Τι ΔΕΝ θα κάνατε ποτέ στο σεξ;

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
γιατί τόσος λόγος γι αυτή την ταινία; και κυρίως από γυναίκες. (δεν την έχω δει)
50 shades of grey όπως και το 365 του netflix είναι ταινίες που δείχνουν το αρχέτυπο που ποθεί η πρωτόγονη θηλυκότητα τους ανεξάρτητα από τις political correct παπάτζες που λένε προς τα έξω.

επίσης δείχνουν την σημασία του παράγοντα χρήμα στον καθορισμό της ελκυστικότητας
ως προς αυτό, το πιο πρακτικό είναι γίνει δουλειά ώστε να φτάσει πρώτα Η σύντροφος σε οργασμό, και μετά Ο σύντροφος. αλλά και πάλι δεν ξέρω. οι γυναίκες προσποιούνται κιόλας. :stunned:
οι άντρες έχουν πάντα οργασμό, ενώ οι γυναίκες πιο σπάνια αλλά πιο έντονα και καλύτερους.
ενός άντρα διαρκεί 3-10 δευτερόλεπτα ενώ της γυναίκας τουλάχιστον 20!

οπότε αν κάθε φορά στο σεξ προσπαθείς πρώτα σαν τον χαμάλη να φέρεις την σύντροφο στον οργασμό ώστε να επιτρέψεις στον εαυτό σου να τελειώσεις, ουσιαστικά το orgasm gap θα ρίχνει εσένα.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι "50 αποχρώσεις του γκρι" σόκαραν τις κάπως ώριμες κυρίες που έκαναν το βιβλίο best seller.
🤣🤣🤣
Αν έβλεπες τα αντιστοιχα ηλικιακά ποσοστά δεν θα το έλεγες αυτό ίσα ίσα το αντίθετο 😉

Μάλλον μπερδεύεσαι με το sex and the city 😜

Ταινίες και βιβλίο από ώριμες κυρίες όπως λες πήγαν άπατα..
Κάνε την έρευνα σου εκει γύρω στις ηλικίες 20 με 25 να δεις τι γίνεται και ποιες οι εντυπώσεις των γυναικών που αυτές είναι οι ηλικίες που πραγματικά είναι στη δεδομένη φάση εφόσον έχει παγιωθεί κάπως η προτίμηση και θέλουν διεύρυνση ...
Ειδικά το βιβλίο που διαβάζοντας το πρώτο με το ζόρι έτσι γιατί το αγόρασες, δεν έμπαινες καν στον κόπο να αναρωτηθεις αν θα πάρεις το δεύτερο 😉

Να μου πεις για τις 365 που ανέφερε ο Gaspar εκει το συζητάμε 😜
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,860 μηνύματα.
οι άντρες έχουν πάντα οργασμό, ενώ οι γυναίκες πιο σπάνια αλλά πιο έντονα και καλύτερους.
ενός άντρα διαρκεί 3-10 δευτερόλεπτα ενώ της γυναίκας τουλάχιστον 20!

οπότε αν κάθε φορά στο σεξ προσπαθείς πρώτα σαν τον χαμάλη να φέρεις την σύντροφο στον οργασμό ώστε να επιτρέψεις στον εαυτό σου να τελειώσεις, ουσιαστικά το orgasm gap θα ρίχνει εσένα.

Αν δεν τελειώσει κι η γυναίκα, δεν έχει νόημα. Καλύτερα να τον παίζει μόνος του κανείς.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,488 μηνύματα.
50 shades of grey όπως και το 365 του netflix είναι ταινίες που δείχνουν το αρχέτυπο που ποθεί η πρωτόγονη θηλυκότητα τους ανεξάρτητα από τις political correct παπάτζες που λένε προς τα έξω.

επίσης δείχνουν την σημασία του παράγοντα χρήμα στον καθορισμό της ελκυστικότητας

οι άντρες έχουν πάντα οργασμό, ενώ οι γυναίκες πιο σπάνια αλλά πιο έντονα και καλύτερους.
ενός άντρα διαρκεί 3-10 δευτερόλεπτα ενώ της γυναίκας τουλάχιστον 20!

οπότε αν κάθε φορά στο σεξ προσπαθείς πρώτα σαν τον χαμάλη να φέρεις την σύντροφο στον οργασμό ώστε να επιτρέψεις στον εαυτό σου να τελειώσεις, ουσιαστικά το orgasm gap θα ρίχνει εσένα.

Εξαρτάται και τον άντρα -.-
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Αν δεν τελειώσει κι η γυναίκα, δεν έχει νόημα. Καλύτερα να τον παίζει μόνος του κανείς.
Οσο κυνηγάς την ικανοποίηση των γυναικών τόσο αυτή θα απομακρύνεται
και όσο πιο σκληρά προσπαθείς για αυτήν τόσο πιο δύσκολη θα είναι στο τέλος
όχι μόνο στο σεξ, γενικά:yes:
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,860 μηνύματα.
Οσο κυνηγάς την ικανοποίηση των γυναικών τόσο αυτή θα απομακρύνεται
και όσο πιο σκληρά προσπαθείς για αυτήν τόσο πιο δύσκολη θα είναι στο τέλος
όχι μόνο στο σεξ, γενικά:yes:

Σιγά μην κυνηγάω την ικανοποίηση της γυναίκας. Την δική μου πρώτα. Να την δω να σπαρταράει στα χέρια μου.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
50 shades of grey όπως και το 365 του netflix είναι ταινίες που δείχνουν το αρχέτυπο που ποθεί η πρωτόγονη θηλυκότητα τους ανεξάρτητα από τις political correct παπάτζες που λένε προς τα έξω.

επίσης δείχνουν την σημασία του παράγοντα χρήμα στον καθορισμό της ελκυστικότητας

Δε θα μιλήσω για τα πρότυπα των συγκεκριμένων ανδρών (που προσωπικά τα βρίσκω γλοιώδη) καθώς δεν ξέρω το γούστο της κάθε γυναίκας εκεί έξω, αλλά να σχολιάσω απλώς ότι πολλές φαντασιώσεις που δημιουργούνται από ταινίες σαν αυτές, ενώ μπορεί στη φαντασία να φαίνονται ελκυστικές, δυστυχώς παρεξηγούνται από πολλούς - κυρίως άπειρους - άνδρες και νομίζουν ότι άμα ορμήξουν στην κοπέλα τους αυτή θα είναι έτοιμη για όλα. Ελάχιστες είναι οι γυναίκες που μπορούν να απολαύσουν το σεξ χωρίς προκαταρκτικά κι όταν λέμε προκαταρκτικά εννοούμε για πολύ περισσότερη ώρα απ' όση παρουσιάζουν οι ταινίες και το πορνό, οπότε σε αντίστοιχη αναπαράσταση των σκηνών από αυτές τις ταινίες μπορεί να πονάνε και να μην το απολαμβάνουν τόσο όσο νομίζουν οι εκάστοτε σύντροφοι.


οι άντρες έχουν πάντα οργασμό, ενώ οι γυναίκες πιο σπάνια αλλά πιο έντονα και καλύτερους.
ενός άντρα διαρκεί 3-10 δευτερόλεπτα ενώ της γυναίκας τουλάχιστον 20!

οπότε αν κάθε φορά στο σεξ προσπαθείς πρώτα σαν τον χαμάλη να φέρεις την σύντροφο στον οργασμό ώστε να επιτρέψεις στον εαυτό σου να τελειώσεις, ουσιαστικά το orgasm gap θα ρίχνει εσένα.

Και μόνο που συγκρίνεις δευτερόλεπτα και θεωρείς την ικανοποίηση μιας γυναίκας "χαμαλίκα"... :P
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οι άντρες έχουν πάντα οργασμό, ενώ οι γυναίκες πιο σπάνια αλλά πιο έντονα και καλύτερους.
ενός άντρα διαρκεί 3-10 δευτερόλεπτα ενώ της γυναίκας τουλάχιστον 20!

οπότε αν κάθε φορά στο σεξ προσπαθείς πρώτα σαν τον χαμάλη να φέρεις την σύντροφο στον οργασμό ώστε να επιτρέψεις στον εαυτό σου να τελειώσεις, ουσιαστικά το orgasm gap θα ρίχνει εσένα.
πολλές λέξεις για να μας πεις ότι κάνεις χάλια σεξ
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Νομίζω στο σεξ δε θα μπορούσα με τίποτα να έπαιρνα τον άλλον από πίσω με κανένα dildo ξέρω γω(pegging νομίζω ονομάζεται; ) ούτε θα μπορούσα να του βάλω δάχτυλο,νομίζω θα αηδίαζα κααααααπως.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
50 shades of grey όπως και το 365 του netflix είναι ταινίες που δείχνουν το αρχέτυπο που ποθεί η πρωτόγονη θηλυκότητα τους ανεξάρτητα από τις political correct παπάτζες που λένε προς τα έξω.

επίσης δείχνουν την σημασία του παράγοντα χρήμα στον καθορισμό της ελκυστικότητας

οι άντρες έχουν πάντα οργασμό, ενώ οι γυναίκες πιο σπάνια αλλά πιο έντονα και καλύτερους.
ενός άντρα διαρκεί 3-10 δευτερόλεπτα ενώ της γυναίκας τουλάχιστον 20!

οπότε αν κάθε φορά στο σεξ προσπαθείς πρώτα σαν τον χαμάλη να φέρεις την σύντροφο στον οργασμό ώστε να επιτρέψεις στον εαυτό σου να τελειώσεις, ουσιαστικά το orgasm gap θα ρίχνει εσένα.
Χωρίς καμία δόση ειρωνείας, δεν είναι λίγο κρίμα και για εσένα και για τη γυναίκα σου να βλέπεις την ικανοποίηση μιας γυναίκας ως "κάνεις το χαμάλη"? Επίσης, τι θα πάει να πει 20 δευτερόλεπτα; Μπορεί κάποιες για να ικανοποιηθούν να θέλουν να έρθουν σε οργασμό περισσότερες απο μία φορές, τι θα πεις " ξέρεις αγάπη μου, φτάνει μία" ;

Το σεξ θα ήταν ιδανικό αν δεν έκανε κανένας τον χαμάλη. Απο εκεί και πέρα η ανοιχτή επικοινωνία είναι πάρα πολύ σημαντική σε δύο sexual partners, είτε κάτι πάει καλά ειτε κάτι δεν πάει καλά. Καί μπορεί να μήν έχω τις τρελές εμπειρίες που μας έχουν πει άλλα μέλη aka Devil αλλά το θέμα με ενδιαφέρει ιδιαίτερα είναι η αλήθεια.
 

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,029 μηνύματα.
Νομίζω στο σεξ δε θα μπορούσα με τίποτα να έπαιρνα τον άλλον από πίσω με κανένα dildo ξέρω γω(pegging νομίζω ονομάζεται; ) ούτε θα μπορούσα να του βάλω δάχτυλο,νομίζω θα αηδίαζα κααααααπως.

Rimming?
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,029 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Το καλύτερο σεξ οι γυναίκες λένε το κάνουν με γυναίκες....

Γιατί άραγε; :)

Νομίζω δεν έχω πει όχι σε κάτι στο σεξ, όσο αηδιαστικό και αν φαντάζει... Βασική προϋπόθεση να με ελκύει το άλλο άτομο να το κάνω.
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,052 μηνύματα.
Νομίζω δεν έχω πει όχι σε κάτι στο σεξ, όσο αηδιαστικό και αν φαντάζει... Βασική προϋπόθεση να με ελκύει το άλλο άτομο να το κάνω.
Ακριβώς αυτό. Όλες οι ατάκες του στυλ "εγώ ποτέ ΔΕΝ θα έκανα ..." είναι λόγια του πόλου. Εκεί στον πυρετό του σεξ και με τις καύλες της στιγμής πολλά "ΔΕΝ" ξεχνιούνται.

1635958520917.png
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,103 μηνύματα.
Γενικά δεν βρίσκω κάτι το αρνητικό στο roleplaying, εκτός αν αυτό περιέχει αστυνομικό. Αυτό το βρίσκω ντεκαυλέ εξαρχής.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Ελάχιστες είναι οι γυναίκες που μπορούν να απολαύσουν το σεξ χωρίς προκαταρκτικά κι όταν λέμε προκαταρκτικά εννοούμε για πολύ περισσότερη ώρα απ' όση παρουσιάζουν οι ταινίες και το πορνό, οπότε σε αντίστοιχη αναπαράσταση των σκηνών από αυτές τις ταινίες μπορεί να πονάνε και να μην το απολαμβάνουν τόσο όσο νομίζουν οι εκάστοτε σύντροφοι.
Δεν μίλησα για προκαταρκτικά τα οποία είναι απαραίτητα ώστε να δημιουργηθεί και ένα φιλόξενο περιβάλλον
πολλές λέξεις για να μας πεις ότι κάνεις χάλια σεξ
Μπορεί να έχεις και δίκιο, δεν ξέρω:P παράπονα πάντως δεν δέχτηκα ποτέ. Από την πλευρά μου ήταν και είναι φοβερό
Το σεξ θα ήταν ιδανικό αν δεν έκανε κανένας τον χαμάλη.

Ακριβώς. Όταν κάποιος ξεκινάει να κάνει σεξ με μόνο σκοπό και νόημα την ικανοποίηση της παρτενέρ και όχι την δικιά του το βλέπω λάθος είτε είσαι άντρας είτε γυναίκα.εξου και το χαμάλης.
Εσύ ανέφερες πρώτη το orgasm gap και είναι δεδομένο ότι οι γυναίκες έχουν οργασμό πιο δύσκολα από τους άντρες αλλά διαρκεί περισσότερο και είναι πιο έντονος.

Προσωπικά θεωρώ στο σεξ ιδανικό πάνω από 1 φορές. Με την 2η να έχει μεγαλύτερη διάρκεια και προσοχή στην παρτενέρ, αλλά αν δεν έρθει η παρτενέρ σε οργασμό δεν θα τα βάψω μαύρα ούτε θα προτιμήσω να την παίζω μόνος μου όπως είπε ο dum.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χωρίς καμία δόση ειρωνείας, δεν είναι λίγο κρίμα και για εσένα και για τη γυναίκα σου να βλέπεις την ικανοποίηση μιας γυναίκας ως "κάνεις το χαμάλη"? Επίσης, τι θα πάει να πει 20 δευτερόλεπτα; Μπορεί κάποιες για να ικανοποιηθούν να θέλουν να έρθουν σε οργασμό περισσότερες απο μία φορές, τι θα πεις " ξέρεις αγάπη μου, φτάνει μία" ;

Το σεξ θα ήταν ιδανικό αν δεν έκανε κανένας τον χαμάλη. Απο εκεί και πέρα η ανοιχτή επικοινωνία είναι πάρα πολύ σημαντική σε δύο sexual partners, είτε κάτι πάει καλά ειτε κάτι δεν πάει καλά. Καί μπορεί να μήν έχω τις τρελές εμπειρίες που μας έχουν πει άλλα μέλη aka Devil αλλά το θέμα με ενδιαφέρει ιδιαίτερα είναι η αλήθεια.
Νομίζω έχετε παρεξήγηση λιγάκι τον όρο χρήσης της λέξης χαμαλης όσο αφορά το ερωτικό κομμάτι.

Ίσως φταίει πως δεν έχετε παρευρεθεί σε πολλές αντρικές συζητήσεις όσο αφορά γυναικες μιας που ο όρος χαμαλης ή κάνω χαμαλικια δεν χρησιμοποιείται με την κάθε αυτου αναγκαστική και προσβλητική έννοια που την βλέπετε.

Λέτε ένας άντρας να θέλει να υποβαθμίσει την ίδια ερωτική του ζωή εφόσον είναι προσωπική του επιλογή και όχι εξαναγκασμός?

Δείτε το λιγάκι πιο χαλαρά, διασκεδάστε με όλο αυτό και καλό είναι μην τα βλέπουμε όλα αρνητικά δεδομένου ότι πολλοί άντρες τρελαίνονται για "χαμαλικια " όπως λένε δεδομένου του αποτελέσματος που εισπρατουν 😉

Άλλωστε χαμαλικια όλοι έχουμε κάνει δεδομένου μιας κατάστασης που μπορεί ο σύντροφός να μην μπορεί την δεδομένη στιγμή να είναι τόσο ενεργητικός όσο άλλες φορές.
Δεν νομίζω να ξεκινάτε το παιχνιδάκι σας με καταμερισμό εργασιών ώστε να είναι πάντα ίσος 😜
Άλλωστε για ανθρώπους μιλάμε όχι για sex machine που πάντα είναι προγραμματισμένοι να δουλευουν άψογα στον ίδιο ρυθμό και με ακριβώς τον ίδιο τρόπο.
Έπειτα έχει σημασία ποιος κάνει την περισσότερη εργασία όταν το αποτέλεσμα είναι ταυτόχρονο και φυσικά ίδιο σε ένταση και από τις δύο πλευρές?😜
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top