Τεστ Προσωπικότητας

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Και εγώ σεξ

Κάντε και αυτό αν θέλετε :D



Εγώ βγήκα αθανασία

Α το έκανα πριν αυτό, κάτσε να βρω το σκρινσοτ

Screenshot_20210116_230745_com.android.chrome.jpg
Screenshot_20210116_230837_com.android.chrome.jpg
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ βγήκα σεξομανής με αναποφασιστες φαντασιώσεις...
 

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Το υποσυνείδητό μου έχει εμμονή με τη γνώση και η βαθύτερη επιθυμία μου είναι η υλοποίηση... εντάξει κατάλαβα εγώ δεν θα γ@μησω στο meetup όργιό μας
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Τι σκέφτεται το υποσυνείδητό σας;Αποτέλεσμα: Το υποσυνείδητό σας έχει εμμονή με τη γνώση

Οι εικόνες που έχετε επιλέξει δείχνουν ότι έχετε ένα μυαλό γεμάτο περιέργεια και δίψα για γνώση. Το υποσυνείδητό σας αναζητά διαρκώς να μάθει κάτι καινούργιο, να δει κάτι καινούργιο, πρακτικά οτιδήποτε θα εξασκούσε το μυαλό σας και μπορεί να σας βοηθήσει στην προσωπική σας εξέλιξη.

Αποτέλεσμα: Η Υλοποίηση

Οι απαντήσεις που έδωσες δείχνουν ότι η βαθύτερη επιθυμία σου είναι να υλοποιείς, να δημιουργείς, να κατακτάς. Έχεις μια τεράστια δημιουργική δύναμη που σου επιτρέπει να υλοποιήσεις σχεδόν οτιδήποτε σκεφτεί το μυαλό σου.
Η επιθυμία της υλοποίησης βρίσκεται σε εκείνους τους ανθρώπους που έχουν την ικανότητα να φέρνουν υλικό από τον κόσμο των ιδεών και να το μετασχηματίζουν στο δικό μας κόσμο. Η εργασία αυτή δεν είναι καθόλου εύκολη και το βλέπουμε καθημερινά αυτό, τόσο στον εαυτό μας όσο και στους γύρω μας. Πολλά λόγια ξεστομίζονται, πολλές ιδέες υπάρχουν αλλά λίγοι είναι εκείνοι που τις κάνουν πράξη.
Έχεις κατανοήσει ότι δεν αρκεί να έχεις καλές ιδέες ή καλές προθέσεις. Αν αυτές δεν υλοποιηθούν, δεν ασκούν καμία επιρροή στον κόσμο μας.
Η ικανότητά σου αυτή, σε κάνει να ξεχωρίζεις και να αποτελείς αντικείμενο θαυμασμού και σεβασμού από τους άλλους. Γίνεσαι καλό παράδειγμα και οι άλλοι θέλουν να σου μοιάσουν.
Η κοινωνία μας χρειάζεται τους ανθρώπους σαν και εσένα. Συνέχισε το έργο σου και δίδαξε στους γύρω σου ότι μια θεωρία για να έχει αξία, θα πρέπει να γίνεται πράξη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Την πιο βλακεία εμείς την βγάλαμε, δες του άλλους, να το ξαναπαίξουμε :P
Εμένα αυτό ισχύει ....επιδιώκω τα πράγματα να γίνουν άφθαρτα πχ τα σχέδια μου κτλ δεν θέλω να χάνουν το χρωμα τους εμένα ισχύει αυτό που λέει αλλά σε σχέση με τους υπόλοιπους εμεις είμαστε κολλέγιο 😂
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.
Εμένα αυτό ισχύει ....επιδιώκω τα πράγματα να γίνουν άφθαρτα πχ τα σχέδια μου κτλ δεν θέλω να χάνουν το χρωμα τους εμένα ισχύει αυτό που λέει αλλά σε σχέση με τους υπόλοιπους εμεις είμαστε κολλέγιο 😂
Εγώ πιστεύω ότι είναι μούφες
 

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Όλα τα τεστ σου δείχνουν πάντως strong connection με βουδιστικό μοναστήρι.
Εμενα τα δικα μου τεστ τι δείχνουν @hack3r?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ πιστεύω ότι είναι μούφες
Όχι ολα καποια πλησιαζουν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ θα ήθελα να βγει και τίποτε αλλοο
@Στεφανος56 @Aura @hack3r @Agaphbou @Giannoutas @SlimShady και υπόλοιποι σας εχω αλλο τεστ και καποια αλλα ακομα😂👍






https://www.diet4me.gr/test-psyxologias-psyxologika/prosopikotitas.html

https://www.diet4me.gr/test-psyxologias-psyxologika/thanatou.html

https://www.diet4me.gr/test-psyxologias-psyxologika/sinaisthimatikis-noimosinis.html

 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Screenshot_20210117-095230.jpg

Το ότι και τα άκυρα τεστακια του διαδικτύου ξέρουν ότι ζω για να τρώω τον αγλεορα είναι καλό;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.
Από αυτό που κάνω κάθε βράδυ πριν πέσω για ύπνο και δεν ξέρω πως να σε φαντασιωθω γιατί δεν μου χεις πει τίποτα.

Και κακιασμένος και άξεστος :P

Όχι ολα καποια πλησιαζουν
Η προσφορά σου ταιριάζει πάντως :P
Μπορεί να δείχνουν κάποια ομοιότητα μεταξύ μας
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Ο τύπος προσωπικότητάς σας είναι:
Πρωταγωνιστής
ENFJ-A

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Βρήκα και αυτό https://www.iatropedia.gr/psychiki-...prosopikotitas-sto-diadiktyo-kante-edo/55838/


Εγώ βγήκα:

Ο Λάτρης της Περιπέτειας​

Είστε ο Λάτρης της Περιπέτειας! Λέτε πάντα "ναι" στην παραμικρή ευκαιρία που περιλαμβάνει κάποια επικίνδυνη δραστηριότητα. Ποθείτε να γνωρίζετε συνεχώς καινούργιους ανθρώπους, να έχετε νέες εμπειρίες και πρωτότυπες συγκινήσεις. Δεν σας αρέσει απλά η περιπέτεια, αλλά ζείτε για αυτή. Είστε ανοιχτόμυαλοι, θαρραλέοι και μια περιπλανώμενη ψυχή που κατά βάθος ψάχνει για την επόμενη μοναδική εμπειρία που θα σας συγκλονίσει. Έχετε δίψα και όρεξη για τη ζωή, που σας ωθεί σε μεγάλα ύψη.​

 
Τελευταία επεξεργασία:

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
https://www.16personalities.com/el/τύπος-προσωπικότητας-infp
1610884464093.png

Αποτελούν μόνο το 4% του πληθυσμού και επομένως ο κίνδυνος να παρεξηγηθούν δυστυχώς είναι μεγάλος – αλλά όταν βρίσκουν ανθρώπους με τις ίδιες ιδέες για να περάσουν μαζί τους το χρόνο τους, η αρμονία που νιώθουν είναι πηγή χαράς και έμπνευσης.

αφου ειμαστε το 4% πως στο διαολο υποτιθεται οτι θα βρω ανθρωπους με τις ιδιες ιδεες για να περασω χρονο μαζι τους τεστ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top