Τεστ Προσωπικότητας

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το οτι αναφέρεσαι στο σεχ και μόνο δείχνει οτι σε απασχολεί περισσότερο απο όσο χρειάζεται.
Αν είχες μια σχέση η οποία θα σε κάλυπτε πλήρως, θα φαινόταν σε αυτά που θα έλεγες. Θα ήσουν στανιαρισμένος, θα έπλεες σε πελάγη ευτυχίας.
Και εν τέλη δεν θα αφιέρωνες τόσο χρόνο εδώ μέσα.
Ξέρω οτι δεν σε καλύπτω με αυτά που λέω, αλλά αν ψάξεις στο διαδίκτυο, θα βρεις αναλύσεις σε όλα τα θέματα που ρωτάς.
Πάντως, έχω να σε συμβουλέψω μόνο σε ένα.
Μην ασχοληθείς με καμιά κοπέλα, αν δεν σου προκαλεί εγκεφαλικό όταν βρίσκεσαι κοντά της, όταν σε βλέπει, όταν, όταν, όταν δεν παθαίνει και αυτή το ίδιο.
Αυτό είναι το καλύτερο αφροδισιακό και δεύτερο ο απαραίτητος χρόνος να περάσεις μαζί της, έτσι ώστε να γνωρίσεις και εσύ τον εαυτό σου και η κοπέλα σου και με τον φυσιολογικό τρόπο γιατι εκεί που ανεβαίνεις έτσι δεν πας με κανέναν άλλο τρόπο.
Δεν διαφωνώ με αυτά που λες εδώ. Ευχαριστώ και για τη συμβουλή. Αλλά έψαχνα την απάντηση στο γιατί δεν γνωρίζει κανείς το σώμα μας σήμερα.
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
χειροκροτω για την αγαπημενη Αρλετα,και το οτι πως θα αγιασεις αν δεν περασεις απο την αμαρτια?impossible


εδω να βαλω μια ανω τελεια @Μάξιμος φυσικα και λες το να βρει καποιος μια σχεση να νιωθει αγαπη κλπ ειναι το ιδανικο,να ζει στιγμες να μοιραζεται κλπ ομως πιστευω οτι η σχεση ερχεται απλα να κουμπωσει στον ηδη ολοκληρωμενο εαυτο μας.
Εξιδανικεύουμε τις καταστάσεις.
Θα αναφερθώ στην Παλαιά Διαθήκη.
Τότε οι Ιουδαίοι, όταν ένα ζευγάρι παντρεύονταν, νοιόπαντροι δηλαδή, ο νεαρός απαλλάσσονταν απο τις στρατιωτικές του υποχρεώσεις για έναν ολόκληρο χρόνο.
Είναι σαφές σε τι αναφέρομαι.
Αν ερθει για αλλα πραγματα πχ ανασφαλειες ή για να νιωσουμε εμεις οτι ανηκουμε καπου,εκει μονο σχεση δεν ειναι και ολο αυτο βγαινει καποια στιγμη.
Εννοω να μην εχει λυσει καποιος τα θεματα του εκει δεν του φταιει η καθε επομενη σχεση καταλαβες να λειτουργει επουλωτικα,πρεπει μονοι μας να τα εχουμε βρει με εμας να ξερουμε τι θελουμε και μετα να μπλεχτουμε με αλλους.
Και αν περιμενεις να ολοκληρωθεις μεσα απο μια σχεση νιωθεις παντα ημιτελης
Σήμερα ο νεαρός έχει τόση πίεση απο τις ορμές του, που δεν μπορείς σαν κοπέλα που είσαι να δεις και να συνδέσεις με τυχόν προβλήματα του. Ούτε και ο ίδιος μπορεί.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εξιδανικεύουμε τις καταστάσεις.
Θα αναφερθώ στην Παλαιά Διαθήκη.
Τότε οι Ιουδαίοι, όταν ένα ζευγάρι παντρεύονταν, νοιόπαντροι δηλαδή, ο νεαρός απαλλάσσονταν απο τις στρατιωτικές του υποχρεώσεις για έναν ολόκληρο χρόνο.
Είναι σαφές σε τι αναφέρομαι.

Σήμερα ο νεαρός έχει τόση πίεση απο τις ορμές του, που δεν μπορείς σαν κοπέλα που είσαι να δεις και να συνδέσεις με τυχόν προβλήματα του. Ούτε και ο ίδιος μπορεί.
ναι ακριβως ομως οσοι εχουν αφησει αλυτα θεματα ειτε με το παρελθον τους ειτε με τους ιδιους ειτε ψαχνουν σε μια σχεση να τους ξεβολεψει οικονομικα ή οτιδηποτε αλλο.Βλεπουμε τοσα τριγυρω μας.
Τετοιες σχεσεις ειναι καταδικασμενες να αποτυχουν γιατι καποια στιγμη βγαινει αυτο ή σερνονται και οι δυο σε μια σχεση τελειωμενη ηδη απο καιρο.
Αυτο δεν ειναι ευτυχια @Μάξιμος
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Δεν διαφωνώ με αυτά που λες εδώ. Ευχαριστώ και για τη συμβουλή. Αλλά έψαχνα την απάντηση στο γιατί δεν γνωρίζει κανείς το σώμα μας σήμερα.
Αφού ζητάς λεπτομέρειες, θα αναφερθώ σε μία.
Ο αυνανισμός είναι μια συνήθεια των νεαρών.
Δεν εξετάζω το αν είναι αμαρτία και μη με προκαλέσεις εδώ. Μόνο διάβασε.
Για πολλούς και διάφορους λόγους, δεν συνδέεται με την πράξη.
Οταν συνηθίσει για κάμποσο χρόνο, δεν είναι σε θέση να λειτουργήσει φυσιολογικά όταν βρεθεί με μια κοπέλα.
Είναι εντελώς διαφορετικές οι συνθήκες.
Εδώ αποφεύγω περισσότερες λεπτομέρειες, όχι γιατι ντρέπομαι, αλλά κυρίως γιατι οφείλεις σαν νεαρός να ψάξεις τα προβλήματα που έχει ο άνδρας σε όλες τις περιπτώσεις και γιατι δεν δίνω ιατρικές συμβουλές σαν μερικώς όπως με αποκάλεσες ποιο πάνω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ναι ακριβως ομως οσοι εχουν αφησει αλυτα θεματα ειτε με το παρελθον τους ειτε με τους ιδιους ειτε ψαχνουν σε μια σχεση να τους ξεβολεψει οικονομικα ή οτιδηποτε αλλο.Βλεπουμε τοσα τριγυρω μας.
Τετοιες σχεσεις ειναι καταδικασμενες να αποτυχουν γιατι καποια στιγμη βγαινει αυτο ή σερνονται και οι δυο σε μια σχεση τελειωμενη ηδη απο καιρο.
Αυτο δεν ειναι ευτυχια @Μάξιμος
Big problem...
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αφού ζητάς λεπτομέρειες, θα αναφερθώ σε μία.
Ο αυνανισμός είναι μια συνήθεια των νεαρών.
Δεν εξετάζω το αν είναι αμαρτία και μη με προκαλέσεις εδώ. Μόνο διάβασε.
Για πολλούς και διάφορους λόγους, δεν συνδέεται με την πράξη.
Οταν συνηθίσει για κάμποσο χρόνο, δεν είναι σε θέση να λειτουργήσει φυσιολογικά όταν βρεθεί με μια κοπέλα.
Είναι εντελώς διαφορετικές οι συνθήκες.
Εδώ αποφεύγω περισσότερες λεπτομέρειες, όχι γιατι ντρέπομαι, αλλά κυρίως γιατι οφείλεις σαν νεαρός να ψάξεις τα προβλήματα που έχει ο άνδρας σε όλες τις περιπτώσεις και γιατι δεν δίνω ιατρικές συμβουλές σαν μερικώς όπως με αποκάλεσες ποιο πάνω.

Τα γνωριζω όλα αυτά περί αυνανισμού. Αυτό εννοούσες πριν που έλεγες ότι δεν ξέρουμε το σωμα μας;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
εχει και αυτο που ειναι λιγο πιο σταθερο θα το κανω κι εγω @Aura @hack3r δειτε το


Ε αυτό είναι χαζομάρα γιατί βασίζεται στην εμπειρία, ενώ θα πρεπε να κάνει υποθετικές ερωτήσεις με βάση το τι θα σου άρεσε. Δεν πρόκειται να μου βγάλει αξιόπιστα αποτελέσματα οπότε δεν έχει νόημα να το κάνω.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ε αυτό είναι χαζομάρα γιατί βασίζεται στην εμπειρία, ενώ θα πρεπε να κάνει υποθετικές ερωτήσεις με βάση το τι θα σου άρεσε. Δεν πρόκειται να μου βγάλει αξιόπιστα αποτελέσματα οπότε δεν έχει νόημα να το κάνω.
μπορεις να επιλεξεις αυτο που θα εκανες.ερωτησεις κανει απλα
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Τα γνωριζω όλα αυτά περί αυνανισμού. Αυτό εννοούσες πριν που έλεγες ότι δεν ξέρουμε το σωμα μας;
Αν διαβάσεις λίγο προσεχτικά, θα δεις οτι αυτό είναι ένα πρόβλημα. Δεν είμαι γιατρός και δεν υπάρχει χρόνος για συνέχεια.
Δεν επιτρέπω τα ξενυχτίσω παρασυρόμενος απο ένα θέμα, αν και είναι εξαιρετική η συζήτηση. Σωστό επίπεδο και ρέουσα.
Εδώ θα σας καληνυχτίσω για σήμερα όλους.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αν διαβάσεις λίγο προσεχτικά, θα δεις οτι αυτό είναι ένα πρόβλημα. Δεν είμαι γιατρός και δεν υπάρχει χρόνος για συνέχεια.
Δεν επιτρέπω τα ξενυχτίσω παρασυρόμενος απο ένα θέμα, αν και είναι εξαιρετική η συζήτηση. Σωστό επίπεδο και ρέουσα.
Εδώ θα σας καληνυχτίσω για σήμερα όλους.
καλο βραδυ :hello:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
@EvanescenceQ voilà.

Screenshot_20210102_010940_com.android.chrome.jpg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
και πανω που πηγα να πω οτι αυτο το τεστ δεν ειναι τοσο κακο και οτι θα ημουν η τελεια συντροφος, ηρθε η δευτερη και η τελευταια ερωτηση και μου χαλασε το καλο image που νομιζα πως εχω

μαγγανειες:P
Κάνε κι αυτό εδώ, σύντομο είναι
https://enallaktikidrasi.com/2016/09/test-eikones-anakalipste-skeftetai-yposyneidhto/

Τι έβγαλαν οι κολλητές μου
received_200890001778077.jpeg
Screenshot_20210116_211720_com.android.gallery3d.jpg
Screenshot_20210116_211813_com.android.gallery3d.jpg


Τι μου έβγαλε εμένα...
Screenshot_20210116_205324_com.android.chrome.jpg


received_155917202776077.gif
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Κάνε κι αυτό εδώ, σύντομο είναι
https://enallaktikidrasi.com/2016/09/test-eikones-anakalipste-skeftetai-yposyneidhto/

Τι έβγαλαν οι κολλητές μου


Τι μου έβγαλε εμένα...


View attachment 74626
θα το κανω κι εγω μισο,καλα το gif απαιχτο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Κάνε κι αυτό εδώ, σύντομο είναι
https://enallaktikidrasi.com/2016/09/test-eikones-anakalipste-skeftetai-yposyneidhto/

Τι έβγαλαν οι κολλητές μου


Τι μου έβγαλε εμένα...


View attachment 74626
AMAN... τα σιγανα ποταμακια ελεγε η γιαγιακα μου

εμενα μου βγαλε το ιδιο με την κολλητη σου για το τι σκεφτονται οι αλλοι - το οποιο οντως με ενδιεφερε παρα πολυ παλια ως νεοσσος γιατι εφηβεια αλλα πλεον εχω παει στο αλλο ακρο
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top