Τεστ Προσωπικότητας

Αντώνης+

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης+ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Κάπου παραπάνω διάβασα, ότι τα tests (γενικά) είναι άθλια !
Θα μπορούσε να μην ήταν? Ποιός πιστεύει στα αλήθεια ότι αυτοί που τα επινόησαν δεν έκαναν πρώτοι το test :lol:
 

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Εγώ παρέμεινα INFJ, απλά μειώθηκε λίγο το Introvert και το Intuition και αυξήθηκε λίγο το Feeling και το Judging.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
το ειχα κανει πριν ποσα χρονια αλλα νομιζω δεν ποσταρα τα αποτελεσματα οποτε τωρα δεν μπορω να συγκρινω (σαδ)

INFP
The Idealist
Introvert(56%) iNtuitive(9%) Feeling(3%) Perceiving(25%)
 

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Ένιωσα το καθήκον να με καλεί και ήρθα

Τα τεστ δυστυχώς παραμένουν πολύ γενικευμένα αλλά τι να κάνουμε :P Εγώ κλασικά ξέρω ότι είμαι INF και ψαχνω να βρω το P ή το J στο τελος :kill:3 χρονια και ακομα δεν εχω καταληξει σε εναν :P
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Με έβγαλε πάλι INFJ. :upside:
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
ENFJ
Extravert(44%)iNtuitive(3%)Feeling(50%)Judging(44%)
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τώρα δε θυμάμαι ακριβώς ποσοστά στο καθένα αλλά θυμάμαι ότι όλα με βγάζουν ENTP. Εν συντομία τα υπέρ και κατά:

(+)
Knowledgeable, quick thinkers, original, excellent brainstormers, charismatic, energetic.

(-)
Very argumentative, insensitive, intolerant, can find it difficult to focus, dislike practical matters.

Σε γενικές γραμμές έχει πέσει μέσα.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για το practical το λες; νομίζω το εννοεί με την έννοια των πεζών αντικειμένων, των "αγγαρειων", όχι θετικές επιστήμες.


Καθαρή δικηγορίνα, bussiness woman, απατεώνισσα είσαι με αυτά τα traits. Αδικήθηκες.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Καθαρή δικηγορίνα, bussiness woman, απατεώνισσα είσαι με αυτά τα traits. Αδικήθηκες.

Με επιχειρήσεις θ' ασχοληθώ απλά χρειάζομαι τη χημεία τροφίμων παράλληλα, οπότε περίμενε, εκκολάπτομαι ακόμη...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Καθαρή δικηγορίνα, bussiness woman, απατεώνισσα είσαι με αυτά τα traits. Αδικήθηκες.

Βασικά δε μοιάζει καν για δικηγορίνα, αλλά για οικονομολόγα. Κι αν παρει χαμπάρι τι εννοώ, τότε είναι που δεν πρόκειται να μου μιλήσει ποτέ ξανά.:hehe:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Βασικά δε μοιάζει καν για δικηγορίνα, αλλά για οικονομολόγα. Κι αν παρει χαμπάρι τι εννοώ, τότε είναι που δεν πρόκειται να μου μιλήσει ποτέ ξανά.:hehe:

Μπορείς να εξηγήσεις τι εννοείς και θα σου πω. Ελεύθερα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βασικά δε μοιάζει καν για δικηγορίνα, αλλά για οικονομολόγα. Κι αν παρει χαμπάρι τι εννοώ, τότε είναι που δεν πρόκειται να μου μιλήσει ποτέ ξανά.:hehe:


Ούτε εγώ κατάλαβα Βαλδέριε.


Εγώ παλιά είχα βγει INTJ και πέντε χρόνια τώρα γράφω κώδικα στο Intellij. Τυχαίο? Δε νομίζω.


Με επιχειρήσεις θ' ασχοληθώ απλά χρειάζομαι τη χημεία τροφίμων παράλληλα, οπότε περίμενε, εκκολάπτομαι ακόμη...

Θα γίνεις πεταλούδα ή αράχνη?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Ούτε εγώ κατάλαβα Βαλδέριε.


Εγώ παλιά είχα βγει INTJ και πέντε χρόνια τώρα γράφω κώδικα στο Intellij. Τυχαίο? Δε νομίζω.




Θα γίνεις πεταλούδα ή αράχνη?

https://easydamus.com/alignmenttest.html
D&D alignment έχεις τρέξει ποτέ ρε;

Αυτά είναι γαμάτα τεστ προσωπικότητας. Δείχνουν αν είσαι Lawful Good, Neutral Good, Chaotic Good, True Neutral, Lawful Evil, Chaotic Evil κλπ.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ούτε εγώ κατάλαβα Βαλδέριε.


Εγώ παλιά είχα βγει INTJ και πέντε χρόνια τώρα γράφω κώδικα στο Intellij. Τυχαίο? Δε νομίζω.




Θα γίνεις πεταλούδα ή αράχνη?

Αμάν. Λες να είναι προφητικά; ENTP - ENTrePreneur :crazy:



Χμμ.. Πεταλούδα μάλλον. Την αράχνη την έχω ταυτίσει με τη γυναίκα - αράχνη που λέμε και δεν είμαι καθόλου καλή manipulator.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
https://easydamus.com/alignmenttest.html
D&D alignment έχεις τρέξει ποτέ ρε;

Αυτά είναι γαμάτα τεστ προσωπικότητας. Δείχνουν αν είσαι Lawful Good, Neutral Good, Chaotic Good, True Neutral, Lawful Evil, Chaotic Evil κλπ.

Χαχα τι μου θύμησες τώρα. Chaotic Neutral βγήκα.

Αμάν. Λες να είναι προφητικά; ENTP - ENTrePreneur :crazy:



Χμμ.. Πεταλούδα μάλλον. Την αράχνη την έχω ταυτίσει με τη γυναίκα - αράχνη που λέμε και δεν είμαι καθόλου καλή manipulator.


Said every manipulator ever.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top