Σύντροφος και sites πορνό

Christinela

Νεοφερμένος

Η Christinela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ήθελα να ρωτήσω περισσότερο τους άντρες αν κ κάθε πότε παρακολουθούν πορνο γιατί ο σύντροφος μου παρακολουθεί πιστεύω πάρα πολύ κ μου φαίνεται παραξενο που το κάνει συχνά κ ιδιαιτέρως το πρωί
 

PromitheasGatos

Νεοφερμένος

Ο PromitheasGatos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ήθελα να ρωτήσω περισσότερο τους άντρες αν κ κάθε πότε παρακολουθούν πορνο γιατί ο σύντροφος μου παρακολουθεί πιστεύω πάρα πολύ κ μου φαίνεται παραξενο που το κάνει συχνά κ ιδιαιτέρως το πρωί
Όλα εξαρτώνται από την λίμπιντο του καθένα. Ειδικότερα το πρωί οι άντρες έχουν αυξημένη σεξουαλική επιθυμία. Άμα αυτή η συνήθεια του δεν επηρεάζει την σεξουαλική σας ζωή και την σχέση σας γενικά δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα. Η αυτοικανοποίηση είναι ανάγκη ακόμα και αν υπάρχει συχνή ερωτική επαφή. Είναι κάτι προσωπικό και σίγουρα όχι λάθος.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Ήθελα να ρωτήσω περισσότερο τους άντρες αν κ κάθε πότε παρακολουθούν πορνο γιατί ο σύντροφος μου παρακολουθεί πιστεύω πάρα πολύ κ μου φαίνεται παραξενο που το κάνει συχνά κ ιδιαιτέρως το πρωί


Γιατί έχει ορέξεις που πιθανόν να μην αισθάνεται ότι μπορείς να του τις καλύψεις;

Εξαρτάται πχ και τι πορνό βλέπει. Αν βλέπει 2 ρωμαλέους άντρες με τις... "λόγχες" τους να κάνουν παθιασμένο έρωτα, πιθανόν ο άνθρωπος να θέλει να ανάψει με κάτι που εκ φύσεως δεν μπορείς να του καλύψεις, οπότε δεν πρέπει να αισθάνεσαι και άσχημα.

Αν τώρα σε παρατάει για να πάει να εκτονωθεί με τα άπαντα της Ρόμι Ρέην (δεν τον αδικώ) πέντε φορές κάθε πρωί... Δεν ξέρω ρε πουλάκι μου γιατί δεν το συζητάτε;

Ντρέπεσαι ή φοβάσαι μήπως ακούσεις κάτι που δεν σ αρέσει;

Γενικά ο κανόνας είναι όταν καλοπερνάς και γουστάρεις τη γυναίκα σου σεξουαλικά δεν χρειάζεσαι τόσο πολύ το πορνό πια.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.
Αν βλέπει 2 ρωμαλέους άντρες με τις... "λόγχες" τους να κάνουν παθιασμένο έρωτα,
:laugh: μα τι ωραία που τα περιγράφεις!
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Ήθελα να ρωτήσω περισσότερο τους άντρες αν κ κάθε πότε παρακολουθούν πορνο γιατί ο σύντροφος μου παρακολουθεί πιστεύω πάρα πολύ κ μου φαίνεται παραξενο που το κάνει συχνά κ ιδιαιτέρως το πρωί

Νομίζω καλό θα ήταν να τον ρωτήσεις τι ανάγκες του καλύπτει αυτή του η συνήθεια, που δεν μπορείς να καλύψεις εσύ.
Από την άλλη (κι ίσως να μην είναι κακή ιδέα), μην απορρίπτεις και το ενδεχόμενο κάποιες φορές να μοιραστείτε αυτή την εμπειρία εφ'όσον βέβαια το επιθυμείτε.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν μάθαινα πως η σύντροφος μου βλέπει πορνό, θα της πρότεινα να συνειδητοποιήσει τον ανθιυγεινό και κακόγουστο χαρακτήρα αυτής της χείριστης συνήθειας, αλλιώς θα την άφηνα.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ήθελα να ρωτήσω περισσότερο τους άντρες αν κ κάθε πότε παρακολουθούν πορνο γιατί ο σύντροφος μου παρακολουθεί πιστεύω πάρα πολύ κ μου φαίνεται παραξενο που το κάνει συχνά κ ιδιαιτέρως το πρωί

Εάν δε σε αντικαθιστά με αυτή τη συνήθεια και λειτουργεί κανονικά μετά, δε βλέπω κάποιο πρόβλημα... Το λογικό βέβαια θα ήταν να ρωτήσεις τον ίδιο γιατί αισθάνεται την ανάγκη να βλέπει τόσο συχνά, αν σκεφτείς ότι οι ορέξεις κάθε ανθρώπου διαφέρουν...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Αν μάθαινα πως η σύντροφος μου βλέπει πορνό, θα της πρότεινα να συνειδητοποιήσει τον ανθιυγεινό και κακόγουστο χαρακτήρα αυτής της χείριστης συνήθειας, αλλιώς θα την άφηνα.


Ετσι είναι. Επιβλαβής, επαίσχυντη και ντεκαντάντ συνήθεια. Άσε που κρυσταλλώνει κι ο ιππόκαμπος μετά και θελει συνεδρίες με ενδοφλέβιο όζον και υγρό πύρ για να συνέλθει.

35 στους 100 αθλούμενους, τα τινάζουν επί τω έργω, την ένδοξη αυτή παλαμική μυσταγωγία ένεκα "αυτοερωτικής ασφυξίας".

Χίλιες φορές να καταπιείς το "ντιρλανταντά" του Τζον Χόλμς (Θεος χωρέστον, τον έστειλε το έιτζ από τις πολλές ξιφομαχίες) και να σου κάτσει αυτό στο λαιμό. Να πας χαρούμενος ρε φίλε.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.
Ετσι είναι. Επιβλαβής, επαίσχυντη και ντεκαντάντ συνήθεια. Άσε που κρυσταλλώνει κι ο ιππόκαμπος μετά και θελει συνεδρίες με ενδοφλέβιο όζον και υγρό πύρ για να συνέλθει.

35 στους 100 αθλούμενους, τα τινάζουν επί τω έργω, την ένδοξη αυτή παλαμική μυσταγωγία ένεκα "αυτοερωτικής ασφυξίας".

Χίλιες φορές να καταπιείς το "ντιρλανταντά" του Τζον Χόλμς (Θεος χωρέστον, τον έστειλε το έιτζ από τις πολλές ξιφομαχίες) και να σου κάτσει αυτό στο λαιμό. Να πας χαρούμενος ρε φίλε.
Αρχικά δεν καταλάβα τίποτα όμως! :laugh:
Με το δεύτερο διάβασμα το κατάλαβα,αλλά πραγματικά είσαι άπαιχτος φίλε!:jumpy:
Σε απολαμβάνω!
 

Christinela

Νεοφερμένος

Η Christinela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.. Το έχουμε συζητήσει δεν έχω πρόβλημα με το να βλέπει απλά ήθελα να μάθω αν το κάνουν όλοι οι άντρες... Μου έχει πει απλά πως τον χαλαρώνει το πρωί... Όσον αφορά την ερωτική μας ζωή είναι κάτι πάρα πάνω από ικανοποιητική... Κ απλό πορνο βλέπει τα κλασσικα θα έλεγα για τους Άντρες 😜 μιλφ κ όπισθεν χάχαχα εγώ βλέπω πιο σκληρό από αυτόν... Να είστε καλά ευχαριστώ κ πάλι για τις απαντήσεις σας 😉
 

Georgiapon25

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ήθελα να ρωτήσω περισσότερο τους άντρες αν κ κάθε πότε παρακολουθούν πορνο γιατί ο σύντροφος μου παρακολουθεί πιστεύω πάρα πολύ κ μου φαίνεται παραξενο που το κάνει συχνά κ ιδιαιτέρως το πρωί
Στη τελική δείτε μία μαζί, κάνει θαύματα!
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Ήθελα να ρωτήσω περισσότερο τους άντρες αν κ κάθε πότε παρακολουθούν πορνο γιατί ο σύντροφος μου παρακολουθεί πιστεύω πάρα πολύ κ μου φαίνεται παραξενο που το κάνει συχνά κ ιδιαιτέρως το πρωί
Γιατί δεν βλέπετε μαζί;
 

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.. Το έχουμε συζητήσει δεν έχω πρόβλημα με το να βλέπει απλά ήθελα να μάθω αν το κάνουν όλοι οι άντρες... Μου έχει πει απλά πως τον χαλαρώνει το πρωί... Όσον αφορά την ερωτική μας ζωή είναι κάτι πάρα πάνω από ικανοποιητική... Κ απλό πορνο βλέπει τα κλασσικα θα έλεγα για τους Άντρες 😜 μιλφ κ όπισθεν χάχαχα εγώ βλέπω πιο σκληρό από αυτόν... Να είστε καλά ευχαριστώ κ πάλι για τις απαντήσεις σας 😉
Ο καταναγκαστικος και συχνος αυνανισμος ειναι ψυχολογικο προβλημα.Ψαχτο επιστημονικα και οχι με αποψεις για να δεις τι συμβαινει.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,965 μηνύματα.
Μια καλή τσοντούλα πάντα χαλαρώνει !
 

Guest 523993

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Μια καλή τσοντούλα πάντα χαλαρώνει !

Πράγματι. Αν και τίποτα δε συγκρίνεται με το να φαντασιώνεσαι την άλλη με την οποία βγαίνεις. Την έχεις γδύσει, την ξέρεις, γνωρίζεις τις οσμές της, τις μικρές φωνούλες της κατά την πράξη, τις κινήσεις της, τα σημάδια στο σώμα της.

Και όταν λείπει από το κρεβάτι σου, να μη λείπει από το μυαλό σου... Σκέφτεσαι το κορμί της και χίλιους τρόπους και μέρη στα οποία θα μπορούσατε να το κάνετε. Πόσο μάλλον και να της το πεις, και να περιμένεις γι αυτή την ταχεία αναπνοή της ηδονής που θα ακολουθήσει στο τηλέφωνο.

"πρέπει να το κάνουμε αυτό"

Και μετά να βρεθείτε, και να το κάνετε αυτό.

Αυτό είναι καλύτερο απο τσόντα. Neurons that fire together bind together. Αυτό το fuck your brains out που λένε; Ε, έχει βάση.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,300 μηνύματα.
Αυτό που στα σοβαρά κάθονται και γράφουν γιατί δεν βλέπετε μαζί και γυναίκες μάλιστα είναι από μόνο του κωμικοτραγικό. Ποινικοποίηση του πορνό και μπλοκάρισμα σε όλες τις σελίδες. Κάποιος πρέπει να δράσει κάποτε.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Αυτό που στα σοβαρά κάθονται και γράφουν γιατί δεν βλέπετε μαζί και γυναίκες μάλιστα είναι από μόνο του κωμικοτραγικό. Ποινικοποίηση του πορνό και μπλοκάρισμα σε όλες τις σελίδες. Κάποιος πρέπει να δράσει κάποτε.
Lmao και γιατί ακριβώς;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,300 μηνύματα.
Lmao και γιατί ακριβώς;

Γιατί κάποτε η Ηθική πρέπει να θριαμβεύσει στον κόσμο. Δεν γίνεται μερικοί άνθρωποι να τρώνε χρόνο στο να βλέπουν σεξουαλικές περιπτύξεις ξένων που απλά τις κάνουν πιο "δημόσιες". Επιπλέον υπάρχει παντα το πρόβλημα του trafficking μιας που ποτέ δεν γνωρίζεις ποιοι πραγματικά είναι πίσω από τις κάμερες. Το πορνό είναι από κάθε άποψη κατακριτέο και απολίτιστο.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Γιατί κάποτε η Ηθική πρέπει να θριαμβεύσει στον κόσμο. Δεν γίνεται μερικοί άνθρωποι να τρώνε χρόνο στο να βλέπουν σεξουαλικές περιπτύξεις ξένων που απλά τις κάνουν πιο "δημόσιες". Επιπλέον υπάρχει παντα το πρόβλημα του trafficking μιας που ποτέ δεν γνωρίζεις ποιοι πραγματικά είναι πίσω από τις κάμερες. Το πορνό είναι από κάθε άποψη κατακριτέο και απολίτιστο.
Η δική μου εικόνα δεν είναι αυτη. Το πορνό είναι κακό οταν επηρεάζει τη σχέση σου με τον άνθρωπό σου και οταν, πλέον, δεν ξεχωρίζεις αν αυτο που βλέπεις είναι αληθινό ή όχι. Το πρόβλημα του trafficking σιγουρα υπάρχει, αλλα μπορείς να επιλέγεις τι βλέπεις. Υπαρχουν βίντεο που κυκλοφορουν με συναίνεση και των 2/3/4+ και αυτά, γνώμη μου τουλάχιστον, ειναι αυτα που αξίζουν. Αυτο "το πορνό είναι απο καθε αποψη κατακριτέο και απολιτιστο" να μου λειπει. Βλέπω πορνό και μ' αρεσει. Η ιδέα του να βλεπω πορνο με τον αλλον με ενθουσιάζει. Δεν είναι πάντα πρόβλημα ηθικής.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top