυτών, δε νομίζω ότι έχουμε κάτι καινούριο να πούμε.
Τις δύο πρώτες εβδομάδες προσωπικά πίστευα (κι όμως) ότι το θέμα θα παραμείνει στα media (και κατ' επέκταση στη δημόσια σφαίρα γενικότερα) για πολύ καιρό. Ότι θα ήταν κάτι παρόμοιο με την τραγωδία που είχαμε ζήσει στο Μάτι.

Δυστυχώς έπεσα πάλι έξω. Θέλουμε-δε θέλουμε κάτι θα έρθει στο προσκήνιο και θα το υπερκαλύψει ειδησεογραφικά και μοιραία θα αρχίσει να σβήνει κι απ' τη δική μας μνήμη.
Απλά από κάποιους έτυχε κι έσβησε λίγο νωρίτερα.

Το πόρισμα δεν ψήνομαι καν να το διαβάσω η αλήθεια είναι. Είμαι αρκέτα σίγουρος ότι θα λέει τζενέρικ πράγματα τα οποία δεν θ' απέχουν και πολύ απ' αυτά που μπορούμε να σκεφτούμε ήδη.

Ανεξαρτήτως πορίσματος πάντως, "είναι ντροπή" ότι στην επόμενη βουλή θα έχουμε τον (ίσως όχι ακριβώς πολιτικά υπεύθυνο γιατί μπαίνει στη μέση και η ΡΑΣ που είναι ανεξάρτητη αρχή οπότε ας πούμε) σχετικό υπουργό, που έσκιζε τα ρούχα του για την ασφάλεια των σιδηροδρόμων 5-7 μέρες πριν.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,911 μηνύματα.
Ο Βαξεβάνης είναι εκνευριστικός. Αν ο ΣΥΡΙΖΑ έβγαινε στην εξουσία θα ήταν πάμπλουτος. Τώρα η μπισνα του έχει πρόβλημα επιβίωσης. Αυτά είναι τα ρίσκα που αναλαμβάνεις όταν γίνεσαι στρατευμένο μέσο. Σιγά μην τη χρηματοδοτήσει η ΝΔ με κρατικό χρήμα. Γι' αυτό η δημοκρατία είναι κοστοβόρο πολίτευμα. Πρέπει να εξαγοράσεις τους πάντες για να βγεις.
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,765 μηνύματα.
Ο Βαξεβάνης είναι εκνευριστικός. Αν ο ΣΥΡΙΖΑ έβγαινε στην εξουσία θα ήταν πάμπλουτος. Τώρα η μπισνα του έχει πρόβλημα επιβίωσης. Αυτά είναι τα ρίσκα που αναλαμβάνεις όταν γίνεσαι στρατευμένο μέσο. Σιγά μην τη χρηματοδοτήσει η ΝΔ με κρατικό χρήμα. Γι' αυτό η δημοκρατία είναι κοστοβόρο πολίτευμα. Πρέπει να εξαγοράσεις τους πάντες για να βγεις.
Και η άλλη πλευρά στρατευμένη είναι (σκαι, liberal, proto thema κλπ) απλώς είναι με την πλευρά του νικητή των εκλογών.

Αν έβγαινε ξανά ο συριζα όλοι αυτοί δε θα περνούσαν πολύ καλά. Ο Μαυρίδης έλεγε πόσο δύσκολη ήταν η περίοδος 15-19 επειδή δεν είχε κρατική ενίσχυση. Και αυτοπροσδιορίζεται ως φιλελεύθερος.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Αν έχετε καταδικαστική απόφαση του iefimerida η του πρωτου θέματος για συκοφαντική δυσφήμηση να την ποσταρετε παρακαλω.

Ο Βαξεβάνης έχει καταδικαστεί ήδη τρεις φορές.

Για αυτό αναφερθήκαμε. Τώρα αν είναι κάποια μέσα φιλικά προσκειμενα προς τη κυβέρνηση άλλο θέμα κ άλλο να λένε ψέμματα κ να καταδικάζονται από δικαστήριο.
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός. Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Αν έχετε καταδικαστική απόφαση του ... η του ... για συκοφαντική δυσφήμηση να την ποσταρετε παρακαλω.
Εστω οτι μπορεις να βρεις κατι σχετικο πανευκολα με ενα απλο γκουγκλαρισμα.

Και να μας κυνηγανε εμας μετα δικαστικα για απωλεια κερδων επειδη απλα το ξανα-ανεβασαμε; :P

Σε αλλο κοσμο ζειτε ορισμενοι και οχι στην Κολομβια του 2023;.

Συγνωμη δεν εχουμε τις δυνατοτητες του Βαξεβανη για πολυετεις δικαστικες περιπετεις
:P
 
Τελευταία επεξεργασία:

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,616 μηνύματα.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,065 μηνύματα.
Ευτυχώς που ο θάνατος τόσων ανθρώπων έγινε θυσία για κάτι καλλίτερο όπως έλεγε ο Πορτοσάλτε. Εις ανώτερα.
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,128 μηνύματα.
Αφού υπάρχει τηλεδιοίκηση και ο κύριος Γεραπετρίτης μας έχει εγγυηθεί ότι πλέον υπάρχουν δικλείδες ασφαλείας.
Δεν μπορώ να καταλάβω.
Προφανώς κάποιος συνδικαλιστής δημόσιος υπάλληλος που φοβάται την αξιολόγηση θα ευθύνεται πάλι.
Είμαι σίγουρος όπως και να 'χει ότι θα πέσει άπλετο φως.


Γαβ.
 

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,252 μηνύματα.
Αφού υπάρχει τηλεδιοίκηση και ο κύριος Γεραπετρίτης μας έχει εγγυηθεί ότι πλέον υπάρχουν δικλείδες ασφαλείας.
Δεν μπορώ να καταλάβω.
Προφανώς κάποιος συνδικαλιστής δημόσιος υπάλληλος που φοβάται την αξιολόγηση θα ευθύνεται πάλι.
Είμαι σίγουρος όπως και να 'χει ότι θα πέσει άπλετο φως.


Γαβ.
Ναι αλλά σχεδόν ένα μήνα δεν ήταν κυβέρνηση η ΝΔ. Ξέρεις πόσα πράγματα μπορεί να πήγαν στραβά αυτές τις βδομάδες; Η ΝΔ τα είχε όλα under control. Ο κακός Τσίπρας φταίει τώρα που το σκέφτομαι για την απλή αναλογική.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,616 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top