Τι θέλουν οι γυναίκες;

Guest 254537

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οπότε μια γυναίκα πάει και κάνει παιδί δικό της ενώ δεν έχει κάποια συμπάθεια με τα παιδιά γενικότερα λες. Πολύ καλή αφετηρία για ένα προβληματικό παιδί το βρίσκω.


Γέλα γέλα, έρχεται και σε σένα. :laugh:
Κλαίμε ήδη λόγω ζεστησ
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
υπάρχει μεγάλη διαφορά ανάμεσα σε ένα βιολογικό απόγονο και έναν θετό για τους περισσότερους ανθρώπους, και αυτή η διαφορά είναι αρκετή για να επιδιώξει κάποιος εξοσωματικη η κάτι παρόμοιο.
Δισεκατομμύρια υιοθετημένα παιδιά και δισεκατομμύρια θετοί γονείς διαφωνούν μαζί σου. Next.

Κλαίμε ήδη λόγω ζεστησ
Don't we all?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε σόρρυ αλλά όταν ρίχνεις στον καιάδα τόσα δισεκατομμύρια άτομα που μεγάλωσαν μια χαρά κι έχουν τέλειες οικογένειες τί να σου πω;
Δεν έριξα τίποτα και κανένα στο Καιάδα, ούτε είπα πως τα υιοθετημενα παιδιά δεν δύναται να μεγαλώσουν ευτυχισμένα με θετούς γονείς.

Αυτό που είπα είναι πως οι άνθρωποι πρώτα στην πολύ μεγάλη πλειοψηφία τους, πρώτα επιδιώκουν να κάνουν βιολογικό παιδί, και μετά κοιτάνε την λύση της υιοθεσίας. Αυτό είναι τραγικά αυταποδεικτο και ακριβώς γι αυτό σημαίνει πως κάτι υπάρχει εκεί.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
οι άνθρωποι πρώτα στην πολύ μεγάλη πλειοψηφία τους, πρώτα επιδιώκουν να κάνουν βιολογικό παιδί, και μετά κοιτάνε την λύση της υιοθεσίας. Αυτό είναι τραγικά αυταποδεικτο και ακριβώς γι αυτό σημαίνει πως κάτι υπάρχει εκεί.
Ναι εννοείται πως κάτι υπάρχει εκεί, υπάρχει το ότι είναι πολύ πιο εύκολο κατά εκατομμύρια φορές να κάνεις δικό σου παιδί παρά να μπλέξεις με τη γραφειοκρατία και να περιμένεις να σου δώσει κάποτε και αν θα σου δώσει ποτέ παιδί το κράτος. Σε περίπτωση όμως που προσπαθείς κάποια χρόνια ή ξέρεις εξαρχής ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα το θεωρείς φυσιολογικό και ηθικό να δίνεις τόσα λεφτά και να καταπονείς την υγεία σου τόσο πολύ απλά και μόνο για να έχεις την πιθανότητα κάποτε να κάνεις ένα δικό σου παιδί;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν είμαι ακριβώς το άτομο που θες να σου απαντήσει εδώ. Εγώ το θεωρώ ηθικοτατο να δίνεις και όλα τα λεφτα σου σε κοκαινη και ποτανες.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν κάποιος δεν καταλαβαίνει ακόμα το ‘γυναικείο μυαλο’ δεν χρειάζεται να το παίζει έμπειρος και γ@μιας.
Κανεις δεν περιμένει γλυκόλογα μέσα στις δυο εβδομάδες εκτός κι αν είναι λύκειο.
Γιατί υπάρχει γυναίκα που να το έχει αποκτυπτογραφιση και μάλιστα έχουμε την απαίτηση να το κάνει και άντρας? 🤔
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Γιατί υπάρχει γυναίκα που να το έχει αποκτυπτογραφιση και μάλιστα έχουμε την απαίτηση να το κάνει και άντρας? 🤔
Δεν μπορείς να ζητήσεις την άλλη να σου ανοίξει τα πόδια της και να συμπεριφέρεται λες και τα έχετε καιρό. Νομίζω είναι απλό αυτό που λεω.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν μπορείς να ζητήσεις την άλλη να σου ανοίξει τα πόδια της και να συμπεριφέρεται λες και τα έχετε καιρό. Νομίζω είναι απλό αυτό που λεω.
Ξερεις οι άντρες δεν ζητάνε από όλες έτσι στο ξέμπαρκο να ανοίξουν τα πόδια τους ..

Όπως ξέρεις υπαρχουν και οι γυναίκες που ούτε καν σκέφτονται οι άντρες να τις προτείνουν κάτι τετοιο 😉

Οι άντρες κάνουν αυτά που τις επιτρέπουν οι άλλες πολλές φορές...
 

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Το άλλο που με νοιάζει είναι να μην είναι 40 και να βγάζει 800ευρω

:knife:

Σαν πρόκα ( ή σαν μαχαίρι) καρφώθηκαν αυτές οι λέξεις. Δεν πρέπει να τις πάρει ο άνεμος!


Άκρως μειωτική άποψη για τους άνδρες. Ένα τέτοιο σκεπτικό θα πρέπει όλοι οι άνδρες να ξέρουν να το διακρίνουν από νωρίς .
Ειδικά όμως στην εποχή μας, αυτό που ψάχνετε να βρείτε τον εύπορο... και στατιστικά να το δει κάποιος (άντρες<γυναικες, αριθμητικά), οι εύποροι δε φτάνουν για όλες!
Το μόνο που μπορώ να κάνω, είναι να ευχηθώ καλή τύχη στο να τον βρείτε.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Ξερεις οι άντρες δεν ζητάνε από όλες έτσι στο ξέμπαρκο να ανοίξουν τα πόδια τους ..

Όπως ξέρεις υπαρχουν και οι γυναίκες που ούτε καν σκέφτονται οι άντρες να τις προτείνουν κάτι τετοιο 😉

Οι άντρες κάνουν αυτά που τις επιτρέπουν οι άλλες πολλές φορές...
Δεν ξέρω γιατί ενώ εγώ μιλαω για την περίπτωση που μας περιγράφει ο θεματοθετης, εσυ μου μιλας τελείως γενικά.

Ο φίλος του Ντεβιλ, κ μάλλον και ο ίδιος (κ το καταλαβαίνω αυτό απο την επιλογή του τίτλου στο θρεντ) είναι τυπαδες που -απ ότι φαίνεται- δεν ξερουν πως να προσεγγίσουν μια γυναίκα με τον σωστό τρόπο και θεωρούν πως μέσα στην εβδομάδα πρέπει να έχουν κάνει σεξ κιόλας. Την επόμενη μέρα θα πρέπει να συμπεριφέρονται λες και τα έχουν ήδη καιρό.

Αυτό δεν γίνεται σε καμια *λογικη* περίπτωση.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Τι ορίζεται ως λογική περίπτωση; :hmm:
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξέρω γιατί ενώ εγώ μιλαω για την περίπτωση που μας περιγράφει ο θεματοθετης, εσυ μου μιλας τελείως γενικά.

Ο φίλος του Ντεβιλ, κ μάλλον και ο ίδιος (κ το καταλαβαίνω αυτό απο την επιλογή του τίτλου στο θρεντ) είναι τυπαδες που -απ ότι φαίνεται- δεν ξερουν πως να προσεγγίσουν μια γυναίκα με τον σωστό τρόπο και θεωρούν πως μέσα στην εβδομάδα πρέπει να έχουν κάνει σεξ κιόλας. Την επόμενη μέρα θα πρέπει να συμπεριφέρονται λες και τα έχουν ήδη καιρό.

Αυτό δεν γίνεται σε καμια *λογικη* περίπτωση.
Μα και εγώ για την περίπτωση αυτή μιλάω και εφοσον δεν ξέρεις δείχνει ξεκάθαρα πως εθελοτυφλείς σε τρανταχτά σημάδια γυναικείας συμπεριφοράς...

Το ξαναλέω κανένας άντρας δεν παίρνει το θάρρος από μόνος του να σου ζητήσει να πας σε μπουρδελοξενοδοχειο όπως λέτε..
Για να το κανει αρα το προκαλείς με την συμπεριφορά σου ..

Και αν παλι το κάνει και εσύ δεν το δέχεσαι και πολυ καλά κανεις, τον σχολας με συνοπτικές διαδικασίες ΔΕΝ το συντηρείς όλο αυτό για τους δικούς σου λόγους..

Απλά τα πράγματα, όταν ένας τύπος δεν μας κάνει ή νοιώθουμε ότι μας προσβαλει φεύγουμε..δεν το συντηρούμε και μάλιστα του αφήνουμε και την πορτα ανοιχτεί..

Η τύπισσα του είπε αν την ενοχλεί ο πρώην της να ξανάβγουνε όταν πάρει τα πράγματα του ...
Πραγματικα είμαστε σοβαροί που θα δικαιολογήσω μια τέτοια γυναίκα 31 χρόνων που κάνει την δύσκολη, νιώθει οτι την υποτιμά και την προσβαλει αλλά παρ όλα αυτά του αφήνει περιθώρια να είναι μαζί της ?

Αν του έκοβε από την αρχή το οτιδήποτε την προσβαλει τότε θα μιλούσαμε σε αλλη βάση ..
Προς το παρον εισπρατει τη συμπεριφορά ενός άντρα, οποιουδήποτε ,που προκαλεί η ίδια..

Μην ζητάμε να ασχολούνται σοβαροι αντρες μαζι μας όταν εμείς δεν ξέρουμε τι θέλουμε, είμαστε ανασφαλείς και τους μιλάμε θαρρείς και ειναι αντικειμενα για να ξεπεράσουμε τους πρώην..

Και στην τελική όπως έστρωσε ας κοιμηθεί και φίλη μου να ήταν θα της έλεγα ή σηκώνεσαι και φεύγεις τώρα ή κάτσε και λούσου τον τύπο που παίζεις μαζί του ,απλά τα πράγματα...
31 είναι όχι 20 αντε 25 ...μετά μας λένε διαφορά...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι ορίζεται ως λογική περίπτωση; :hmm:
Να χτυπα η γυναίκα το ντέφι και ο άντρας να χορεύει στους ρυθμούς της κατά τις περιπτώσεις εδώ μέσα για να μην βγει οβαλλο μαμακιας επειδή είναι ελεύθερος σε μια ηλικία που πλέον δεν την λες και απαγορευτική εφοσον υπάρχουν ακόμα γυναίκες 30 και βάλε που ζουν και αυτές με τους γονείς τους :down: :down:

Σεξισμος απλά για μια ακόμη φορά και όχι αντικειμενική προσέγγιση ανεξαρτήτως σε ποιο φύλλο ανήκουμε...

Είτε εισι άντρας είτε είσαι γυναίκα ο κώδικας συμπεριφορών ειβαι πολύ συγκεκριμένος και καλό είναι πολλοί να τον μάθουν επιτέλους και να μην κρύβονται πίσω από ανόητες προφασεις και δικαιολογίες...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

:) :)
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Πάντως η σύντροφος του Θέμη δεν είχε που να πάει μάλλον, και επέστρεψε στον Θέμη. Μάλλον είναι ορισμένες γυναίκες που δεν μπορούν να διαχειριστούν την συνείδησή τους. Δεν γίνεται να ισχυρίζεται ότι την είχε κάνει τόπι στο ξύλο και τώρα όλα μέλι γάλα. Αυτό δημιουργεί μια λάθος εικόνα για το είδος των αντρών από τους οποίους οι γυναίκες έλκονται. :)
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.
Πάντως η σύντροφος του Θέμη δεν είχε που να πάει μάλλον, και επέστρεψε στον Θέμη. Μάλλον είναι ορισμένες γυναίκες που δεν μπορούν να διαχειριστούν την συνείδησή τους. Δεν γίνεται να ισχυρίζεται ότι την είχε κάνει τόπι στο ξύλο και τώρα όλα μέλι γάλα. Αυτό δημιουργεί μια λάθος εικόνα για το είδος των αντρών από τους οποίους οι γυναίκες έλκονται. :)

ποιος είναι ο Θέμης και η σύντροφός του; :scratchhead:
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
O τραγουδιστής.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάντως η σύντροφος του Θέμη δεν είχε που να πάει μάλλον, και επέστρεψε στον Θέμη. Μάλλον είναι ορισμένες γυναίκες που δεν μπορούν να διαχειριστούν την συνείδησή τους. Δεν γίνεται να ισχυρίζεται ότι την είχε κάνει τόπι στο ξύλο και τώρα όλα μέλι γάλα. Αυτό δημιουργεί μια λάθος εικόνα για το είδος των αντρών από τους οποίους οι γυναίκες έλκονται. :)
Σοβαρά τώρα?.

Επέστρεψε???
:down: :down: :down:

Γαμω την τρέλα μου δηλαδή....τι γυναίκες...
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να συνδέσω το ένα γεγονός με το άλλο, πάντως και η μακαρίτισα Αλβανέζα συγχώρεσε το όρκ στη Ζάκυνθο, και εκείνο το ζόμπι την σκότωσε. Απορείς μετά από ένα σημείο, πώς ορίζεται η σεξουαλικότητα, η έλξη; Γιατί όσο να ναι δεν είχαν αδερφική σχέση αλλά συζυγική. Να σε κάνει τόπι στο ξύλο, να γίνονται καταγγελίες στην αστυνομία, ασφαλιστικά μέτρα με περιορισμό και να συγχωρείς...και να κοιμάσαι στο ίδιο κρεβάτι; Απλά κοιμάσαι στο κρεβάτι; Δουλευόμαστε; :blink:

1659605271739.png


Σοβαρά τώρα?.

Επέστρεψε???
:down: :down: :down:

Γαμω την τρέλα μου δηλαδή....τι γυναίκες...

 

Guest 207242

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οτι θέλουν και οι άντρες. Λεφτά, σεξ, επιτυχία. Anything really. Απλά μας κακοφαίνεται περισσότερο όταν πέφτουν χαμηλά προκειμένου να τα αποκτήσουν. Σε μέρη του κόσμου που γίνεται δηλαδή. Ισως επειδή οι γυναίκες σχετίζονται πιο πολύ με τη μητρότητα, την αθωότητα την αγνότητα. Τον άντρα τον έχεις συνηθίσει: "Ντάξει άλλος ένας μαλάκας gangster".
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top