Ταξικές διαφορές στις κοινωνικές σχέσεις

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θεωρώ χρήσιμη τη συναναστροφή μας με μέλη διαφορετικής κοινωνικής ή πνευματικής τάξης μόνο εφόσον δεν υπάρχει φόβος για τη διαφορετικότητα.
'Οταν διάβασα "πνευματικής τάξης" δεν ήξερα τι να υποθέσω και έτσι κοίταξα το άβαταρ σου και το μόνο που μπορώ να φανταστώ είναι πως εννοείς ξωτικά. Δεν το λέω για κακό, εγώ σίγουρα μπορώ να κάνω παρέα με τέτοιες ευγενείς ράτσες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ο κανόνας είναι κανόνας στις προτιμήσεις προς το ίσο, αλλά θα υπάρχουν και εξαιρέσεις που μπορεί να τα βρουν μεταξύ τους . Δεν θα καταδικάσω όλα τα άνισα ζευγάρια, ούτε τον 25χρονο φτωχό θα τον καταδικάσω σε μοναξιά.
Μα ούτε σου είπα εγώ και ούτε καλείσαι από οποιονδήποτε ως γυναίκα να κρίνεις κάποιον για όλη του τη ζωή. Καλείσαι αυτή τη στιγμή να επιλέξεις κατάλληλο σύντροφο και σίγουρα δεν είναι φρόνιμο να ποντάρεις σε κάποιον που φαίνεται να μην έχει στον ήλιο μοίρα όπως είπες.
 

Forgetit

Νεοφερμένος

Η Forgetit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
'Οταν διάβασα "πνευματικής τάξης" δεν ήξερα τι να υποθέσω και έτσι κοίταξα το άβαταρ σου και το μόνο που μπορώ να φανταστώ είναι πως εννοείς ξωτικά. Δεν το λέω για κακό, εγώ σίγουρα μπορώ να κάνω παρέα με τέτοιες ευγενείς ράτσες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:





εξω-τικα δεν είναι όλα με κίτρινα μάτια,ουρές και σουβλερα δόντια.👻
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top