Τι περιοδικά και εφημερίδες διαβάζετε;

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
να προσθέσω οτι τα Σ.Κ. διαβάζω και Επενδυτή, Αξία και Εθνος.
ααααα και φυσικά τον Εφοπλιστή όπωτε τον βρίσκω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
να προσθέσω οτι τα Σ.Κ. διαβάζω και Επενδυτή, Αξία και Εθνος.
ααααα και φυσικά τον Εφοπλιστή όπωτε τον βρίσκω!!!

Την ναυτεμπορική δεν την παίρνεις έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλή σε οικονομικές όπως και το κέρδος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Με την Ναυτεμπορική συνεργάζομε σε κάποιο κομμάτι και επισκέπτομε την ηλεκτρονική της έκδοση καθημερινά!!!

ps. Απλά στο ερωτηματολόγιο δεν αναφέρει ηλεκτρονικές εκδόσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Έχω τεράστια συλλογή από Asterix/Λούκι Λουκ/Αλμανάκο/Μικυ Μάους και κυρίως ΚΟΜΙΞ. ΤΕΛΕΙΟ αυτο!

Έπαιρνα και Metal Hammer και RAM. Παίρνω και το Linux Format (όχι κάθε μήνα) και το PC Master πλέον μόνο (και το gold).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Την περίοδο 1994-2003 διάβαζα φανατικά Auto Motor und Sport και καμιά φορά Computer για όλους. Τώρα αγοράζω πολύ σπάνια (κυρίως το 1ο) μια και καλύπτομαι από το διαδίκτυο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Lucky Luke, Asterix (κόμικς), η mafalda μάλλον είναι βιβλιαράκι και όχι περιοδικό όπως και ο Αρκάς. Αν ανήκουν κι αυτά στην κατηγορία περιοδικού ψηφίζω και αυτά! Επίσης είχα αμέτρητα Μίκυ Μάους!

Vita (ανήκει στα επιστημονικού ενδιαφέροντος;)

Βήμα της Κυριακής, Κυριακάτικη Ελευθεροτυπία και μια φορά που το ΘΕΜΑ είχε ταινία του Γκουσγκούνη :redface:, η οποία βεβαίως και δεν ήταν τσόντα, και την πάτησαν όλοι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Με την Ναυτεμπορική συνεργάζομε σε κάποιο κομμάτι και επισκέπτομε την ηλεκτρονική της έκδοση καθημερινά!!!

ps. Απλά στο ερωτηματολόγιο δεν αναφέρει ηλεκτρονικές εκδόσεις...
Συνεργάζεσαι σε κάποιο κομμάτι;Εγώ διαβάζω Ναυτεμπορική καθημερινά(το έχω ήδη δηλώσει στην απαντησή μου πιο πάνω).Αρθρογραφείς;Δλδ σε διαβάζω;Σε ποια στήλη;Πες μου......... :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Τo computer active δεν ειναι αυτο που ειχε ενα navigator? το πηρα πρωτη φορα, απλα και μονο επειδη ηθελα το navigator, το οποιο ομως δεν μου δουλευει-η δεν εγκατασταθηκε καλα... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna :
Τo computer active δεν ειναι αυτο που ειχε ενα navigator? το πηρα πρωτη φορα, απλα και μονο επειδη ηθελα το navigator, το οποιο ομως δεν μου δουλευει-η δεν εγκατασταθηκε καλα...  :'(
΄
όχι δεν είναι αυτό
Το ξέρω επειδή το αγοράζ και δεν είχε τίποτα για δώρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Διαβάζω σε μηνιαία βάση το free και που και που παίρνω κανένα περιοδικό για υπολογιστές!

α, και είμαι τρελαμένος με τα κόμιξ(asterix,λούκυ λουκ,ντόναλντ,κλασσικά,ΚΟΜΙΞ,μίκυ μάους κ.α) :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arty2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Και εγώ διαβάζω/συλλέγω ΚΟΜΙΞ, Αλμανάκο, Μίκυ Μάους (μικρά και μεγάλα) κ.α.
Επίσης διαβάζω το PC MAG, ΤΑ ΝΕΑ, την Κυριακάτικη Ελευθεροτυπία, και πότε πότε την Ελευθεροτυπία τις Τετάρτες για το 9...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nicko_McBrain :
Διαβάζω σε μηνιαία βάση το free και που και που παίρνω κανένα περιοδικό για υπολογιστές!

α, και είμαι τρελαμένος με τα κόμιξ(asterix,λούκυ λουκ,ντόναλντ,κλασσικά,ΚΟΜΙΞ,μίκυ μάους κ.α)  :thumbsup:
:thumbsup: :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγώ πλέον διαβάζω τα: RAM , Linux Format, Linux os. Αυτά τα διαβάζω για καθαρά λόγους ενημέρωσης .
Παλία σαν άμυαλο παιδάκι που ήμουν διάβαζα strange , abanton κτλ... αλλά τώρα ούτε να τα βλέπω θέλω...
Επίσης για άγνωστο λόγο σταμάτησα να αγοράζω metal hammer, metalzone .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Από ελληνικά PC Magazine, PC World και Soniq.
Από ξένα μόνο Uncut, με διαφορά το καλύτερο μουσικό περιοδικό (και με μόνο 6 ευρώπουλα με CD)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Από ελληνικά PC Magazine, PC World και Soniq.
Από ξένα μόνο Uncut, με διαφορά το καλύτερο μουσικό περιοδικό (και με μόνο 6 ευρώπουλα με CD)
To soniq , δεν το ξέρω όυτε βρήκα κάτι στο google , με τι έχει να κάνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
To soniq , δεν το ξέρω όυτε βρήκα κάτι στο google , με τι έχει να κάνει;
My mistake, Sonik ενοούσα και είναι ουσιαστικά η μετεξέλιξη του ΠΟΠ+ΡΟΚ του πιο ιστορικού μουσικού περιοδικού στην Ελλάδα που βέβαια συνεχίζει να βγαίνει ακόμα αλλά δεν έχει καμία σχέση με το παλιό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Παλιά παλια, πρίν το 90 επαιρνα pixel και μετά pc Master. Μετά το 95 RAM και μετά τίποτα γιατι έπαθα internet.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis:
Παλιά παλια, πρίν το 90 επαιρνα pixel και μετά pc Master. Μετά το 95 RAM και μετά τίποτα γιατι έπαθα internet.
Πάνω από το 60% από αυτά που διαβάζω στα τεχνολογικά περιοδικά πρώτα τα έχω διαβάσει στο internet. (Μην με ρωτήσετε γιατι τα πέρνω τότε...., δεν ξέρω τι να σας απαντήσω... ):o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ PC Master και Metal Hammer.
Τα διαβάζω κι εγώ στο νετ, απλώς τα παίρνω για την ρομαντικότητα του τύπου απλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Πάνω από το 60% από αυτά που διαβάζω στα τεχνολογικά περιοδικά πρώτα τα έχω διαβάσει στο internet. (Μην με ρωτήσετε γιατι τα πέρνω τότε...., δεν ξέρω τι να σας απαντήσω... ):o
Πιστεύω πως ο λόγος που εσύ (όπως κι εγώ) αγοράζεις περιοδικά το περιεχόμενο των οποίων εύκολα μπορείς να βρεις στο internet είναι ένας:
Σε αντίθεση με αυτό που πιστεύουν πολλοί (και δείχνω με το δάχτυλό μου τον gademis :D) το τυπωμένο χαρτί έχει άλλη αίσθηση. Και αυτό δεν πρόκειται να αλλάξει όσο εξελιγμένο e-paper και να βγάλουν τα σαϊνια της Silicon Valley.
Πάντα θα υπάρχουν real paper freaks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top