Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,024 μηνύματα.
Σε ευχαριστω αδερφε. Αν εχεις κι αλλα να προτεινεις, με ενδιαφερει πολυ.
Εγινε θα κανω μια μικρή λίστα με όσα έχω δοκιμάσει (γιατί θα ήταν αγενές να σου προτεινω κατι που δεν ξερω ο ίδιος αν ειναι καλό) και θα σου την γράψω να την έχεις.:)
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,577 μηνύματα.
Extra χρέωση: νερό μαζί με το χάπι της ημέρας.
Τώρα τι μύγα, σε τσίμπησε και σένα;;;
Και γω όταν πάμε με την παρέα σε μπαρ, παίρνω fruit punch χωρίς αλκοόλ επειδή δεν μ΄αρέσουν τα ποτά.
Καμιά μπύρα και κανένα ποτήρι ροζέ ή κόκκινο κρασί πίνω και αυτά σπάνια.
Να πάρω και γω χάπι;;;
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.
Extra χρέωση: νερό μαζί με το χάπι της ημέρας.


Εσύ μη μιλάς και φέρε έναν γύρο σφηνάκια τίλιο για όλη την παρέα. :P
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,960 μηνύματα.
φέτος με τραβάει κάνα ουζάκι, σαν τον πατέρα μου τον μπούμερ. :bee:
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τώρα τι μύγα, σε τσίμπησε και σένα;;;
Και γω όταν πάμε με την παρέα σε μπαρ, παίρνω fruit punch χωρίς αλκοόλ επειδή δεν μ΄αρέσουν τα ποτά.
Καμιά μπύρα και κανένα ποτήρι ροζέ ή κόκκινο κρασί πίνω και αυτά σπάνια.
Να πάρω και γω χάπι;;;
Ναι, για τα αρθριτικά :P

Οκ, ούτε εγώ είμαι πολύ φαν του αλκοόλ, αλλά δεν μπορώ να λάβω σοβαρά υπ'όψιν μου κάποιον που θέλει να βγει έξω για διασκέδαση και να πάρει κεφίρ... Ας φέρουν μαζί και ένα συνοδευτικό γιαουρτάκι αντί για ξεροκάρπια και γίναμε :P
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,577 μηνύματα.
Ναι, για τα αρθριτικά :P

Οκ, ούτε εγώ είμαι πολύ φαν του αλκοόλ, αλλά δεν μπορώ να λάβω σοβαρά υπ'όψιν μου κάποιον που θέλει να βγει έξω για διασκέδαση και να πάρει κεφίρ... Ας φέρουν μαζί και ένα συνοδευτικό γιαουρτάκι αντί για ξεροκάρπια και γίναμε :P
΄Αρα δεν λαμβάνεις σοβαρά ούτε εμένα που βγαίνω έξω για διασκέδαση και πίνω fruit punch χωρίς αλκοόλ ούτε όλους τους άλλους που δεν τους αρέσει το αλκοόλ.

ΟΚ,ο καθένας έχει τα κριτήριά του.
Δεν μπορώ να πω κάτι πάνω σ΄αυτό.

Την καλησπέρα μου.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Πολλοί αγνοούν πως την καλύτερη ενυδάτωση στον οργανισμό την παρέχει το γάλα. Ειδικα τώρα με τον καύσωνα.
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,968 μηνύματα.
Εγώ λέω να χαλαρώσουμε λίγο, να πάμε για κάνα ποτάκι (ή ό,τι πίνει ο καθένας), μιας και είναι και το θέμα του νήματος, γιατί η ζέστη, η κούραση και οι οθόνες δεν είναι ο καλύτερος συνδυασμός.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,960 μηνύματα.
απόψε δεν βγήκα, αλλά έβαλα ένα white russian να πιω. :beach:

κάθε φορά που το ετοιμάζω, θυμάμαι που μου το σερβίρανε σε μπαρ της χαλκιδικής, με μια φέτα λεμόνι. :crazy:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top