Τι ΔΕΝ θα κάνατε ποτέ στο σεξ;

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Kαι για να χουμε καλο ρωτημα...τιιι ακριβως εφαγες ;; ε ; :hehe:
(jk)
of topik σνιτσελ με πατατουλες οn topik
Δεν θα εκανα ποτε κατι που εχει σχεση με παιδια ζωα και οτι εχει σχεση με ουρα κοπρανα κτλ
ολα τα αλλα ειναι θεμα παρτενερ στιγμης διαθεσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αψεγάδιαστος_

Νεοφερμένος

Ο Αψεγάδιαστος_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αεροσυνοδός. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Kαι για να χουμε καλο ρωτημα...τιιι ακριβως εφαγες ;; ε ; :hehe:
(jk)

Αχαχαχχαχαχαχαχα φίλε μου χεχεχ αλλιώς το σκέφτηκα εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δεν ξερω ποιες συνθηκες παντως θα μπορουσαν να κανουν την κοπρολαγνεια συνειδητα ελκυστικη :sick:
To να είσαι γουρουνάκι.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lady-αντζελα δημητρίου:
Ειναι παρα πολυ δυσκολο θεμα αυτο που εχετε βαλει....... ειμαι παρα πολυ συντηρητικη σε καποια θεματα..........αν και ακουω πολλα πραγματα....... θα αναφερθω μονο σε ενα πραγμα που μου εχει κανει εντυπωση γιατι δεν εχω δεχτει να το κανω αν και μου το εχουν ζητησει πολλες φορες τα τελευταια τεσσερα χρονια...... δεν μπορω να κατουρησω εναν αντρα....... το θεωρω αηδιαστικο...... κατι τετοιο θα με εκανε να ντρεπομαι...... εν μερει καταλαβαινω γιατι το ζητανε καποιοι απο τις κοπελες...... αλλα δεν ξερω..... δεν νομιζω οτι θα μου εδινε καποια ικανοποιηση.......αλλα ειλικρινα με προβληματιζει σαν σκεψη και για αυτο και το αναφερω....... ειναι εν μερει θεμα ανταλλαγης υγρων..... υποταγης στη γυναικα....... και σιγουρα οικειοτητας.......

παρεξήγηση :/:
με είχε τσιμπήσει τσούχτρα

π.σ.
Υπάρχει άντρας που θα πει όχι σε οτιδήποτε στο σεξ;:hmm:

όχι , είναι αχόρταγα γουρούνια , έρμαια των σκοτεινών ενστίκτων τους :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
To να είσαι γουρουνάκι.:redface:
Ούτε.:P Τα γουρουνια κυλιουνται σε λασπονερα βρε, οχι στα κοπρανα (ουτε τα τρωνε βεβαια). Και βασικα καθαριζουν ετσι, και το χρησημοποιουν για προστασια απ τον ηλιο και τη ζεστη. Φαντασου. Ουτε καν τα γουρουνια! Και μερικοι τα εχουν για χαζα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Σχεδόν τα πάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Σχεδόν τα πάντα!

Εννοείς σχεδόν τίποτα. Γιατί αν δεν έκανες σχεδόν τα πάντα τότε σημαίνει ότι δεν θα έκανες ποτέ τίποτα.

Και τότε θα ήξερα ότι ήξερες ότι ήξερα ότι γνωρίζεις για την εσφαλμένη δήλωση που έκανες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Σωστός, αντιμεταθετική ιδιότητα δεν ισχύει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Άσχετο, ξέρεις ένα χρήστη epote?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καραγκιόζης

Νεοφερμένος

Ο Καραγκιόζης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Επί του αρχικού θέματος, δεν θα έκανα ΠΟΤΕ, μα ποτέ λέμε, ό,τιδήποτε έχει σχέση με:

- Παιδιά ανήλικα
- Κόπρανα
- Ζώα
- Πτώματα

Με εξαίρεση τα παραπάνω, είμαι ανοιχτός στο να δοκιμάσω τα πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
παιδια ελεος θα κανω εμετο,ακου κοπρολαγνεια,αυτο ειναι αηδιαστικο και επικιδυνο,τοσα μικροβια περιεχουν τα κοπρανα,ελεος δηλαδη....πιο πανω αναφερθηκε ποιος οριζει τι ειναι διαστροφη η οχι....μην τρελαθουμε κιολλας αμα θεωρησουμε και αυτα φυσιολογικα,τι να πω μετα...δεν μπορω να καταλαβω τι απολαυση προσφερει αυτο...παντβς αυτοι που το κανουν συγγνωμη θα το αλλα τους θεωρω διεστραμενους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,837 μηνύματα.
Δε θα έκανα σαδομαζοχιστικά (τα βρίσκω αντι-ερωτικά) καθώς επίσης και χρήση κοπράνων. :sick:
Και φυσικά δε θα έκανα σεξ με τίποτε άλλο πέρα από άνθρωπο, από 17 ετών και άνω και αρσενικού γένους.

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philimonas

Νεοφερμένος

Ο philimonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Ούτε εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
- Παιδιά ανήλικα
- Κόπρανα
- Ζώα
- Πτώματα
Ούρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellamak

Νεοφερμένος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών, επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Δε θα έκανα κάτι που δε μου είναι οικείο και που προσβάλει τον εαυτό μου,ωσ ερωτικο σύντροφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Δε θα έκανα κάτι που προσβάλει τον εαυτό μου,ωσ ερωτικο σύντροφο.



...αυνανισμό; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
αι φυσικά δε θα έκανα σεξ με τίποτε άλλο πέρα από άνθρωπο, από 17 ετών και άνω και αρσενικού γένους.

καλα, τοτε αν ποτε σου κατσει αυτη (η καποια αναλογη της) να με παρεις ενα τηλεφωνακι να σε απαλαξω απο τη ταλαιπωρια:P



(η hudson στην φωτο ειναι 16)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.


(η hudson στην φωτο ειναι 16)

(Η Hudson στην φωτο ειναι 21)

Btw την εχω πετυχει και στο δρομο (στο εξωτερικο προφανως)! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top