Τεστ Προσωπικότητας

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
εχεις δικιο ετσι ειναι,σιγουρα θα υπαρχουν πανω απο μια ερμηνειες
θα προσθέσω και αυτούς που ακυρώνουν τα τεστ αληθείας....
Μια γυναίκα να κοιτάζει προς τα αρίστερα. Τι υποτίθεται ότι σημαίνει;
Α, αυτό το γνωρίζω.
Βλέπει τον άντρα της που είναι αριστερός, γκχ, γκχ, στον ράφτη λέω, όχι Κουτσουμπικός...
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
να η λυση εδω
Οπότε είμαι υπερβολικά αναλυτικός στη σκέψη μου και δεν είμαι συναισθηματικός, ούτε μπορώ να δω τοκαλό στους άλλους ... ρε τι μαθαίνει κανείς :laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

θα προσθέσω και αυτούς που ακυρώνουν τα τεστ αληθείας....

Α, αυτό το γνωρίζω.
Βλέπει τον άντρα της που είναι αριστερός, γκχ, γκχ, στον ράφτη λέω, όχι Κουτσουμπικός...
Και ίσως να είμαι και αριστερών πεποιθήσεων δηλαδή :P
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Και ίσως να είμαι και αριστερών πεποιθήσεων δηλαδή :P
Δεν μπορώ να κάνω ανάλυση σε πεποιθήσεις.
Ομως με σιγουριά σου λέω, οτι αν σου ζητήσουν να περπατήσεις όπως περπατούν οι μοντέλες, εσύ μετά απο λίγα βήματα θα γέρνεις αριστερά. Και αυτό είναι σίγουρο. :bye2:Γραμμένο στο βιβλίο.
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Και αφού χαλαρώσαμε λίγο, με κεντρίζει να σας ρωτήσω κάτι.
Οι αρχαίοι Ελληνες και οι Πατέρες της εκκλησίας, έχουν ένα κοινό, την διερεύνηση της ψυχής. Και συγκεκριμένα, την αναζήτηση και ενδελεχή εξέταση του τριμερούς της ψυχής, που είναι το Λογιστικό, το Θυμικό και το επιθυμητικό μέρος. Εχετε κάποια άποψη?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το έκανα κι αυτό
Και κατάλαβες αν λίγο χάνεις? :bleh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρλέτα... ειδικά για εσένα παιδί μου...για να αγιάσεις πρέπει πρώτα ν΄αμαρτήσεις.

Δεν πιστεύω στην αμαρτία πάτερ. Είναι απλα η δαιμονικη μου φύση που με καλει.

Τι γνώμη έχεις για τον εωσφορισμο;
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Δεν πιστεύω στην αμαρτία πάτερ. Είναι απλα η δαιμονικη μου φύση που με καλει.

Τι γνώμη έχεις για τον εωσφορισμο;
Θα σου απαντήσω όχι πειράζοντας σε.
Ασε τα μεγάλα λόγια, γιατι στα τεστ πιάνεις πάτο τώρα.
Δε σου βγαίνει σωστά.
Χαλάρωσε. Απόλαυσε το τραγούδι της Αρλέτας που σου αφιέρωσα και αν κάπου λέει την λέξη αμαρτία, αυτό δε σημαίνει οτι εγώ δεν την έχω αναλύσει ως εξής.
Αμαρτία είναι κάθε αστοχία μας που προκαλεί διάφορα προβλήματα σε εμάς ή και εμείς προκαλούμε με την σειρά μας στους ανθρώπους γύρω μας που μας αγαπούν.
Ε, δεν θα κάνω και κήρυγμα επειδή εσύ με λες Πάτερ, ενώ δεν είμαι.
Αυτά...
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αμαρτία είναι κάθε αστοχία μας που προκαλεί διάφορα προβλήματα σε εμάς ή και εμείς προκαλούμε με την σειρά μας στους ανθρώπους γύρω μας που μας αγαπούν.
Με αυτό συμφωνώ γιατί ειναι γενικός ορισμός. Αλλά η ορθόδοξη εκκλησία έχει πολύ πιο στενά όρια για τον όρο.
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Με αυτό συμφωνώ γιατί ειναι γενικός ορισμός. Αλλά η ορθόδοξη εκκλησία έχει πολύ πιο στενά όρια για τον όρο.
Για να το γράφεις εσύ, κάτι θα έχεις διαβάσει.
Εγώ απο την μεριά μου, αν μου επιτρέπεις, θα διαφωνήσω.
Αν μπορείς, οριοθετείς τα όρια που λες? Να μιλάμε και λίγο συγκεκριμένα. Οχι γενικά.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το πιο εύκολο παράδειγμα είναι το σεξ, το οποίο θεωρείται αμάρτημα εκτός γάμου.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Συνημμένα

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    157 KB · Εμφανίσεις: 98
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    156.9 KB · Εμφανίσεις: 99
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    143.5 KB · Εμφανίσεις: 91
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    163.6 KB · Εμφανίσεις: 90
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    143.6 KB · Εμφανίσεις: 94
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    157.8 KB · Εμφανίσεις: 86
  • Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    139.6 KB · Εμφανίσεις: 94
  • Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    153.3 KB · Εμφανίσεις: 87
  • Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    140.9 KB · Εμφανίσεις: 101

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Το πιο εύκολο παράδειγμα είναι το σεξ, το οποίο θεωρείται αμάρτημα εκτός γάμου.
Σε αυτό που σε απασχολεί τόσο πολύ, συνιστώ να ψάξεις τα προβλήματα που προκαλεί η φαντασία (π.χ. όταν φαντασιώνεσαι με άλλη και άλλη αγκαλιάζεις), ενα άλλο είναι, πόσος χρόνος είναι αρκετός σε μια σχέση για να γνωριστούν δύο ερωτευμένα άτομα. Μετά αφού δηλώσεις ερωτευμένος, ψάξε αν σε εμποδίζει κάποιος σε αυτή την σχέση. Θα σου πω εγώ κανείς. Εϊναι διαφορετικό το αν ζητήσεις κάποια γνώμη και στην δώσουν και εντελώς διαφορετικό να λες αυτά που λες. Γιατι σήμερα δεν λειτουργεί ο άνθρωπος όπως πριν 200 χρόνια.
Τότε ερωτεύονταν πλατωνικά και όταν έρχονταν σε επαφή, τα σώματα τους λειτουργούσαν σωστά γιατι γνωρίζονταν καλύτερα απο ότι σήμερα. Σήμερα δεν γνωρίζει το σώμα του κανένας. Ούτε εσύ και με σιγουριά το λέω αυτό και δίχως τεστ.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Τι εννοείς εδώ;
Το οτι αναφέρεσαι στο σεχ και μόνο δείχνει οτι σε απασχολεί περισσότερο απο όσο χρειάζεται.
Αν είχες μια σχέση η οποία θα σε κάλυπτε πλήρως, θα φαινόταν σε αυτά που θα έλεγες. Θα ήσουν στανιαρισμένος, θα έπλεες σε πελάγη ευτυχίας.
Και εν τέλη δεν θα αφιέρωνες τόσο χρόνο εδώ μέσα.
Ξέρω οτι δεν σε καλύπτω με αυτά που λέω, αλλά αν ψάξεις στο διαδίκτυο, θα βρεις αναλύσεις σε όλα τα θέματα που ρωτάς.
Πάντως, έχω να σε συμβουλέψω μόνο σε ένα.
Μην ασχοληθείς με καμιά κοπέλα, αν δεν σου προκαλεί εγκεφαλικό όταν βρίσκεσαι κοντά της, όταν σε βλέπει, όταν, όταν, όταν δεν παθαίνει και αυτή το ίδιο.
Αυτό είναι το καλύτερο αφροδισιακό και δεύτερο ο απαραίτητος χρόνος να περάσεις μαζί της, έτσι ώστε να γνωρίσεις και εσύ τον εαυτό σου και η κοπέλα σου και με τον φυσιολογικό τρόπο γιατι εκεί που ανεβαίνεις έτσι δεν πας με κανέναν άλλο τρόπο.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αρλέτα... ειδικά για εσένα παιδί μου...για να αγιάσεις πρέπει πρώτα ν΄αμαρτήσεις.
χειροκροτω για την αγαπημενη Αρλετα,και το οτι πως θα αγιασεις αν δεν περασεις απο την αμαρτια?impossible

Το οτι αναφέρεσαι στο σεχ και μόνο δείχνει οτι σε απασχολεί περισσότερο απο όσο χρειάζεται.
Αν είχες μια σχέση η οποία θα σε κάλυπτε πλήρως, θα φαινόταν σε αυτά που θα έλεγες. Θα ήσουν στανιαρισμένος, θα έπλεες σε πελάγη ευτυχίας.
Και εν τέλη δεν θα αφιέρωνες τόσο χρόνο εδώ μέσα.
Ξέρω οτι δεν σε καλύπτω με αυτά που λέω, αλλά αν ψάξεις στο διαδίκτυο, θα βρεις αναλύσεις σε όλα τα θέματα που ρωτάς.
Πάντως, έχω να σε συμβουλέψω μόνο σε ένα.
Μην ασχοληθείς με καμιά κοπέλα, αν δεν σου προκαλεί εγκεφαλικό όταν βρίσκεσαι κοντά της, όταν σε βλέπει, όταν, όταν, όταν δεν παθαίνει και αυτή το ίδιο.
Αυτό είναι το καλύτερο αφροδισιακό και δεύτερο ο απαραίτητος χρόνος να περάσεις μαζί της, έτσι ώστε να γνωρίσεις και εσύ τον εαυτό σου και η κοπέλα σου.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
εδω να βαλω μια ανω τελεια @Μάξιμος φυσικα και λες το να βρει καποιος μια σχεση να νιωθει αγαπη κλπ ειναι το ιδανικο,να ζει στιγμες να μοιραζεται κλπ ομως πιστευω οτι η σχεση ερχεται απλα να κουμπωσει στον ηδη ολοκληρωμενο εαυτο μας.Αν ερθει για αλλα πραγματα πχ ανασφαλειες ή για να νιωσουμε εμεις οτι ανηκουμε καπου,εκει μονο σχεση δεν ειναι και ολο αυτο βγαινει καποια στιγμη.
Εννοω να μην εχει λυσει καποιος τα θεματα του εκει δεν του φταιει η καθε επομενη σχεση καταλαβες να λειτουργει επουλωτικα,πρεπει μονοι μας να τα εχουμε βρει με εμας να ξερουμε τι θελουμε και μετα να μπλεχτουμε με αλλους.
Και αν περιμενεις να ολοκληρωθεις μεσα απο μια σχεση νιωθεις παντα ημιτελης
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top