Τι θέλουν οι γυναίκες;

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τιιιι?????στερεοτυπα...:worry:

Καλά μη χτυπιέσαι, μια άποψη είπα με ''νομίζω'' για εισαγωγή. Δική μου παρατήρηση είναι:yes:

το ξερετε το ανεκδοτο
"δεν εχω μιλησει με τη γυναικα μου για 6 μηνες
δεν θελω να τη διακοψω..:worry:
Το ανέκδοτο το ξερουμε και είναι μάπα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,064 μηνύματα.
Στις μικρότερες ηλικίες απλώς αποζητείται ένας Khal Drogo που θα τις αλλάζει τα φώτα. :P


Εσύ, αγαπητή μου, είσαι ξεχωριστή περίπτωση. Μιας και πιάσαμε τα ανέκδοτα, τον ξέρετε τον παραλληλισμό:
Women are like parking places. The good ones are occupied and the free ones are handicapped.

1ον Ο Καλ Ντρόγκο είναι και πολύ γαμώ! ΟΥΓΚ! Ντοθράκι ρούλ!:clapup: Να ανοίξεις τα στραβά σου και να δεις Game of Thrones αν και είναι πιό δεύτερο σε σχέση με το Battlestar.

2ον Τι έχουν οι αναπηρικές θέσεις δηλαδή δεν κατάλαβα; Και γαμώ είναι, και μερικές φορές είναι και πολύ καλύτερες από τις κανονικές θέσεις (και πιασμένες μετα χαράς μάλιστα). Εκτός κι αν εννοείς για την πνευματική αναπηρία κάποιων ανθρώπων οπότε ναι, αυτοί είναι καλύτερα να μένουν φρι, ούτε για ένα πήδημα δεν αξίζουν. Απορώ πραγματικά με τους άντρες που λένε "είναι ηλίθια μωρέ, έστω έναν να της ρίξω και μετά έφυγα". Όχι, αν εμένα δε μου γαμάει το μυαλό, δε μπορεί να με κάνει να της γ... το σώμα. Θέλω να έχει μυαλό (και όλα τ άλλα!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga_serb

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olga_serb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Τον σεβασμό!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Να ανοίξεις τα στραβά σου και να δεις Game of Thrones αν και είναι πιό δεύτερο σε σχέση με το Battlestar.


...και τα δύο
είναι πολύ πιο κάτω
από τα Στρουμφάκια.
Period
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dinatz

Νεοφερμένος

Η dinatz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
μια ζεστη αγγαλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ασφάλεια συναισθηματική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

runner25

Νεοφερμένος

Ο runner25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
το θεμα απο οτι εχω δει ετεθη ηδη σε καποια παραλαγη του καπου στο φορουμ. βρε παιδια δε μπορεις πλεον να πλησιασεις γυναικα και να κανεις κατι τα τελευταια 2 χρονια το μονο που καταφερνω ειναι να ριχνω κανα κρυο μετα εξαφανιζονται και να πω οτι ειμαι μικροψωλης η οτι δε ξερω να αυτονω.
βγαινεις εξω τις κοιτας κοιτανε το ταβανι πας να της μιλησεις σε αποριπτουν στο φτερο απο την αλλη μου σκανε ακυρες και μου τη πεφτουν τι στο διαολο γινεται.
προσπαθω να βρω να κανω μια σχεση εμεινα αρκετο καιρο μονος εγω αυτο που θελω δεν ειναι ενα γαμησι θελω εναν ανθρωπα να μοιραστω μαζι του στιγμες να βγουμε για ενα καφε να παμε να δουμε μια ταινια να κανουμε ενα ταξιδι να δειξω και να μου δειξει πραγματα οσες με πλησιαζουν το μονο που θελουν ειναι ενα ξερο κρεβατι.
και αυτο που με ενοχλει παραπανω ειναι οτι αυτες που εγω θελω και προσεγγιζω δεν ανταποκρινονται και γενικα βλεπω οτι οι γυναικες την εχουν δει παρα πολυ του στυλ οτι το μουνι εχει παρει αξια


Σημείωση Συντάκτου:Οι αναρτήσεις #447,448 προήλθαν έπειτα απο συγχώνευση με το θέμα:" Επιτέλους τι θέλετε εσείς οι γυναίκες;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Φοκο? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Αν τις γνωρίζεις και τους λες αυτά, απορώ πως δεν έχεις φάει ξύλο ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

General

Νεοφερμένος

Ο Αντρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ζητουν πολλα..μια μεγαλη μεριδα αυτων ειναι λογικα αν εξαιρεσουμε το γεγονος πως τα τονιζουν υπερμετρα καποιες φορες.

Αναφερομαι στον σεβασμο,την τρυφεροτητα,το καλο κρεβατι,τον συναισθηματισμο,το ενδιαφερον,την αποκλειστικοτητα(οσον αφορα τις υπολοιπες),την "επιβεβαιωση" που ζητουν σε πολλα πραγματα λογο της ανασφαλειας που εχουν καποιες φορες και την ωριμοτητα οσον αφορα την αντιμετωπιση σοβαρων ζητηματων.Θεωρω πως τα παραπανω οσο και εαν ενοχλουν καποιες φορες ειναι πραγματα δικαια που θελουν απο εμας και μπορουμε να προσφερουμε απλοχερα.

Η αποψη μου ειναι πως αυτο που τις κανει κουραστικες ειναι αυτη η συχεχης ζητηση προσοχης προς το ατομο τους.Ειναι πολλες φορες ικανες να ξεχασουν χιλια καλα που εχουμε κανει σε μια μερα σε περιπτωση που τολμησουμε να μην προσεξουμε το καινουριο ντυσιμο πριν βγει απ' το σπιτι.
Ενα αλλο εξισου σημαντικο ειναι η αδιακοπη λεγομενη "ανανεωση της σχεσης",η οποια ειναι αρμοδιοτητα εξ'ολοκληρου δικη μας.Με βαση τα λεγομενα τους πρεπει να εξελισσεται συνεχως μια σχεση σε κατι.Απολαμβανουν ελαχιστα τον χρονο με το προσωπο που ειναι μαζι του γιατι σε πολυ μικρο χρονικο διαστημα απ'την τελευταια πολυ ομορφη και ξεχωριστη στιγμη τους αρχιζουν και βασανιζονται με ερωτηματα(τα οποια μας μεταφερουν αμμεσα) του στυλ :"Και τωρα τι?Μου φαινεται πως εχει αρχισει να γινει στασιμη η σχεση μας".Κοπελα μου για ονομα δεν μπορω να σπαω τα κεφαλι μου ολη μερα για το πως θα εξελιχθουμε.Οχι πως αυτο δεν ειναι θεμιτο,εξυπακουεται πως ειναι αλλα οχι με αυτη την συχνοτητα που μου ζητειται.

Εγω πρωτος εχω παραδεχθει πως εμεις οι αντρες ειμαστε ανωριμοι αλλα καποιες φορες η ωριμοτητα δεν φαινεται απ'το καφριλικι μεταξυ μιας αντροπαρεας αλλα σε πιο σοβαρες καταστασεις.Οι γυναικες στα παραπανω θεματα αγνοουν πολλες φορες,αγαπη και συναισθηματα γιατι ξεσκονιζουν πραγματα μικροπεπη που μεγαλοποιουν τοσο σε σημειο που γινονται προσωπικες εμμονες χανοντας πολλες φορες αυτο που αγαπουν.Πιστευω πως ειμαστε πιο ουσιωδεις και συνειδητοποιημενοι καποιες φορες γιατι δεν θα σηκωθουμε μια ωραια πρωια μετα απο ενα υπεροχο βραδυ με την συντροφο μας και θα της πουμε πως δεν παει αλλο γιατι νιωθω να πνιγομαι η οτιδηποτε παρομοιο οπως εχω ακουσει απο πολλους να μου εξιστορουν.

Τι θελουν οι γυναικες λοιπον?..Νομιζω πως πρωτα πρεπει να καταλαβουν οι ιδιες και επειτα να ενημερωσουν κι εμας.Σε γενικες γραμμες νομιζω οτι ειναι ανθρωπινως δυνατο να προσφερουμε για ενα επιθυμητο διαστημα(το οποιο μπορει να ειναι απο πολυ μικρο εως πολυ μεγαλο) και επειτα τα κενα που παρατηρησαν στον πρωτο να προσπαθησουν να τα καλυψει ο επομενος κ.ο.κ.
Θα κλεισω λεγοντας μια γνωστη ατακα :
"Προσφερε σε μια γυναικα ενα εκατομμυριο κοκκινα τριανταφυλλα και θα σου πει πως ηθελε μονο ενα αλλα λευκο".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
αρχιζει απο ΄΄π΄΄ και τελειωνει σε ΄΄ο΄΄ :look:

παστιτσιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Την περιφρόνηση των ανδρών,μήπως και λογικευτούν ποτέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
αρχιζει απο ΄΄π΄΄ και τελειωνει σε ΄΄ο΄΄ :look:

Είναι ροζ-μωβ και γύρω στα 15 cm.

πεντακοσάευρω. :look:

αγνοήστε το τελευταίο γράμμα,είναι για προφορικό ανέκδοτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Την περιφρόνηση των ανδρών,μήπως και λογικευτούν ποτέ...

Η περιφρονηση ομως φερνει περιφρονηση και στο τελος θα παμε ή σε μοναστηρια ή σε αλλο στρατοπεδο (στο ιδιο φυλο με εμας) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Είναι κοινό μυστικό ότι λόγω των χιλιάδων λιγούρηδων που κυκλοφορούν ελεύθεροι και κάνουν τα πάντα,ακόμη και τούμπες για την κάθε τυχάρπαστη,έχετε καλομάθει (ως φύλο) στο ενδιαφέρον από όλους εμάς...
To βλέπω κάθε μέρα από φίλους και γνωστούς,αλλά κι απ'τον ίδιο μου τον εαυτό σε πολλές περιπτώσεις όπου πρώην που τελικά δεν άξιζαν ούτε να γυρίσω να τις κοιτάξω αποχαιρετούσαν με σχόλια όπως "θα το μετανιώσεις αλλά θα'ναι αργά","σαν εμένα δε θα βρεις" και άλλα τέτοια!:D
Βλέπεις που οδηγεί όταν έχεις καλομάθει;Να έχει και το τελευταίο παρτσακλό την εντύπωση ότι είναι "κάποια" ή ότι όλο το σύμπαν περιστρέφεται γύρω απ'το αιδοίο της!

Να,αυτά είναι που με τρελαίνουν και θέλω να βροντοφωνάξω...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Είναι κοινό μυστικό ότι λόγω των χιλιάδων λιγούρηδων που κυκλοφορούν ελεύθεροι και κάνουν τα πάντα,ακόμη και τούμπες για την κάθε τυχάρπαστη,έχετε καλομάθει (ως φύλο) στο ενδιαφέρον από όλους εμάς...
To βλέπω κάθε μέρα από φίλους και γνωστούς,αλλά κι απ'τον ίδιο μου τον εαυτό σε πολλές περιπτώσεις όπου πρώην που τελικά δεν άξιζαν ούτε να γυρίσω να τις κοιτάξω αποχαιρετούσαν με σχόλια όπως "θα το μετανιώσεις αλλά θα'ναι αργά","σαν εμένα δε θα βρεις" και άλλα τέτοια!:D


Εγω προσωπικα πιστευω πως δεν εχουν καλομαθει οι σοβαρες κοπελες απο το τοσο ενδιαφερον που λες αλλα εχουν αγανακτησει και αναρωτιουνται αν ολος ο ανδρικος πληθυσμος αποτελειται απο λιγουργια με συνεπεια να εχουν γινει πολυ επιφυλακτικες εως και "δυσκολες" οπως τις χαρακτηριζουν πολλοι φιλοι μου...Αυτες που εχουν καλομαθει ειναι τα παρτσακλα που λες....και ακριβως ειναι παρτσακλα διαφορετικα δεν θα πετουσαν τετοιες κοτσανες "θα το μετανιώσεις αλλά θα'ναι αργά" κλπ...Το να κυνηγας λοιπον εσυ και μονο,δεν νομιζω οτι ειναι αναμεσα στα θελω μιας σοβαρης (και ωριμης) γυναικας...μαλλον ειναι στα θελω μιας "χαζογκομενας"...γιατι ενας σοβαρος ανθρωπος ξερει τι φραση " δινεις και περνεις"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Εγω προσωπικα πιστευω πως δεν εχουν καλομαθει οι σοβαρες κοπελες απο το τοσο ενδιαφερον που λες αλλα εχουν αγανακτησει και αναρωτιουνται αν ολος ο ανδρικος πληθυσμος αποτελειται απο λιγουργια με συνεπεια να εχουν γινει πολυ επιφυλακτικες εως και "δυσκολες" οπως τις χαρακτηριζουν πολλοι φιλοι μου...Αυτες που εχουν καλομαθει ειναι τα παρτσακλα που λες....και ακριβως ειναι παρτσακλα διαφορετικα δεν θα πετουσαν τετοιες κοτσανες "θα το μετανιώσεις αλλά θα'ναι αργά" κλπ...Το να κυνηγας λοιπον εσυ και μονο,δεν νομιζω οτι ειναι αναμεσα στα θελω μιας σοβαρης (και ωριμης) γυναικας...μαλλον ειναι στα θελω μιας "χαζογκομενας"...γιατι ενας σοβαρος ανθρωπος ξερει τι φραση " δινεις και περνεις"

Βλέπεις τώρα τι κάνεις;Τσουβαλιάζεις με τη σειρά σου "όλο τον ανδρικό πληθυσμό" και διαχωρίζεις το γυναικείο!Ότι ακριβώς κάνουμε κι εμείς δηλαδή που λέμε "όλες είναι ίδιες" κ.λπ.!Έτσι δε γίνεται συζήτηση...
Ούτε αποτελεί "δικαιολογία" για κάποια σοβαρή κοπέλα να κλείνετε σε όλους επειδή βρέθηκαν κάποιοι χάλιες στο δρόμο της,που στο φινάλε αυτή τους επέλεξε!;)
Στην τελική,κάποιος πρέπει να κυνηγήσει για να γίνει η "δουλειά"!Αλλιώς φτάνει η άλλη στα 30 και μόλις συνειδητοποιήσει ότι δεν περνάει η μπογιά της όπως κάποτε και πως την παίρνουν σιγά-σιγά και τα χρόνια,το "γυρίζει το φύλλο" και την πέφτει σ'όποιον βρει μπροστά της!
Και σ'το λέω αυτό εγώ που έχω πάει με γυναίκες από 16 μέχρι 30+ και βλέπω...όλες χωρισμένες,μαγκούφες να βλέπουν κάτι πιτσιρικάκια σαν ξερολούκουμα!Πολλές εκ των οποίων,πρώην και νυν "σοβαρές" για τις οποίες τόσο στάζεις μέλι...
Γιατί πρέπει λοιπόν ο άντρας κατά κανόνα να παίζει αυτό το ρόλο;

Και τέλος,τα "παρτσακλά" δεν γεννήθηκαν έτσι αλλά εξελίχθηκαν σ'αυτό το χάλι λόγω των συνθηκών!Αν δηλαδή δεν υπήρχαν οι αυλικοί κι οι λιγούρηδες να χαλάνε την πιάτσα θα ξέρανε πόσα απίδια παίρνει ο σάκος και θα έπαιζαν πολύ πιο χαμηλά τη μπάλα,όπως θα έπρεπε...
Αν π.χ. δεν υπήρχαν μερικές χιλιάδες λιγούρια να αγοράσουν το DVD του Σειρηνάκη με τη Σταυρούλα και τον "Υπουργό" (πρώην συμμαθήτριά μου που την είχαν όλοι στο φτύσιμο) και να αυνανίζονται γι'αυτό το μπάζο,θα είχε τα ίδια μυαλά;

Το γενικό συμπέρασμα είναι ότι όταν συνεχώς παίρνεις ξεχνάς να δίνεις,όσο "σοβαρή" κι αν είσαι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penni_k

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Θα κλεισω λεγοντας μια γνωστη ατακα :
"Προσφερε σε μια γυναικα ενα εκατομμυριο κοκκινα τριανταφυλλα και θα σου πει πως ηθελε μονο ενα αλλα λευκο".


Αυτο που βλεπω ειναι οτι οχι μονο παρουσιαζεις τις γυναικες πολυ απαιτητικες αλλα και αχαριστες !! :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Εγώ πάλι βλέπω ότι γίνεται μια προσπάθεια να πεισθούμε ορισμένοι ότι ο γιαλός είναι στραβός!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Εγώ πάλι βλέπω ότι γίνεται μια προσπάθεια να πεισθούμε ορισμένοι ότι ο γιαλός είναι στραβός!:D


Δεν θα πεισθεις...εχεις μια αποψη σχηματισει που δεν θα αλλαξει τοσο ευκολα...και φυσικα δεν υπαρχει λογος αλλα εγω δεν τους εβαλα ολους στο ιδιο τσουβαλι απλα παρεθεσα μια επικρατουσα αποψη, μια απορια που την εχουν πολλες κοπελες... και πιστεψε με εχω πολλες επαφες με γυναικες...στη σχολη μου απο τα 100+ ατομα τα 5 ειναι αγορια.... εσυ ομως τις θεωρεις ολε ιδιες...δεν ειναι ετσι ομως και δεν ζηταμε ολες τα ιδια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top