Τελικά τα εσώρουχα παίζουν ρόλο;

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Με το οποιο θελεις να πεις τι ακριβως?
Μου χρεωνεις κατι?
Σχολιάζω την απαράδεκτη συμπεριφορά σου απέναντι σε ανθρώπους που για τον x,ψ λόγο είναι υπέρβαροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
υποψιαζομαι πως η χιμελα τονιζει οτι ειναι σημαντικο αν ενας αντρας μπορει να σε αναψει
ενα μπετονι βενζινη και ενα σπιρτο φτανει..
οτι και να φοραει η γυναικα..:hehe::knife::bleh::shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δικαίωμά μας κι εμάς να θεωρούμε την αναισθησία ακαλαίσθητη, ναι; :) Αυτό κι αν δεν είναι θέαμα.
Που ανιχνευσες αναισθησια εσυ τωρα ; :confused:. Εκτος αν την αληθεια και την ειλικρινεια την βαφτισες ετσι.

Εμένα όλα αυτά μου θυμίζουν μια παροιμία που λέει:
της κοντής ψωλής της φταίνε οι τρίχες
Κοινώς αν ο άντρας είναι άντρας και γουστάρει τη γυναίκα, και με ράσο να του εμφανιστεί και με κελεμπία και με βράκα, τη δουλειά του θα την κάνει.
Δλδ αν η γυναικα ειναι ξενερωτη και ασχημη...και "ριξει" τον ανδρα...φταιει ο ανδρας που δεν ειναι αρκετά ανδρας ; Ποσες φορες ειπα "ανδρας" σε αυτη την προταση ;

Ανδρας.

Η Λια εγραψε σχεδον ακριβως αυτα που θα εγραφα, (και τρομακτικά, σχεδον με τον ιδιο τροπο, τοσο που νομιζα οτι καποιος μου εβαλε το αβαταρ της).

Δεν εχετε καταλαβει να πραγμα. Θυληκοτητα. We like that. Μερος αυτης ειναι και το εσωρουχο,οπως ειναι και το ντυσιμο, το πως μιλατε,το βλεμμα,το στυλ,το περπατημα, πολλά. Οταν λοιπον υστερει κατι απ'αυτα, χανετε ποντους. Καποιοι τους μετρανε τους ποντους υποσυνειδητα. Οχι ολοι με τα ιδια κριτηρια παντα βεβαια.

Ετσι λοιπον, αν η γυναικα, φοραει εσωρουχα ξενερωτα (βρακα για καποιους, hello kitty για αλλους κ.ο.κ), εξαρχης θα μας απωθησει σε αυτον τον τομεα.

ΑΡΑ, εαν φτασουν 2 ατομα να ειναι μαζι και στο κρεβατι ή και συνεχισουν μαζι, σημαινει οτι ειτε συνολικα τον εχετε κερδισει (αρα τα ξενερωτα εσωρουχα σας, δεν τον απωθουν αρκετα, γιατι άλλα πραγματα πανω σας τον ελκυουν πιο πολυ), ειτε δε τα θεωρει ξενερωτα.

Απλά μαθηματικα και χημεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σχολιάζω την απαράδεκτη συμπεριφορά σου απέναντι σε ανθρώπους που για τον x,ψ λόγο είναι υπέρβαροι.

Ποιο ηταν ακριβως το απαραδεκτο? Γιατι δεν αναφερεις συγκεκριμενα?
Διοτι,
βασει της δικης μου αισθητικης, δεν απεκλεισα τους υπερβαρους απο τα σεξυ εσωρουχα, παρα υποστηριξα οτι δεν ειναι ολα για ολους και εδωσα συγκεκριμενο παραδειγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τωρα, εαν καποια ειναι z+ κιλα, το εσωρουχο της χανεται πανω της, το θεαμα της αρεσει και του γκομενου της επισης, με γεια τους και χαρα τους και καλες ανασκαφες!
Αν μια υπέρβαρη φίλη σου, σου εκμυστηρευόταν ότι αγόρασε σέξι εσώρουχα για το βραδινό ερωτικό ραντεβουδάκι της, θα της ευχόσουν "καλές ανασκαφές";;;
Φυσικά και δεν θα το έκανες, αφού ξέρεις πολύ καλά πως είναι αγενές, προκλητικό και αναίσθητο και θα πλήγωνε την υπέρβαρη φίλη...εκτός κι αν μας πεις πως δεν έχεις υπέρβαρες φίλες, αφού προσβάλλουν την αισθητική σου... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σέξι εσώρουχα δεν είναι μόνο τα G-string βρε Νεράιδα, όπου ίσως όντως το θέαμα θα ήταν αντιαισθητικό. Υπάρχουν ορισμένοι τύποι σέξι εσωρούχων που πιστεύω ότι θα κολάκευαν και μια υπέρβαρη κοπέλα, πχ κορμάκι με ζαρτιέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αν μια υπέρβαρη φίλη σου, σου εκμυστηρευόταν ότι αγόρασε σέξι εσώρουχα για το βραδινό ερωτικό ραντεβουδάκι της, θα της ευχόσουν "καλές ανασκαφές";;;
Φυσικά και δεν θα το έκανες, αφού ξέρεις πολύ καλά πως είναι αγενές, προκλητικό και αναίσθητο και θα πλήγωνε την υπέρβαρη φίλη...εκτός κι αν μας πεις πως δεν έχεις υπέρβαρες φίλες, αφού προσβάλλουν την αισθητική σου... :hmm:

Καταρχας, δε με διαβαζεις.
ΔΕΝ απεκλεισα τις υπερβαρες απο τα σεξυ εσωρουχα. Ποσες φορες πρεπει να το γραψω δηλαδη για να γινει κατανοητο?!
Αυτο που ειπα ειναι πως υπαρχουν σεξυ και σεξυ εσωρουχα και ανεφερα συγκεκριμενα πως εαν γουσταρει να ΧΑΝΕΤΑΙ το εσωρουχο πανω της και γουσταρει και ο δικος της μεγεια τους και χαρα τους και καλες ανασκαφες. Θεωρεις το σχολιο μου περι ανασκαφων καυστικο? Ναι ηταν ειρωνικο, αλλα ειναι εκφραση γενικοτερα που χρησιμοποιω και δεν ειχα σκοπο να προσβαλλω. Τωρα, το εαν αυτο μου τραυματιζει τα ματακια μου, ειναι δικο μου θεμα και δεν μπορω να κανω κατι σε αυτους που δεν αρεσει.
Εκτος βεβαια, εαν πρεπει να το ραψω και να χαιδευω ματακια και ενιοτε αυτακια που δυστυχως ουτε αυτο συμπεριλαμβανεται στα χομπυ μου.
Και για να σου λυσω την απορια, με τις φιλες μου ειναι χυμα. Εαν κατι δε μου αρεσει θα το πω ακριβως ετσι οπως ειναι και χαιρομαι που το εκτιμουν και δεν το αντιλαμβανονται ως αναισθησια ή οτι εχω σκοπο να τις προσβαλλω, οπως και εγω σε αντιστοιχες περιπτωσεις.

...εκτός κι αν μας πεις πως δεν έχεις υπέρβαρες φίλες, αφού προσβάλλουν την αισθητική σου...

Καταλαβαινεις εδω φανταζομαι πως εμμεσως με αποκαλεις ρατσιστρια απεναντι στους υπερβαρους, ο οποιος χαρακτηρισμος ειναι αβασιμος βασει αυτων που εχω γραψει...
Και ολα αυτα για ποιο λογο? Επειδη θεωρω πως δεν ταιριαζουν ολα τα ειδη εσωρουχουν σε ολα τα σωματα.
Να 'σαι καλα....

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τύποι σέξι εσωρούχων που πιστεύω ότι θα κολάκευαν και μια υπέρβαρη κοπέλα, πχ κορμάκι με ζαρτιέρες.
προσοχη τι λετε κοριτσια..;)
ειναι και μεσημερι και κανει ζεστη..:worry:8):rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Τελικά τα εσώρουχα παίζουν ρόλο;

στην ερωτική διάθεση , μπορεί
στην εριστική διάθεση , σίγουρα

:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σέξι εσώρουχα δεν είναι μόνο τα G-string βρε Νεράιδα, όπου ίσως όντως το θέαμα θα ήταν αντιαισθητικό. Υπάρχουν ορισμένοι τύποι σέξι εσωρούχων που πιστεύω ότι θα κολάκευαν και μια υπέρβαρη κοπέλα, πχ κορμάκι με ζαρτιέρες.

Μα αυτο ακριβως ειπα!
Μιλησα για εσωρουχο που ΧΑΝΕΤΑΙ πανω σε μια κοπελα και οχι για ολων των ειδων τα σεξυ εσωρουχα.
Αρχιζω να αναρωτιεμαι για το εαν εγω γραφω δυσνοητα και δε με καταλαβαινετε ή για το εαν απλα δε με διαβαζετε.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Σέξι εσώρουχα δεν είναι μόνο τα G-string βρε Νεράιδα, όπου ίσως όντως το θέαμα θα ήταν αντιαισθητικό. Υπάρχουν ορισμένοι τύποι σέξι εσωρούχων που πιστεύω ότι θα κολάκευαν και μια υπέρβαρη κοπέλα, πχ κορμάκι με ζαρτιέρες.

ακριβως. επισης το θεμα ειναι να μπορει η κοπελα να γινει σεξυ, οχι να ειναι απο την εμφανιση, για μενα σεξυ ειναι η συμπεριφορα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Βασικά, δεν με ενδιαφερει τι εσώρουχο φοράει ο καθένας, αλλα βρε παιδιά πόσες φορές δεν έχει τύχει να είστε για καφε ή για ποτάκι και να βλεπετε το εσωρουχο της διπλανής?

Δηλαδη, αν είναι κάποια υπερβαρη, και δεν μιλάμε για στρουμπουλή, ούτε για γεματη, αλλα για υπερβαρή, δεν εχετε γελάσει με το θέαμα?
Οχι απαραιτητα για να κοροιδεψετε αλλα γιατι ετσι σας βγηκε. χωρις να σχολιασετε κατι!!

Ε αυτες ομως προκαλλουν τα βλεματα και τα σχολια!! Φορεσε το αμα γουσταρεις αλλα εγω τι φταιω να το βλεπω??

την εχω ξαναποσταρει αλλα δεν φαινοταν!!!

Δεν πιστευω πως η Νεραϊδα κατακρινει καποιον υπερβαρο και το τι φοραει, αλλα ας υπαρχει ενα μετρο!!


παλι δεν φαινεται η φωτο, θα βαλω αλλη

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.


Μα αυτο ακριβως ειπα!
Μιλησα για εσωρουχο που ΧΑΝΕΤΑΙ πανω σε μια κοπελα και οχι για ολων των ειδων τα σεξυ εσωρουχα.
Αρχιζω να αναρωτιεμαι για το εαν εγω γραφω δυσνοητα και δε με καταλαβαινετε ή για το εαν απλα δε με διαβαζετε.

Απλά, έτσι όπως το έγραψες φαινόταν ότι θεωρείς πως ΌΛΑ τα σέξι εσώρουχα χάνονται πάνω σε μια υπέρβαρη κοπέλα, γι'αυτό σε παρεξήγησαν τόσα άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Ε αυτες ομως προκαλλουν τα βλεματα και τα σχολια!! Φορεσε το αμα γουσταρεις αλλα εγω τι φταιω να το βλεπω??


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
αλλα βρε παιδιά πόσες φορές δεν έχει τύχει να είστε για καφε ή για ποτάκι και να βλεπετε το εσωρουχο της διπλανής?

Δηλαδη, αν είναι κάποια υπερβαρη, και δεν μιλάμε για στρουμπουλή, ούτε για γεματη, αλλα για υπερβαρή, δεν εχετε γελάσει με το θέαμα?

:worry::worry::worry:Και γιατί συγκεκριμένα να γελάσω στην περίπτωση αυτή που λες;; Αν το θέτεις έτσι το ίδιο "αστείο" θεωρώ και το "ξεχασμένο-έξω-από-το-παντελόνι" μιας αδύνατης κοπέλας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
:worry::worry::worry:Και γιατί συγκεκριμένα να γελάσω στην περίπτωση αυτή που λες;; Αν το θέτεις έτσι το ίδιο "αστείο" θεωρώ και το "ξεχασμένο-έξω-από-το-παντελόνι" μιας αδύνατης κοπέλας..

δεν υποστηριξα ουτε της αδυνατης!!

Θες να μου πεις πως ειναι το ιδιο να να φοραει μια αδυνατη κοπελα ενα κορδονι και το ιδιο μια πολυ γεματη? Αφου δεν θα φαινεται καν...

Κανεις πια ουτε στην παραλια δεν εχει αντικρισει τετοιο θεαμα και δεν το εχει σχολιασει??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλα το οτι πολυ συχνα δε διαβαζουμε σωστα (άλλος πολυ αλλος λιγο), ειναι δυστυχως πολυ συνηθες.

Περι αισθητικης παντως : οπως ο καθενας εχει σχηματισει καλλιεργησει αναπτυξει ενα γουστο, μια αισθητικη, ετσι εχει και ο διπλα. Αν τυχαινει να ειναι καποια υπερβαρη και ταυτοχρονα να νομιζει οτι μπορει να φοραει οτι ρουχο ή εσωρουχο θελει, θα πρεπει να ναι και δεκτικη και ετοιμη να ακουσει και να δεχθει και τα αναλογα σχολια. Αν το κανει επειδη νιωθει καλυτερα και παρολα τα σχολια, it works for her, ας το κανει. Aν ομως το κανει γιατι νομιζει οτι την κολακευει, οτι ειναι ωραιο, η οτι εχει ωραιο σωμα, τοτε συγνωμη αλλά δε θα χαιδεχω τα αυτια της. Απο ανασφαλεια και αναγκη να αρεσουμε, μπορει να εχουμε ξεφυγει και να πεταμε στα συννεφα. Καλο ειναι να μας κατεβασει καποιος και να μας βοηθησει να χασουμε βαρος, παρα να ανατροφοδοτει το παραμυθι μας, για να ειναι politicaly correct.

Mε την εικονα που εβαλε ο δεσμωτης απο το simpsons, δεν ειμαι σιγουρος τι θελει να πει. Οτι υπαρχει προκαταληψη στα θεματα γουστου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Απλά, έτσι όπως το έγραψες φαινόταν ότι θεωρείς πως ΌΛΑ τα σέξι εσώρουχα χάνονται πάνω σε μια υπέρβαρη κοπέλα, γι'αυτό σε παρεξήγησαν τόσα άτομα.

Τωρα, εαν καποια ειναι z+ κιλα, το εσωρουχο της χανεται πανω της, το θεαμα της αρεσει και του γκομενου της επισης, με γεια τους και χαρα τους και καλες ανασκαφες!


Ειλικρινα μου ειναι πολυ δυσκολο να δεχτω τα περι παρανοησης, ειδικα απο τη Δημητρα και εσενα (που απαντησατε στο σχολιο μου), διοτι μιλησα πολυ συγκεκριμενα για ΤΟ εσωρουχο που "χανεται".
Για εκεινα τελος παντων τα εσωρουχα που χανονται. Δεν ειπα πουθενα οτι ολων των ειδων τα σεξυ εσωρουχα χανονται πανω σε μια υπερβαρη.

Τελος παντων, ελπιζω εστω και τωρα να εγινε κατανοητο αυτο που θελω να πω, διοτι οι υπαινιγμοι περι δικης μου ρατσιστικης διαθεσης με ενοχλουν τα μαλα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
στην εριστική διάθεση , σίγουρα

δηλαδη τι?
υπαρχει εσωρουχο που αν το φορεσει γυναικα ,εμεις θα την πλακωσουμε στις μπουνιες?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.

Θεωρεις οτι δεν διαβασα τα προηγουμενα, η οτι δεν τα καταλαβα?:hmm:

Δεν τα διαβασα οοοοολα, αλλα την γνωμη μου νομιζω μπορω να την πω...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top