Τι ΔΕΝ θα κάνατε ποτέ στο σεξ;

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πάντως, για να απαντήσω και στο θέμα, νομίζω είναι αρκετά τα πράγματα που δε θα έκανα στο σεξ ακόμη και με κάποιον που τρέφω βαθιά αισθήματα. Μερικά που μπορώ να σκεφτώ έτσι γρήγορα:

1. Pegging ή να του βάλω δάχτυλο
2. Μωρουδίστικο τρόπο ομιλίας γιατί με κριντζαρει απίστευτα
3. Καλά, ουρολαγνιες/κοπρολαγνιες κλπ τα θεωρώ αυτονόητο Χ
4. Έντονο ξεφτίλισμα του στυλ φτύσιμο στα μούτρα, να παριστάνεις το κατοικίδιο κ.λπ.
5. Κάτι πολύ ακραία sex toys όπως σφιγκτήρες πέους, ανατριχιάζω και μόνο στη σκέψη
6. Roleplay βιασμού
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.
Πάντως, για να απαντήσω και στο θέμα, νομίζω είναι αρκετά τα πράγματα που δε θα έκανα στο σεξ ακόμη και με κάποιον που τρέφω βαθιά αισθήματα. Μερικά που μπορώ να σκεφτώ έτσι γρήγορα:

1. Pegging ή να του βάλω δάχτυλο
2. Μωρουδίστικο τρόπο ομιλίας γιατί με κριντζαρει απίστευτα
3. Καλά, ουρολαγνιες/κοπρολαγνιες κλπ τα θεωρώ αυτονόητο Χ
4. Έντονο ξεφτίλισμα του στυλ φτύσιμο στα μούτρα, να παριστάνεις το κατοικίδιο κ.λπ.
5. Κάτι πολύ ακραία sex toys όπως σφιγκτήρες πέους, ανατριχιάζω και μόνο στη σκέψη
6. Roleplay βιασμού

κοίτα. εμένα μου κάνει εντύπωση και μόνο που τα σκέφτηκες/ξέρεις/αναφέρεις όλα αυτά. :look:
 

Guest 434210

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
🤔🤔🤔Οτιδήποτε μπορεί να μου προκαλέσει λουμπαγκο. Έχουμε και μια ηλικία. Ε έρχεται και μια γεροντική άνοια όπου να ναι. 😂😂😂
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Οτιδήποτε αφορά την πίσω πόρτα! Θα παραμείνει κλειστή η συγκεκριμένη! 😂
Επίσης τα φετίχ με τα πόδια και πράξεις που τα συμπεριλαμβάνουν its a big no from me
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποτέ μα ποτέ δε θα δέσω τη σύντροφο μου σα μούμια και θα της τρυπήσω τις ρώγες. :stopnow:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,129 μηνύματα.
o @Valder θα έδινε επιστημονική εξήγηση όπως η Βλαχάκη στη λέσχη επιστημόνων: Κιουρί, Κιουρία..
Φτυσ' τα μπούτια σου μαναμ' να κανεις τσουλήθρα που θα με πεις ΒλαχάΚΗ.

Εγω είμαι ΜΟΝΟ ΒΛΑΧΑΡΑ.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Δεν θα περιλάμβανα σε αυτό άντρες του e-steki.
Αυτοοοοοο +όπως μας έχουν πρήξει με το ότι δε θα έκαναν κάτι με αριστερές, vegan μπαχαλοσατανιστριες έτσι κι εγώ δε θα επέλεγα για κανένα λόγο να κάνω σεξ με κάποιον καραδεξιο,αντρουα τύπο που μυρίζει τεστοστερόνη από μίλια μακριά
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Ακομα δεν μου λύθηκε η απορία αλλα μαλλον πλεον δεν θελω να μαθω
Μην καταστρέψω και την αθωότητα μου 👼
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα τα μάθεις μεγαλώνοντας. Οταν έρθει η κατάλληλη στιγμή.
Αλλες συζητησεις περι σέξ κάνετε οταν ειστε 18-25 χρονων και άλλες απο 30 και πάνω.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,825 μηνύματα.
από 40 και πάνω νομίζω ότι μια γυναίκα ξέρει τι θέλει
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,526 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Κυριε, κυριε , στα 15 τι συζητήσεις κάνουμε;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δεν νομίζω οτι παει απαραίτητα με την ηλικία

Το ξέρω οτι θα τσατιστουν κάποιοι μικροι οταν τους λέμε οτι ειναι μικροι και κάποια πράγματα έρχονται με την εμπειρια αλλα ειναι η πραγματικοτητα. Εσυ τωρα χλευαζεις πχ κάτι που οταν μεγαλωσεις και αλλο και τριφτει το μυαλο σου και ωριμασουν κάποια πράγματα μεσα σου θα αλλαξουν οι ορμες οι σκέψεις κ τα παντα και μπορει να κανεις κ πραγματα που δεν φανταζοσουν κ ποτέ... σε λογικά πλαισια πάντα.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
από 40 και πάνω νομίζω ότι μια γυναίκα ξέρει τι θέλει
Εσύ το αποτελείωσες ποια 🤣🤣🤣
Αν ήταν μια γυναίκα μετά τα 40 να ξέρει τι θέλει, πάει καήκαμε σκεπτόμενοι μόνο πόσες εκεί γύρω στα 40 με 45 τρώνε κάτι φλασιες και μπλέκουν με μικρούς..

Λες ανέκαθεν να ήθελαν μικρούς και αυτή να είναι η αιτία της κατάληξης τους 🤔😜🤣
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή διάβασα κάποια πράγματα εδώ μέσα, θα ήθελα κι εγώ να πω την άποψη μου αν και ίσως να βγω λίγο εκτός θέματος.

Αρχικά, θεωρώ ότι στο σεξ από τη στιγμή που υπάρχει θέληση και συναίνεση και από τις δύο πλευρές μπορούν να γίνουν πολλά πράγματα ακόμα και αυτά που πολλοί απο εσάς, χωρίς να καταλαβαίνω το λόγο, θεωρείτε ακραία πχ. πρωκτικό σεξ σε ετεροφυλόφιλο ζευγάρι είτε από τον άντρα προς τη γυναίκα είτε αντίθετα. Ο πρωκτός πχ είναι ερωτογενης ζώνη επειδή υπάρχουν πάρα πολλά νεύρα και γι αυτό τα ομόφυλα πχ ζευγάρια ακολουθούν αυτή την πρακτική και το απολαμβάνουν. Ερωτογενης ζώνες θεωρούνται πολλές και επίσης διαφέρουν από χώρα σε χώρα, πχ σε κάποιες χώρες θεωρούνται οι ώμοι ή οι αστράγαλοι.Επίσης, κάπου υππθηκε ότι "εισαι μικρή για να ξέρεις κάτι τέτοια", και έχω να πω " μικρό είναι το μάτι σου". Στην Ελλάδα υπάρχουν στοιχεία ότι η ολοκληρωμένη σεξουαλική επαφή ξεκινάει από τα 13 επομένως θεωρώ ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό και θεμιτό, σε οποιαδήποτε ηλικία να εξερευνούμε τι μας αρέσει στο σεξ και να επικοινωνούμε ανοιχτά με το άτομο που κάνουμε σεξ.

Επομένως, προφανώς είναι απαραίτητο να θέτουμε όρια και να σεβόμαστε τα όρια του άλλου όπως εξίσου απαραίτητο είναι να απενοχοποιησουμε κάποιες σεξουαλικές πρακτικές επειδή θεωρούνται ταμπού. Υπάρχει περίπτωση να στερουμαστε απόλαυσης επειδή τόσο καιρό φοβομασταν να επικοινωνήσουμε ή να εξερευνήσουμε καινούργιες σεξουαλικές πρακτικές επειδή θεωρούνται ταμπού ή με το φόβο ότι θα μας χαρακτηρίσουν ακραίους, τσουλες κλπ κλπ. Τέλος, αυτό που θεωρώ ότι θα έπρεπε να μας απασχολεί και νομίζω δε το είδα πουθενά εδώ πέρα είναι το ασφαλές σεξ. Τα σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα κάνουν πάρτι, και επειδή δεν έχουμε ιδέα σαν λαός από σεξουαλική διαπαιδαγώγηση καλό είναι να κάνουμε σεξ με προφυλάξεις και να παρατηρούμε τυχόν αλλαγές στην περιοχή των γεννητικών οργάνων. Ένα τσεκ απ από γυναικολόγο/ανδρολογο που καί που είναι επίσης απαραίτητο.
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Οτιδήποτε αφορά την πίσω πόρτα! Θα παραμείνει κλειστή η συγκεκριμένη! 😂
Επίσης τα φετίχ με τα πόδια και πράξεις που τα συμπεριλαμβάνουν its a big no from me

Και κάπου εδώ να πούμε, μετά από τόσα μηνύματα που διάβασα, πως η κοπέλα εννοεί footjob κλπ.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επίσης, κάπου υππθηκε ότι "εισαι μικρή για να ξέρεις κάτι τέτοια", και έχω να πω " μικρό είναι το μάτι σου". Στην Ελλάδα υπάρχουν στοιχεία ότι η ολοκληρωμένη σεξουαλική επαφή ξεκινάει από τα 13 επομένως θεωρώ ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό και θεμιτό, σε οποιαδήποτε ηλικία να εξερευνούμε τι μας αρέσει στο σεξ και να επικοινωνούμε ανοιχτά με το άτομο που κάνουμε σεξ.
Πέραν τα στοιχεία που αναφέρεις, βιολογικά πλέον ποια ειναι η άποψη σου για κάτι τέτοιο εφόσον σου αρέσει να μιλάς πάνω σε αυτό?

Κατά πόσο ενα σώμα ενός 13 χρονου παιδιού ακόμη και όχι φυσικά μιας ολοκληρωμένης σωματικά γυναίκας είναι έτοιμο ώστε να μπορεί να έχει πλήρη εικόνα σε ένα τέτοιο θέμα?


Εκτός φυσικά από το σώμα του παιδιού κατά πόσο ειναι σε θέση να κρίνει ποτέ του αρέσει κάτι όταν μιλάμε για ηλικίες που είναι απόλυτα πειραματικές σε όλους τους τομείς?

Μην μπερδεύουμε το ηθικό κομμάτι της υπόθεσης με το βιολογικό...

Εδώ γυναικες πλέον που ξέρουν πολυ καλά και τι θέλουν και τι σημαίνει σεξ θα σου πουν οτι δεν έχει καμία σχέση η σεξουαλικη ζωή που είχαν στα 20 ας πούμε με την σεξουαλικη ζωή που έχουν στα 3Ο και ούτε καθεξής...

Ναι ο κάθε άνθρωπος μέσα από τους προσωπικούς του πειραματισμους θα ανακαλύψει τι του αρέσει ή όχι, πως όμως θα γίνει αυτό από άτομα που δεν είναι σωματικά-οργανικα πλήρως αναπτυγμενα με άμεσο κίνδυνο κιόλας τον τραυματισμό τους που μπορεί να τους απαγορεύσει ακόμα και την μετέπειτα απόλαυση αυτού?
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Πέραν τα στοιχεία που αναφέρεις, βιολογικά πλέον ποια ειναι η άποψη σου για κάτι τέτοιο εφόσον σου αρέσει να μιλάς πάνω σε αυτό?

Κατά πόσο ενα σώμα ενός 13 χρονου παιδιού ακόμη και όχι φυσικά μιας ολοκληρωμένης σωματικά γυναίκας είναι έτοιμο ώστε να μπορεί να έχει πλήρη εικόνα σε ένα τέτοιο θέμα?


Εκτός φυσικά από το σώμα του παιδιού κατά πόσο ειναι σε θέση να κρίνει ποτέ του αρέσει κάτι όταν μιλάμε για ηλικίες που είναι απόλυτα πειραματικές σε όλους τους τομείς?

Μην μπερδεύουμε το ηθικό κομμάτι της υπόθεσης με το βιολογικό...

Εδώ γυανιακες πλέον που ξέρουν πολυ καλά και τι θέλουν και τι σημαίνει σεξ θα σου πουν οτι δεν έχει καμία σχέση η σεξουαλικη ζωή που είχαν στα 20 ας πούμε με την σεξουαλικη ζωή που έχουν στα 3Ο και ούτε καθεξής...
Τι εννοείς βιολογικά ποια είναι η άποψη μου; Νομίζω ότι ανέφερα γιατί η περιοχή του πρωκτού θεωρείται ερωτογενης ζώνη από άποψη ανατομίας του σώματος.

Τώρα ότι η σεξουαλική ζωή της νέας γενιάς ξεκινάει απο τα 13 είναι γεγονός, αν ρωτάς την προσωπική μου άποψη θεωρώ ότι είναι μια αρκετά νεαρή ηλικία ωστόσο, μη ξεχνάμε ότι στην εφηβεία κάθε οργανισμός αναπτύσσετε διαφορετικά επομένως θεωρώ ότι δε μου πέφτει λόγος . Ανήθικο δε θεωρώ σε καμία περίπτωση από τη στιγμή που το θέλει αυτό το άτομο να ξεκινήσει τη σεξουαλική του ζωή, ανήθικη θεωρώ την πιθανή εκμετάλλευση αυτού του ατόμου απο άτομα μεγαλύτερης ηλικίας (που επίσης είναι και παράνομη) . Επίσης όταν μιλάς για ηθική, τι ακριβώς θεωρείς ανήθικο;

Και επίσης, μη μπερδεύετε τι λέω. Ανέφερα ότι πολύ απλά είναι όμορφο και θεμιτό να ανακαλύπτεις τι σου αρέσει σεξουαλικά ανεξάρτητα με την ηλικία που βρίσκεσαι. Είναι λογικό νομίζω ότι όσο μεγαλώνεις και όσο αποκτάς εμπειρίες ανακαλύπτεις καλύτερα το σώμα σου και τί σου αρέσει, αυτό όμως δε σημαίνει ότι επειδή κάποιο άτομα βρίσκετε σε μικρότερη ηλικία αυτό θα έπρεπε να το εμποδίζει από το να εξερευνεί τη σεξουαλικότητα του ή ότι σημαίνει ότι " είναι αθώο" λόγω ηλικίας
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,526 μηνύματα.
Τι εννοείς βιολογικά ποια είναι η άποψη μου; Νομίζω ότι ανέφερα γιατί η περιοχή του πρωκτού θεωρείται ερωτογενης ζώνη από άποψη ανατομίας του σώματος.

Τώρα ότι η σεξουαλική ζωή της νέας γενιάς ξεκινάει απο τα 13 είναι γεγονός, αν ρωτάς την προσωπική μου άποψη θεωρώ ότι είναι μια αρκετά νεαρή ηλικία ωστόσο, μη ξεχνάμε ότι στην εφηβεία κάθε οργανισμός αναπτύσσετε διαφορετικά επομένως θεωρώ ότι δε μου πέφτει λόγος . Ανήθικο δε θεωρώ σε καμία περίπτωση από τη στιγμή που το θέλει αυτό το άτομο να ξεκινήσει τη σεξουαλική του ζωή, ανήθικη θεωρώ την πιθανή εκμετάλλευση αυτού του ατόμου απο άτομα μεγαλύτερης ηλικίας (που επίσης είναι και παράνομη) . Επίσης όταν μιλάς για ηθική, τι ακριβώς θεωρείς ανήθικο;

Και επίσης, μη μπερδεύετε τι λέω. Ανέφερα ότι πολύ απλά είναι όμορφο και θεμιτό να ανακαλύπτεις τι σου αρέσει σεξουαλικά ανεξάρτητα με την ηλικία που βρίσκεσαι. Είναι λογικό νομίζω ότι όσο μεγαλώνεις και όσο αποκτάς εμπειρίες ανακαλύπτεις καλύτερα το σώμα σου και τί σου αρέσει, αυτό όμως δε σημαίνει ότι επειδή κάποιο άτομα βρίσκετε σε μικρότερη ηλικία αυτό θα έπρεπε να το εμποδίζει από το να εξερευνεί τη σεξουαλικότητα του ή ότι σημαίνει ότι " είναι αθώο" λόγω ηλικία
Απλα θα τονίσω οτι για αθωότητα Μίλησα μονο εγω.

Το αναφέρω γιατι νομιζω οτι ολο αυτογίνεται γυρω απο κατι που ειπα πριν 🤗
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Απλα θα τονίσω οτι για αθωότητα Μίλησα μονο εγω.

Το λεω γιατι νομιζω οτι ολο αυτογίνεται γυρω απο κατι που ειπα πριν 🤗
Ναι το ξέρω, και το ξέρω ότι η συζήτηση ξεκίνησε κάπως "χαριτωμένα". Απλά με αφορμή αυτό βρήκα την ευκαιρία να αναφέρω ότι είναι οκ σε οποιαδήποτε ηλικία να εξερευνούμε πράγματα που θεωρούνται taboo ή γενικότερα τη σεξουαλικότητα μας. Επίσης, επειδή ένα άτομο έχει την x,y ηλικία δε σημαίνει ότι είναι περισσότερο έμπειρο/άπειρο, αθώο/πονηρό κλπ κλπ απο κάποιο άλλο
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top