Τι θέλουν οι γυναίκες;

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
:hehe:
Άκουσες.
Αλεξίπτωτα αμέσως.Αλλιώς..
Κοριτσάκια γιόκ.
οσο περισσοτερη αυτοπεπιθηση εχει ενας αντρας τοσο περισσοτερο ελκυστικος ειναι.
ή απλα πολυ θα γουσταρε να ειναι αυτος που περιγραφει
αθηνα μενω, δεν κρυβομαι πισω απο εναν υπολογιστη.. οποιος θελει μπορει να με γνωρισει.
playboy ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μήπως θες να γνωρίσεις τις γυναίκες για να τις βάλεις πέντε - πέντε να σε φιλάνε στο λαιμό σε ένα κλαμπ? :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Μήπως θες να γνωρίσεις τις γυναίκες για να τις βάλεις πέντε - πέντε να σε φιλάνε στο λαιμό σε ένα κλαμπ? :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
χαχαχαχαχαχαχαχααχ οχι, δεν χρειαζετε να το κανω αυτο τωρα πια. η ανωτερη μορφη αξιας ειναι to core value. δεν χρειαζομαι κανεναν γυρο μου για να ειμαι επιτυχημενος σε κατι. μπορω να γνωρισω κοπελες οπουδηποτε. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μα γιατί.. Δοκίμασέ το!!! Σύμφωνα με τα όσα μας έχεις πει, είναι μια τακτική που αποδίδει.
Οποιαδήποτε κοπέλα (που στέκει στα λογικά της), μόλις δει αυτό το θέαμα, θα φάει κόλλημα με τον συγκεκριμένο άντρα!
Εσύ τα χεις πει, εγώ υποστηρίζω πως οποιαδήποτε κοπέλα ενδιαφερθεί γι αυτόν τον τύπο άντρα θα πρέπει να κάνει λοβοτομή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχααχ οχι, δεν χρειαζετε να το κανω αυτο τωρα πια. η ανωτερη μορφη αξιας ειναι to core value. δεν χρειαζομαι κανεναν γυρο μου για να ειμαι επιτυχημενος σε κατι. μπορω να γνωρισω κοπελες οπουδηποτε. ;)

:lol:
Καλα,εδω και μερες εχω ριξει το γελιο της ζωης μου με αυτα που γραφεις.
Ενα θα πω μονο.Εσυ αγορι μου χαραμιζεσαι εδω μεσα,βγες στους δρομους να σε παρουν απο πισω αλαλαζοντας τα τρελα κοριτσια!!!:lol:Εισαι η ζωντανη αποδειξη οτι η τρελα δεν παει στα βουνα!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Μα γιατί.. 4)Δοκίμασέ το!!! Σύμφωνα με τα όσα μας έχεις πει, είναι1) μια τακτική που αποδίδει.
Οποιαδήποτε κοπέλα 2)(που στέκει στα λογικά της), μόλις δει αυτό το θέαμα, θα φάει κόλλημα με τον συγκεκριμένο άντρα!
Εσύ τα χεις πει, εγώ υποστηρίζω πως 3)οποιαδήποτε κοπέλα ενδιαφερθεί γι αυτόν τον τύπο άντρα θα πρέπει να κάνει λοβοτομή!
1) προφανως και αποδιδει!! μπορειτε να τσεκαρετε τις φψτο μου στο φατσοβιβλιο
2) προφανος και θα φαει τρρρελο κολημα!!!! για τον απλουστατο λογο οτι οι γυναικες δεν ειναι λογικα οντα. ειναι συναισθηματικα. ;)
3) τι ενοεις.. ποπο εισαι χειροτερη απο τους ναζι.. θελεις θα σκοτωσεις το 90-93% των γυναικω κατω απο 27. ???? :worry:
4) δεν το δοκιμαζα απλα, το εκανα βιομηχανια. απο την στιγμη που βγει ενας αντρας απο το σπιτι του μπορω να εγγυηθω οτι αν μαθει καλα πως γινεται θα γυρισει με την καλυτερη γκομενα στο σπιτι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
εδω ειμαι, οποιος θελει μπορει να με δει live.. ;)
στειλε μου σε πμ το τηλεφωνο σου

2) προφανος και θα φαει τρρρελο κολημα!!!! για τον απλουστατο λογο οτι οι γυναικες δεν ειναι λογικα οντα. ειναι συναισθηματικα. ;)
Δεν ξερω γιατι επιμενει αυτος ο μυθος στο seduction community. Οι αντρες ειναι ΕΞΙΣΟΥ συναισθηματικα οντα, η εν πασι περιπτωσι ειμαστε καλυτεροι στο να βαφτιζουμε λογικη το συναισθημα. Οι γυναικες ειναι πολυ καλυτερες κοινωνικα (λογο εξελικτικης αναγκαιοτητας και συμπεριφορικης εκπαιδευσης) αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι το βαφτιζουμε αυτο "παραλογο".

Τεσπα, τα πραγματα που λεει ο πλειμποι οσο αντιπαθιτικα και αν ακουγονται αν επαναδιατυπωθουν ειναι πολυ πολυ λογικα και οι περισοτερες γυναικες θα τα εκτιμησουν ΓΝΗΣΙΑ. Αλλα εχει το κλασικο συνδρομο των περισοτερων που εχουν πρωτομαθει το PUA που ειναι ενα μειγμα ανασφαλειας και μισογυνησμου. Περναει με τον καιρο ομως.

Αυτο που λεει κατα βαση ειναι οτι για να ειναι ενας αντρας αρεστος στις γυναικες πρεπει να ειναι ωριμος, πολυσχηδης και πλουσιος χαρακτηρας με αρχες, αξιες, ιδανικα, αυτοπεποιθηση και σιγουρια στο λογο και τις πραξεις του.

Το μπερδευετε αυτο με το "καλο παιδι" που τρεχει σαν σκυλακι πισω απο καποια γυναικα ελπιζοντας οτι θα μπει στο βρακι τις κανοντας χαρες και δουλικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
1) προφανως και αποδιδει!! μπορειτε να τσεκαρετε τις φψτο μου στο φατσοβιβλιο
?


υγ.
παντως επ, μεχρι να εμφανιστείς, νομιζα οτι ο τζ είναι σοκπαππετ σου.
τώρα π εμφανιστηκες, είμαι πλεον βέβαιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
οσο περισσοτερη αυτοπεπιθηση εχει ενας αντρας τοσο περισσοτερο ελκυστικος ειναι.
αλλο ενα απο τα τυπικα "λαθη" του PUA, ο συσχετισμος δεν σημαινει αιτιοτητα. Δεν σου δινει αυτοπεποιθηση το να κανεις καταδυσεις και ελευθερη πτωση, απλα συμβαινει ανθρωποι με αυτοπεποιθηση να τα κανουν αυτα (αν δεν εχουν κατι καλυτερο να κανουν...). Ξερω ΠΟΛΛΟΥΣ εσωστρεφεις ανθρωπους (και εμενα μαζι) που ειναι απο ουκαδες μεχρι εθελοντες στους γιατρους χωρις συνορα, δεν τους εδωσε καμια παραπανω κοινωνικη δεξιοτητα αυτο. Τιποτα περισοτερο απο "ενδιαφερουσες" ιστοριες ΟΤΑΝ απεκτησαν κοινωνικες δεξιωτητες.

1) προφανως και αποδιδει!! μπορειτε να τσεκαρετε τις φψτο μου στο φατσοβιβλιο
?

Ενα απο τα "μαθηματα" του mystery method η οποιοδηποτε αλλου αναλωγου συστηματος ειναι να φτιαχνεις ενα ηλεκτρονικο προφιλ τιγκα στις φωτογραφιες με γυναικες και εσενα σε κοινωνικες καταστασεις να περνας καλα γιατι αυτο αναιβαζει την "αξια" σου στα ματια των αλλων.

Η θεωρια ειναι οτι οι γυναικες πρωτιμους τους αντρες που ειναι αποδεδειγμενα καλοι και ο πιο καλος τροπος καποιος να ειναι αποδεδειγμενα καλος ειναι να εχει παρει την εγγριση αλλων γυναικων preselction το λενε αυτο.

Λογικο ειναι αν και εχουν μια ταση να το παρακανουν. Κλασικο παραδειγμα οταν εισαι σε σχεση στην πεφτουν οταν εισαι μονος σου οχι.

Η αληθεια βεβαια δεν ειναι ακριβως ετσι, ναι σε ΚΑΠΟΙΕΣ γυναικες η προεπιλογη απο αλλες ειναι ελκυστικη αλλα αυτο ειναι confirmation bias, οταν εισαι σε σχεση πειθεις τον εαυτο σου οτι αρεσεις σε ολες γιατι ετσι και αλλιως εχεις την ασφαλεια οτι δεν θα τις κυνηγησεις.

Κλασικο στο κυκλο των pua ειναι το number close, παιρνοντας τηλεφωνο απο γυναικα εντυπωσιαζουν. Και αν αυτη δεν ανταποκριθει τοτε ειναι flake, η φταιει αυτος που δεν εκανε αρκετο value demonstration η οπως διαολο το λενε εχω ξεχασει. Η πιθανοτητα να μην ταιριαξαν απλα δεν περναει απο το μυαλο τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
στειλε μου σε πμ το τηλεφωνο σου

Δεν ξερω γιατι επιμενει αυτος ο μυθος στο seduction community. Οι αντρες ειναι ΕΞΙΣΟΥ συναισθηματικα οντα, η εν πασι περιπτωσι ειμαστε καλυτεροι στο να βαφτιζουμε λογικη το συναισθημα. Οι γυναικες ειναι πολυ καλυτερες κοινωνικα (λογο εξελικτικης αναγκαιοτητας και συμπεριφορικης εκπαιδευσης) αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι το βαφτιζουμε αυτο "παραλογο".

Τεσπα, τα πραγματα που λεει ο πλειμποι οσο αντιπαθιτικα και αν ακουγονται αν επαναδιατυπωθουν ειναι πολυ πολυ λογικα και οι περισοτερες γυναικες θα τα εκτιμησουν ΓΝΗΣΙΑ. Αλλα εχει το κλασικο συνδρομο των περισοτερων που εχουν πρωτομαθει το PUA που ειναι ενα μειγμα 2)ανασφαλειας και μισογυνησμου. Περναει με τον καιρο ομως.

Αυτο που λεει κατα βαση ειναι οτι για να ειναι ενας αντρας αρεστος στις γυναικες πρεπει να ειναι ωριμος, πολυσχηδης και πλουσιος χαρακτηρας με αρχες, αξιες, ιδανικα, αυτοπεποιθηση και σιγουρια στο λογο και τις πραξεις του.

Το μπερδευετε αυτο με το "καλο παιδι" που τρεχει σαν σκυλακι πισω απο καποια γυναικα ελπιζοντας οτι θα μπει στο βρακι τις κανοντας χαρες και δουλικα.
δεν ασχολουμαι με pu. ειναι μια μαλακια.
2) καμια ανασφαλεια κανενας μισογυνισμος. τα λεω χυμα για να χαμπαριασουνε οι αντρες. ειμαι απο τους λιγους που λατρευουν τις γυναικες.


αλλο ενα απο τα τυπικα "λαθη" του PUA, ο συσχετισμος δεν σημαινει αιτιοτητα. Δεν σου δινει αυτοπεποιθηση το να κανεις καταδυσεις και ελευθερη πτωση, απλα συμβαινει ανθρωποι με αυτοπεποιθηση να τα κανουν αυτα (αν δεν εχουν κατι καλυτερο να κανουν...). Ξερω ΠΟΛΛΟΥΣ εσωστρεφεις ανθρωπους (και εμενα μαζι) που ειναι απο ουκαδες μεχρι εθελοντες στους γιατρους χωρις συνορα, δεν τους εδωσε καμια παραπανω κοινωνικη δεξιοτητα αυτο. Τιποτα περισοτερο απο "ενδιαφερουσες" ιστοριες ΟΤΑΝ απεκτησαν κοινωνικες δεξιωτητες.



Ενα απο τα "μαθηματα" του mystery method η οποιοδηποτε αλλου αναλωγου συστηματος ειναι να φτιαχνεις ενα ηλεκτρονικο προφιλ τιγκα στις φωτογραφιες με γυναικες και εσενα σε κοινωνικες καταστασεις να περνας καλα γιατι αυτο αναιβαζει την "αξια" σου στα ματια των αλλων.

Η θεωρια ειναι οτι οι γυναικες πρωτιμους τους αντρες που ειναι αποδεδειγμενα καλοι και ο πιο καλος τροπος καποιος να ειναι αποδεδειγμενα καλος ειναι να εχει παρει την εγγριση αλλων γυναικων preselction το λενε αυτο.

Λογικο ειναι αν και εχουν μια ταση να το παρακανουν. Κλασικο παραδειγμα οταν εισαι σε σχεση στην πεφτουν οταν εισαι μονος σου οχι.

Η αληθεια βεβαια δεν ειναι ακριβως ετσι, ναι σε ΚΑΠΟΙΕΣ γυναικες η προεπιλογη απο αλλες ειναι ελκυστικη αλλα αυτο ειναι confirmation bias, οταν εισαι σε σχεση πειθεις τον εαυτο σου οτι αρεσεις σε ολες γιατι ετσι και αλλιως εχεις την ασφαλεια οτι δεν θα τις κυνηγησεις.

Κλασικο στο κυκλο των pua ειναι το number close, παιρνοντας τηλεφωνο απο γυναικα εντυπωσιαζουν. Και αν αυτη δεν ανταποκριθει τοτε ειναι flake, η φταιει αυτος που δεν εκανε αρκετο value demonstration η οπως διαολο το λενε εχω ξεχασει. Η πιθανοτητα να μην ταιριαξαν απλα δεν περναει απο το μυαλο τους.
ναι, πολυ παπατζηδες μιλανε για number closes. αυτα ειναι μια μαλακια. υπαρχει τροπος α παρεις κινητο κοπελας πολυ γρηγωρα αλλα δεν θα παρεις ποτε απαντιση. το μονο αποδεκτο close στην ομαδα μας einai to fuck close. στα βλαχικα σεξ. οποιαδηποτε αλλη καταληξη απλα δεν την παιρμουνε σοβαρα. ;)
p.s. ο ορος αυτοπεπιθηση ειναι μια μαλακια. δε υπαρχεει. αυτοπεπιθηση=situational competence
p.s.τσεκαρε inbox
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,083 μηνύματα.
και τον τατσοπουλο ο τζειμς τον εκπαιδευσε :P

Θες να πεις, και τον Τσακ Νόρις ο Τζέιμς τον εκπαίδευσε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Δεν ξερω τι νοημα έχει αυτο το θεμα αφου καθε γυναικα θελει διαφορετικα πραγματα...εγω προσωπικα θελω να ξερει τι θελει..οχι σημερα ετσι αυριο αλλιως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Συμφωνω απολυτα.10 διαφορετικες γυναικες να ρωτησεις τι θελουν,διαφορετικα πραγματα θα σου απαντησουν.Δεν ειναι ολες οι γυναικες ιδιες,οπως δεν ειναι και ολοι οι ανδρες ιδιοι.Δεν μπορουμε να βαζουμε ολους τους ανθρωπους μεσα στο ιδιο τσουβαλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
:worry:

pick up artist:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Θελω να βγαλω τη διαθεση σου να κανεις AMOG* απο την αρχη σε παρακαλω ωστε να συζητησουμε επι της ουσιας. Εχω μεγαλη μυτη, ειμαι ακοινωνητος, δεν εχω καμια αισθηση κυριαρχηκοτιτας, ειμαι ακριβως το αντιθετο απο αυτο που λεμε alpha male. Συνεπως μην μπεις καν στη διαδικασια θα χασεις χρονο για κατι αυταποδεικτο, εισαι καλυτερος απο μενα.

δεν ασχολουμαι με pu. ειναι μια μαλακια.

o κανονας των 7 ωρων, τα closes, το preselection. Ολα αυτα ανοικουν στον ευρυτερο κοσμο του seduction και του pick up. Κανω λαθος?

2) καμια ανασφαλεια κανενας μισογυνισμος. τα λεω χυμα για να χαμπαριασουνε οι αντρες. ειμαι απο τους λιγους που λατρευουν τις γυναικες.

Η ιδια η φραση "λατρευω τις γυναικες" βριθει μισογυνισμου και ανασφαλειας.

Δεν ειναι ολες οι γυναικες ιδιες, δεν μπορεις να *λατρεψεις* 4.5 δισεκατομμυρια ανθρωπους πανω σε αυτο το πλανητη. Δεν ειναι ολες το ιδιο, καποιες θα σου αρεσουν, καποιες οχι, καποιες ειναι συμπαθεις (σε εσενα) καποιες οχι, καποιες ειναι καλοι ανθρωποι καποιες δεν ειναι, καποιες ειναι μορφωμενες καποιες οχι.

Τα θετικα στερεοτυπα ειναι οσο ρατσιστικα οσο και τα αρνητικα, ρατσιστης εισαι οταν λες οτι ολοι οι μαυροι ειναι κατωτεροι ρατσιστης και οταν λες οτι ολοι οι ιαπωνες καλοι στα μαθηματικα. Και στις δυο περιπτωσεις τσουβαλιαζεις, υπερβαλεις και αδυνατεις να καταλαβεις βασικα χαρακτηριστικα της ανθρωπινης ψυχοσυνθεσης.

ναι, πολυ παπατζηδες μιλανε για number closes. αυτα ειναι μια μαλακια. υπαρχει τροπος α παρεις κινητο κοπελας πολυ γρηγωρα αλλα δεν θα παρεις ποτε απαντιση. το μονο αποδεκτο close στην ομαδα μας einai to fuck close. στα βλαχικα σεξ. οποιαδηποτε αλλη καταληξη απλα δεν την παιρμουνε σοβαρα.
p.s. ο ορος αυτοπεπιθηση ειναι μια μαλακια. δε υπαρχεει. αυτοπεπιθηση=situational competence
p.s.τσεκαρε inbox

Ολα ωραια και καλα αν αυτο που θελεις ειναι εφημερο σεξ. Καμια αντηρηση οτι αυτο νομιζουν οτι θελουν ολοι οι αντρες. Τι γινεται στην περιπτωση που ΔΕΝ θελεις αυτο? Δεν το λεω ειρωνικα ουτε για να καλοπιασω. Την εχω περασει αυτη τη φαση, αλλα ερχεται καποια στιγμη που θελεις ενα συντροφο αδερφε. Αληθεια, συμβαινει.

Ποπο οταν ακουω ορολογιες που χρησημοποιουν οι μαλακες οι μανατζερ μου σηκωνετε η τριχα. situational competence...ελεος ναι αν εισαι σε κατι καλος συνηθως νοιωθεις και ανετος να το κανεις wow. 100.000 δολαρια στο harvard για MBA για να μαθεις αυτο. Τζιζους κραιστ ον α πογκο στικ.

Ξερεις ποσους ανθρωπους με ΤΕΡΑΣΤΙΟ ταλεντο ξερω που νομιζουν οτι "δεν το εχουν"? Αυτοπεποιθηση. Συνεπως ναι υπαρχει αυτοπεποιθηση εκτος του συγκεκριμενου. Λεγεται self esteem και ειναι ο τροπος με τον οποιο το ατομο σχετιζεται με το εσωτερικο του αντικειμενο.

Ο εγκεφαλος σας εχει εναν μηχανισμο που αποθηκευει τις εμπειριες σας. Οσο περισσοτερες αποριψεις τρωτε τοσο περισσοτερο δυστηχισμενοι γινεστε.

Ναι μνημη λεγεται:P

Στην μια περιπτωση πας να σκοτωσεις ελεφαντα με νεροπιστολο και στην αλλη σκας με πυρηνικη ενεργεια.

Στην πρωτη περιπτωση ο ελεφαντας δροσιστικε στην δευτερη δεν εχει μεινει τιποτα απο τον ελεφαντα αλλα ουτε και εσενα.

Το να εχεις λεφτα δεν σε κανει ευτυχησμενο, ουτε το να εχεις κλαμπ σε κανει κοινωνικο. Υπαρχει διαφορα αναμεσα στον συσχετισμο και την αιτιωτητα.

Και ο ιδιοκτητης του κλαμπ εχει γυναικες και ο πορτιερης επισις εχει. Εχεις μιλησει σε κανενα απο τους δυο στα 35 τους να δεις τι θα σου πουν?

Το να γαμεις αριστερα και δεξια δεν σε κανει χαρουμενο - ρωτα οποια γυναικα θελεις.

Το να τα εχεις καλα με τον εαυτο σου και να μην χρειαζεσαι επιβεβαιωση με το να κρεβατωνεις καθε διποδο θυλικο σε κανει ευτυχησμενο και αυτο ειναι το ολο νοημα.

Αν αυτο που σου λειπει η χρειαζεσαι ειναι κοινωνικες δεξιοτητες by all means μαθε και διδαξε τες αλλα μην περιοριζεις τον εαυτο σου στις βλακειες και το στυλ του seduction comunity γιατι ειναι μια εφηβικα ανωριμη εκδωση μιας καταπληκτικα πλουσιας επιστημης που λεγεται ψυχολογια.

Υπαρχουν τοσο πολλα περισοτερα πραγματα απο οσο λεγονται σε αυτα τα φορουμ, και τοσο πιο ουσιοδη.

*AMOG = alpha male other guy μια κατασταση στην οποια ο playboy η οποιοσδηποτε αλλος pick up artist θελει να κανει τον εαυτο του πιο "αντρα" απο καποιον αλλο αντρα της παρεας χρησημοποιοντας ενα μειγμα ευγενικης αδιαφοριας και χιουμοριστικης επαρσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
νταξει τωρα επιστημονες και βλακειες. ποσοι απ αυτους θα επεφταν με αλεξιπτωτο και θα εκαναν σκουμπα νταιβιν στη μεση του ειρηνικου; ποσοι απ αυτους ειναι πραγματικοι αντρες; απο ποιους παιρνετε συμβουλες;
απο τα b males; χαλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
παντως
αυτος

ουτε καταδυσεις εχει κανει ουτε εχει πηδηξει απο το διαστημα:worry:
και εχει αυτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Γιατί έχει λεφτά, δύναμη, ωραίο αμάξι και πλούσιο πνευματικό κόσμο. Αχ αυτός ο Κυριακού. :inlove:

Αν δεν είχε καταδικαστεί και για ανεξήγητο λόγο παρέμενε εκτός φυλακής πραγματικά και εγώ θα τον παντρευόμουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top