Τα ελαττώματα του άντρα

Ποιο είναι το χειρότερο ελάττωμα του άντρα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 84)
  • Ψεύτης

    Ψήφοι: 15 17.9%
  • Τσιγκούνης

    Ψήφοι: 6 7.1%
  • Πνεύμα αντιλογίας

    Ψήφοι: 6 7.1%
  • Ατημέλητος

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βωμολόχος

    Ψήφοι: 6 7.1%
  • Αναποφάσιστος

    Ψήφοι: 6 7.1%
  • Ασυνεπής

    Ψήφοι: 5 6.0%
  • Πολυλογάς

    Ψήφοι: 2 2.4%
  • Ξερόλας

    Ψήφοι: 9 10.7%
  • Μαμάκιας

    Ψήφοι: 17 20.2%
  • Όλα τα παραπάνω

    Ψήφοι: 5 6.0%
  • Άλλο...

    Ψήφοι: 2 2.4%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 5 6.0%

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε αυτι το θεμα οτι οι αντρες ειναι Μαμακιδες ειναι το χειροτερο που δεν αλλαζει!!!!!!!!!!!!! τι να κανω εγω που ειμαστε στο εξωτερικο μονο λιγο καιρο συζουμε και μιλαει με τις ωρες καθε απογευμα κ τους ρωταει για τα παντα και τους λεει τα παντα!!!!!! και τσακωνομαστε γιατι εγω του λεω δεν ειναι φυσκιολογικο!!! τι να κανωωωω??????????????/

Την κάνεις όσο ακόμη είναι νωρίς. Πιστεύω πως ο μαμακισμός είναι το χειρότερο ελάττωμα που μπορεί να έχει ένας άντρας, καθώς προϋποθέτει ένα άτομο που δεν έχει απογαλακτιστεί δηλαδή δεν έχει ενηλικιωθεί τελείως. Να ξέρεις ότι αν συνεχίσεις μαζί του στη σχέση θα είστε πάντα τρεις και εσύ θα έρχεσαι πάντα δεύτερη. Φυσικά αν σε συμπαθήσει η μαμά είναι θέμα χρόνου να σου δώσει πόδι σε τέτοιες περιπτώσεις, οπότε κανε στην εαυτό σου τη χάρη όσο είναι νωρίς. Ο μαμακισμός δυστυχώς δεν καταπολεμείται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laurentides

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Το χειρότερο σε έναν άντρα είναι να κοκορεύεται για το πόσο τέλειος είναι γεγονός εξίσου απαίσιο και σε μία γυναίκα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Δεν έχουμε αναφέρει μια σημαντική κατηγορία αντρών: τους Μο*νόδουλους. Τα λόγια είναι περιττά. :whistle:

χαχα! όντως παίζει πολύ αυτή η κατηγορία!:beating:
η οποία συνοδεύεται και από αναισθησία και ρηχότητα. κοινώς το μόνο που τους νοιάζει είναι το πρώτο συνθετικό της λέξης που έγραψες... :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
χαχα! όντως παίζει πολύ αυτή η κατηγορία!:beating:
η οποία συνοδεύεται και από αναισθησία και ρηχότητα. κοινώς το μόνο που τους νοιάζει είναι το πρώτο συνθετικό της λέξης που έγραψες... :hehe:

χαχαχαχαχαχα!!!! Indeed!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Οι περισσοτεροι αντρες κανουν κακο σεξ, ημισκληρα που τελειωνουν πριν καν αρχισουν, μηδεν προκαταρκτικα κ μοναχοφαηδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Δεν έχουμε αναφέρει μια σημαντική κατηγορία αντρών: τους Μο*νόδουλους. Τα λόγια είναι περιττά. :whistle:

Μο*νόδουλους
.
Ωραία λέξη και ευγενικά εκφρασμένη:hehe: Τους ήξερα με το ίδιο πρώτο συνθετικό, αλλά να τελειώνει σε -"άκηδες" (πώς λέμε "καληνυχτάκηδες"?)
Τέσπα, στο θέμα μας σχετικά με τα αντρικά ελαττώματα του χαρακτήρα, τα παρακάτω θα τα χαρακτήριζα ως "ανίατα" :P
1)Μαμάκιας (ισόβια συναισθηματική εξάρτηση από μαμά)
2) Αυτό που είπαμε "αιδοιό-δουλος" δηλαδή:P , (ότι θηλυκό κινείται..."πυροβολείται")
3) Νταής ("Χαμηλό σημείο βρασμού". Ανάβει εύκολα, δεν μπορεί να ελέγξει τα νεύρα του
και ενίοτε σηκώνει και χέρι)
4) Πότης (πίνει ό,τι ΄"ξύδι" βρει με τα γνωστά αποτελέσματα)
5) Τζογαδόρος (ουδέν σχόλιο)
6) Τσιφούτης (σίγουρα τσιγγούνης και στα συναισθήματα)
7) Τεμπέλης
ή Εργασιομανής8)

Και ακολουθούν κι άλλα μικρά και μεγάλα, μπορεί να ξέχασα και μερικά..
Γενικά εμένα με ενοχλούν οι "υπερθετικοί βαθμοί" σε ορισμένες συμπεριφορές. Η μόνη περίπτωση που βλέπω με συμπάθεια την υπερβολή, είναι στο θέμα του έρωτα.
Συνοψίζοντας, όλα αυτά έχουν κοινούς παρονομαστές την ανευθυνότητα και την ανωριμότητα. Και μπορεί οι αγορο-μάνες να συνέβαλαν πολύ σ'αυτή την εικόνα, αλλά κάποιες σημερινές γυναίκες (φίλες ή ερωμένες) φροντίζουν να τη συντηρούν, υποστηρίζοντας το περιβόητο "Οι άντρες είναι σαν μεγάλα παιδιά!" Που τους δίνει a priori "συγχωροχάρτι" και τους καθιστά άμοιρους ευθυνών
(βλ."εκείνη τον έμπλεξε"), πράγμα απαράδεκτο για ένα ενήλικο άτομο με σώας τας φρένας και με πλήρη δικαιώματα και υποχρεώσεις απέναντι σε κράτος και κοινωνία.
Όχι οτι κι εμείς οι γυναίκες δεν έχουμε ελαττώματα. Ορισμένα ίδια, άλλα διαφορετικά .
Άλλης αιτιολογίας και ...εκτός του παρόντος θέματος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
.

2) Αυτό που είπαμε "αιδοιό-δουλος" δηλαδή:P , (ότι θηλυκό κινείται..."πυροβολείται")

Μια διευκρίνιση αυτό που επεξηγείς στης παρένθεση δεν είναι ο μουνόδουλος είναι ο γυναικάς. Ο μουνόδουλος είναι το αντίθετο, είναι ο άντρας προσκολημένος ως αηδία σε μια γυναίκα που της κάνει όλα τα χατίρια μπας και γαμήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Σε αυτι το θεμα οτι οι αντρες ειναι Μαμακιδες ειναι το χειροτερο που δεν αλλαζει!!!!!!!!!!!!! τι να κανω εγω που ειμαστε στο εξωτερικο μονο λιγο καιρο συζουμε και μιλαει με τις ωρες καθε απογευμα κ τους ρωταει για τα παντα και τους λεει τα παντα!!!!!! και τσακωνομαστε γιατι εγω του λεω δεν ειναι φυσκιολογικο!!! τι να κανωωωω??????????????/

Οι περισσοτερες γυναικες που γκρινιαζετε για αυτο, ειστε οι ιδιες που σαν μαναδες αργοτερα κανετε τα ιδια με το δικο σας γιο. Γιατι ο μαμακιας δεν γεννιεται ετσι, τον κανει η μανα του ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
το χειρότερο ελάττωμά σας είναι όταν δεν μπορείτε να καταλάβετε κάτι πολύ απλό που σας λέμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Μια διευκρίνιση αυτό που επεξηγείς στης παρένθεση δεν είναι ο μουνόδουλος είναι ο γυναικάς. Ο μουνόδουλος είναι το αντίθετο, είναι ο άντρας προσκολημένος ως αηδία σε μια γυναίκα που της κάνει όλα τα χατίρια μπας και γαμήσει.

Σ'ευχαριστώ για τη διόρθωση/διευκρίνηση, δεν το γνώριζα:flowers:
Όσο ζω μαθαίνω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μια διευκρίνιση αυτό που επεξηγείς στης παρένθεση δεν είναι ο μουνόδουλος είναι ο γυναικάς. Ο μουνόδουλος είναι το αντίθετο, είναι ο άντρας προσκολημένος ως αηδία σε μια γυναίκα που της κάνει όλα τα χατίρια μπας και γαμήσει.

Ισχύει. ;)

Κατάντια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roccohooshie

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι το χειρότερο ελάττωμα του άντρα είναι παράλληλα και το μεγαλύτερό του προτέρημα...κι εννοώ το γεγονός ότι παραμένει πάντα μα πάντα παιδί, με ό,τι κακό αλλά και ό,τι καλό συνεπάγεται αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.
Τα ελαττώματα του δικού μου άντρα που δεν τα αντέχω με τίποτα η δεν τα έχω ακόμα εντελώς αποδεχτεί:είναι νευρικός, απότομος και φωνακλας. Δε σκέφτεται λίγο πριν εκφραστεί. Κι όταν θυμώνει και πάω να τον καλμαρω δεν καλμαρει με τίποτα εκείνη τη στιγμή πάρα μου λέει να τον αφήσω μόνο του να ηρεμήσει. Και αργεί να ηρεμήσει.. Το κρατάει, μπορεί και για μέρες! Πλέον αυτό κάνω, τον αφήνω να ηρεμήσει, παλιά σκοτωνομασταν.. Αρχιζα κι εγώ..
Εγώ πχ αν θυμωσω και έρθει και με πάρει με το καλό αμέσως μου περνάει.. Η διαφορά μας εδώ είναι ότι εγώ μαζεύω, αυτός όχι.
Είναι πολύ της λογικής και αυστηρός..
Με βρίσκει πολλές φορές επιπόλαια γιαυτό και θυμώνει μαζι μου, δεν έχει υπομονή. Επίσης είναι λίγο μούχλας ενώ εγώ είμαι πιο κοινωνική.
Όσο κι αν έχω προσπαθήσει να του το αλλάξω είναι μοναχικος τύπος, δεν κάνει εύκολα παρέες σε αντίθεση με εμένα.
Έχει σχεδόν πάντα δίκιο αλλά με τον τρόπο του το χάνει.
Παρολαυτα τα θετικά του είναι πάρα πολλά. Είναι γενναιόδωρος, πιστός,αποφασιστικό, συνεπής, εργατικός, νοιάζεται για την οικογένεια του, τη βάζει πάνω από όλα, ειλικρινής, ασχολείται με τα μωρά πολύ, η κόρη μας του έχει φοβερή αδυναμία(μοιάζουν και περισσότερο στο χαρακτηρα) και πολλά ακόμα που με έκαναν να θέλω να είμαι μαζί του. Δηλαδή όταν κάτσω να σκεφτώ τα καλά του και να τον συγκρίνω με άλλους άντρες που γνωρίζω λέω πόσο τυχερή είμαι. Αλλά οι άνθρωποι κολλάμε πολύ στα αρνητικά κι επειδή αυτό ρο αρνητικό του δεν παλεύεται κολλάω εκεί. Είναι ο στάνταρ λόγος για τον οποίο μαλώνουμε. Δε μιλάει άσχημα αλλά γκαρίζει. Εγώ δλδ δε θυμώνω καθόλου εύκολα αλλά όταν θυμωσω πετάω και καμιά χοντράδα. Κι εγώ δεν έχω μάθει στις φωνές. Ο μπαμπάς μου φέρει ειπείν υπήρξε αρνάκι.. Αυτός που πήρα είναι κατσίκι!!!! :D
Ξέρω πως η στάση μου τον προκαλεί πολλές φορές αλλά το κάνω άθελά μου..
Μακάρι να μπορούσα να βρω αυτό το κουμπί του και να άλλαζε κάπως. Μάλλον εγώ πρέπει κάπως να αλλάξω αλλά δεν το έχω ακόμα ανακαλύψει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Sapphire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sapphire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Το χειροτερο για εμενα ειναι το ψεμα.

Αν δεν εισαι ειλικρινης με τον αλλον αποξενωνεσαι απο την σχεση οποια κι αν ειναι αυτη (φιλικη, ερωτικη, οικογενειακη, επαγγελματικη κτλ), χανεται η εμπιστοσυνη και τελος η επικοινωνια.

Προσωπικα δεν το θεωρω καν ελλατωμα. Για εμενα ειναι ενα χαρακτηριστικο ενος ανθρωπου που δυσκολα αλλαζει.

Καποιος μπορει να λεει ψεματα για να εξαπατησει, απο δειλια, για να αποφυγει καποια δυσαρεστη κατασταση ή για να μην στεναχωρησει καποιον.

Οπως και να εχει ομως, το αποτελεσμα ειναι ιδιο. Μολις αποκαλυπτεται η αληθεια καποιος θα αισθανθει πληγωμενος η και προδωμενος.

Καλυτερα μια αληθεια που ισως πικρανει παρα ενα ψεμα που βολευει. Με τον καιρο η ειλικρινης σταση θα εκτιμηθει, ενω στην δευτερη περιπτωση οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Αν και σίγουρα είναι πολλές οι επιλογές, θα έλεγα οτι σιχαίνομαι τους άντρες που δεν είναι gentlemen. Θέλω ο άντρας να σέβεται τη γυναίκα του και να είναι ευγενικός και με κατανόηση. Να μπορώ να του πω κάτι που με απασχολεί ή κάτι που με πείραξε χωρίς να φοβάμαι οτι δε θα με καταλάβει και θα αρχίσει τις κατηγορίες ή τις δικαιολογίες. Να είναι ήρεμος και να με νιώθει. Ο άντρας που φωνάζει, τσαντίζεται, δε θέλει να συζητήσει κλπ απορρίπτεται, να πάει πίσω στη μαμά του. Σε μια σχέση είμαστε ομάδα, όχι εχθροί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,985 μηνύματα.
Θα προτιμουσα ο τιτλος του θρέντ να λέει τα ελαττωματα ενος ανθρωπου ειτε ειναι άντρας ειτε γυναικα. Φαινεται λιγο σεξιστικος ο τίτλος.

Το μεγαλυτερο ελάττωμα ειναι να ειναι κάποιος νευρικος αλλα αυτο νομιζω οφειλεται στο οτι ειναι απαίδευτος. Δηλαδη δεν το έχει με την κοινωνικη συναναστροφη νιώθει ανασφάλεια δεν μπορει να εκθέσει τον εαυτο του και τις θέσεις του απεναντι σε μια επερχομενη διαφωνια δεν έχει εμπειριες με συναναστροφες και ολο αυτο βγαινει σαν επιθετικοτητα.

Ομως με την νευρικοτητα τα θέματα δεν λύνονται. Ουτε ομως και με την μαλθακοτητα. Για παράδειγμα τις προαλλες υπηρξε ενας διαπληκτισμος με έναν και του ειπα εξαρχής να μην υψώνει το τονο της φωνης του δεν μιλάει σε γαϊδαρο και τον ακούω δεν ειμαι κουφος. Μετα συζητούσαμε σε ηρεμο σχετικά τονο μέχρι που κάτι ειπε σαν απειλή και του ειπα πως αν το σκεφτει αυτο θα με βρει σιγουρα αντιμέτωπο. Απλά τα πράγματα, προσωπικα έχω εκπαιδευτει στις ελεγχομενες συγκρουσεις οποτε ειναι και ενδιαφέρον μερικές φορές. Οπως εχει πει και ο Κουγιας ευχαριστώ για τη συζητηση αλλα και για την ένταση.

Επισης μια φασαρια μπορει να δωσει το έδαφος για να λυθούν και άλλα θέματα που υπάρχουνε και τοτε ειναι η κατάλληλη στιγμή να λυθούν. Ολα αυτα ομως σε κανονικο τονο ηρεμο μέν οχι μαλθακο δέ. Οποτε πιστευω πως ναι η νευρικοτητα ειναι ενα βασικο κουσουρι που πρέπει να βελτιώνεται. Μια αλλη φορα πηγα να παρκάρω ο δρομος ηταν στενος η πισω ειχε να περάσει και καθοτανε και περιμενε γυρνάω το κεφάλι και της κάνω ελα τι περιμενεις; χωράς ανετα. Και μετά βγηκε η συνοδηγος της και έρχεται στο παράθυρο μου :loltooth: την κοιτάω ... παρακαλώ πες μου της λέω. Λεει αντε μια ωρα δεν μπορεις να υπολογισεις να παρκάρεις. Εσυ εισαι η οδηγος της κάνω; αυτη δεν μπορει να υπολογισει να περάσει. Και μετά πηγε να αρχισει το κράξιμο και της λέω ελα κυρια μου σε παρακαλω κάνε μου την χάρη. Και μετά έφυγε μουρμουριζοντας, περασε απο πισω ενα μηχανάκι και κοιταζε και γελουσε... πολυ γλώσσα βγάζεις ειπα και εγω αλλα δεν ξέρω αν το ακουσε το ακουσαν ομως οι πισω και γέλαγαν. :loltooth:

βγηκε τωρα αυτη για τσαμπουκα .... και αναθεμα αν ηξερε και τι έλεγε. Τυπικο παράδειγμα νευρικου ανθρωπου που ανοιγει το στομα και δεν σκέφτεται τι λέει. Εκλεισες λέει την κυκλοφορια και δεν μπορεις να υπολογισεις και σαχλαμάρες. Ειχε ολοκληρο γηπεδο να περάσει η άλλη ουτε καν μιλησε βγηκε αυτη να κανει τσαμπουκά κιολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Τυπικο παράδειγμα νευρικου ανθρωπου που ανοιγει το στομα και δεν σκέφτεται τι λέει. Εκλεισες λέει την κυκλοφορια και δεν μπορεις να υπολογισεις και σαχλαμάρες. Ειχε ολοκληρο γηπεδο να περάσει η άλλη ουτε καν μιλησε βγηκε αυτη να κανει τσαμπουκά κιολας.
Δεν είναι μόνο θέμα νεύρων, αλλά και παρορμητικότητας. Οι Έλληνες γενικά, το έχουμε σαν λαός αυτό το κουσούρι (χωρίς διάκριση φύλων).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Αρχική δημοσίευση από:
Το μεγαλυτερο ελάττωμα ειναι να ειναι κάποιος νευρικος αλλα αυτο νομιζω οφειλεται στο οτι ειναι απαίδευτος. Δηλαδη δεν το έχει με την κοινωνικη συναναστροφη νιώθει ανασφάλεια δεν μπορει να εκθέσει τον εαυτο του και τις θέσεις του απεναντι σε μια επερχομενη διαφωνια δεν έχει εμπειριες με συναναστροφες και ολο αυτο βγαινει σαν επιθετικοτητα.
Και πως διορθώνεται αλήθεια αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,986 μηνύματα.
Όντως θα έπρεπε να αλλάξει ο τίτλος και να λέει τα ελαττώματα των ανθρώπων.

Μου αρέσει που λένε τους ανδρες ψεύτες όταν οι γυναίκες λένε του κόσμου τα ψέματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.
Όντως θα έπρεπε να αλλάξει ο τίτλος και να λέει τα ελαττώματα των ανθρώπων.

Μου αρέσει που λένε τους ανδρες ψεύτες όταν οι γυναίκες λένε του κόσμου τα ψέματα!!!

Μην κολλάτε σε αυτό.. Ανοιξε ως θέμα προς τις γυναίκες ως προς το τι δεν τους αρέσει στους άντρες γενικώς.
Μπορεί να υπάρχει αντίστοιχο και για τις γυναίκες, τι σας απωθεί πχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top