Τι θέλουν οι γυναίκες;

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
1) κυριες μου ξερετε οτι λεω αληθεια..
2) δυλεξια.

Αν πραγματικά έχεις δυσλεξία, τότε συγγνώμη για τα σχόλιά μου περί ορθογραφίας ή Αγγλικών κτλ.

Η αλήθεια είναι όμως, πέρα από τα ορθογραφικά λάθη κτλ, πως όλα αυτά που γράφεις, πιστεύω πως δεν είναι αλήθεια.
Δεν σε κατηγορώ ότι θες να εξαπατήσεις κάποιον, μπορεί στο μυαλό σου μέσα να είναι αληθινά, να τα χεις πιστέψει.
Ξέρω μια κοπέλα που ενώ κάποιος την φτύνει, εκείνη πιστεύει ότι του το παίζει δύσκολη.
Ο καθένας όπως τη βρίσκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grayxx

Νεοφερμένος

Ο grayxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
1) κυριες μου ξερετε οτι λεω αληθεια..
2) δυλεξια.

Καταρχας πες μας που τα διαβαζεις αυτα που γραφεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Καταρχας πες μας που τα διαβαζεις αυτα που γραφεις
1) φιλε μου, βιβλια εξελικτικης ανθροπωλογιας( THE RED QUEEN. SELFISH GENE,EVOLUTION OF DESIRE. KLP..), βιβλια κλινικης ψυχολογιας(sway, practical female psycology) , βιβλια νευροεπιστιμης( THE MALE BRAIN , THE FEMALE BRAIN, WHY WE LOVE . KLP...) ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ.. ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΑ ΛΕΝΕ ΟΙ ΕΠΙΤΗΜΟΝΕς!!!! AN ΔΙΑφωνεις στειλε mail στους νομπελιστες και πες στους οτι λενε μαλακιες.. αλαλα μαλλον εχουν δικιο. μεγαλε οταν σταματαγα να ειχα αποψη και διαβασα τι λεγανε αυτοι που ξερανε, ειχα παει με 2 γκομενες στην ζωη μου αυτην την στιγμη ο αριθμος περναει τις 150, οταν ξεκινησα ειμουν φοιτιτασκος του κερατα αυτν την στιγμη στα 23 μου εχω 2 επιχιερησεις και παθητικο εισοδημα 800 ΕΥΡΟ μεχρι στιγμης. σε 5 χρονια θα ειναι 15000. ;) παθητικο εισοδημα σημαινει οτι αν τα παρατησω ολα θα εχω 8 εκατοσταρικα τον μηνα.
τελος, δεν τα γραφω απλα.. οποιος θελει μπορει να με γνωρισει και να πιουμε καφε.. :)
p.s. ερχεται η haylye quinn απο την αγγλια για ενα σεμιναριο μονο σε γυναικες!! με θεμα Talk on Female Social Influence with Hayley Quinn in Athens.For Women Only!
https://hayleyquinn.com/?event=what-do-men-really-want-for-women-only
για εισητιρια: https://hayleyquinnathens.eventbrite.com/#
επισεις θα κατσει και αλλες δυο μερες να κανει και ενας με εναν coaching σε αντρες(daygame)

https://www.youtube.com/watch?v=Tasn9XoGe3o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Evdokia...

Νεοφερμένος

Η Evdokia... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ρε James που πας και τις βρίσκεις; Σε πληροφορώ πως ύπάρχουν και οι γυναίκες που είναι πιστές, άριστοι χαρακτήρες, ειλικρινείς και δεν θα έκαναν ποτέ αυτά που πιστεύεις ότι κάνουν όλες. Υπάρχουν και γυναίκες με αρχές αρκεί να ψάξεις καλά και να έχεις αίσθηση του τι σου γίνεται. Και επιτέλους πια σταματήστε να κυνηγάτε ότι αξιοθέατο κυκλοφορεί! Οι όμορφες γυναίκες είναι κι αυτές που κρύβουν άλλους 10 από πίσω! Φυσικά δεν αναφέρομαι σε όλες, όμως είναι, δυστυχώς, αρκετές.
Δεν μπορώ να έχω αρκετή εμπειρία σε τέτοια θέματα όμως εμένα, προς το παρόν, αυτή είναι η γνώμη μου, ίσως να κάνω και λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grayxx

Νεοφερμένος

Ο grayxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
1) φιλε μου, βιβλια εξελικτικης ανθροπωλογιας( THE RED QUEEN. SELFISH GENE,EVOLUTION OF DESIRE. KLP..), βιβλια κλινικης ψυχολογιας(sway, practical female psycology) , βιβλια νευροεπιστιμης( THE MALE BRAIN , THE FEMALE BRAIN, WHY WE LOVE . KLP...) ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ.. ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΑ ΛΕΝΕ ΟΙ ΕΠΙΤΗΜΟΝΕς!!!! AN ΔΙΑφωνεις στειλε mail στους νομπελιστες και πες στους οτι λενε μαλακιες.. αλαλα μαλλον εχουν δικιο. μεγαλε οταν σταματαγα να ειχα αποψη και διαβασα τι λεγανε αυτοι που ξερανε, ειχα παει με 2 γκομενες στην ζωη μου αυτην την στιγμη ο αριθμος περναει τις 150, οταν ξεκινησα ειμουν φοιτιτασκος του κερατα αυτν την στιγμη στα 23 μου εχω 2 επιχιερησεις και παθητικο εισοδημα 800 ΕΥΡΟ μεχρι στιγμης. σε 5 χρονια θα ειναι 15000. ;) παθητικο εισοδημα σημαινει οτι αν τα παρατησω ολα θα εχω 8 εκατοσταρικα τον μηνα.
τελος, δεν τα γραφω απλα.. οποιος θελει μπορει να με γνωρισει και να πιουμε καφε.. :)
p.s. ερχεται η haylye quinn απο την αγγλια για ενα σεμιναριο μονο σε γυναικες!! με θεμα Talk on Female Social Influence with Hayley Quinn in Athens.For Women Only!
https://hayleyquinn.com/?event=what-do-men-really-want-for-women-only
για εισητιρια: https://hayleyquinnathens.eventbrite.com/#
επισεις θα κατσει και αλλες δυο μερες να κανει και ενας με εναν coaching σε αντρες(daygame)

https://www.youtube.com/watch?v=Tasn9XoGe3o
Υπαρχουν τετοια βιβλια που λες που υποστηριζουν τετοια αποψη οπως και υπαρχουν και βιβλια και μελετες που λενε οτι οι ανθρωποι ειναι μονογαμικα οντα και ιδιατερα οι γυναικες που προσπαθουν να βρουν καποιον να προστατευει την οικογενεια τους,και δεν ειναι αναγκη να διαβασεις βιβλια να καταλαβεις οτι οι σχεσεις μεταξυ των γυναικων ανδρων λειτουργουν απλα μπορεις να κοιταξεις γυρω σου για αυτο.
Ενας απο τους τοπ "γυναικαδες" που ειναι και γνωστος στο anti -seduction community (δεν μιλαω για mystery και τον neil stratus που ειναι καθαρη απατη) παντρευτηκε ενημερωτικα,και εχω διαβασει και για αλλους που μετα απο καιρο βαριουνται τα one night stand και απλα κανουν σχεσεις.

Οσο για το day game ειναι πολυ χαμηλα τα ποσοστα επιτυχιας που λογικα θα το ξερεις αμα εχεις ασχοληθει λιγο, και δεν χρειαζεται καμια συμβουλη στο πως να την πεσεις σε μια κοπελα ουτε dating coach ,απλα πας και μιλας... κοτσια πρεπεις να εχεις και τιποτα αλλο και μπορει και να ρωτησεις " γιατι ο ουρανος ειναι μπλε?"Και η αλλη να σκασει στο γελιο αμα σε γουσταρει εμφανισιακα https://www.seductionmyth.com/reality_check/approach-guide/ ενα site σχετικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ενας απο τους τοπ "γυναικαδες" που ειναι και γνωστος στο anti -seduction community (δεν μιλαω για mystery και τον neil stratus που ειναι καθαρη απατη) παντρευτηκε ενημερωτικα,και εχω διαβασει και για αλλους που μετα απο καιρο βαριουνται τα one night stand και απλα κανουν σχεσεις.
παειι
χαλασε ο κοσμος

και νομιζω οτι τετοιοι ορκισμενοι κατα του ερωτα σχεσης κλπ

ειναι και νουμερο ενα στοχος δυναμικων γυναικων που θελουν να σε τυλιξουν πασει θυσια

η αντισταση τις τραβαει

ε,,καποτε το καστρο θα πεσει..ειναι θεμα χρονου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αμα μαθει οποιος μαθει
σιγα μη στο πει:worry:

το κραταει για την παρτη του:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
αμα μαθει οποιος μαθει
σιγα μη στο πει:worry:

το κραταει για την παρτη του:P
Καλα καθολου ομαδικότητα??:P

Ντροπή σας:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Όταν μάθετε πείτε μου και εμένα......:P
κανεις δεν ασχολειτε με το τι θελουν. Ασχολουμαστε στο τι ανταποκρινονται.
αμα μαθει οποιος μαθει
σιγα μη στο πει:worry:

το κραταει για την παρτη του:P
βητα βητα βητα συμπεριφορα....
Λοιπον, επειδη βαρεθηκα. Για αυτους που θελουν να περνανε καλα με τις γυναικες. 3 πραγματα.
1) μην τις παιρνεις σοβαρα. Δουλευε τις. Μονο αυτο μπορουν να καταλβουν.
2)δεν υπαρχει ερωτας και μαλακιες. Ερωτας για μια γυναικα ειναι τα συναισθηματα που ζει εκινη τιν στιγμη. Αν πιστευεις οτι επειδη ειναι ερωτουμενη μαζι σου ειναι και πιστη μαντεψε... Καποιος απο εμαςειναι πισω απο την κουρτινα και 3 λεπτα πριν την επερνε απο πισω ενω φωναζε οτι ειναι το πουτανακ... Μας.
Οσο εσεις κανετε ερωτα με την γκομενα σας η τυπησα φαντασιωνετε εναν απο εμας να την παιρνει απο πισω.
3)Και τελος. Ξυπνηστε! Μπορειτε να γαμησετ... Οτι γκομενα υπαρχει αρκη να μην την βαλεις σε βαθρο και τις δωσεις αξια..
Ο μπρανσον, οι ροκσταρ,ο σακις και ο οποιοςδηποτε αλλος με υψηλο s value εχει καμια δεκαρια γκομενες παραληλα και καμια δεν λεει τιποτα. Δεν την παιρνει να πει..
Γαματε γιατι χανομαστε. Μην αμπιστευεστε καμια γκομενα.

Kisses
Playboy. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
κανεις δεν ασχολειτε με το τι θελουν. Ασχολουμαστε στο τι ανταποκρινονται.
το πιασαμε doctor
οκ,, αλλο τι θελουν και αλλο τι νομιζουν οτι θελουν..
βητα βητα βητα συμπεριφορα....
Λοιπον, επειδη βαρεθηκα.
δεχομαι τις συμβουλες σου ντοκτορα

αλλα παρε και μια δικια μου..

μην τα παιρνεις ολα τοσο σοβαρα,,μια πλακα εκανα
και λες απο κατω

βητα βητα βηταα:worry:

καλα εσυ δεν χρησιμοποιειες χιουμορ για να ριξεις γυναικες?
ή μονο την ηγετικη σου μαγκια?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grayxx

Νεοφερμένος

Ο grayxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
κανεις δεν ασχολειτε με το τι θελουν. Ασχολουμαστε στο τι ανταποκρινονται.

βητα βητα βητα συμπεριφορα....
Λοιπον, επειδη βαρεθηκα. Για αυτους που θελουν να περνανε καλα με τις γυναικες. 3 πραγματα.
1) μην τις παιρνεις σοβαρα. Δουλευε τις. Μονο αυτο μπορουν να καταλβουν.

2)δεν υπαρχει ερωτας και μαλακιες. Ερωτας για μια γυναικα ειναι τα συναισθηματα που ζει εκινη τιν στιγμη. Αν πιστευεις οτι επειδη ειναι ερωτουμενη μαζι σου ειναι και πιστη μαντεψε... Καποιος απο εμαςειναι πισω απο την κουρτινα και 3 λεπτα πριν την επερνε απο πισω ενω φωναζε οτι ειναι το πουτανακ... Μας.
Οσο εσεις κανετε ερωτα με την γκομενα σας η τυπησα φαντασιωνετε εναν απο εμας να την παιρνει απο πισω.

3)Και τελος. Ξυπνηστε! Μπορειτε να γαμησετ... Οτι γκομενα υπαρχει αρκη να μην την βαλεις σε βαθρο και τις δωσεις αξια..
Ο μπρανσον, οι ροκσταρ,ο σακις και ο οποιοςδηποτε αλλος με υψηλο s value εχει καμια δεκαρια γκομενες παραληλα και καμια δεν λεει τιποτα. Δεν την παιρνει να πει..
Γαματε γιατι χανομαστε. Μην αμπιστευεστε καμια γκομενα.

Kisses
Playboy. ;)
1)Παρουσιαζεις τις γυναικες σαν ηλιθια οντα ενω κατι τετοιο δεν ισχυει,αμα ενοεις με αυτο που λες οτι τις γυναικες πρεπει να τις πειραζεις τοτε θα συμφωνησω αλλα οχι υποτιμητικα και με ασχημο τροπο... Μπας και εισαι μισογυνης?

2)Αποψη σου αυτη και αποψη μερικων αλλων να πιστευουν το αντιθετο για τον ερωτα και την αγαπη,μην σχολιασω το αλλο με το θεμα της απιστιας μονο μερικες χαζογκομενες και χαμηλου επιπεδου γυναικες πανε και κερατωνουνε ενω δεν εχουν προβλημα στις σχεσεις τους και ειναι ευτυχισμενες

3)Καμια δεκαρια Χαζογκομενες μαλλον...υψηλο value και μλκιες το κλειδι ειναι να εισαι ωραιος ,να εισαι στα τετοια σου και να ξερεις που πας και την πεφτεις και μετα Its a numbers game...
Και κατι αλλο για τα κακα και τα καλα παιδια που λες https://www.seductionmyth.com/alpha-lames/being-cool-bad-boys-and-jerks/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evdokia...

Νεοφερμένος

Η Evdokia... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
1) μην τις παιρνεις σοβαρα. Δουλευε τις. Μονο αυτο μπορουν να καταλβουν.
2)δεν υπαρχει ερωτας και μαλακιες.
3)Και τελος. Ξυπνηστε! Μπορειτε να γαμησετ... Οτι γκομενα υπαρχει αρκη να μην την βαλεις σε βαθρο και τις δωσεις αξια..
Ο μπρανσον, οι ροκσταρ,ο σακις και ο οποιοςδηποτε αλλος με υψηλο s value εχει καμια δεκαρια γκομενες παραληλα και καμια δεν λεει τιποτα. Δεν την παιρνει να πει..
Γαματε γιατι χανομαστε. Μην αμπιστευεστε καμια γκομενα.
Τι λε ρε άρχοντα; Οι γυναίκες είναι τα χαζά που τις εκμεταλλεύεσαι για περνάς εσύ καλά; Και θα το ξαναπώ...ούτε που θέλω να ξέρω που συχνάζεις και τις βρίσκεις. Άνοιξε τα μάτια σου και δες πόσες πετιχυμένες σχέσεις υπάρχουν εκεί έξω. Ο άνθρωπος δεν έχει μέλλον χωρίς πραγματική αγάπη. Έχει γεννηθεί για να εξελίσεται, να αγαπάει και να αγαπηθεί. Στα 50 σου θα έχεις καταλήξει μόνος χωρίς έναν άνθρωπο στο πλάι σου και με ένα "βρώμικο" παρελθόν. Τι θα έχεις καταφέρει; μια προσωρινή "ευτυχία" νομίζοντας πως πράττεις το σωστό.
Καλό θα ήταν να αρχίσεις να ψάχνεις την κοπέλα στην οποία μπορείς να βασιστείς και να σταματήσεις να σκέφτεσαι με αυτό το τρόπο. Ύπαρχουν κοπέλες τις οποίες αξίζει να εμπιστευτείς. Αν και με το μυαλό που έχεις, εσύ ο ίδιος προκαλείς τη μοίρα σου.
PS: φιλικά σου το λέω, αλλιώς ούτε καν που θα ασχολιόμουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Σε πληροφορώ πως ύπάρχουν και οι γυναίκες που είναι πιστές, άριστοι χαρακτήρες, ειλικρινείς και δεν θα έκαναν ποτέ αυτά που πιστεύεις ότι κάνουν όλες. Υπάρχουν και γυναίκες με αρχές.
Aυτές είναι της εκκλησίας. Μόνο για γάμο ενδιαφέρονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
τζειμς δε νιωθεις λιγο pathetic που εχεις αναγαγει το dating σε κουλτουρα και σταση ζωης;

τωρα που εχεις γκομενες νιωθεις πιο πετυχημενος; τρομερο αξιακο συστημα man
δεν εχεις κατι καλυτερο να κανεις;


εγω παντως ανθρωπους σαν εσενα δε θα τους εβαζα ουτε στην παρεα μου, οχι στο κρεβατι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Οτι ειχα να γραψω σε αυτο το θεμα το εγραψα οσο μπορουσα να ββοηθησω το εκανα. Κατι τελειταιο. Ειμαι φεμινηστης. Ολα για τις γυναικες. Ειμαι, γιατι τωρα πια τις καταλαβαινω.. Και το νιωθουν και αυτες. Ο στοχος μου σε αυτο το τοπικ δεν ειναι να προσβαλω καμια και κανεναν αλλα να δοσω την πραγματικη ανθρωπινη φυση σε καποιον που πραγματικα θελει να μαθει.
Playboy ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
παθητικο εισοδημα σημαινει οτι αν τα παρατησω ολα θα εχω 8 εκατοσταρικα τον μηνα.
oχι μαν, σημαίνει πως αυτά που κάνεις για να παρεις τα $$ σου, είναι pathetic :confused:





ψ.



4)φιλε μου για να μοθυ δωσεις μαθηματα αντρισμου πρεπει να εχεις κανει απο αλεξιπτοτα μεχρι καταδυσεις ... Σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση απλα γελαω..

τωρα με χανεις απο πελατη :( εχω υψοφοβία και δεν ξέρω κολύμπι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
oχι μαν, σημαίνει πως αυτά που 1)κάνεις για να παρεις τα $$ σου, είναι pathetic :confused:





ψ.





2)τωρα με χανεις απο πελατη :( 3)εχω υψοφοβία και δεν ξέρω κολύμπι :(
1) δεν εχεις ιδεα με ποιο μηχανισμο βγαινουν αυτα τα λεφτα.. Πως κρινεις τοτε? :/
2)φιλε μου, τα καταλαβα απο τις πρωτες απαντησεις που πηρα απο αντρες. Ειναι πολυ ευκολο να κραζεις τις απψεις του οποιουδηποτε πισο απο εναν υπολογιστη. Αυτα που διδασκω: ηγεσια, ανθρωπινες σχεσεις , επιχηρηματικοτητα. Θελουν ψυχη και αρχιδ... Οταν φοβασαι να μπεις στην θαλασσα φαντασουν να σε βαλω να γνωριζεις αγνωστες κοπελες στην μεση του δρομου... Τεσπα, για να διαχωρισω το τι κανουμε εμεις στο coaching. Οποιαδηποτε δυναμικη αλλαγη στην ζωη του ανρωπου θελει ψυχικη δυναμη και αρχιδια. Για τους περισσοτερους απο εσας ειτα ειστε αντρες ειτε γυναικες δεν κανει. Γιατι σας βγαζουμε απο το επιπεδο του να κραζεται και σας βαζουμε στο επιπεδο που σας κραζουν. Σας βγαζουμε απο το να ειστε παθητικα παιδακια και φτιαχνουμε δυναμιτες και ωρολογιακες βομβες.. Οπως και να εχει οι περισσοτεροι απο τους ανθρωπους που εκπιαδευω μπαινουν στην ομαδα μου αργοτερα. Θελω να ξερω οτι, οτι στραβη και να γινει θα καθαρησουν για μενα και εγω θακαθαριζω για αυτους. Δεν υπαρχει χορως για οχαδελφισμους σε τοσο δυναμικα ενγχειρηματα. Μαγκα αυτο ισχυει παντου στην ζωη. Αν δεν σπασεις αυγα δεν κανεις ομελετα. Η μαζι μας, η αλλου, η απεναντι μας. Αν και το τριτο δεν το πρωτεινω.
P.s. Βγαις απο τους φοβους σου. Δηλωσε να πας στον στρατο στα αλεξξπτοτα η αν εισαι μονιμος πηγαινε να δοκιμασεις στα ο.υ.κ.
Να εχετε ψυχη μεσα σας.
Τεσπα δεν ειναι δικια μου δουλεια. Καντε οτι θελετε.
Εγω θα συνεχισω να κανω αυτο που με κανει χαρουμενο.
3 πραγματα.
1)σεξ
2)λεφτα
3) διδακτορικο πανω στην ηγεσια.
Σταματιστε να κρεζεται το πολιτικο συστιμα και οποιονδηποτε αλλο επειδη εσεις δεν χτισατε μια ζωη που θελατε. Ο καθενας παιρνειθ αυτο που του αξιζει. Αντι να κλαψομουνιζετ.. Και να προσπαθητε να παρετε αδειες απο τις δουλεις σας γιατι απλα δεν χτιζετε μια ζωη που δεν χρειαζετε να ξεφυγετε?
Who cares? Its your problem.

Playboy ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χρηστaras

Νεοφερμένος

Ο χρηστaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπέρα σας.
Είναι καιρός τώρα που με απασχολεί ένα συγκεκριμένο θέμα. Τι είναι αυτό που θέλουν σήμερα οι γυναίκες από τους άντρες?

Κι όσο κι αν το παραπάνω ερώτημα είναι διαχρονικό, πιστεύω ότι εν έτει 2007 φαντάζει ιδιαίτερα επίκαιρο. Κι αυτό διότι οι γύναικες του σήμερα είναι πιο ανεξάρτητες και πιο δυναμικές από ποτέ. Εργάζονται, κερδίζουν χρήματα, σπουδάζουν, ηγούνται πολυεθνικών εταιριών, πολιτεύονται...

Κι όμως, ενώ έχει εξελιχθεί τόσο ο τρόπος ζωής των γυναικών, οι άντρες, που θεωρητικά δεν είχαν δυσκολία προσέγγισης, δεν μπορούν να βρουν τον τρόπο να αντιμετωπίσουν τις γυναίκες.

Η αιτία, δεν είναι ότι ξαφνικά οι άντρες έχασαν τον αντρισμό τους. Η αιτία βρίσκεται στο γεγονός ότι οι άντρες δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν νέες συμπεριφορές και καταστάσεις οι οποίες δημιουργούνται από τις νέες συνθήκες.

Το ερώτημά μου είναι πώς μπορούν οι άντρες του σήμερα να καταλάβουν τι είναι αυτό που πραγματικά θέλουν οι γυναίκες από αυτούς. Και επειδή το πρόβλημα δεν είναι πλέον υλικό, αλλά μάλλον συναισθηματικό και ψυχολογικό, περιμένω τις απαντήσεις σας.....
το θεμα ειναι οτι δεν ξερουν τι θελουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
τωρα με χανεις απο πελατη :( εχω υψοφοβία και δεν ξέρω κολύμπι :(

P.s. Βγαις απο τους φοβους σου. Δηλωσε να πας στον στρατο στα αλεξξπτοτα η αν εισαι μονιμος πηγαινε να δοκιμασεις στα ο.υ.κ.
Να εχετε ψυχη μεσα σας.

:hehe:
Άκουσες.
Αλεξίπτωτα αμέσως.Αλλιώς..
Κοριτσάκια γιόκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top