Τι θέλουν οι γυναίκες;

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ανα, γεια σου!!!

Επισης... Στον ιδιο αντρα υπαρχει η περιπτωση αυτο που σας μαγευει, να σας απωθει κιολας???
Ίσως.
Αν αυτό το κάτι γίνεται σε έντονο βαθμό, κουράζει.
Όχι μόνο στα πλαίσια της σχέσης, αλλά και σε ευρύτερα πλαίσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ίσως.
Αν αυτό το κάτι γίνεται σε έντονο βαθμό, κουράζει.
Όχι μόνο στα πλαίσια της σχέσης, αλλά και σε ευρύτερα πλαίσια.

:hmm: Καταλαβαινω τι θες να πεις... Και κατι αλλο που καταλαβαινω ειναι οτι δεν παιζει να βγαλουμε ακρη μαζι σας ποτε...


Γιατι πολυ απλα, δεν ξερουμε τι θελει ο ενας απο τον αλλον... Και ειναι αδυνατον να το μαθουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κι εσύ πού ξέρεις τι θέλουν; Ρώτησες τον Πιτ Παπαδάκο ή έκανες και γυναίκα;

πανω απο όλα οι γυναικες ζητανε ασφαλεια..
οι περισσοτερες τουλαχιστον..φυσικη και συναισθηματικη..
οι ιδιες τα λενε..
βεβαια την ασφαλεια τη νιωθει και με καπως διαφορετικο ανδρα η καθε γυναικα..

οτι καταλαβαινεις καταλαβαινω..:P

ή οπως ειπε και ο ποιητης..:D
οι Γυναικες θελουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Χαχα.

Αυτή είναι η μαγεία των σχέσεων, να ανακαλύπτεις τον άλλον. ;)
Δε μπορώ να βάλω κριτήρια, τον θέλω ψηλό μελαχρινό κτλ, να μου κάνει κλικ ένας κοντός-ξανθός και να μην ενδώσω. Ελπίζω να με καταλαβαίνεις.

Και όσο για το τελευταίο, εφόσον δημιουργηθεί η σχέση, αφιερώνεις χρόνο σε αυτήν, μια χαρά θα μάθεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Ανα, γεια σου!!!

Επισης... Στον ιδιο αντρα υπαρχει η περιπτωση αυτο που σας μαγευει, να σας απωθει κιολας???
Να μας απωθει οχι να προσπαθησουμε ομως εγωιστικα να τον αλαξουμε σε αυτο που εμεις θεωρουμε ιδανικο ναι το κανουμε να σου δωσω ενα απλο παραδειγμα γνωριζεις καποιον που σε γοητευει σε ιντριγκαρει αλλα εχει συγκεκριμενα πραγματα που πολλες φορες ειναι απολυτα ορατα π.χ. εργασιομανης η λιγομιλητος η κολημενος με τον ολυμπιακο ολα αυτα τα βλεπεις δεν σου πολυαρεσουν(ειδικα το τελευταιο:P)δεν τους δινεις σημασια στην αρχη με στοχο την απολυτη κατακτηση του αντικειμενου του ποθου σου οπλιζεσαι την ομορφια και ορμας και ειστε μαζι και περνα ο καιρος και δεν σου φτανει ομως αυτο θες να το αλαξεις να το μετατρεψεις στο δικο σου αλλο μισο εκει καμια φορα την πατας γιατι ξεχνας οτι αυτο το αλλο μισο ειναι καποιου αλλου και οχι το δικο σου και στην τελικη οι ανθρωποι ειναι καλυτεροι οταν ειναι ολοκληροι και οχι το μισο καποιου αλλου ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ερωτηση προς τις γυναικες: Ειστε σιγουρες οτι ξερετε πως τον θελετε τον αντρα???

Τα δεδομένα αλλάζουν. Και οι εμπειρίες που παίρνουμε κατά τη διάρκεια μιας σχέσης, όλοι μας, μας καθορίζουν και λίγο και είναι ικανά να αλλάξουν και την κοσμοθεωρία που κουβαλά ο καθένας.

Ίσως.
Αν αυτό το κάτι γίνεται σε έντονο βαθμό, κουράζει.
Όχι μόνο στα πλαίσια της σχέσης, αλλά και σε ευρύτερα πλαίσια.

Είναι αυτό που λέμε ότι στην αρχή είναι γοητευτικό αλλά μετά σε ενοχλεί όταν το κάνει; :/:
Αυτό το έχω ακούσει σε περιπτώσεις που χάνεται ο έρωτας πια... που η συνήθεια έχει καταντήσει ενοχλητική. =/
Αλλά τελικά όχι; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ανα, γεια σου!!!

Επισης... Στον ιδιο αντρα υπαρχει η περιπτωση αυτο που σας μαγευει, να σας απωθει κιολας???

Επίσης υπάρχει και η περίπτωση αυτό που μας απωθεί στον έναν να μας μαγεύει στον άλλον.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Είναι αυτό που λέμε ότι στην αρχή είναι γοητευτικό αλλά μετά σε ενοχλεί όταν το κάνει; :/:
Αυτό το έχω ακούσει σε περιπτώσεις που χάνεται ο έρωτας πια... που η συνήθεια έχει καταντήσει ενοχλητική. =/
Αλλά τελικά όχι έτσι; :/:
Δε νομίζω ότι χάνεται ο έρωτας.
Για παράδειγμα κάτι που σε ενθουσιάζει σε μία φίλη σου ή στη μητέρα σου δεν υπάρχουν στιγμές που σε νευριάζει αυτό το κάτι;
Έτσι και στις ερωτικές σχέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι χάνεται ο έρωτας.
Για παράδειγμα κάτι που σε ενθουσιάζει σε μία φίλη σου ή στη μητέρα σου δεν υπάρχουν στιγμές που σε νευριάζει αυτό το κάτι;
Έτσι και στις ερωτικές σχέσεις.

Ε, σε περιπτώσεις που είμαι αρκετά στη τσίτα και δεν θέλω τίποτα μπορεί,αλλά γενικά στη καθισιά μου να μου συμβεί αυτό όχι...

Αλλά καταλαβαίνω τι λες...είναι θέμα συνθηκών ουσιαστικά και της ψυχολογίας που βρίσκεσαι την εκείνη τη στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Γιατι πολυ απλα, δεν ξερουμε τι θελει ο ενας απο τον αλλον... Και ειναι αδυνατον να το μαθουμε...
Πρέπει πρώτα ο καθένας να μάθει τι θέλει από τον ίδιο του τον εαυτό, και τι περιμένει από μία σχέση, ούτως ώστε να μπορέσει να υπάρξει συννενόηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έφαγα φλασιάάάά!

:lol::lol:


Πρέπει πρώτα ο καθένας να μάθει τι θέλει από τον ίδιο του τον εαυτό, και τι περιμένει από μία σχέση, ούτως ώστε να μπορέσει να υπάρξει συννενόηση.
Αυτό το έχω ακούσει πολλές φορές. Πώς ακριβώς μαθαίνεις τι θέλεις από τον ίδιο σου τον εαυτό και τι μπορεί να είναι αυτό; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Φαντάζομαι το iliaki εννοεί να πεις '' Θέλω να είμαι δυνατή'' ''Θέλω να έχω αυτοπεποίθηση'' ''Να είμαι έμπιστος άνθρωπος''
Το τι θέλει ο καθένας από τον εαυτό του, είναι αυτό που τον κάνει να αισθάνεται καλά πρώτα με τον ίδιο και μετά με τους άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Να μας απωθει οχι να προσπαθησουμε ομως εγωιστικα να τον αλαξουμε σε αυτο που εμεις θεωρουμε ιδανικο ναι το κανουμε να σου δωσω ενα απλο παραδειγμα γνωριζεις καποιον που σε γοητευει σε ιντριγκαρει αλλα εχει συγκεκριμενα πραγματα που πολλες φορες ειναι απολυτα ορατα π.χ. εργασιομανης η λιγομιλητος η κολημενος με τον ολυμπιακο ολα αυτα τα βλεπεις δεν σου πολυαρεσουν(ειδικα το τελευταιο:P)δεν τους δινεις σημασια στην αρχη με στοχο την απολυτη κατακτηση του αντικειμενου του ποθου σου οπλιζεσαι την ομορφια και ορμας και ειστε μαζι και περνα ο καιρος και δεν σου φτανει ομως αυτο θες να το αλαξεις να το μετατρεψεις στο δικο σου αλλο μισο εκει καμια φορα την πατας γιατι ξεχνας οτι αυτο το αλλο μισο ειναι καποιου αλλου και οχι το δικο σου και στην τελικη οι ανθρωποι ειναι καλυτεροι οταν ειναι ολοκληροι και οχι το μισο καποιου αλλου ......

Ναι, οκ... Αυτο και το ξερω και το καταλαβαινω...

Αλλα δεν ηταν ιδανικη η διατυπωση της ερωτησης μου... Αυτο που ηθελα να πω ακριβως ηταν... Μηπως υπαρχουν φορες που αυτο που σας μαγευει σε καποιον στην αρχη, μετα απο καποιον καιρο αρχιζει να σας απωθει??

Τα δεδομένα αλλάζουν. Και οι εμπειρίες που παίρνουμε κατά τη διάρκεια μιας σχέσης, όλοι μας, μας καθορίζουν και λίγο και είναι ικανά να αλλάξουν και την κοσμοθεωρία που κουβαλά ο καθένας.

Χμμμμ... Σαφως... Αλλα παντα μιλαμε για μια δεδομενη στιγμη... Ας πουμε γι' αυτον τον καιρο... Οχι γενικα και αοριστα...

Επίσης υπάρχει και η περίπτωση αυτό που μας απωθεί στον έναν να μας μαγεύει στον άλλον.:D

Αυτο κι αν ηταν κατι που περιμενα να ακουσω... Και βοηθαει αυτο που εχω στο μυαλο μου...

Πρέπει πρώτα ο καθένας να μάθει τι θέλει από τον ίδιο του τον εαυτό, και τι περιμένει από μία σχέση, ούτως ώστε να μπορέσει να υπάρξει συννενόηση.

Σαφως, αλλα ποιος απο μας ξερει τι θελει ακομη κι απο τον ιδιο του τον εαυτο??? Ας πουμε εγω, δεν μπορω να πω οτι ξερω...

Εσυ, ας πουμε, μπορεις??

Φαντάζομαι το iliaki εννοεί να πεις '' Θέλω να είμαι δυνατή'' ''Θέλω να έχω αυτοπεποίθηση'' ''Να είμαι έμπιστος άνθρωπος''
Το τι θέλει ο καθένας από τον εαυτό του, είναι αυτό που τον κάνει να αισθάνεται καλά πρώτα με τον ίδιο και μετά με τους άλλους.

Αρκει ομως αυτο??:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Σαφως, αλλα ποιος απο μας ξερει τι θελει ακομη κι απο τον ιδιο του τον εαυτο??? Ας πουμε εγω, δεν μπορω να πω οτι ξερω...
Άλλο το ότι δεν ξέρουμε τον εαυτό μας, γιατί κανείς δεν ξέρει... Και άλλο να είμαστε σε θέση να γνωρίζουμε τι θέλουμε από αυτόν. Πώς θέλω να είμαι, τι θα κάνω για να γίνω καλύτερος/η και όλα αυτά. Σαν τα παραδείγματα που είπα και παραπάνω.Παίζει ρόλο και κατά πόσο εξοικειωμένος είσαι να ''συζητάς'' με τον εαυτό σου και να μπαίνεις σε μια διαδικασία ''επικοινωνίας'' μαζί του. Τουλάχιστον έτσι το έχω εγώ στο μυαλό μου.

Αρκει ομως αυτο??:hmm::hmm:

Τι εννοείς;
Είναι από τα πιο σημαντικά κομμάτια στο χτίσιμο του χαρακτήρα. Αν είσαι σε μια σχέση παίζουν και άλλα πράγματα ρόλο.
Αν νιώθεις καλά, μπορείς και να το μεταδώσεις αυτό. Δεν μπορούν όλοι να δώσουν τα ίδια.

Χμ, σαν να λέμε ότι ψιλοξέρω τι θέλω από κάποιον. =/ Αλλά για να φτάσεις σε αυτό το σημείο πρέπει να έχεις παιδέψει τον εαυτό σου... Δεν μιλάμε για πράγματα δημοτικού, αλλά μια σοβαρή νοοτροπία απέναντι σε κάποιον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Άλλο το ότι δεν ξέρουμε τον εαυτό μας, γιατί κανείς δεν ξέρει... Και άλλο να είμαστε σε θέση να γνωρίζουμε τι θέλουμε από αυτόν. Πώς θέλω να είμαι, τι θα κάνω για να γίνω καλύτερος/η και όλα αυτά. Σαν τα παραδείγματα που είπα και παραπάνω.Παίζει ρόλο και κατά πόσο εξοικειωμένος είσαι να ''συζητάς'' με τον εαυτό σου και να μπαίνεις σε μια διαδικασία ''επικοινωνίας'' μαζί του. Τουλάχιστον έτσι το έχω εγώ στο μυαλό μου.

Ακουγεται απλο... Μα δεν ειναι... Γιατι μπορει να το πετυχεις αυτο που εχεις θεσει ως στοχο... Αλλα τελικα να καταλαβεις οτι δεν ηταν αυτο που ηθελες... Καθε στιγμη εχουμε μια εικονα για τον ιδανικο εαυτο μας... Αλλα αυτη μεταβαλλεται κι αλλαζει συνεχεια... Ετσι που πιστευω πως... Ποτε δεν βρουμε ακριβως αυτο που θελουμε, αλλα υα ψαχνουμε να βρουμε το τι θελουμε...

Τι εννοείς;
Είναι από τα πιο σημαντικά κομμάτια στο χτίσιμο του χαρακτήρα. Αν είσαι σε μια σχέση παίζουν και άλλα πράγματα ρόλο.
Αν νιώθεις καλά, μπορείς και να το μεταδώσεις αυτό. Δεν μπορούν όλοι να δώσουν τα ίδια.

Χμ, σαν να λέμε ότι ψιλοξέρω τι θέλω από κάποιον. =/ Αλλά για να φτάσεις σε αυτό το σημείο πρέπει να έχεις παιδέψει τον εαυτό σου... Δεν μιλάμε για πράγματα δημοτικού, αλλά μια σοβαρή νοοτροπία απέναντι σε κάποιον.

Φτασαμε στα προτυπα συμπεριφορας που θα επιβαλλουμε στους εαυτους μας??? Κακο αυτο...

Τεσπα γενικα λεω πως αυτο που θελουμε απο τους εαυτους μας δεν ειναι μονο ο δυναμισμος κλπ... Αλλα κατι γενικοτερο... Η ας πουμε το θελω να μαι καλυτερος ειναι πολυ φλου... Γιατι κι ο Χιτλερ στην ηθελε να γινει καλυτερος σαφως... Και πιστευει πως το πετυχε... Εκει που θελω να καταληξω ειναι οτι το βασικο που πρεπει να βρουμε ειναι η κατευθυνση που θελουμε να ακολουθησουμε κι οχι ο τελικος προορισμος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ακουγεται απλο... Μα δεν ειναι... Γιατι μπορει να το πετυχεις αυτο που εχεις θεσει ως στοχο... Αλλα τελικα να καταλαβεις οτι δεν ηταν αυτο που ηθελες... Καθε στιγμη εχουμε μια εικονα για τον ιδανικο εαυτο μας... Αλλα αυτη μεταβαλλεται κι αλλαζει συνεχεια... Ετσι που πιστευω πως... Ποτε δεν βρουμε ακριβως αυτο που θελουμε, αλλα υα ψαχνουμε να βρουμε το τι θελουμε...
Δεν θεωρώ πως υπάρχουν μεγάλες αποκλίσεις όμως.

Φτασαμε στα προτυπα συμπεριφορας που θα επιβαλλουμε στους εαυτους μας??? Κακο αυτο...

Τεσπα γενικα λεω πως αυτο που θελουμε απο τους εαυτους μας δεν ειναι μονο ο δυναμισμος κλπ... Αλλα κατι γενικοτερο... Η ας πουμε το θελω να μαι καλυτερος ειναι πολυ φλου... Γιατι κι ο Χιτλερ στην ηθελε να γινει καλυτερος σαφως... Και πιστευει πως το πετυχε... Εκει που θελω να καταληξω ειναι οτι το βασικο που πρεπει να βρουμε ειναι η κατευθυνση που θελουμε να ακολουθησουμε κι οχι ο τελικος προορισμος...

Ποιός μίλησε για πρότυπα συμπεριφόρας; :confused:

Αυτό που είπα ναι ήταν σχετικά ρηχό αλλά το έδωσα ένα απλό παράδειγμα. Καταλαβαίνω τι θες να πεις... Το βάθος του. Σημασία έχει το πως θα καταφέρεις να πετύχεις κάτι, όταν επιλέξεις την κατεύθυνση που θες να ακολουθήσεις όπως είπες και εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
αυτες τις γυναικες ψαχνουμε και εμεις..:) τα κριαρακια..
βεβαια τα να ειναι φυλακας και προστατης ο ανδρας τοσο ωστε να μην εμποδιζει και καταπιεζει τη γυναικα..αλλο φυλακας άγγελος αλλο δυναστης.:P
Α κριαράκι σαν τον άντρα μου.
Εσύ έχεις καταπληκτικές δυνατότητες βελτίωσης, αρκει να ερωτευτείς κάποια με διαφορετικές απόψεις από σένα!:P Κι εκείνη θα ξέρει ότι στην πράξη είσαι χίλιες φορές καλύτερος απ'ότι στην θεωρία.:P
Επίισης... Στον ιδιο αντρα υπαρχει η περιπτωση αυτο που σας μαγευει, να σας απωθει κιολας???
Νομίζω ότι μετά την εφηβεία ή την μετεφηβεία (που βέβαια σε μερικούς κρατάει ....λίγο :D παραπάνω) αυτό μειώνεται πολύ γιατί δεν βλέπουμε/ αγαπάμε μύθους αλλά ανθρώπους.
:hmm: Καταλαβαινω τι θες να πεις... Και κατι αλλο που καταλαβαινω ειναι οτι δεν παιζει να βγαλουμε ακρη μαζι σας ποτε...
Γιατι πολυ απλα, δεν ξερουμε τι θελει ο ενας απο τον αλλον... Και ειναι αδυνατον να το μαθουμε...
Και πως να βγάλουμε άκρη με γενικεύσεις? Μονό σε πραγματική διαπροσωπική σχέση βγαίνει άκρη. Γιατί τα λόγια και οι θεωρίες στηρίζονται από το ύφος, τις πράξεις τελικά από την πραγματικότητα του άλλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Αφου προσκυνησω την απο πανω (lugar),
(που παντα θυμιζει cougar, το puma των βουνων και των χαδιων :))

ας κλεψω λιγο δοξα Πυθιας κι εγω:

τι θελουν οι γυναικες

τη νεα σειρα καλλυντικων της μακ..η τους ειναι αδιαφορο, γιατι προτιμουν μεημπελιν. :redface:
Η παλι τους ειναι αδιαφορη καθε μαρκα, ενα πεταχτο μακιγιαζ και ειναι κουλ.
Η τελος, δε βαφονται και ποτε, ειναι κατα του παστωματος προσωπου,
προτιμουν αρωματοθερεπειες. Η ισως ουτε αυτο.

να αποκατασταθουν πριν τα 35 τους και να γινουν νοικοκυρες, η να μη παντρευτουν ποτε
γιατι εχουν αλλεργια με το εθιμικο εκτος αν προκειται για μπατσελορ με στριπερς, τη προηγουμενη :redface:
να γεννησουν κουτσουβελα η να υιοθετησουν η να μη γεννησουν καθολου,
να κανουν μια σχεση αγαπης που να παει all the way μεχρι το δερμα να σταφυδιασει,
διχως κουλουρες διχως νομοτυπικες ευθυνες που ειναι το γραμμα κι οχι η ουσια, το μελανι

να βρουν ενδιαφερον στη ζωη με το να σπανε μπαλλονια με τη μεση τους,
σαν ενα ζωντανο παραδειγμα ελαστινης,
σα τη φιλη μου τη ζλατα που ειναι και ευκαμπτη, ειναι και κουκλα ειναι και σεξυ :P

Βλεπε Ζλατα

η να σπανε νευρα, τα δικα τους η των αλλων.

Οι γυναικες θελουν ενα καθρεφτη να τους λεει πως δε μεγαλωνουν
και αρα οι αντρες, εραστες η οχι, συντροφοι και συντροφια
ειναι καθρεπτακια στο τσεπακι τους.

Κι αν δεν ειναι καθρεφτακια, οφειλουν να γινουν γιατι
γυναικα χωρις καθρεφτακι ειναι σαν την Αλικη χωρις θαυματα,
χωρις οζ,
και τι πιο αποκρουστικο απο γυναικα με οζους :worry:


Τι να θελουν μωρε?

Κατι να τους ξημερωσει τη ψυχη θελουν,
εκτος απο τις φασεις του πονου που η ψυχη ξημερωνει
διπλα σε αιματοβαμμενο νιπτηρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
Τι να θελουν μωρε?

Κατι να τους ξημερωσει τη ψυχη θελουν,
εκτος απο τις φασεις του πονου που η ψυχη ξημερωνει
διπλα σε αιματοβαμμενο νιπτηρα.

:)

Ή και να τους μερώσει την ψυχή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Α κριαράκι σαν τον άντρα μου.
Εσύ έχεις καταπληκτικές δυνατότητες βελτίωσης, αρκει να ερωτευτείς κάποια με διαφορετικές απόψεις από σένα!:P Κι εκείνη θα ξέρει ότι στην πράξη είσαι χίλιες φορές καλύτερος απ'ότι στην θεωρία.

ευχαριστω για τις εξαιρετικες συμβουλες..:hmm::)

διαφορετικη απο μενα ε?
πιο φιλελευθερη -δυναμικη ενα πραγμα..για ισορροπια..;)
δεκτον..

με αυτα που λες με ξερεις υπερβολικα καλα..:Dστην πραξη ειμαι συχνα πολυ πιο μπουλης απο οτι φαινομαι..:P

(τι ζωδιο εισαι?:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top