Τι θέλουν οι γυναίκες;

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Δεν θα πεισθεις...εχεις μια αποψη σχηματισει που δεν θα αλλαξει τοσο ευκολα...και φυσικα δεν υπαρχει λογος αλλα εγω δεν τους εβαλα ολους στο ιδιο τσουβαλι απλα παρεθεσα μια επικρατουσα αποψη, μια απορια που την εχουν πολλες κοπελες... και πιστεψε με εχω πολλες επαφες με γυναικες...στη σχολη μου απο τα 100+ ατομα τα 5 ειναι αγορια.... εσυ ομως τις θεωρεις ολε ιδιες...δεν ειναι ετσι ομως και δεν ζηταμε ολες τα ιδια....

Το σχόλιο δεν πήγαινε συγκεκριμένα σε σένα,αλλά ας όψεται η άτιμη η μύγα!;)
Έπειτα,εδώ κουβέντα κάνουμε!Ούτε να πείσουμε για κάτι προσπαθούμε ούτε τίποτα,τουλάχιστον απ'τη δική μου μεριά!

Το μόνο που θα πω είναι ότι αν οι κοπέλες έχουν τέτοιες "απορίες",καταλαβαίνουμε όλοι πόσο "σοβαρές" είναι κι αυτές αλλά και οι απορίες τους!Δεν χρειάζονται ούτε λιβανιστήρια ούτε σάλτσες!

Όσο για το τελευταίο,τελικά έρχεσαι στα λόγια μου...όντως η καθεμιά σας θέλει διαφορετικά πράγματα!Σε αντίθεση μ'έναν άντρα,που σαν λογικό πλάσμα που είναι (συνήθως) του φτάνει π.χ. μια ωραία εμφάνιση και μια καλή συπεριφορά κι όλα τα υπόλοιπα τα δουλεύει στην πορεία!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Jack of Spades: από τη μία οι παρτσακλές χαζογκόμενες και από την άλλη τα σιχαμερά λιγούρια.
Όπως και να το δεις το πράγμα τα χάλια του έχει!
Δεν κάθεσαι με την πάρτυ σου να έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Jack of Spades: από τη μία οι παρτσακλές χαζογκόμενες και από την άλλη τα σιχαμερά λιγούρια.
Όπως και να το δεις το πράγμα τα χάλια του έχει!
Δεν κάθεσαι με την πάρτυ σου να έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο?

Προς τι το ύφος;Σε προσέβαλα;
Όσο για το τι κάνω εγώ είναι δικός μου λογαριασμός πουλάκι μου!Μάθε να ακούς και την αντίθετη άποψη...
Για σένα π.χ. η λέξη "σοβαρότητα" τι σημαίνει;Το ταγιέρ,το μπλαζέ υφάκι,η υψηλή επιφανειακή μόρφωση και το "όλοι οι άντρες ίδιοι είναι μιας που εγώ σαν σοβαρή και έξυπνη έπεσα σε βλάκες";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
"όλοι οι άντρες ίδιοι είναι μιας που εγώ σαν σοβαρή και έξυπνη έπεσα σε βλάκες";


Και ναι θα σε υπερασπιστω...δεν πεφτουμε σε βλακες τυχαια...πεφτουμε γιατι γουσταρουμε...οποιον εχουμε διπλα μας τον εχουμε γιατι κατι μας συμπληρωνει,γιατι στην πραγματικοτητα τη βρισκουμε με αυτα που μας κανει, γιατι κανει πραγματικοτητα τις σεξουαλικες μας φαντασιωσεις οι οποιοες μπορει να μην ταιριαζουν με το χαρακτηρα μας και αλλα πολλα...και ειναι επιστημονικα αποδεδειγμενο (σημειωση: οσες το διαβασετε και πειτε οχι δεν παιζει σας πληροφορω οτι η "σχολη θηλεων" Κοινωνικη Ερασια ειπε στην πλειοψηφια της αυτο ακριβως οταν μας το "ανακοινωσε" ενας απο τους καθηγητες μας στο μαθημα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ε τότε δεν υπάρχει λόγος για παράπονα...
Όπως στρώσεις θα κοιμηθείς !;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Και ναι θα σε υπερασπιστω...δεν πεφτουμε σε βλακες τυχαια...πεφτουμε γιατι γουσταρουμε...

Καλά,αυτό το έχουμε καταλάβει λίγο πολύ όλοι νομίζω...
Αφού λοιπόν έχουμε την απάντηση,προτείνω να κλειδωθεί το θέμα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Προς τι το ύφος;Σε προσέβαλα;
Όσο για το τι κάνω εγώ είναι δικός μου λογαριασμός πουλάκι μου!Μάθε να ακούς και την αντίθετη άποψη...
Για σένα π.χ. η λέξη "σοβαρότητα" τι σημαίνει;Το ταγιέρ,το μπλαζέ υφάκι,η υψηλή επιφανειακή μόρφωση και το "όλοι οι άντρες ίδιοι είναι μιας που εγώ σαν σοβαρή και έξυπνη έπεσα σε βλάκες";

Δεν έχω ύφος γιατί δεν προσβλήθηκα. Συμφωνώ ότι κυκλοφορούν λιγούρια και παρτσακλά κλπ ωραία εκεί έξω.

Δικός σου λογαριασμός. Σωστά τα λες. Τότε όμως μη γκρινιάζεις.

Δεν μ' αρέσουν κανενός είδους προσφωνήσεις - πόσο μάλλον το 'πουλάκι μου' - αν και γέλασα:clapup:!

Όσον αφορά το συσχετισμό σοβαρότητας με το ταγιέρ κλπ: μπα! Δεν θεωρώ την κυρία με το ταγιέρ και τον κύριο με το κουστούμι σοβαρούς ντε και καλά. Ίσα ίσα κάτι τέτοιοι προκύπτουν συχνά πυκνά άστα να πάνε.....

Και by the way, επειδή θεωρώ τον εαυτό μου έξυπνο: όχι δεν έχω πέσει πάνω σε βλάκα. Ακριβώς το αντίθετο.Οπότε υπομονή μέχρι να βρεις μη παρτσακλό.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Εγω παλι χωρις να εχω διαβασει τα προηγουμενα ποστ θα πω την αποψη μου ετσι οπως το σκεφτομαι.
Χαρακτηριστικα,ενα σημερινο περιστατικο-διαλογος
-Βαλε καμερα στο σκαιπ.
(βαζει ο ανθρωπος)-μετα απο λιγο ειχα νευρα
-Βγαλε την καμερα.
(την βγαζει ο κακομοιρος)
-Ααααααααααααα την εβγαλες την καμερα;Καλαααααα.
Κοινως ναζακια..Ισως ειναι μια γυναικεια τακτικη για να σπασουμε τα νευρα στον αλλον.
Εντωμεταξυ αυτο που περιεγραψα δεν ειναι ακριβως σχετικο με το θεμα,αλλα το λεω γιατι το κανουμε πολλες φορες ειδικα εμεις και ο αλλος δεν ξερει τι να υποθεσει.
Αλλα,ακομα και αυτο που περιεγραψα ισως συμβαινει σε μενα και σε μερικες αλλες,οχι σε ολες.Το τι θελει καθεμια απο εναν ανδρα ειναι πολυ προσωπικο της .Τωρα τα γενικα στανταρτς(ολοι ξερουμε ποια ειναι),ισως μικροδιαφερουν
Προσωπικα τι θελω;Γουσταρω να συζηταω με τον αλλον,να ασχολουμαι με κεινον και κεινος μαζι μου,φυσικα οχι καθε λεπτο αλλα να εχουμε το χρονο μας.Ο σεβασμος στην προσωπικοτητα μου ειναι κατι πολυ σημαντικο επισης για μενα,στις ιδεες μου,σ αυτα που λεω και κανω.Α,και αυτο που ελεγα,να μου βγαζει τον ευτυχισμενο μου εαυτο.Καποιος ηδη το πετυχε.(και τον θαυμαζω γ αυτο)
Παντως εξακολουθω να πιστευω οτι δεν υπαρχει μια συνταγη.Καθενας ξερει για τον εαυτο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Aπό που κι ως που είναι ναζάκια να λες "βάλε-βγάλε κάμερα"? Αν εμένα μου το έκανε, θα έκλεινα όλο το Skype και θα αναρωτιόμουν τι στο καλό παίρνει.
Βλέποντας ένα αστείο θέμα σήμερα, καταλήγω στο συμπέρασμα πως υπάρχει αυτό που θέλουν οι γυναίκες, αυτό που θέλουν οι φίλες τους, αυτό που θέλουν οι γονείς τους και αυτό που νομίζουν ότι πρέπει να θέλουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Δεν μ' αρέσουν κανενός είδους προσφωνήσεις - πόσο μάλλον το 'πουλάκι μου' - αν και γέλασα:clapup:!

Αν ήξερες ότι μου ρίχνεις 5-6 χρονάκια θα καταλάβαινες ότι δεν είχα κακή πρόθεση!:baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Δεν ξερω για τις υπολοιπες,αλλα εμενα αυτο μου φτανει...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Δεν ξερω για τις υπολοιπες,αλλα εμενα αυτο μου φτανει...:redface:


...μια μπλουζα με πολυ μακριά μανίκια; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριώ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
ισως ενας κυριος με ριγε πουλοβερ :hmm:
Παντως ωραιο πραγμα η αγκαλια απο τον συντροφο σου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ναι σιγα μη μας φτανει μια αγκαλια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Οι γυναικες θελουν εκεινον που τις θελει εξισου. Ειναι τοσο απλα καποια πραγματα ωρες ωρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Οι γυναικες θελουν εκεινον που τις θελει εξισου. Ειναι τοσο απλα καποια πραγματα ωρες ωρες.
Και θα μπορούσα να συμφωνήσω μαζί σου,αλλά τότε θα 'χαμε και οι δύο άδικο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
σαμπως ξερουμε τι θελουμε; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Έλα που δεν ξέρεις root...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top