Τα έξοδα ενός ζευγαριού

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Όντως αξιοσημείωτη παρατηρηση αυτό με τη ντουλάπα.
Δεν μπορείς να φανταστείς πως ένιωσα.. ποσο εκλαψα ...

ήταν η μεταφορά μου για την σχέση που μόλις είχε τελειώσει.. του πόσο άβολα ζούσα..

Περίμενα να ενδιαφερθεί από αξιοπρέπεια φιλότιμο,δεν εγινε ποτέ, Έμαθα να εμπιστευομαι τις πράξεις όχι τα λόγια..

Οπότε όταν σταματάνε τα λόγια να υποστηρίζουν αυτό που δείχνουν οι πράξεις εκεί υπάρχει σοβαρή συζήτηση.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,278 μηνύματα.
Αλλά είναι κάπως αυτό το θέμα καλώς ή κακώς.. μου θυμίζει την συζήτηση σχετικά με την σεξουαλικη υγεία του άλλου...αν έχει κάνει ποτέ τεστ καθε ποτε κλπ... αβολες μα κάποια στιγμή πρέπει να γίνουν.
Συγγνώμη αλλά δεν συγκρίνεται αυτό με το οικονομικό. Προφανώς και θα ρωτήσεις τέτοια θέματα κι αν δεν σε ρωτήσει αυτός για σένα είναι και ύποπτο επειδή σημαίνει πως το standard practice του/της είναι το ίδιο yolo
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Για αυτό αυτά τα ξεκαθαρίζει εξαρχής. Αν είναι γκολντιγκερου η άλλη κ θέλει ο άντρας ο αφέντης να είναι το πορτοφολι να μας το πει να το ξέρουμε αν και θα το δουμε.... Πχ τρίτο ραντεβου και να μην έχει βάλει καν το χέρι σαν κίνηση στη τσέπη εεεε το λες και πρωιμο σημάδι.

Είναι άβολο θέμα για τα πρώτα ραντεβού.. το οικονομικό, δεν θα είχα θέμα αν οι άνθρωποι το συζητούσαν από την αρχή ότι πχ.. θεωρώ δίκαιο το αναλογικό...

Εμένα μου φαίνεται ότι δεν συζητιέται , το καταλαβαίνεις στην πορεία της σχέσης από τα κεράσματα που λέει ο devil ή και από αλλού. Πως να το ''συζητήσεις'' περίεργο μου φαίνεται .

Εκτός αν συζητάς περί ανέμων και υδάτων για τέτοιες σχέσεις, για εκμετάλλευση, πατριαρχία και ότι κολλάει σε αυτό το ζήτημα να δεις τις πεποιθήσεις του γενικά.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top