Τα τραγούδια που σιχαίνεστε αυτήν την περίοδο!

dannaros

New member

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 943 μηνύματα.
αν μου φτάνανε τα λεφτά

γιατί το τραγούδι είναι σαν να λέει: αποδεχτείτε το σημείο που φτάσαμε, να φλερτάρουμε και να στολιζόμαστε με πρώτο πλάνο την οικονομική μας ισχύ και ύστερα κάντε ευχές να σας φτάνανε τα λεφτά για να κάνετε αυτά που "πρέπει" να κάνετε για να κερδίσετε μια "κοπέλα" (για να μην πω ρομπότ).

Μπορεί να μην λέει αυτό το τραγούδι αλλά αυτό καταλαβαίνω από το ρεφρέν που έχω ακούσει δυστυχώς από τριγύρω... Δείτε απλό τραγούδι με νόημα [τα lyrics δείτε] Phil Collins - Another Day In Paradise (ακόμα και ας δεν είμαι θρησκόληπτος) [οι στίχοι δεν είναι απλή εξιστόρηση μιας σκηνής που συνέβη κάπου και κάποτε, είναι αντικαθρεφτισμός όλων μας (λίγο ή πολύ)] και μετά έρχεται και σου λέει άλλος "ετοιμάσου απόψε είναι μεγάλη μέρα, έλα να χορέψεις στα κλαμπ" και παρόμοιες τραγικομαλακίες...

ή αυτό I want to know what love is
και δες ύστερα αυτό σε προκαλώ...και χορεύω?/σε τρελό χορό?

isida!!!

New member

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας . Έχει γράψει 1,109 μηνύματα.
όλα του ΣΤΑΝ
και το ...all day, all night , all day all noght , all day all night
all day, all night , all day all noght , all day all night
μπλα μπλα...

xrisopsaro

New member

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 196 μηνύματα.

isida!!!

New member

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας . Έχει γράψει 1,109 μηνύματα.
χαχαχα το'χω ακούσει και έχω λίωσει....χααχαχαχα0χ0αχ0α0χ0αχ0α

DOINA

New member

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Λοιπον εχουμε και λεμε :οτιδηποτε των VEGAS Απλα τραγικοι..δεν μου αρεσει κανενα μα κανενα τραγουδι τους.ειδκα εκεινο το να να να να να αυτο το κανω εγω..ελεος μου ερχεται να της χωσω μπουνια!!!!! Οτιδηποτε της Φουρειρα..αταλαντη... Τουζ και βλακειες,Λαιντι γκαγκα... τα τελευταια ειναι τραγικα.. και κριμα γιατι ειχε ωραια τραγουδια,Κρις Μπραουν...αισχος κ επισης οτιδηποτε των Χολιδης,τΣΑΛΙΚΗς,ΒΙΣΣΗ,ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ (Η ΠΩΣ αλλιως λεγεται) ελλη κοκκινου οτιδηποτε δικο της ...μπλιαχ και τελος ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ του τζαστιν μπιμπερ...........ειναι για τα σκουπιδια !!!

grotesque_mask

New member

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,010 μηνύματα.
"στις δεξιώσεις που πας, πάντα κάνεις ντόρο"

lame :P

t@nia

New member

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

mindcircus

New member

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,622 μηνύματα.

dannaros

New member

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 943 μηνύματα.

karotenia

New member

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
θελω μαυρισμενο σωμα ,σοκολατοχρωμα......καθε φορα που το ακουω τρελαινομαι.
ειναι τοσο σπαστικο........

dannaros

New member

μόλις πριν 10 λεπτά το άκουσα αυτό... το είχε στα δεξιά του βίντεο "γίνε το καλοκαίρι μου" :P

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,797 μηνύματα.

CiNeFiL

Well-known member

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,843 μηνύματα.

Άγγελος

New member

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.
Kαμαριι μουυυ! Πες τα!:D
Ειναι αισχρο! οοοολοι το εχουν βαλει στο φου μπου...απορω πως γινεται να αρεσει σε ολους αυτη η μπουρδα -.-
εγω το λατρευω..:P:redface:

ειδικα την κοπελα και την ολη αθωοτητα που βγαζει..

εσας γιατι δεν σας αρεσει..?:worry::P

xrisopsaro

New member

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 196 μηνύματα.

enrose

New member

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 588 μηνύματα.
μα πόσο χάλια μπορεί να είναι...
Τόσο πολύ μου τη δίνει αυτό και οι διαφημίσεις του jumbo... ειδικά η τελευταία:mad:

https://www.youtube.com/watch?v=XCJ0f_52fYc&feature=related

CiNeFiL

Well-known member

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,843 μηνύματα.

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,797 μηνύματα.
Kαμαριι μουυυ! Πες τα!:D
Ειναι αισχρο! οοοολοι το εχουν βαλει στο φου μπου...απορω πως γινεται να αρεσει σε ολους αυτη η μπουρδα -.-
ασε ασε :S απορω πως τους αρεσει...
και σιγα τους στοιχους που εχει δλδ :/ :S

Orient.

New member

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 521 μηνύματα.

Iliaki

New member

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 771 μηνύματα.
Ρε παιδιά γιατί, το μια ζωγραφιά είναι πολύ ρομαντικό, εμένα μου αρέσει:redface::redface::redface:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...