Τελικά τα εσώρουχα παίζουν ρόλο;

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
Πιστεύω ότι πολλά πράγματα παίζουν ρόλο.Και τα εσώρουχα...βέβαια δεν είναι μόνο αυτά.Τι να το κάνεις το σέξυ εσώρουχο αν ο άλλος/αλλη κάθεται σαν αγκούρι και δεν βγάζει ίχνος αισθησιασμού.Όμως...αν ήμουν άντρας σίγουρα θα με ξενέρωνε να δω την καλή μου με την βράκα της γιαγιάς..:crazy::crazy::crazy:..όπως και για τους άντρες το ίδιο.Και δεν πιστεύω στην αντίληψη που λέει ότι θέλω ο άντρας να με θέλει για το σώμα μου και για αυτό που είμαι εγώ,και όχι για τα εσώρουχα...ΟΛΑ είμαστε εγώ.,.απο τον τρόπο που μιλάμε,τον τρόπο που χαιδεύουμε,τον τρόπο που ντυνόμαστε...όλα δείχνουν στοιχεία της προσωπικότητάς μας. Και μην ξεχνάμε και κάτι άλλο...τις λεπτομέρειες..είναι το αλατο πίπερο στη ζωή μας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Τα σεξυ εσωρουχα σε σεξυ κορμια, αλλιως.... αστο καλυτερα.

Δική μου η αρνητική. Αντιπαθώ τα ρατσιστικά σχόλια ..

εγώ που δεν έχω σέξυ καλλίγραμο κορμί τι πρέπει να φορέσω δηλαδή Μάιντ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δική μου η αρνητική. Αντιπαθώ τα ρατσιστικά σχόλια ..

εγώ που δεν έχω σέξυ καλλίγραμο κορμί τι πρέπει να φορέσω δηλαδή Μάιντ;


Καλε μην κανεις ετσι:D. Βαλε σεξυ εσυ κι αν αρεσει στον αλλον, παω πασο εγω:P
Αν και επειδη σε εχω δει μια φορα δε μου φανηκες αντι-σεξυ, εκτος αν εσυ νιωθεις ετσι(και κακως δηλαδη;))

Επι του θεματος- Πραγματικα θεωρεις πως σε χοντρο πωπο του ταιριαζει και ενα καυτο στρινγκ?
Ρατσιστικο δεν ειναι ρε κουλ:), τις υπερβολες δεν μπορω. Το πηρες προσωπικα και κακως. Αλλα ακομα κι αν νιωθεις ετσι, αυτα που παρεθεσε η Λαβ ειναι ακρως σεξουαλικα και ταιριαζουν σε ολα τα σωματα!;)

και μερικές χειρονομίες είναι πιο πρόστυχες ντυμένες

Πες τα ρε Καταλινο!! Καταλινο??? ουουου:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
How το Look Good naked
Ένας εκκεντρικός στυλίστας 'αναλαμβάνει' γυναίκες δυσαρεστημένες με την εμφάνισή τους. Στόχος του, να μοιραστεί μαζί τους μυστικά από τον κόσμο της μόδας και να τις οπλίσει με αυτοπεποίθηση, καταρρίπτοντας το μύθο της τελειότητας.

Αν και γενικά είμαι κατά του συφερτού που φέρνει ο ΣΚΑΪ σαν ποιοτικά προγράμματα εδώ διαφέρει η κατάσταση...παρόλη την σκηνοθετική μανιέρα του κουτσομπολίστικου τύπου κλειδαρότρυπας ζωής της εκάστοτε πρωταγωνίστριας σε συνδυασμό με ένα τύπο που μοιράζεται μυστικά της μόδας....εδώ ο στυλίστας θέλει κάτι να μας πεί .....να αγαπάμε τον εαυτό μας και το σώμα μας ακόμη και τα ελαττώματα του.....

Και γιατί το λέω όλο αυτό;;;;;

Γιατί η διαφήμιση του μοντέλου με τις αναλογίες 90-60-90 και τα σεξυ τέλεια εσώρουχα δεν υπάρχει σε πληθώρα, αλλά από την άλλη πλευρά δεν σημαίνει ότι κάθε τι που ξεφεύγει από αυτό το κανόνα είναι υποχρεωτικά άσχημο ή αντιαισθητικό.....αρκει μια κοπέλα ή ένασ άντρασ να φορά το σωστό μέγεθος ..δηλαδή δεν μπορεί να είσαι μεγέθους UK 20 και να θες να φοράς εσώρουχα μεγέθους UK 14:P:P

ναι!!!! τα εσώρουχα σε κάποιους άντρες και σε κάποιες γυναίκες παίζουν το ρόλο του παιχνιδιού.....να τινάξει την τιράντα η κοπέλα , να μυρίσει το ταίρι τα μεταξωτά εσώρουχα πλημυρισμένα από το άρωμα της που τόσο του αρέσει....
Αλλά και όχι!!!! Υπάρχουν άντρες που βρίσκουν εντελώς αντιερωτικό μια γυναίκα να προσπαθεί μέσα από περίπλοκες κινήσεις να δείξει λιγο από το δαντελωτά εσώρουχα τους και θέλουν πιο καθαρές πιο γήινες εκφράσεις γύρω από το ερωτικό στοιχειο…… (τι έπαθα και μιλώ σαν τον Ασκητή:P…) τα θέλουν πιο pure και natural…κατευθείαν από τη φύση…..

Πάντως δεν πιστεύω ότι ένα εσώρουχο θα σου φτιάξει ή θα σου αλλάξει την ερωτική χημεία…… που νιώθεις για κάποιον.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Και κατι ακομα που μου ρθε και με προλαβε η βενι... αμαν αυτες οι γυναικες... ολο επιβεβαιωση θελουν.:P
Ρε σεις μην τρελαινεστε γενικα με τα εσωρουχα. Αμα ο αλλος ειναι π@παρας και το ιδιο το μοντελο να χει μπροστα του, θα φερθει χαζεμενα για να μην πω κατι χειροτερο και η αλλη θα νιωσει ασχημα. Σημασια εχει ναι μεν η χημεια αλλα κι ο,τι βαζουμε ναναι γουστοζικο και να καλυπτει τυχον ατελειες η να αναδεικνυει τα ωραια σημεια. Εγω αν ημουν ανδρας θαθελα η αλλη να ειναι σεξυ αλλα προσεγμενα σεξυ, να χει συναισθηση του τι φοραει και το πως το φοραει. Το ιδιο και για τον ανδρα, ε? Μη μου ρθει με το θεοκολλητο σλιπακι νομιζοντας οτι ειναι κανα μοντελο που βγηκε απο διαφημιση, οταν τα μπουτακια του η ο πωπος του ειναι ειναι νιανια. Κατι τετοια βλεπω σε παραλιες και φρικαρω. Να μας πανεεε οσα φοραμε, ε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Βαλε σεξυ εσυ κι αν αρεσει στον αλλον, παω πασο εγωMP
Αν και επειδη σε εχω δει μια φορα δε σε θεωρω αντι-σεξυ

Παρόλο που η πρώτη πρόταση χαλαρά αποτελεί αντίφαση της δεύτερης, προχωράω γιατί ξεφεύγουμε από το θέμα. Το αναφέρω όμως just for the record

Επι του θεματος- Πραγματικα θεωρεις πως σε χοντρο πωπο του ταιριαζει και ενα καυτο στρινγκ?
Ρασιστρια δεν ειμαι, τις υπερβολες δεν μπορω. Το πηρες προσωπικα και κακως. Αλλα ακομα κι αν νιωθεις ετσι, αυτα που παρεθεσε η Λαβ ειναι ακρως σεξουαλικα!;)

Μήπως μπερδεύεις το εσώρουχο με το μαγιώ; Τα εσώρουχα (το λέει και η λέξη) τα βλέπεις εσύ που τα φοράς και ο εκάστοτε σύντροφος / παρτενέρ (άντε στα μεγάλα κέφια και παραπάνω από ένας - λολ) οπότε.. πού είναι το πρόβλημα εφόσον δεν εμφανίζεις τον μεγάλο αντι-σέξυ τουρλωτό χοντρό πωπό σου σε κοινή θέα; Δε μιλώ για'σένα, το β' ενικό εδώ αναφέρεται σε κάθε κοπέλα που δεν έχει σέξυ σώμα με τη δική σου έννοια (δηλαδή το αντικειμενικά όμορφο καλλίγραμμο και σχετικώς αδύνατο σώμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Παρόλο που η πρώτη πρόταση χαλαρά αποτελεί αντίφαση της δεύτερης, προχωράω γιατί ξεφεύγουμε από το θέμα. Το αναφέρω όμως just for the record
Καλη μου Μαντρου νομιζω δεν καταλαβαινεις τι λεω η δε το λεω καλα και λυπαμαι που δεν μπορω να κατεβαζω σεντονια καθε φορα και να δικαιολογω καθε φραση μου 'η δε θες να καταλαβεις.
Το αναφερω just for the record, δυστυχως δεν ειμαι ανδρας και ουτε ειμαι σε φαση να σε επιβεβαιωσω περισσοτερο.



Μήπως μπερδεύεις το εσώρουχο με το μαγιώ; Τα εσώρουχα (το λέει και η λέξη) τα βλέπεις εσύ που τα φοράς και ο εκάστοτε σύντροφος / παρτενέρ (άντε στα μεγάλα κέφια και παραπάνω από ένας - λολ) οπότε.. πού είναι το πρόβλημα εφόσον δεν εμφανίζεις τον μεγάλο αντι-σέξυ τουρλωτό χοντρό πωπό σου σε κοινή θέα; Δε μιλώ για'σένα, το β' ενικό εδώ αναφέρεται σε κάθε κοπέλα που δεν έχει σέξυ σώμα με τη δική σου έννοια (δηλαδή το αντικειμενικά όμορφο καλλίγραμμο και σχετικώς αδύνατο σώμα)
1. Εσωρουχο με μαγιω για μενα πανω κατω το ιδιο. Με τη μονη διαφορα πως το εσωρουχο δε θα το βαλεις στην παραλια, ενα σετ εσωρουχων που μοιαζει με μαγιω το φορας σαν εσωρουχο κι ειναι εσωρουχο. Ψιλοασχετο γιατι δεν εννοουσα μαγιω αλλα αφου το εθεσες...
2. Μωρε, αν νιωθει καλα η κοπελα με τον χοντρο πωπο (και αλλο χοντρος αλλος τουρλωτος) ας τα βαλει. Εγω ας πουμε αν ειχα κυτταριτιδα, θα φροντιζα να φορω εσωρουχα τυπου παραθεσεις της λαβ, καλυπτουν πολλες ατελειες. Δε θα παω να του βγαλω του αλλου φατσα καρτα την κυτταριτιδα. Ανεξαρτητα αν με αγαπαει η οχι, ειναι θεμα αισθητικης, εκτος αν ειναι κι εκεινος ζουμπουρλο και τα βρουνε συναισθηματικα στο κομματι αυτο.
3. Κοιτα να δεις, προσβαλλεις το σχολιο μου ως ρατσιστικο, οταν δεν μπαινεις καν στη διαδικασια να σκεφτεις αντικειμενικα-αλλα το πας επι προσωπικου- οτι ο ανδρας ξενερωνει αν η γυναικα του φοραει εσωρουχα που δεν της πανε. Δεν το γνωριζεις αυτο για τους αντρες? Οσους κι αν ρωτησεις και στο θεμα σχεδον ολοι θα συμφωνησουν πως αν δεν της παει καποιας, μη το βαλει.
4. Για μενα για να καταλαβεις ποσο εκτος ειμαστε απο την αποψη πως δεν ξερεις πως ειναι για μενα το καλλιγραμμο σωμα-καλλιγραμμο σωμα δεν ειναι το αδυνατο σωμα. Οι καμπυλες μου αρεσουν και το κανονικο σωμα. Ουτε παραπανω, ουτε παρακατω. Ουτε λιπη, ουτε κοκκαλα. Το ιδιο μου αρεσει και στους ανδρες.

Α, κι επειδη δε με ρωτησες για να καταλαβεις τι εννοω, αλλα βιαστηκες, θα σου πω πως οταν ελεγα σεξυ, εννοουσα τα στρινγακια, τις ζαρτιερες, τα κορδονια κι ολα αυτα τα λεπτεπιλεπτα, που ναι αν δε σου πανε(οχι εσενα, μην προσβληθεις πλιζ, γενικα μιλαω)αστο καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Επειδή οι περισσότεροι άντρες 'εκπαιδεύονται' από μικροί να διεγείρονται οπτικά, (τσόντες, περιοδικά, κτλ), πιστεύω ότι παίζουν ρόλο και τα σέξι εσώρουχα. Φυσικά, δεν είναι το σημαντικότερο αλλά με βεβαιότητα μπορούν εξιτάρουν έναν άντρα. Σίγουρα πάντως, οι περισσότεροι τρελαίνονται να τους κάνεις μερικές φορές έκπληξη με έχτρα σέξυ εσώρουχα. ;)

Τώρα σχετικά με το αν πρέπει ή όχι να φοράει μια γυναίκα σέξυ εσώρουχα ανάλογα με το κορμί της, πιστεύω ότι μπορεί να το κρίνει και οι ίδια. Πάντως, θεωρώ ότι κυκλοφορούν αρκετά ώστε να βρει η καθεμία το κατάλληλο για τον σωματότυπο της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Για μένα το σεξ είναι τέχνη στο κορμί της συντρόφου, είναι απόλαυση με τρόπο που να μεγιστοποιεί την αξία του και τέλος είναι αποθέωση. Ότι κορμί και να έχει η άλλη, θέλω να το απολαύσω με τον δικό μου τρόπο, κι όχι με έναν κοινό για όλες, τύπου "Βγάλτα, μπαίνω, αχ τι ωραία στήθια που χεις, σπλιτς, γεια χαρά"
μάλλον παίζεις τρίλιζα με το κορμί της δεν εξηγείται διαφορετικά τόση αναλύση......;)
Rondes_098_575_355.jpg
σεξυ δείχνει κι ας έχει περιττά κιλά ...ακούς Madrugada;;;;;;
tyra.jpg
τα εσώρουχα παίζουν το ρόλο του παιχνιδιού στον έρωτα και το σεξ σε όσα ζευγάρια το γουστάρουν .... για τα υπόλοιπα ζευγάρια είναι απλώς ύφασμα........περιττά για το ερωτικό παιχνίδι;);)
47281072.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Οντως σεξυ η πρωτη φωτο(για τις αλλες δυο δεν το συζητω, ειναι πολυυ σεξυ) αλλα εξακολουθω να πιστευω πως δε θα της ταιριαζε ενα στρινγκ. Γιατι πολυ απλα δε θα φαινοταν. Πραγματικα ειναι παραλογο αυτο που λεω?:hmm:
Δειξτε μου φωτος παχουλων γυναικειων πωπων σεξυ και θκαω.:P
Παχουλων λεμε, ε?οπως η πρωτη. Μη μου βαλετε μπιγιονσε και λοπεζ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Να κανω και μια παρατηρηση...
Το τι θεωρει κανεις σεξυ και τον εξιταρει, διαφοροποιειται απο ανθρωπο σε ανθρωπο...
Οποτε μην τρελλαινεστε...Σημασια εχει να νοιωθεις εσυ σεξυ, να αισθανεσαι ομορφα με αυτο που φορας και τα γουστα σου να ταιριαζουν με εκεινα του ανθρωπου σου.
Καποιος μπορει να θεωρει σεξυ τα μπραζιλ σλιπακια και εσενα να μη σου λενε κατι...μπορει να αρεσκεται στα βαμβακερα και οχι στη δαντελα, στο σατεν ή στη διαφανεια.
Δοξα το Δια, ολοι διαφορετικοι ανθρωποι ειμαστε μεταξυ μας με ποικιλλα γουστα.

Οποτε, περι ορεξεως κολοκυθοπιτα!

Το σιγουρο ομως ειναι οτι και τα εσωρουχα παιζουν το ρολο τους και οποιος νομιζει το αντιθετο, απλα εθελοτυφλει.
Ειναι σα να μη δινει κανεις σημασια στα καρυκευματα, μπαχαρικα που εχει ενα φαγητο και θα το κανει σουπερ σε συγκριση με ενα επισης καλομαγειρεμενο που απλα θα εχει τη σωστη ποσοτητα αλατιου και τιποτα παραπανω.

Καλημερες σας...:)

Υ.Γ και υπ' οψιν...
ειναι πολυ πιθανο τα γουστα μας με το περασμα χρονου σε καποια πραγματα να αλλαξουν :)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.



Αχα ! Ωστε εσύ είσαι που μου κλέβεις την μπουγάδα :mad:


:P


Οσον αφορά στο θέμα ..δεν ξέρω τι λένε τα αγοράκια άλλωστε καθείς με τα γούστα του
και τα φετίχ του , απλά για τη δική μου αισθητική θεωρώ πως δεν υπάρχει τίποτα πιο
ερωτικό από ένα λευκό αντρικό πουκάμισο πάνω σε ένα γυμνό γυναικείο σώμα .

Όσο για το ... αντρικό σώμα ...
νομίζω πως είναι πολύ ερωτικό και άκρως ερεθιστικό το παιχνίδι της γάτας με το ....
i749551_sexy-men-s-underwear.jpg


:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
megan-fox-nytimes-2.jpg
Μωρε και με μπλουζακι και κανονικο εσωρουχο, μια χαρα σεξυ μπορεις να εισαι:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Τα σεξυ εσωρουχα σε σεξυ κορμια, αλλιως.... αστο καλυτερα.

ναι αλλα σε πιανει ποτε ποτε να βγαλεις ενα νταλκα
κι ας ειναι και σε μνημοσυνο αισθητικης.
Υπο αυτη την εννοια μια χαρα ειναι να φοραει μια χοντροκωλαρου
ενα κορδονακι (που ειναι σα να μη το φοραει)
γιατι θα'ναι σα να λεει "σας γραφω στα τραχυα μου κωλομερια"
επειδη δε με αφορα η αισθητικη σας ουτε ζω για να εκπληρωνω
το προσωπικο γουστο των αλλων.

Διδακτικό, ρυθμικό, συνθηματικό, λίγο μυστήριο (αχ να πεσει το γκομενακι
που λεμε δοκιμιακως ανεκπληρωτο, με το κολαν ρινοκερου στην ιδιωτικη λιστα
της γ@μημενης ιδιωτικης μου μοδας), σπαραξικαρδιο για αυτην που για ακατανοητους
σε σενα λογους μπορει και να την κανει ακομη παρεα (το γκομενακι).

Μπορει να πεσω και εξω, αλλα απο οποια πλευρα και αν το δω
παλι μετριο ειναι για τα δικα μου γουστα.
Και το σεξυ μποντι σε νοτ σεξι αντεργουεαρ,
και το τοφαλο μποντι σε χοτ χοτ χοτ...

Ξερεις γιατι ομως?
Γιατι το γιατι ειναι που χει ολο τη γλυκα του νοηματος:

γιατι το λεω και ξεδινω χωρις να αντιλαμβανομαι οτι το υψος
και το βαθος του γουστου ειναι μια επιταγη που ληγει δε ληγει
ειναι προσωποπαγης (;) και δε κρινεται από τη διαθεσιμοτητα του χρονου
εξοφλησης των οσων κρατουν μια αλλη επιταγη...

Δε μπορει να σκαρτευεις (η να πετας τα ντηλιτ σα μακαρονια στο τοιχο)
του αλλου το γουστο που ειναι 100 τονοι πιο σκουρο η 99 τονους πιο εντονα χρωματα
απο το δικο σου, ειτε λογω κυτταριτιδας, πατσοκοιλων, βυζοραγαδων, μπουτοελεφαντιασης
και γαμομπετοκωλονερουλιασης γιατι αν εσενα θιγεται η αισθητικη σου (οπως διαρρεεις) τοτε
το μυαλο σου δεν ειναι τσιρκο (συμφωνα με το προμοσιον) αλλα μια μαρμαρωμενη κουνια που καιγεται
να παρακολουθει (με ξεφρενα σπαραχτικα βλεμματα) τα καρουζελ των αλλων
κι ας εισαι φιγουρινι και το τσιρκο εχει μεσο ορο βαρους επισκεπτων τα 142 κιλα...

και τελοσπαντων τελευταια πηρα 5 κιλα στη περιφερεια:
αν γνωριζομασταν και με εβλεπες πλαδαρη θα μπορουσα
να εξαργυρωνα τα υποτιμητικα σου -κρυμμενα σαν βιετκογκ -
βλεμματα με ενα κιλο φλασκουνι και λιγη αλισφακια μαζεμενα
απο βουνοπλαγια με θεα το μεντρανο; :hmm:


Αν για λογους αισθητικης (Σου) θα πρεπει ολοι οι πολυ παχουλοι
να περιοριζονται στα μισα η στο εν τεταρτον της κατηγοριας ρουχων
απο τους νορμαλ, ειναι σα να δημιουργουμε φυλακες αισθητικης και μαλιστα
οχι στα προτυπα μας...

Αν τα νουμερα βοηθουν, αυτο απο μονο του παει να πει
πως οι βιομηχανιες ρουχων δεν το βλεπουν καθολου ετσι, πανκακιστο τσιρκονιονιο. :redface:

Μα καλα θα πεις οτι εκεινες εριξαν ενα big σκατο για το θεμα γουστο του "κ"
η την αισθητικη του "λ", αυτες πινουν και τρωνε στο ονομα του προφιτ.
Ναι μα αν ηταν να παραγουν κατι που δε θα φοριοταν, ομως...?

Κι αυτες ξερουν που παει η ζητηση προτου εσυ το ζητησεις, θαρρω...(με τα βαρομετρα και τις
βαρυγδουπες στατιστικουλες)

Αρα εμμεσα λογαριαζουν, τελικα και το μεσο γουστο (ζητιεται ο,τι ειναι και του γουστου μας).
Που για να επιτρεπουν τα XL και ΧΧΧΧL θα πει οτι η αισθητικη του πραγματος
δεν ειναι θεμα υπεραπλουστευσεων και ουτε η γενικη αισθητικη ταυτιζεται
με την προσωπικη μας αισθητικη.

Εδω θυμηθηκα τον προλογο συνεντευξης καποιου Μαριου, αλλα...αστο για αλλη φορα :P

τι ακριβώς εννοείς; δε σε πιάνω ....

βγαζοντας στο κλαρι ενα απλωμενο βρακι με παντζακια
νομιζω πως θες -διχως λογια- να καταδειξεις οτι
"να δεστε τι ειναι? ενα κομματι υφασμα, ενα ακομη ασπρορουχο,
ας μη το παραλληλιζουμε με την αληθεια ενος γυμνου κορμιου"

...ε, και μου φανηκε τοσο μονοχνωτο, γκριζαρισμενο και λιγο
υποτιμωντας τη δυναμικη μιας αλλης εικονας,
πολυ πιο καυλερης απο ενα προπολεμικο μπουγαδοβρακο
που σε κανει να μη θες ουτε να το μαζεψεις, ωσπου να γινει
στοχος απο λοχο κουτσουλοπεριστερων η μεχρι να το κοψει στα δυο
ενας μπατης βρακομπατης. :)

προτιμω το ενδιαμεσο του μπωντλαιρ που απο το
απλωμενο καλο θα προτιμουσε το φορεμενο κακο...

Έχετε εκπληκτική ικανότητα περιγραφής δεσποινίς μου, άμεσο επακόλουθο του αυθορμητισμού και άμεσο αποδεικτικό ότι κάποιος μπορεί να ζήσει έντονες στιγμές δίπλα σας.

Μα τι σας επιασε, ευγενικε μου ποπολαρε;
Κ@@@υλωμενος μου εισθε παλι;

παρεπιπτοντως θα ηθελα να σας ευχαριστησω για το γελιο
(αν και μου το σοβαρεψατε)
σχεδον με ψησατε για 1001 νυχτες παραδοσης,
μου αρεσε η ποιητικοτητα των φρασεων, αυτο το ανεμελο
το καπως λογοτεχνικο, το ξοδεμενο σε επιθετα, αυτο το επαινετικο
και το φλογερο, στο οποιο ειμαι ανικανος να αρθω...:(
...αυτο το διαδικτυακο παραγωγικο αριστουργηματων που ξεπηδαει
απο τις ρωγες των δαχτυλων σας,
το ελευθερο και το ευψυχο, το ενθουσιωδες, το εντελως κοκομπλοκιστικο
και ψαροφλεγματικο... (αχχχ)...το δικο σας μοναδικο τέλος
παντωνες.

Άλλωστε οι άνθρωποι με φαντασία μπορούν να δημιουργούν πάντα νεες συγκινήσεις και να κρατούν αμείωτο το ενδιαφέρον του συντρόφου τους.
...ή μπορουν να πεθαινουν απο αυτο που εν ζωη τρεμουν...
(βλεπε Ποε και τον τρομο του περι του ψυχους απο το οποιο και πηγε αδιαβαστος - πως εκφραζομαι ετσι η κακομοιρογλου)

Θα ήθελα να διαφωνήσω όμως με ένα κομμάτι του -ύποπτα ομοιάζοντος ως προϊόν Δεσμώτου- λόγου σας
οχι παλι θεε μουυυυυυυυυυυ.... οοοοοοοοοοοχιιιιι πααααααλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :wall:

Ελάτε να κάνουμε μια σύγκριση:
ήρτα ηρτα :)

Έστω για 1 ώρα είστε άντρας, συνευρισκόμενος με μια μελαχρινή γυναίκα άγριων ενστίκτων που γδύνεται μπροστά σας, υποσχόμενη μια βραδιά άγριου σεξ. Ξαφνικά αποκαλύπτεται ένα κίτρινο σουτιέν με τον Τσιπ και Ντέηλ σε κάθε βυζί, όπως και ένα ροζ κάτω εσώρουχο με τη Hello Kitty. Χαριτωμένα θα μου πείτε, δεν αντιλέγω. Ταιριαστά όμως; (τόσο μεταξύ τους όσο και με το μήνυμα και το στυλ που θέλει να εκπέμψει η κοπέλα)
Οποτενες, αν σου φερω τα λαμπερα βουνα μου (clairmont tits) στο προσωπο σου,
(λαϊκιστι βυζορακετες)
μου λες πως θα ξενερωσεις απο το ροζ hello kitty στριγκακι μου (και το σουτιεν ηλιο στα στηθακια)
και αφου τσινησεις σαν γαιδουρι, μεταβολη και λοχος; :eek::eek:
ιζ δις καμινγκ φρομ γιου ορ φρομ γιορ σαμπκονσιας γουιτς ιζ καπτσαρντ
μπαι σαμ νταρκ σαντοου ..η απλα εκεινη τη βραδια θα ειχες τριπλοφακ ντεητ κι επεσε η σημαια
και προφασιστηκες το μικρο ροζ κιττυ για να πας σπιτι και να ενσωματωθεις με το στρωμα; :worry:

Απλοϊκά και μόνο αν το σκεφτεί κανείς, η λογική είναι η ίδια με το γιατί κάποιος μπορεί να προτιμήσει ένα πιάτο παστίτσιο το οποίο είναι καλοκομμένο σε ένα απολύτως τετράγωνο κομμάτι, με τη σωστή αναλογία μπεσαμέλ-μακαρονιών-κιμά και όχι ένα πιάτο παστίτσιο αναποδογυρισμένο μέσα σ' ένα πιάτο, με τον κιμά να έχει διαλυθεί, το κομμάτι να έχει χάσει τη συνοχή, και τη μπεσαμέλ να μην αποτελεί παρά ένα ελάχιστο τμήμα του συνόλου.
αυτα διαβαζουν κι οι εξηνταρηδες και πουλανε τη ψυχη τους στο διαολο..
Γιατι ο εξηνταρης κοιτα πως δεν του σηκωνεται πρωτιστως (και καλα κανει και την πουλαει)
ενω εσενα σου σηκωνεται και τον καρφωνεις στον τοιχο σκεφτομενος παστιτσια και ροζ κιτρινα underpants.
Οταν καποιος ετοιμαζεται να εκτελεσει ενα αλμα (εδω ειμαστε), πεστο φακουλο, δεν αλλαζει η κεντρικη ιδεα,
ειναι εξαιρετικα επικινδυνο η βλακωδες η και τα δυο να παρακολουθει την κινηση των ποδιωνε του (μπαχτιν).

Κανε τους συνειρμους τωρα κι οπου "κινηση ποδιων" βαλε "γουστο εσωρουχων"...

καληνυχτα (φουκαρα μου) βαλντεροκεμαλ, αυτος ο κοσμος δε θα αλλαξει ποτε,

φοράτε έναν κορσέ όπως ο ανωτέρω και ο σύντροφος σας τον λύνει αργά, χωρίς να τον βγάλει τελείως. Έπειτα με τη γλώσσα του ξεκινά από χαμηλά, και απαλά ανεβαίνει κατα μήκος της σπονδυλικής σας στήλης, για να καταλήξει πίσω από το λαιμό σας.
εισαι και βαλντερ εισαι και καβλαντερ :redface:


Δική μου η αρνητική. Αντιπαθώ τα ρατσιστικά σχόλια ..

εγώ που δεν έχω σέξυ καλλίγραμο κορμί τι πρέπει να φορέσω δηλαδή Μάιντ;

κατι σε σακουλα τζαμπο αλλα να μην ειναι μπεμπε, παιζει; :worry::worry:


Πολυ ωραιο θεμα,
μου βγαζει την ερωτοφιλοσοφο απο μεσα μου,
μια κ@@υλοτητα α λα Joyce Mancour. :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Γεμίσαμε από μυαλά που βλέπουν τα εσώρουχα σαν το αποκορύφωμα του γαμέτεν

have sex and no theories please!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.

Και αυτη που δεν φοραει στρινγκ ποσο σεξυ ειναι!!!!!!!!!
Πωπωπωπωπωπωπωπωπωωπωπωπωπω:redface:( αν και τα σωβρακακια σαν του πρωτου με ξενερωνουν απιστευτα)


Ε ναι αυτη είναι πολυ σέξυ και έχει πολυ σεξυ πωπό!!!! Αυτα τα κορμιά μου αρεσουν...
Συγκρινονται?? δεν νομίζω!!:P

Απο οτι κατάλαβα κατι τετοιο λέει η μαιντ, ε ναι μην υπερβαλουμε κιολας!! Το θεμα ειναι το εσωρουχο να το φορας, να μην σε φοραει!! Η πρωτη κοπελα με τον ωραιο πωπο δεν φοραει σεξυ εσωρουχο, κι ομως ειναι τοσο σεξυ!!
Δηλαδη να ημουν αντρας και να μου σκαγε καμια τετοια!!! :/::P
Τα ωραια κορμια ειναι τα φυσιολογικα με τα πιασιματα, για μενα ετσι, μην παρεξηγηθω!!
Ας καταλαβουμε επιτελους εμεις οι γυναικες τι μας παει και τι οχι!!
Το σεξυ το εχουμε μεσα μας δεν το κανει το εσωρουχο!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Το ερωτικό παιχνίδι αρχίζει πολύ πριν τη συνάντηση των σωμάτων, όταν μόνοι ακόμη, επιλέγουμε τα εσώρουχα που σαν πανοφόρι, θα αγκαλιάσουν την ψυχή μας που φορά ήδη τα καλά της για τον ποθητό εραστή.
Η ερωτική διέγερση φουντώνει από την ώρα εκείνη που τα εσώρουχα, μας χαϊδεύουν και γεννούν την προσμονή της στιγμής που το αγαπημένο χέρι θα τα αφαιρέσει από το ξαναμμένο κορμάκι μας.

Δημιουργούν τον ψυχολογικό καμβά πάνω στον οποίο ο σέξαρτιστ (που θα έλεγε και ο Δεσμώτης) θα ...μεγαλουργήσει.

Σ' ένα χορό που παίρνουν μέρος όλες οι αισθήσεις, πρέπει να έχει και η όραση το μερτικό της κι αυτό δεν αφορά μόνο τον ερωτικό σύντροφο, αλλά κι εμάς, για μας. :D Έχω την υποψία, ότι όποτε φόρεσα σέξι εσώρουχο, κυρίως το φχαριστήθηκα πρώτη εγώ... :hmm::redface:

Ποιο είναι το σέξι εσώρουχο; Εκείνο που μας κάνει πρώτα απ' όλα να αισθανόμαστε οι ίδιοι σέξι, είτε είναι η Χέλόου Κίτυ, είτε η βράκα της θείας μου της Μαρίτσας, είτε οι ζαρτιέρες.

Είναι εκείνο που επιβεβαιώνει το τραγούδι του Μαργαρίτη:
Στον καθρέφτη σου κοιτιέσαι κι από μόνη σου αγαπιέσαι. :P

Τίποτα πάντως πιο σέξι, από την ερωτική επιθυμία ζωγραφισμένη στο πρόσωπο του εραστή μας, να λέει "σε ποθώ".
Τίποτα απολύτως! :yes: Γι' αυτό κορίτσια (και αγόρια...!) αν φορέσετε το πιο λάγνο βλέμμα σας, τα εσώρουχα...παραλείπονται. :D


Αρχική Δημοσίευση από Valder:

Αχ θα τρελαθώ, υπάρχουν και για άνδρες:
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
βγαζοντας στο κλαρι ενα απλωμενο βρακι με παντζακια
νομιζω πως θες -διχως λογια- να καταδειξεις οτι
"να δεστε τι ειναι? ενα κομματι υφασμα, ενα ακομη ασπρορουχο,
ας μη το παραλληλιζουμε με την αληθεια ενος γυμνου κορμιου"

Αν έχεις τέτοια σχέση με τα νομίσματα, καλύτερα να τα αφήνεις στο πορτοφόλι σου!:)
Καθαρά χιουμοριστικό σκοπό είχε η συγκεκριμένη ανάρτηση. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο.

...ε, και μου φανηκε τοσο μονοχνωτο, γκριζαρισμενο και λιγο
υποτιμωντας τη δυναμικη μιας αλλης εικονας,
πολυ πιο καυλερης απο ενα προπολεμικο μπουγαδοβρακο
που σε κανει να μη θες ουτε να το μαζεψεις, ωσπου να γινει
στοχος απο λοχο κουτσουλοπεριστερων η μεχρι να το κοψει στα δυο
ενας μπατης βρακομπατης. :)

Το θέμα δεν είναι ποτέ τι φοράει κάποιος, αλλά πως το φοράει. :)
Και ενίοτε και ποιός το φοράει.
Αν οι άρρενες του φόρουμ έβλεπαν το συγκεκριμένο "βρακοπαντέλονο", φορεμένο από την Αντζελίνα Τζολί ή την Σκάρλετ Γιόχανσον και συνδυασμένο με έναν εκπληκτικό αναγεννησιακό κορσέ... ενώ από την άλλη την Ροζάν Μπαρ με ένα σούπερ σέξυ στρινγκ .... εσύ ποιά λες θα σήκωνε το λάβαρο της επανάστασης;;





Δε σημαίνει βέβαια ότι πρέπει κανείς να έχει το τέλειο σώμα, για να βάλει σέξυ εσώρουχα. Ούτε και σημαίνει, ότι σέξυ είναι μόνο τα εσώρουχα με δαντέλες και κορδόνια.
Σέξυ είναι ότι μπορεί να υποστηρίξει ο καθένας .... τα υπόλοιπα είναι καλό να αποφεύγονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
εγω νομιζω δν χρειαζονται....αν η κοπελα σου δε σε διαγειρει και με τα ρασα....τι να το κανεις? αφου εχουν το χαρισμα να σε προκαλουν σεξουαλικα με τροπο που θα μιλησουν/φερθουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κι αυτες ξερουν που παει η ζητηση προτου εσυ το ζητησεις, θαρρω...(με τα βαρομετρα και τις
βαρυγδουπες στατιστικουλες)

Αρα εμμεσα λογαριαζουν, τελικα και το μεσο γουστο (ζητιεται ο,τι ειναι και του γουστου μας).

Που για να επιτρεπουν τα XL και ΧΧΧΧL θα πει οτι η αισθητικη του πραγματος
δεν ειναι θεμα υπεραπλουστευσεων και ουτε η γενικη αισθητικη ταυτιζεται
με την προσωπικη μας αισθητικη.


Τελικα τι θεωρουν οι περισσοτεροι ως καλαισθητο γενικοτερα? Το κοινως παραδεκτο οριζεται απο την πλειοψηφια? :worry:

Για μενα τουλαχιστον ειναι η αναδειξη των καλων σημειων και οχι των ατελειων μας επειδη μπορει να εχουμε χ απωθημενα και στον καθρεπτη μας βλεπουμε κατι αλλο απ' αυτο που θα επρεπε. Ο,τιδηποτε αλλο, προσωπικα, το θεωρω ακαλαισθητο και προσβαλλει την αισθητικη μου και αυτο ειναι δικαιωμα μου.
Τωρα, εαν καποια ειναι z+ κιλα, το εσωρουχο της χανεται πανω της, το θεαμα της αρεσει και του γκομενου της επισης,
με γεια τους και χαρα τους και καλες ανασκαφες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top